Opinie o Plasticon Poland S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plasticon Poland S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plasticon Poland S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plasticon Poland S.A. w Toruń

anonimmmmm

No to teraz stosunek prac.biurowych do produkcyjnych trochę się zmienił, ciekawe czy już nie jest 1:1 :) powodzenia :)

zly

wedlug wiliczen finasisty w picic beda zarabiac cale 2.50 euro plus je.....xnie po godzinach plus dieta i tu juz pytanie do organow scigania czy mozna w polsce opodatkowac diete? okradziona o 8 euro bo powino byc 50 a jest daej 42. i taki pracownik polski zarobi 11 tys zl a ty rob za 1600. gdzie ten perwszy zlozy od posrednika jabuszka z waszej jabloni a operacyjnyudaje glupka i sie pyta kto jest posrednikiem:) dobranoc. to nie bajka o PGR ale o mafi w plasticonie.

informacja dla wszystkich. dla tych co maja jaja, dla tych co nie maja i dla tych co koszule maja rozowe,niebieskie,dla pyskatych i tych co cicho siedza, dla tych co zony maja,miec beda, chca miec i tych co ich nie cha miec, dla mlodych i starych, ogolnie dla wszystkich zainteresowanych. DLA JASNOSCI WYPOWIEDZI O FINANSACH, PROSZE PISAC WSZELKIE STAWKI W EURO €, jestesmy krajem unii europejskiej, moze niedlugo bedziemy zarabiac w tej walucie. wiec jak czytam ze nikt nie da kolesiowi w tym syfie 3 tys zl, a po przeliczeniu wiem ze kasjerka w real zaraz za granica polski zarabia 5 tys z hakiem, to mie sie gadac juz na jaki kolwiek temat nie chce. ludzie ogarnijta sie. rozowa koszula sama na siebie nie zarobi. wezta sie kurde zjednoczta i zadzialajta.

konto

dyrektorem w tej firmie jest człowiek,który ma autorytet-wie,jak się laminuje,spawa,wie ile wyrzeczeń czeka na tego,który wyjeżdża na budowy czasami do krajów,które z cywilizacją nie mają nic wspólnego.to człowiek,który ma JAJA-wie o tym,że prawdziwego pracownika trzeba szanować.wie,że sugestie "z dołu" są najważniejsze-co zmienić,usprawnić itd.wreszcie wie,że trzeba być człowiekiem....temat grupowego zwolnienia powinien się zacząć właśnie od tego dyrektora-czyż nie? i nasuwa się jedno-AŻ STRACH POMYŚLEĆ,KTO W TEJ FIRMIE ZGASI ŚWIATŁO....trzymajcie się ludzie!!!!

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plasticon Poland S.A. na stanowisko Młodszy specjalista ds. księgowości i kadr? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno
zawiedziony

Ja rozumiem ze niemozna ludziom dac odrazu 100%wiecej wynagrodzenia. Ale czy niemozna zrobic tak ze co roku ten1 zl wiecej. Ludziom by zalezalo i pewnie niebylo by takiego gadania. Nie mydlic ludziom o jakis inwestycjach ze firma wiecej musi zarabiac. Prosze bez takich bzdur bo az zal sluchac. Co my mamy w domu powiedziec. Sluchajcie zawiesmy kredyty i zyjmy( bo przytej stawce to bardziej egzystencja od 10 do 10) a za 5 lat u nas w pracy beda robic zlote jajka. Wierzyc w to. Hehe dobre to jak uwierzyc ze dzieki nam wyremontuja hale pokupuja nowe maszyny a potem zostawia ludzi w tej ilosci. Dajcie ludziom perspektywy rozwoju to i beda was szanowac. A ciekawe czy dyrektor operacyjny chcial by zyc za tyle co my zarabiamy. Wiadomo ten co ma pelno przy korytku ten zawsze madry nawet ma czas na bajki o plasticonowych rolnikach z PGR przy sklodowskiej 59. Ktos mi wyjasni dlaczego w innych firmach o bodobnym profilu placa 15 lub 18 na start.

pracownik firmy o podobnym profilu
@zawiedziony

Kolego "zawiedziony", może podasz do szerszej wiadomości nazwy tych firm o podobnym profilu, które płacą 15 - 18 zł na start? Te stawki są nierealne, ponieważ w tym kraju, a w szczególności w firmach prywatnych, właściciel nie zapłaci szeregowemu pracownikowi 3000 zł za miesiąc pracy! No chyba, że na "czarno" więc i bez całego zaplecza socjalnego. Do wszystkich, którzy tak się cenią: na co czekacie? Zmieńcie pracodawcę na takiego, który zapłaci wam te 18 zł. Za małe "jaja" macie czy boicie się reakcji waszych żon w domu jak wrócicie i powiecie, że rzuciliście robotę? Weźcie przyszłość w swoje ręce. Proponuję abyście najpierw odbyli kilka rozmów kwalifikacyjnych i podali na nich swoje wymagania finansowe a dopiero po tym wypisywali jakie to stawki obowiązują na rynku pracy. Nie wierzcie innym ludziom tylko sami sprawdzajcie. Szczerze życzę powodzenia!

traktorzysta

Bidna bo za darmo kombajnistom daje. Jak ładna i czysta to jej zapłacę, nawet 18. Ps. Kto to jest różowa landryna?

kołchoźnik
@pracownik firmy o podobnym profilu

Drogi kolego, nie trzeba być inżynierem i WIELKIM PRZYJACIELEM NAJJAŚNIEJSZEGO żeby wiedzieć,że takie stawki są bardzo realne. Pracując jako Formierz TWS każdy wie że umiejętności nie są wyniesione ze szkoły, bo to jest doświadczenie które jest nabyte w tym SZKODLIWYM zawodzie. Dlaczego NAJJAŚNIEJSZY nie zgodził się na odejście pracowników którzy zgłosili swoją gotowość do rozwiązania umowy o pracę z firmą? Z tego co wiem chętnych było ok 40-50 osób, ale nie było ich na liście. Czy Wy myślicie że ich zatrzymacie podwyżkami za 3 lata? Czy pracownicy biurowi mają małe "jaja" jak to napisałeś skoro się nie zgłosili do odejścia? Jakim trzeba być KRETYNEM żeby myśleć, że Ci ludzie nie znajdą pracy (w tym zawodzie) za większe pieniądze? Masz mierne pojęcie o laminowaniu, bo pewnie uważasz że to tylko "machanie wałkiem"? Lewusów jak to powiedział CZCIGODNY już nie ma więc powinniśmy (za jakiś czas) opływać w luksusy, ale nie 3 lata. Fotel zarządzającego produkcją jest gorący, nowy prezes=nowy dyr produkcyjny.01.12 już blisko więc czas pokaże. A tym czasem idź zaśpiewać ŁUBUDUBU, ŁUBUDUBU NIECH ŻYJE NAM RÓŻOWA LANDRYNKA, NIECH ŻYJE NAM to byłem ja......

PGR juz niema, pamietam czasy kiedy tez probowano ulepszyc system i co? Plasticon Polska czeka podobny scenariusz, przyjaciele z Holandii potrafia bardzo dobrze liczyc:) Konkurecja natomiast rozwija sie swietnie i nie potrzeba tylu handowcow, technologow, a przedewszystkim mistrzow za ktorych wszystko robia planisci.

lady in red
@pracownik

Panie zapracowany planisto, pan se idzie chlapnie na uspokojenie. Przez jakiś czas już zwolnieni nie będzie.

przeodownik

Mnie zatkało. Ale może lek na przeczyszczenia pomoże mi dzisiejszej nocy i jutro rano rześki popędzę do PGR bić rekordy wydajności.

zawiedziony

Witam. To ja zaczne. Bo widze ze wszyscy jeszcze w szoku po dzisiejszym zebraniu. Myslalem ze po ostatnim czasie gdzie moje morale spadly do 30 % nastapi odbicie i cos drgnie w gore zwlaszcza ze pan prezes ustami naszego wspanialego zawsze liczacego wysmienicie( dla siebie) finansisty zapewnial o polepszaniu atmosfery i co. KLOPS. Moje morale spadly panie prezesie do 10%. Zastanawiam sie gdzie ja szary robol z pegieeru jestem w tej waszej opowiesci I wiem sa dwie opowiesci. W jednej tej o zarabianiu kasy dla firmy jestem na pierwszym miejscu. Gdzie pilnuje sie mnie bym zarabial jak najwiecej dla firmy. A w drugiej jestem na samym koncu gdy chodzi o place. Tak chcecie zmotywowac ludzi mowiac im ze niema szans na podwyzki bo niema z czego dzielic. Myslalem ze prezes wie ze tak niezatrzyma ludzi. Wiem gdzie pracujemy i jakie sa tu warunki. Mieli porownac rynki pracy i jak cos to podniesc place. Ale czy nasza praca to zwylla produkcja nie. To zaklad wysokiego ryzyka. Co dzienie sie trujemy ta chemia. I co czekac teraz 20 lat az wszystko zwroci i cos nam podniosa. Oczywiscie z tymi 20 latami to zartuje. Ale nawet perspektywa 3 lat. Za trzy lata ja juz niebede chcial 15 zl czy 18 na godzine.bo mysle ze tyle juz powinienem miec na starcie w tych warunkach juz teraz. Rozumiem ze firma chce sie rozwijac ale nie naszym kosztem. Juz slyszymy to od wielu lat a pan od rozwijaniapan 5s jedyne co rozwinal to swoje konto. Pozdrawiam. Zawiedziony

guru

Forum zeszlo na psy. Wylewaja swoje zale w necie a p... sa w swiecie i cicho siedza.

salz

kiniec-to nie koniec!!!!!!

qwerty
@salz

Czy masz coś do faceta?

stary

podobno mają zrobić małe mieszkanko z laminatu dla włochacza

@stary

kto maja zrobic mieszkanko? wszystko oni, wszystko zalatwcie, wszystko mi dajcie, wszystko za mnie zrobcie. co jeszcze maja zrobic i dla kogo? taki super doinformowany kolo jestes do sie tu wypowiedz co oni i tamci i ci pozostali zrobia dla kogo? ps. to jest forum na temat firmy plasticon, czy na temad przedszkola "lesny ludek"? bo sie troche pogubilem. na poczatku myslalem ze forum gimbazy, po jakims czasie sledzenia, zauwazylem spadek poziomu wypowiedzi.stad pytanie o te przedszkole.

nie

Jeżeli po tym wszystkim się nic nie zmieni (j...ć} to firmę.Odezwę się za rok obiecuję. Jak będę żył

obiektywny

Wdzidze ze co druga osoba tu piszaca to tylko interetowi napinacze przed zwolnieniami to zapewne w (usunięte przez administratora) wlazili a teraz to kazdy jest najgorszy tylko samych fachowcow pozwalniali a ofermy zostali buhaha trzeba bylo pracowac a nie narzekac jak to zle a co jakies zebranie to wszyscy pysk w dol i tak musi byc!Zastanowcie sie co piszecie bo kazdy ma cos za uszami i uszanujcie tych co zwolnili a nie jeszcze jedziecie!

obserwator
@obiektywny

ap-ropo zebrań, w nich uczestniczą chyba tylko ci co głęboko siedzą. czy to ich spuszczone głowy masz na myśli, tych którzy rękami i nogami trzymają się swoich stołów i nie daj boże wystraszeni siedzą żeby tylko nie podpaść swojemu najwspanialszemu.

nie

Współczuje tym pisarzą ZZ

erozramazotti

czlowiek budzi sie(usunięte przez administratora) ot tak bez powodu.Wchodzi na te stronke i czyta komentarze odrazu sie humor poprawia xd

aaa
@erozramazotti

Zgadzam się z erozramazotti, a operacyjny to musi ręce zacierać jak to czyta że jaszcze trochę i sami się wykończymy (więcej takich wpisów z nazwiskami, imionami, alkoholikami) to będzie lepiej.

@aaa

Zgodze sie z Toba w calej rozciaglosci. Teraz juz nawet sie nie zastanawiam, skad w ludziach tyle nienawisci do innych. Gdzie wszyscy maja honor? Wszyscy mocni na tym forum, anonimowo. Nie bede wnikal co kto komu. Malo sie tu udzielam. Chcialem tylko napisac, ze zal mi wszystkich frustratow podnoszacych sobie tutaj, do konca nie wiem co. Moze lepiej by bylo ten braweran kupic i choc na tym polu zaistniec :)

mariano italiano

Dobra waldek jaki był taki był sam go nie trawiłem,ale człowiek wiedział co sie spodziewać po nim.A po tej włochatej k..wie sie jeszcze zdziwicie.tu ładnie gada a za plecami swoje robi.temu pustakowi to zawsze na kasie zależało i za to nawet laske zrobi.sam typował kogo zwolnić ze starych pracowników i napierał wrecz.ale lista osób w zz sie skurczyła i jeszcze sie bedzie kurczyć i to w szybkim tempie.Jak WOREK NEEWSOW napisał KAT CZEKA i to szybciej niż sie tego spodziewają

wylatywacz

Rodzina Diabła trzyma się dobrze :-)

anty

salceson kradł na potęgę i do tego ludzi miał za nic-sam tak naprawdę nic nie potrafi.Odchodzi z honorami,jak normalny pracownik,do tego z potężną odprawą.Moje pytanie brzmi-KTO NA TO POZWOLIŁ?przecież za taką prywatę dostaje się dyscyplinarne zwolnienie.chora firma promująca złodziei i bumelantów-nie dziwota,że pada na pysk

worek neewsow

Nie zrezygnuje.a dlaczego? Bo wiedza ze to byl by koniec. Maja takie petle na szyji powiazane ze to szok. Myslicie ze pan operacyjny nie wywalil by czterech najwazniejszych z ZZ. Tersz niewywalil bo niemogl.Tylko czeka. Czeka az sami w ZZ sie pozjadamy. Takze mysle ze panowie maja niezle cisienie. Nawet wieksze od dolu niz z gory. I niech sobie wezma to do swoich lepetyn. Ze kazdy czlonek mniej w ZZ to stolek sie przesowa a kat czeka. Jest tak czy nie. A apropo pana mistrza co odszedl. To czy naprawde zasluzyl na takie odejscie a nie na wywalenie za ciezke naruszenie regulaminu pracy. Mam nadzieje ze dlugo nieznajdzie pracy

sprawiedliwy

A dlamnie przykre jest to ze pan rodzynek zwolniony z mistrzowki dostanie taka sama odprawe jak pozostali. Naprawde zal. mysle ze powinien sam odejsc bo wie co ma zauszami. A nie jeszcze nagrode pieniezna mu dali na odchodne. Mysle ze tu ZZ powino zareagowac krytycznie i powiedziec nie. Panowie a co do komentarzy ze pan prezes Zz broni swojego stolka. Hehe postawcie sie wjego sytacji. Chcial by ktos tak w rogowie u gory i na hali. Naprawde myslicie ze gdyby nieistnialo Zz to zwolnienia by tak wygladaly. Hehe zwlaszcza gdy mamy takiego finansiste. Zz jest mlode i i ma prawo popelniac bledy. A jak komus sie niepodoba Zarzad prosze probowac obalic. Bylem przy wyborach ktos protestowal? Nie. A teraz zale.

abcd
@sprawiedliwy

Nie o przewodniczącego ZZ chodzi tylko sekretarza, ponieważ wystąpił w podwójnej roli.

Z.Z.
@sprawiedliwy

Ja byłem również przy wyborach zarządu Z.Z. i nikt nie chciał pełnić jakiejkolwiek funkcji każdy był na tak, ale z dala od jakiś obowiązku tłumaczenia były ja mam dzieci ja jestem zamiejscowy itp. A teraz wielkie pretensje do nich o wszystko że nic nie zrobili że to morze oni się przyczynili do zwolnień te wpisy są bardzo motywujące do dalszej pracy Z.Z., a trzeba jeszcze dodać że pojawi się w grudniu nowy PREZES i co w tedy? Ci co tak piszą zle o Z.Z. niech przyjdą do nich i powiedzą w oczy, jestem pewny że zarząd chętnie ustąpi na korzyść osób bardziej operacyjnych którzy wywalczą zabrany urlop, podwyżki i będzie lepiej się wszystkim żyło.

mariano italiano
@abcd

dobra słuchaj sprawiedliwy.ZZ może i są młode (3 najlepszych kumpli a zarazem 3 alk....lików patrzących zza zbiornika i nic nie robiących bo brygadzista a teraz i mistrz nie muszą nic robić bo ludzi mają to są słowa tego Dino a może bardziej teraz pasuje psa Dingo)może i cos wywalczyli jakieś odprawy,ale dla człowieka który przepracował 30 lat w tym mazidle stracił zdrowie w tym syf.. i go wyjeb... na zbity py.. chwile przed emeryturą to odprawa nawet nie jest godna.

Zostaw merytoryczną opinię o Plasticon Poland S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Plasticon Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Plasticon Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plasticon Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plasticon Poland S.A.
2.1/5 Na podstawie 374 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 59
    87-100 Toruń