Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Nie polecam nikomu tej agencji, od początku "straszą" że zerwą umowę jak nie będziesz robić szybciej i szybciej, koordynator po podpisaniu umowy nie odbiera. Mówili że praca jest po 8h dziennie + wolne soboty, w praktyce codziennie 9h, a o wolnych sobotach można sobie pomarzyć. Pan Piotr (który był na tym samym projekcie) myśli że podjadał wszystkie rozumy po pracuje kilka lat przy papryce. Podsumowując jeżeli chcecie zostać niewolnikami na nieokreślony czas to praca dla Was! Proponowali mi pracę w tej agencji na innych stanowiskach, ale po paprykowym więzieniu postanowiłam podziękować.

Hej, pracował/ pracuje ktoś przy zbieraniu zamówień przez tą firmę (Venray) i może się wypowiedzieć o warunkach pracy, zakwaterowania oraz czy są nadgodziny ?

Kubakuba

Witam był ktoś może w Holandi na zbiorze pieczarek i może napisać jak wyglądało zakwaterowanie oraz ile wychodziło na ręke i czy poprostu warto?

@Kubakuba

Również podpinam się pod pytanie ;)

XoXo

Hej powiem wam z góry nie polecam niby wszystko w porządku myślałam ze komentarze to ściema ale się myliłam.... nie dość ze musieliśmy czekać ponad tydzień czasu na odpowiedz czy jest termin do pracy to dodatku jak się dowiedzieliśmy ze jest pojechaliśmy ponad godzine drogi od domu podpisać umowę umowę podpisywaliśmy 2,5 godziny w ciul podpisywania i nie miłe panie... nastepnego dni dostaliśmy telefon ze praca jest przeniesiona o kolejne 2tyg dodatku zrobili nam telefoniczną rozmowę z lekarzem który po zadaniu paru pytań zakończył badania mój chłopak odebrał 2h później telefon on babeczki z tej firmy i ona powiedziała ze on nie pojedzie bo nie może dźwigać więcej niż 10kg bo jest po operacji racja jest po operacji ale już sporo czasu od niej minęło i może normalnie dźwigać po czym nie wzięła nas do żadnej pracy chamsko i tyle podpisaliśmy umowę straciliśmy tyle czasu ludzie pracujący tam są chamscy i myślą tylko o swoich zarobkach nie polecam jeśli nie chcecie mieć zmarnowanych 2tygodni !!!!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ando

Witam. Mam wyjechać do Holandii na sortowanie metali w firmie HKS Metals BV. Czy ktoś tam był, jest i może napisać parę słów odnośnie warunków pracy oraz zakwaterowania?

Nikt ważny

Pytanko robił ktoś kiedyś na szklarni przy truskawkach jak jest czy zakwaterwanie jest w porządku cyz nie !?

Nie znany

Czy jest ktoś kto byłby w stanie powiedzieć jak wyglądają zarobki w Holandii np na szklarni czy są wypłacane na czas i tak jak było uzgadniane oraz jakie są zazwyczaj warunki mieszkaniowe

Andzia
@Nie znany

Hejjj tez jestem chętna poznać szczegóły przy pracy w szklarni przy zbiorach trskawek i jak z mieszkaniem to wyglada

Holanda pielęgnacja traw ozdobnych - operator wózka widłowego miejsce Ospel. Jak to wygląda ktoś jakieś info?

Dorota

Hejj wybieram się z grupą znajomych na zbiór i sortowanie papryki był ktoś może i powie jak to jest ?

Dziadek

Polecam. Kwatery(2) nie miały gwiazdek ale dało się żyć. Praca (w Szchlitz) bardzo dobra, lekka w ciepłe i dużo Polaków. W Szchlitz Polecam "LAMPENWELD), unikajcie ZUFALL.

Ina
@Dziadek

Możesz napisać coś o tej pracy. Jakie zarobki i czy są godziny..

