Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

MIŁA

Nie rozumie skąd tyle złośliwości w ludziach. Kochani może warto popatrzeć trzeźwymi i szczerymi oczami. Naprawdę pracuję w tej spółce kilka lat i nie mam zamiaru szukać szczęścia gdzie indziej ponieważ atmosfera pracy i podejście zarządu :) nastawionego na rozwój pracowników, ciągłe szkolenia wewnętrzne nie tylko twarde branżowe ale również miękkie interpersonalne, telekonferencje spotkania z poszczególnymi zespołami, działami, aby na bieżąco doskonalić warsztat pracy. Oto nasz rozwój. Pisze nasz bo bardzo się integruję z naszą spółką REWIT.:)Zarząd zauważa potrzeby wypoczynku pracowników, ich integracji i wzajemnego poznania się bliżej , Ostatnie spotkanie integracyjne w parku linowym jednoznacznie pokazało super klimaty,radość wspólnej zabawy i radość właśnie z tego , że jesteśmy w prężnie rozwijającej się GRUPIE REWIT

mwmw

to zobaczymy ile pracownikow po wakacjach odejdzie :P jak odejdzie 80 proc to zmienicie zdanie czy tez bedziecie mowic ze jestesie oaza ;d

zzz

tak nie ma problemu z praca ;) to dlaczego poznan wroclaw ma dzienne 3-4 razy wiecej ogloszen o prace ;) i bezrobocie wynosi ok 4% widac ze spec z rewitu bez wiedzy ekonomicznej...

xxx

tzw efekt zasiedzenia ;)(usunięte przez administratora) pozatym nikt nie powie naglos w firmie jaka prawdziwego zdania bo zwolnia ;) ewidentnie ktos desperacko chce podciagnac ocene w internecie... zeby jeleni do pracy nie brakowalo...

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

xxx

nie ladnie samemu o sobie wypisywac pozytywne opinie to ze sa wieloletni pracownicy wynika z trojmiejskiego rynku pracy gdzie nie ma przemyslu i wielu fabryk jak np we wroclawiu....

@xxx

Samemu o sobie? Wiem, że najlepiej jest narzekać, a wpisanie pozytywnej opinie może być objawem szaleństwa - mentalność naszego narodu. Otóż informuję, że Rewit to nie jest (usunięte przez administratora) gdzie trzymają ludzi za karę. W naszym województwie nie ma problemu z pracą i z pewnością fakt, że wiele osób pracuje już ładnych parę lat nie wynika z braku przemysłu :) Jeśli naprawdę czujecie się aż tak źle to proponuję rozmowę z np. kierownikiem, a nie wypisujcie tych wszystkich bzdur na forum. W firmie wszyscy sprawiają wrażenie, że jest SUPER, a w internecie takie opinie negatywne krążą. Wstyd nie dla firmy ale dla ludzi tu pracujących.

aktualny pracownik

nie wszystkim można dogodzić. szkolenia w czasie godzin pracy - źle, po pracy również źle... jeśli ktoś ma pomysł na "zmiany" i "nowości" to może warto przedstawić je swoim przełożonym, a nie tylko marudzić i narzekać.

G.Gałgan

BDO i KPMG!

Big4

Hmmmmm...... W takim razie zapraszamy do nas.

xyz

Firma jest rzetelna, praca ciekawa i można wiele się nauczyć. Leniwym - nie polecam, Ambitnym - polecam.

Bolek
@xyz

Dla ambitnych jest Big4, dla ambitnych i przedsiębiorczych robienie cegoś poza szablonowego. Prawda. W audycie zbyt dużo pracy, zbyt mało kasy. Dlatego ambitni idą tam gdzie pensja będzie odpowiednia. Rewit można potraktować jako przystań, gdzie czegoś można się nauczyć. Dlaczego? Pensja słaba, brak szkoleń (jeżeli są to w ciągu dnia, podczas badania). Czy jest czas, żeby brać w tym udział? Nie sądzę!

aktualny pracownik

Uparliście się na to że prezes sam wypowiada się na tym forum, a może jednak negatywy wpisuje jedna osoba, która zmienia swój Nick? Możemy się tak przepychać ale to do niczego nie prowadzi. Oceniam Rewit na ocenę bardzo dobrą i mam nadejdzie że nadejdzie czas na ocenę celującą.

gość_2

zasadniczym problemem jest to, że pracownicy dostają nieodpowiednią pensję do ilości przepracowanego czasu. W Hutchinsonie pracownicy dostają albo dni wolne od pracy w ramach nadgodzin lub dodatkowe pieniądze za nadgodziny. Przychody Spółki rosną - ilość pracy także, ale nie przekłada się to na zarobki pracowników, którzy zostawiają wiele serducha w wykonywaną pracę.

Nic bardziej mylnego. Uwierz mi, że w Rewicie jest więcej zadowolonych osób niż tylko jedna, inaczej nie pracowali by tu ładnych kilka lat. Niestety nie ma idealnych firm, ale negatywne komentarze są mocno przesadzone. Ja też przed zatrudnieniem w Rewicie czytałam te komentarze, ale stwierdziłam, że zazwyczaj na forach wypowiadają się osoby niezadowolone, a szkoda bo można o tej firmie powiedzieć też wiele dobrego. Ja się o tym przekonałam...

xxx

szkoda tylko że widać jeden styl wypowiedzi w wiadomościach pozytywnie mówiących o Rewit. Czyżby pozytywne wiadomości pisane były przez jedną osobę?

.....

Rewit to zdecydowanie miejsce dla ambitnych osób, chcących się rozwijać, a nie szukających ciepłej posadki do emerytury. Zdarza się, że zostajemy dłużej, ale nie jest to nagminne. Poza tym w księgowości to raczej naturalne...do niezadowolonych - może czas pomyśleć o przekwalifikowaniu się:)

aktualny pracownik

Witam wszystkich zainteresowanych. Chciałam się podzielić swoimi odczuciami. Pracuję w Grupie Rewit od ok. 3 lat. W tym czasie moja wiedza, umiejętności oraz rozwój znacznie wzrósł. Praca w biurze rachunkowym jest "specyficzna" (nie znaczy gorsza) i tu należy wykazać się osobistymi umiejętnościami, tj. dobra organizacja, elastyczność i otwartość na nowe zadania. Można wiele się nauczyć i praca w Rewicie z pewnością nie jest zmarnowanym czasem. Dla mnie jest to skok milowy w kwestii zdobytego doświadczenia. W ostatnim czasie Spółka prężnie się rozwija i nie możemy zarzucić aby Zarząd nas (pracowników) nie doceniał. Niedługo kolejne spotkania roczne z Prezesem na których każdy z nas może zgłosić swoje uwag. Firma pozwala się rozwijać i wspiera swoich pracowników, tylko trzeba tego naprawdę chcieć (a nie tylko o tym mówić). Zachęcam wszystkich do wpisywania pozytywów - to gdzie pracujemy również świadczy o nas. Wg mnie Rewit cały czas się rozwija i jest miejscem wartym polecenia. Mamy wielu fachowców od których można czerpać wiedzę i dzielić się swoją.

Piotr Witek

Niestety myli się ten kto napisał o odejściu członka zarządu, dyrektora finansowego oraz dyrektora biura rachunkowego w 2014 roku. Wszystkie te osoby odeszły w 2013 roku, przed moim przyjściem do firmy, a jedna złożyła wypowiedzenie tuż przed moim przyjściem, czyli dokładanie 1 listopada 2013. Szkoda, że podaje się nieprawdziwe fakty, ale domyślam się, że pisze osoba która u nas nie pracuje. Proszę więc aby podawać dane prawdziwe. Nie będę też komentował powodów odejścia tych osób - po 10 latach kariery w danym podmiocie uważam to za naturalne że szuka się innych dróg (ja w Hutchinsonie przepracowałem 11 lat) Co do 2014 roku rzeczywiście odeszły 3 osoby, większość pozostała bo coś się zmieniło. Nie będę oceniał moich poczynań - zostawiam to innym. Proszę jednak o podawanie prawdziwych faktów. Co do pracy po godzinach - wielokrotnie wychodzę z pracy około 18.00 i przyznam, że pracując w koncernie widziałem wielokrotnie więcej osób niż w REWIT. Mogę odpowiedzieć ilu kolegów we Francji pracowało po godzinach w trakcie moich wyjazdów służbowych, wbrew propagandzie jakoby na Zachodzie Europy pracowało się po 8 godzin... Nie chcę toczyć bezsensownych wymian zdań z osobami, które nie pracują u nas, bo one nie mogę ocenić skali zmian jakie się dzieją w Grupie REWIT. Jeszcze raz mogę przeprosić tych, którzy czują się urażeni sposobem pracy w przeszłości. Przepraszam i proszę o pozytywne wpisy. Jesteśmy polską firmą i potrzebujemy wsparcia w budowaniu firmy, w tym wskazówek co warto zmieniać Na koniec krótka informacja. REWIT nie osiąga - podobnie jak cała branża - zawrotnych zysków. W zeszłym roku (odsyłam do Rzeczpospolitej) cała branża zanotowała pierwszy spadek przychodów z audytu od początku transformacji w Polsce. My w tym czasie urośliśmy, prawie o 25%. I to była ciężka praca wszystkich pracowników, zawsze to podkreślam. Każda firma, która chce być na rynku musi zadbać o swoją rentowność. My w zeszłym roku wydaliśmy ponad 200 tys pln na inwestycje - nowe komputery, nowa serwerownia, nowe licencje, programy. Ci którzy pracują mogą to potwierdzić. Nie mamy Centrali w Paryżu czy Nowym Jorku i nikt nas nie wesprze jak przyjdzie spadek przychodów czy zysków... Słucham głosów krytycznych - wprowadzamy system premiowy, staramy się coś zmieniać. Będę wdzięczny za krytyczne uwagi, ale takie które pozwolą na zmianę. Niektóre z podanych uwag nie wnoszą nic pozytywnego, po prostu odzwierciedlają ujemne emocje, szkoda. Nie będę na nie odpisywał - zachęcam do śledzenia mojego konta na Linkedin - tam piszę o ważnych sprawach i zmianach. Mój sposób zarządzania nie opiera się na chodzeniu i gadaniu o pracownikach, ktoś to to pisze mocno mija się z prawdą. Jak ktoś widzieć co u nas się dzieje, jakie podejmujemy działania można też wejść na stronę firmy REWIT. Czytanie postów byłych pracowników, nie pomoże w zbudowaniu obrazu firmy dzisiaj - przykład to mylenie lat w których miały miejsce pewne fakty. Piotr Witek

#####

Piotr Witek : ,,W roku 2014 odeszły od nas 3 osoby. Jak na zatrudnienie 75 osób uważam, że to niezły wynik.,,Odeszło więcej osób w różnym trybie. Ale faktycznie 3 bardzo istotne osoby dla firmy odeszły i tym należało się pochwalić, to naprawdę świetny wynik jak na pierwszy rok urzędowania nowego prezesa. A kto odszedł : członek zarządu, dyrektor finansowy oraz dyrektor biura rachunkowego.

pwitek

Pracuję w REWIT jako Prezes od roku. W tym czasie przychody wzrosły nam o 25%, rozwinęliśmy wiele działalności i obecnie zatrudniamy 75 osób w 5 lokalizacjach: Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Łódź i Bielsko-Biała. Z wszystkimi pracownikami zatrudnionymi na stałe przeprowadziłem rozmowy roczne, wszyscy mają do mnie dostęp mailowy, telefoniczny i osobisty. Rozumiem, że są osoby rozczarowane, cóż mogę przeprosić za to, że nie spełniliśmy Waszych oczekiwań. W roku 2014 odeszły od nas 3 osoby. Jak na zatrudnienie 75 osób uważam, że to niezły wynik. Pracowałem w dużym koncernie i wiem jaka tam była rotacja. Zapraszam na staże, do pracy, pytajcie tych którzy dzisiaj pracują w REWIT. Dziwi mnie tak wielka ilość negatywnych wpisów w 2014 - sądzę, że większość z Was nie wie co u nas się dzisiaj dzieje. A Grupa się zmienia. Poza tym na koniec dodam, że życzenie komuś aby upadł nie mieści się w kanonie normalnych wypowiedzi. Chcesz dowiedzieć się czegoś o nas pisz na adres rewit@rewit.com.pl Piotr Witek, Prezes Grupy REWIT

#####
@pwitek

Grupa się zmienia, rozwinęła się dzięki pracownikom którzy już nie pracują lub pracują nadal po 12-14 godzin dziennie niejednokrotnie i w soboty i w niedzielę. A na pewno są źle zorganizowani.(usunięte przez administratora) To się nazywa dobra inwestycja w firmę. Firma się rozwija. A garb pracownikom rośnie.

x

Moim zdaniem jeśli ktoś chcę zdobyć doświadczenie to dobrze trafił bo nauczy się dużo w krótkim czasie, pozna sporo zagadnień w porównaniu z innymi firmami gdzie prawdopodobnie księgowałby wyciągi bankowe albo faktury a po 4 latach cv takiego delikwenta wyglądałoby jak artykuł w fakcie – zdjęcia więcej jak tekstu. I to jest duży plus ale są i minusy. Oczywistym minusem jest wynagrodzenie w porównaniu do ilości przepracowanych godzin bo to tylko teoretycznie jest 8 godzin dziennie co chyba nie jest zaskoczeniem. Skoro szybko zdobywa się doświadczenie to nie oczekuje że co 2 miesiące będzie podwyżka ale są firmy trudniejsze i łatwiejsze. Jedna firma kosztuję znacznie więcej pracy niż inna i każdy o tym dobrze wie. Gdybyście wprowadzili jakąś punktację że firma X jest nowa produkcyjna albo na pierwszy rzut oka widać że to nie jest „spacer po lesie” i ma np. 10 pkt to myśle że pracownicy czuliby się docenieni po zrealizowaniu takiego projektu gdyby dostali trochę więcej od tych co mają oklepaną firmę usługową z biednym jak mysz kościelna bilansem… Druga sprawa to jeśli chcecie żeby pracownik pracował dłużej niż rok a rotacja jest jaka jest, to myślę że warto by trochę zainwestować o ile pracownik ma być „inwestycją długoterminową” a nie jak jakiś overnight. Oczywiście można powiedzieć nie podoba się to tam są drzwi ale chyba to już było przerabiane i nie o to chodzi. No chyba że jednak...

p-ń

*Wytrwałość/Wiara/Ciężka praca/Wizja stanowią klucz do osobistego sukcesu. Jeżeli firma komuś nie odpowiada to zawsze można ją zmienić. Więcej powinno być takich firm jak Rewit.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci