Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Qu

Zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec na produkcję sałatek, może ktoś przybliżyć mi jak wygląda zakwaterowanie oraz warunki pracy? Pokoje ponoć 2-3 osobowe, które są płatne. Po przeczytaniu komentarzy nie wiem czy jednak nie zrezygnować. Nie wiem czy praca jest ciężka, ale chyba nie aż tak by nie chcieć pracować. Najbardziej razi mnie że po mino płacenia za pokój będzie trzeba go z kimś dzielić, bo pokoje jedno osobowe są rzadkością. Pozdrawiam.

@Qu

Zależy do jakiej firmy jedziesz na to sałatki bo są dwie Tacken i Go Fresh.W obu zimno , max 5st , musisz się przyzwyczaić do zimna w ciągu 11h.Odziez dostajesz .W tacken atmosfera była ok.Współpracownicy w większości spoko ludzie .Zdarzają się osobniki nie przyjazne ale to jak wszędzie, szefostwo też w miarę ok.Ale już w Go Fresh jeżeli nadal jest tam ten sam kierownik to nie polecam najgorszemu wrogowi... w większości są tam Rosjanie włącznie. Wredni , zawzięci i myślą, że są tam panami . Praca tylko z sałatkami owocowymi .Tak samo zimno ,mokro .Pracamowalam tam 1mc ( bo tyle wytrzymałam psychicznie ) i w ciągu tego mc przewinęło się tyle ludzi ze szok ! 2-4 dni i uciekali .więc Go Fresh nie polecam .Tacken tak .Pozdrawiam

@Ona

Dzięki za odpowiedź. Piszesz że 11 h w zimnie, mnie Pani poinformowała że 8h. Jak jest z godzinami w takim razie robiłaś nadgodziny? Pozdrawiam. ^^ Zanotuje sobie że Tacken jak by co :)

@Ona

A jak ogólnie oceniasz prace w zimnie? Da się pracować czy nie bardzo na dłuższy okres czasu?

@Qu

:) jak już pytasz no NIE

@Qu

Zazwyczaj są nadgodziny. Po drugie w Niemczech nie pracuje się 8h tylko 9.godz .W czas pracy wliczona jest godzinna przerwa a nadgodziny były w standardzie .Może teraz się zmieniło. Ale wątpię

@Ona

Wielkie dzięki za informacje, Twoje odpowiedzi wiele mi wyjaśniły. :)

robol
@Qu

Pracowalem w Tacken w 2018, odziez dostajesz, 9 godzin pracy. Produkcja salatek na papierze- w praktyce mozesz byc od obierania mango do przerzucania arbuzow - na te drugie niestety sam trafilem i po trzech tygodniach przerzucania 8-9T dziennie kregoslup wysiadl calkowicie i bylem zmuszony wrocic. BHP i standardy pracy tam nie obowiazuja - mialem oparzenia chemiczne od kwasu z owocow, to ani nikt nie potrafi udzielic pierwszej pomocy ni wskazac kogos kto sie tym zajmuje, a do lekarza po co puscic. A praca jest strasznie przekombinowana - bonusy za prace od 22 do 6 sa? Sa. Bonusy wchodza po przepracowaniu minimum 2 godzin, wiec byly ustawione tak godziny pracy aby byla praca od 4.30 albo do 23.30, bo po co przeplacac na Polaka? Atmosfera to jak sie trafi. Niestety najwiecej zgrzytu z Polakami ktorzy uwazaja sie za panow i najwiecej (usunięte przez administratora) obrabiaja kazdemu. Jedz na Holandie.

Krysia
@Qu

Hej i jak wyjechałaś bo ja wyjeżdżam za kilka dni jak ci się powiodło?

Beata

Witam czy ktos był na projekcie w miejscowości Niemcy, Brandenburgia ?? Agencja ma 2 rodzaje pracy takie jak : produkcja paneli oraz pakowanie paneli, Poprosze o opinie dziekuje i pozdrawiam

@Beata

Też planuję tam jechać. Masz już może jakieś wiadomości na temat tej pracy ?pozdrawiam

@Ona

Praca bardzo łatwa i przyjemna. Ludzie na firmie też w porządku. Do zakwaterowanie nie mam zastrzeżeń. Ale przyjechałam tu miesiąc temu i nagle się okazuje że jest przebudowa i z dnia na dzień dowieduje się że nie będzie dla mnie pracy i na szybko musiałam sobie znaleźć nową pracę. Więc teraz bym nie składała CV do tej pracy, bo raczej was nie przyjmą.

Ona

Chcę wyjechać do pracy w Holandii od końca lutego/ początek marca. Czy ktoś pojedzie ze mną?

Domi

A może Niemcy? Też szukam chętnej osoby

@Domi

Na co konkretnie chcesz jechać do Niemiec?

ON
@Ona

Mam podobny pomysł Holandia, szklarnie pielęgnacja kwiatów by Cię interesowały?