Szef Lampen
@Ina

Lampen fajne miejsce ale z godzinami loteria. Byliśmy pracownikami tam 12 miesięcy po czym z dnia na dzień zwolnienie przez brak zamówień.

Marzena
@Szef Lampen

Ale słabo. A czemu nagle zamówien nie mieli?

Dawid

Kordynator w mieście SCHWALMTAL poprostu nie istnieje zawsze zajęta żadnej pomocy z tego co zauważyłem pomaga tylko kobietom nawet mikrofalówki załatwi itp my mężczyźni możemy liczyć tylko na siebie nie polecam miła tylko na starcie potem nie istnieje. Inaczej jej poprostu nie ma dla niektórych osób ma swoje grono i koniec

Paula

Ktoś pracował z tej agencji jako kelner?

Angelika

Witam, czy pracował ktoś może na magazynie w Niemczech i mógłby się wypowiedzieć?

Jarek

Witam, pracował ktoś przy produkcji palet w Badenia-Wirtembergia i może coś opowiedzieć o atmosferze w pracy oraz o zarobkach?

Manna

Racowalam w firmie Tacken z contrainem , praca spoko nie jest super ciężka , zależy jak się trafi i jak się chce pracować ,ale wiele do rztczenia pozostawia(usunięte przez administratora)Nie potrafi nic zatwic ,nigdy nie ma czasu i wiecznie jakiś problem . Warunki mieszkaniowe.... Za ciekawe nie są jedna pralka na 10 osob (usunięte przez administratora)

Witam czy ktoś pracuje ewentualnie pracował przy produkcji i pakowaniu paneli w Brandenburgii i może napisać coś o pracy i warunkach?

Praca Holandia

Czy firma zapewnia darmowy transport do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania? Jestem zainteresowana pracą przy zbiorze pomidorów w Holandii. Ktoś może wie jak to wygląda, tzn zakwaterowanie, dojazd itp?

Contrain
@Praca Holandia

Dzień dobry, Zapewniamy darmowy transport z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania oraz do pracy :) Jest to albo rower albo auto, w zależności od odległości do miejsca pracy :)

Sylwia

Cześć, czy jest ktoś może na roślinach i sadzonkach w Meijel? Mam kilka pytań

Kudłaty

Firma Tacken sałatki w Schmaltal to najgorsze na co możecie trafić (usunięte przez administratora)

Mar3k
@Kudłaty

Dlaczego możesz coś więcej powiedzieć

nicky
@Kudłaty

Kudłaty , dlaczego najgorsze ? rozważam ofertę wiec napisz co tak mocno nie pasowało ? plizz

Hej Chciałabym wyjechać na początku kwietnia do Holandii na zbiór truskawek do Maasbree, ktoś może był,poleca ? A może ktoś chętny na wyjazd ?

Patryk
@Kasia

Jak coś to mogę do ciebie dołoczyć tylko ja chciałbym jechać na począku kwietnia to kontakt do mnie ffnn@wp.pl

@Kasia

Jestem chętna.A kiedy planujesz wyjazd i na jakie truskawki?wiszące Anna R mój mail annarozek@716 interia.pl

Martyna
@Anna

Chciałam się odezwać jednak e-mail nieprawidłowy

Damo
@Kasia

Ja również szukam pracy. Planuje koniec marca. Myślę nad pomidorami w Someren.

@Kasia

Tez się zastanawiam nad wyjazdem od kwietnia .Proszę o kontakt karolina.pal17@gmail.com

@Karolina

Hej. Ja planuje na początku maja wyjechać z kolega do Niemiec swoim autem. Jak chcesz możemy się zgadac.My jesteśmy z Łodzi s ty?

Gosia

Na jaką pracę jedziecie

Karolinna
@Karolina

Też bym z Chęcią wyjechała do pracy gdzieś zagranice ale sama się jakoś nie mogę odważyć.Mam swoje auto, jak coś to proszę o kontakt.karolina8210@op.pl

Laura

Lubin

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 254, z czego 48 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.