Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Krystyna

Hej wyjeżdżam za kilka dni na szparagi i pory sortowanie dokładnie zamysł.jedt na poniedziałek czy ktoś był i czy może ktoś jedzie ? Pozdrawiam

Gabrys
@Krystyna

Tez się wybieram, jakies informacje jak jest może pani napisać

Stanisław
@Gabrys

Cześć! Bylibyście w stanie powiedzieć coś o warunkach pracy przy szparagach? Dzięki!

Krzys
@Krystyna

hej , właśnie składam kandydaturę na to stanowisko, jak dojedziesz , to proszę opisz mi warunki i proces podpisania umowy . pozdrawiam i życzę wszystkiego naj

Krzys
@Krystyna

mozesz juz cos powiedziec ?

Iza
@Krystyna

Hej. Jak jest na szparagach i porach,? Ciężka praca??

Kuba

Planuję jechać do Niemiec do pracy po 10 maja. Chcę jechać tam PRACOWAĆ, ewentualnie trochę pozwiedzać, a nie na melanż :) Jeżeli jest ktoś kto chciałby się dołączyć podajcie email w odpowiedzi, odezwę się do Was :)

Dycha
@Kuba

Też planuję wyjazd ale jak czytam te wpisy to trochę mi się odechciewa. Daj znać czy jeszcze jesteś za wyjazdem a jak tak to kiedy na maila dychers@gmail.com

Mar3k

A nie można tego jakoś zgłosić

Mysza

To Niemcy czy Holandia?

Zołza

Agencja Contrain jest nierzetelną firmą. Koordynatorzy, gdy pojawi się jakiś problem odnośnie zmiany pracy, nie odbierają telefonów lub po prostu blokują numer pracownika (boją się, że stracą swoich klientów, którzy są ważniejsi niż ciężko pracujący i (usunięte przez administratora) pracownik), a główna księgowa nie potrafi wypełnić swoich obowiązków jak należy. Nie dajcie się zwieźć opisom prac przedstawianych w samych superlatywach, ponieważ jest to najzwyczajniejsze kłamstwo. Ostrzegam przed firmami: Kopperts, Stals i Burs - istny wyzysk Polaków niczym w Auchwitz za śmieszną stawkę. Mogłabym dużo opowiedzieć, bo pracowałam w jednej z tych firm ponad pół roku, ale "mowa srebrem, a milczenie złotem".

b
@Zołza

ok

Contrain
@Zołza

Dzień dobry, Jeżeli ma Pani zarzuty do pełnienia obowiązków koordynatorów i innych pracowników, bardzo prosimy o kontakt na adres wsparcie@contrain.pl w celu weryfikacji sytuacji i rozmowy. Pozdrawiamy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Gdzie polecacie wyjechać do pracy?

Sebix

Czytam i nie zgadzam się firma dobra przyjechali po mnie żeby zawieźć mnie na miejsce miesięczne wyplaty bardzo ładny pokój koordynator fajny praca też więcej godzin też można robić i nie ma patologi

Czat
@Sebix

A jaka praca? Jestem ciekaw pracy komisjonera w Niemczech jak to wygląda

Damian

Polecacie szczepienie kurczaków oraz mycie klatek?...jak z godzinami oraz z kasą?

Rafał

WItam, był lub ktoś jest w pracy w Holandii miejscowość Kessel, przy czyszczeniu i kontroli jakości, stanu namiotu, Agencja pracy Cotarian? Będę za informacje zwrotną co do warunków, jakie zapewnia agencja oraz warunki pracy.

Krzysztof

Jest ktoś na tych szparagach i porach ? Może ktoś co powiedzieć o warunkach mieszkalnych , czasie pracy i czy można tam jechać czy lepiej nie .

Martyna

Hej! Był ktoś może w Holandii w miejscowości Ell/Weert na kwiatkach? Jak było i czy polecacie?

@Martyna

Ja jestem daj mi kontakt do siebie.

Wojciech

Czy ktoś pracował przy zbiorze i pielęgnacji pomidorów lub papryki i jakie panują warunki?

Ang

Cześć, planuje wyjechać do Holandii na zbiór ogórków lub pomidorów przez agencję jakoś jeszcze w kwietniu. Czy ktoś może tez się wybiera?

Łuki toki
@Ang

Ja właśnie ze znajomym startujemy w poniedziałek na kwiatki do Holandii

Marcelina

Zastanawiam się nad wyjazdem na wakacje do Niemiec albo Holandii na pracę przy kwiatach albo warzywach/owocach. W ogłoszeniach jest mowa o 12,28€ i 9-12 000 zł. Faktycznie można z tego wyciągnąć 9-12k brutto miesięcznie? Czy są potem na umowie kruczki drobnym drukiem?

Olaf
@Marcelina

Do tego odjąć 12-13 euro dziennie za mieszkanie ale i tak aż tyle się nie zarabia. Przy dobrych wiatrach 1800 E

Waldo

Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy na sałatkach w Niemczech?

Addd

Cześć, planuje wyjazd z koleżanką od lipca 2022. Może ktoś był by chętny do nas dołączyć? Zależy nam na kimś zdecydowanym, kto bierze pracę na poważnie. Miejsce do ustalenia. adamichalska.hig@op.pl

Filipas
@Addd

a ładna ta koleżanka chociaż?

Ronx

Hej chciałabym jechać do praca przy pielęgnacji pnących roślin ozdobnych czy ktoś tam był i może powiedzieć jak tam jest ??

karola

polecam prace na kurczakach, jestesmy juz dlugo i jest ok

Ina
@karola

A gdzie ta praca jest? Możesz napisać jaka stawka

Sadzenie kwiatów Roggel

Witam. Czy pracował ktoś na sadzeniu kwiatów w Roggel w Holandii i może wydać swoją opinię?

Brake
@Sadzenie kwiatów Roggel

Jak tylko zaczynasz zgłaszać problem z czymś co sobie nie radzą koordynatorzy, albo że godzin nie ma tych które zapewniali.. to później lawinowo masz pod gore.. na koniec jeszcze wystawiają ci złą opinie do innych firm żebyś nie mógł podjąć innej pracy.. istne (usunięte przez administratora) i żenada.. a z pracą to loteria jak trafisz w jednej firmie masz godzin w drugiej wogole ich nie ma... nikt tego nie kontroluje tylko rzucają jak (usunięte przez administratora)

KGB
@Sadzenie kwiatów Roggel

Roggel ? Uciekają stamtąd jeśli chodzi o Kopra. Jedna klika rządzi i mają od szefów pozwolenie na dręczenie Polaków. Do tego szef i jego córka to jakaś kpina. Prawdziwi (usunięte przez administratora). Praca dość ciężka ale kasa dobra jedyny plus

AB
@KGB

Wszystko potwierdzam.Po paru miesiącach cieżkiej pracy na kolanach słynna klika wyrzuca ludzi z pracy.Mobing zastraszanie i krzyki na porzadku dziennym. Ty harujesz a oni tańczą z wózkami I nalepiają naklejki.Jeszcze się dowiesz że nic nie robisz a ta klika pracuje za ciebie.Na koniec usłyszysz, że to ty zastraszasz ludzi a oni są poszkodowani.To co tam wyprawia słynna klika jest nie do opisania. I wszystko to Polak dla Polaka.

Czy ktoś może chciałby jechać od maja 2022 do Someren na pomidory i chciałby się wybrać razem? Najlepiej przedział wiekowy 18-22 lata. Kontakt na maila sylwinas8@wp.pl

Scyzoor
@.

Sylwia ja się będę wybierac

Damian

Pracował ktoś w Seasun w nadmorskiej miejscowości. Jak wygląda praca i zakwaterowanie w domach campingowych? Chodzi o pracę na szklarni przy zbiorze pomidorów i papryki.

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 48 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.