Aga
@Ona

Witam też zastanawiam się wyjechchać proszę o wiadomość na agnieszkawalewska28@gmail.com

On
@Ona

Ja tez planuje mogę się zabrać

Xxxx

Kolejna agencja na czerwonej mojej liście , najpierw AB MIDDEN NEDERLAND , AB JOB SERVICE , TERAZ CONTRAIN mają dużo ofert na portalu OLX piszę od miesięcy z zapytaniem dosłownie od miesięcy ani jedna wiadomość nie odczytana masakra co z tymi agencjami się wyprawia ! Czy Polak do Polaka musi być takim (usunięte przez administratora) ?! Czy my Polaki takie zachowanie mamy we krwi ?! I dziś szukaj pracy przez agencję .

NoName

Pracuje z tą firma już trzy lata , nigdy nie było jakiegoś problemu , wypłata na czas to podstawa , jeśli chodzi o kontakt wszystko zależy od koordynatora a są różni już przeszedłem wielu i zdarzało się ze można było trawić na różnych ,dobrych i tych co się „ znają i wszystko załatwią” domek zależy jaki się trafi raczej dwu osobowe pokoje , i zależy jacy ludzie s nim mieszkają lub mieszkali jeśli chodzi o czystość nigdy nie narzekałem , ogólnie polecam Holandię bo można więcej zarobić z 1500 w górę już po opłaceniu domku i za domek sami odciągają a w Niemczech z 1400 minus domek z 230 który sam musisz sobie opłacić i zostaje lipa moim zdaniem Niemcy beznadzieja Tak wiec wszystko zależy od ludzi jakich spotkacie i od was samych tez , trafiają się śmierdziele co się nie myją , tragedia oraz pijaki na (usunięte przez administratora) można trafic wszędzie ale i nie musisz .Niestety polacy zawsze będą pretensjonalnym narodem i zawsze będzie coś nie tak Firmę polecam bo o wielu innych słyszałem i tam dopiero cyrki się dzieją . Wiadomo nie zawsze było idealnie ale to bzdety ale tak jak mówię zależy jaki koordynator Z reguły negatywne komentarze wystawiają ludzie co do pracy się nie nadają , i myślą ze mamona spadnie im z nieba i ze sobie przyjechali na wczasy , No to pyk walnie komentarz negatywny ,tak jest .Tylu ludzi co spotkałem różnych fajnych ,co do dziś kontakt ,czy tez tragicznych co tylko przynoszą wstyd ,i przez pryzmat takich ludzi tak się nas postrzega za granica. Trzeba jechać i samemu doświadczyć Powodzenia Ja polecam

Mr Mietek
@NoName

A jak tobie rozliczali podatek .?Chodzi mi o Pit 11 bo wychodzi na to ze moja dziewczyna ma do dopłaty dużo podatku ……..

@NoName

Prawda

Ona

Witam .czy ktoś pracuje na projekcie produkcja paneli w Pripzwalk ? Jakie są wynagrodzenia i jak wygląd system zmian ? 4 brygadowy ? Ile wychodzi godzin w mc ? Pozdrawiam

Praca w Holandii, sezonow 2 msc na szklarni - wszystko przebiegło sprawnie, zapewnione godziny pracy, praca jak i obsługa OK - oczywiście zdarzają się wpadki ale, w której firmie wpadek się nie zdarzają:)

Iwa

A jak jest w Holandii na pomidorach lub ogórkach przez agencję Contrain .Chcemy z męzem wyjechać.Wczesniej pracowalismy przy rózach ale przez inną agencje

@Iwa

Witam. Dowiedziała się czegoś pani na temat pracy na ogórkach? Też się zastanawiam nad tą ofertą.

Diana
@.

Pracuje na ogórkach w NL od 5 lat. Uważam że jak ktoś chce pracować to da rade wszędzie. W każdej pracy jest "coś ". Tu za gorąco, tam za zimno tu za dużo chodzisz, tam za dużo siedzisz itd. Najlepiej przyjechać i sprawdzić. Dla mnie praca jak najbardziej spoko.

Mr Mietek
@Diana

Mogę ciebie zapytać ja firma rozliczyła Twój podatek ,pytam bo moja dziewczyna dostała dużo do dopłaty….

Kinia

Poszukiwania pracy w Polsce nie idą, więc chcę wyjechać. Jestem po pedagogice, znam trochę niemiecki. Poszukuje osoby, która chce też jechać. Najlepiej Niemcy, ale może być też Holandia. Pisz śmiało: poszukujepracy93@gmail.com

@Kinia

Hej. Ja że znajomym też szukam właśnie pracy. Najlepiej w Niemczech. Probuje zrobić narazie rozeznanie odnośnie agencji pracy..

@Kinia

Tez planuję wyjazd z końcem stycznia. Pracowałam kilka mcy w NL. Teraz rozważam Niemcy.

Aaa
@Beata

Cześć, też planujemy jechać w parze dwóch dziewczyn ???? pytaliście się u nich o pracę? Mają jakieś oferty ale nie wiem czy ktoś tam pracuje i coś więcej powie.

@Aaa

Zapraszam do kontaktu: beata.palen@gmail.com

@Aaa

Ja planuje wyjazd z koleżanka z początkiem lutego. Także jestem na etapie wyboru firmy. Bardziej jestem przekonana na Holandię, ponieważ z moich obserwacji i rozeznania wynika, że jest tam mniejszy rygor, co do k0r0ny.

Papiiiii
@Marta

Cześć jak ogarnęliście już pracę??

Ewa_m

Wybiera się ktoś do pracy na halę przy kwiatkach do Senden od 7.02?

Dana
@Ewa_m

Jadę tam ale od 14.02

Czy też macie problem z dodzwonieniem do Contrain w sprawie pracy i nie oddzwaniają?

Bovenkarspel cebulki kwiatowe

Witam. Pracował ktoś w bovenkarspel na cebulkach kwiatowych i może wydać swoją opinię na temat pracy i zakwaterowania?

Witam czy pracuje ktoś na magazynie w Venraj z artykułami dla zwierząt?

Plamlaaa

Witam czy ktoś jedzie na cebulki tulipanów na 14 lutego? Albo ktoś był już i może powiedzieć jak wygląda praca i jakie zarobki na miesiąc

Maja
@Plamlaaa

Właśnie ja chciałam jechać, ale od początku następnego tygodnia bądź od 7 lutego, ale tak czytam te opinie i nie bardzo jestem przekonana :(

@Maja

I co jedziesz? Bo ja tak

@Maja

Ja jutro będę się kontaktowała z firma. Jestem z okolic Piły.

@Marta

Jak coś to daj znać czy się wybierasz, będziemy w kontakcie, jak możemy się skontaktować prywatnie?:)

@Marta

Może skontaktujemy się jakoś prywatnie?

Patrycja
@Marta

Ja o 9:00 jestem umówiona z nimi mają do mnie dzwonić, w tym tygodniu planuje jeszcze jechać ale samemu tak nie bardzo

@Patrycja

Hej. A gdzie się wybierasz, jeśli mogę zapytać? Bo my jak dobrze pójdzie to do Niemiec na kwiatki

Brake

@Brake

My z koleżanką wypelnilysmy kwestionariusze. Dostałyśmy tel że praca jest od poniedziałku 31 jeśli jesteśmy chętne. Bus zamówiony, W sb miałyśmy już wyjezdzac, w czw miałyśmy zajechać do biura podpisać umowę,. Dzień wcześniej dzwoni Pani i mówi że w biurze nikogo nie będzie, bo ktoś tam jest chory. Ogarnelysmy wszystko na wyjazd, lekarz medycyny pracy (pani załatwiła nam teleporade), psychotesty zrobione. Po godz może telefon że dostała wiadomość z Niemiec że jakiś kontener im nie dojechał i że wyjazd opóźni się o jakiś tydzień. Coś chyba tu śmierdzi, albo mamy pecha

Dorota

Nie polecam, biuro obiecuje jedno a rzeczywistość to inna sprawa. Bardzo się zawiodłam. Nie polecam

Drake
@Dorota

A na jakim stanowisku pracowałaś ? Planuje wyjazd i każda pomoc/opinia jest jak najbardziej mile widziana

Klaudia

Rozmowa o pracę na stanowisko rekrutera to jakaś kpina. Osoba przeprowadzająca rozmowę absolutnie niekompetentna, pytania kompletnie nie mające sensu, wmawianie potencjalnemu pracownikowi braku szczerości. Po tej odpychającej rozmowie rekrutacyjnej na pewno nie skorzystam z oferty, o ile przyjdzie w ogóle jakaś odpowiedź.

Igor

Cześć. Planuję wyjechać do Holandii pod koniec stycznia. Posiadam własne auto gotowe do wyjazdu. Chętnie zabiorę ze sobą osoby spokojne i bez nałogów (najlepiej w ogóle niepijące alkoholu). Jeżeli też planujesz wyjazd i chcesz o tym pogadać to pisz na wyjazd.holandia2022@gmail.com (dam ci mój numer tele/whatsapp).

Marta21
@Igor

Cześć, z jakiego regionu jesteś ?

Ewa_m

Czy ktoś pracował na kwiatkach w Niemczech w Senden? Mógłby się podzielić opinią? Byłabym wdzięczna

xxx
@Ewa_m

Jak tylko zaczynasz zgłaszać problem z czymś co sobie nie radzą koordynatorzy, albo że godzin nie ma tych które zapewniali.. to później lawinowo masz pod gore.. na koniec jeszcze wystawiają ci złą opinie do innych firm żebyś nie mógł podjąć innej pracy.. istne (usunięte przez administratora) i żenada.. a z pracą to loteria jak trafisz w jednej firmie masz godzin w drugiej wogole ich nie ma... nikt tego nie kontroluje tylko rzucają jak (usunięte przez administratora)

Sabina

Komentarze cały czas usuwane... Agencja kłamie, zbywa, w Polsce przy podpisywaniu umowy wszystko pięknie na miejscu całkiem co innego.. Zarobki dramat.. Warunki mieszkaniowe również..

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 442.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.