Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

ala

Powoli, powoli, ktoś przesadza nie bardzo wiem jakie ma powody obserwuje spółkę bo tam pracowałam i widzę dużo dobrego zarówno w otwartości zarządu na przekazywanie wiedzy pracownikowm jak równiez na zwiekszanie wynagrodzeń. Żałuję bardzo, że stamtąd odeszłam i polecam tą firmę innym nie będą żałowali

Natasza
@ala

Negatywne opinie, to cała prawda. Stanowczo nie polecam.

NIE

Skoro ufasz to idź tam. Posmakujesz i sam zobaczysz.

nie*

Szczerze to nie polecam!

bylypracownik

nikt nie przegina ludzie pisza prawde

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

niee

nie polecam lepiej dojechac na 2gi koniec miasta i pracowac w normalnej firmie

czemu : (

sporo nagle tych negatywnych opinii,a myslalem, ze to bedzie calkiem dobre miejsce zeby sie na praktyki dostac. studiuje zaocznie i w tym roku musze zrobic jakies praktyki, a na firme troche z przypadku trafilem, ale potem jak zobaczylem to nawet mam calkiem blisko od swojego domu. Prosze o rzeczową opinie o praktykach tam...

fuck RE,,,,,

nie polecam wszystkie negatywne opinie sa prawda

1300 ? serio to chyba zart jakis?

niepolecam

Nie wiem czy mozemy rozmawiac o profesjonalizmie skoro pracownik zarabia 1300 zl za tyle raczej bedzie pracowac student 1-3 roku krory tak naprawde nic nie umie

BIG4

RWONIEZ NIE POLECAM SAME ZLE WSPOMNIENIA MAM KOSZMAR....

próba

hmm, no dziwne, że tak wszyscy w jednym tonie sie wypowiadaja. mozna miec co do tego dwa podejrzenia... mnie interesuje samo traktowanie praocwnika i to czego si mozna spodziewac po wyplatach z rewitu? moze ktos korzystal z uslug i jest w stanie ocenic fachowosc firmy - jak zostaly zalatwione sprawy ?

xxx

Nie polecam i potwierdzam wszystkie negatywne wypowiedzi. Nie można dodać nic pozytywnego. (usunięte przez administratora) Brak premii, bonusów, a zarobki są wręcz żenujące... wstyd się przyznać ile się zarabia i jaka jest ilość pracy za tak małe wynagrodzenie. Moja rada - jeśli Zarząd nie zacznie doceniać pracowników to zostaną z samymi praktykantkami. Jeśli ktoś ma możliwość zmienić pracę to warto - mi to wyszło na dobre.

a skąd takie opinie?

to skad sie biora takie opinije na temat rewitu? ja szukam praktyki studenckiej w jakiejs firmie i sie zastanwiam nad rewitem. macie wrazenie, ze to bedzie dla mnei dobre miesjce i sie tam czegos nacuze? czy bardziej bede narzekal i czekal tylko na koniec praktyki i papierek zeby miec na studia. piszcie

bylypracownik

pracowalem tam rok tego koszmaru nie moge zapomniec po 3 latach..

Ja jestem bardzo zadowolowa z pracy, którą sama wybrałam i czuję się tu potrzebna i dowartościowana. Zapraszam tych , którzy stawiaja na własny rozwój zawodowy.Warunki pracy bardzo dobre a klimaty i atmosferę budujemy wszyscy tak jak potrafimy najlepiej,bo każdy z nas jest indywidualistą

Nie polecam

Merytorycznie cienizna, finansowo poniżej godności(usunięte przez administratora)Zdecydowanie nie polecam.

kissa

Moja koleżanka była tam kiedyś na praktykach. Niby atmosfera spoko, pracownicy też, ale szanse na jakiś rozwój w tej firmie zerowe, dlatego lepiej chyba szukać staży w bardziej rozwojowych firmach

obiektywny

Zdecydowanie nie polecam, (usunięte przez administratora) bardzo często praca po godzinach, obiecanki cacanki co do premii, atmosfera bardzo nie miła, zarobki niskie i nie są na pewno adekwatne do przepracowanego czasu,(usunięte przez administratora)

ktoś

"Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , jak pójdziemy zepsujemy", każdy z nas pisze co chce ale popatrzmy w perspektywie czasu to oceniamy , że tu każdy z nas pozyskał wiedzę , aby móc szukać czegoś dla siebie nowego - nie zawsze lepszego. W każdej firmie jest różnie więc każdy z nas niech ma więcej pokory jak pisze o innych. Były pracownik - dziękuję pani prezes za czas pracy w REWIT.

papa

tak, młot i kilof

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci