Opinie o Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. w Kielce

Niezadowolona

Ja mialam salonik krótko bo 3 miesiace . Codziennei 14 godzin na saloniku i poltorej godziny do domu . Pierwsza wyplata byla zupelnie inna niz ja obiecywali z czego 2 tygodnie o nia walczylam bo nikt nie mogl z biura zadzwonic ze faktura do nich nie doszla po co pomoc nowej ajentce . Do tego czasu utargi byly na czas z nadwyzkami a po tym jak wzielam utarg zeby miec za co zaplacic dziewczynie co mnie zastepowala i oplacic rachunki nagle byly minusy . Ustalilam z Kolpem ze z wyplaty sobie wezma i od tego czasu bez przerwy byl nieoonczacy sie rosnacy minus . Czlowiek kombinowal jak mogl zeby to wyrownac ale w koncu zamkneli mi ten smieszny salonik .. lepsza rzecz nie mogla sie stac . Menadzer ? Nie mam na niego slow wiecej pomocy dostalam od osoby ktora rekrutowala niz od osoby ktorej placa za to ze mi pomoze . Odradzam .. i uwazajcie na kurierow ktorzy wioza dostawe z kolpa ja dostalam niekompletna zglosilam to jeszcze mnie ociazyli. Nie mowie ze ja bylam swieta bo na prawde probowalam wszytko wyrownac i w dzien kiedy juz mialo wyjsc na wyrownanie uznali ze zamykają. Co do towaru to owszem dopisuja go bo nie raz to widzialam ze sami tez podlaczaja sie pod komputer

Partner z 12 stażem

Przeglądam te wpisy i brak mi słów. Prowadzę teraz 2 saloniki miałem więcej ale już zdrowie nie te. Kokosów nie ma ale potrafiłem tak poprowadzić saloniki, że mam z każdego po 4800 netto, po Zusie i podatkach zostaje 4000 na rękę. Niektórzy piszą głupoty ale to ci co nigdzie im nie pasuje. Dostałem taki punkt po kiepskiej Partnerce i robię 2 rszy większe obroty. Miernoty, które nic nie potrafią plują jadem. Długi to zostają tym co kradną towar i utargi a później piszą głupoty.

@Partner z 12 stażem

Czy to jakiś troll z Kielc? Też jestem partnerem już pewien czas. Musiałem jeden punkt zamknąć bo człowiek się nie rozdwoi a minimalna pensja dla. Pracownika ciągle rośnie plus do tego zus i podatek dochodowy. Kolporter ani złotówki podwyżki nie daje ceny towarów w salonikach ciągle rosną a zarabiają na tym wyłącznie dyrektorzy i inni tam na górze. Tym masz pracować 13h dziennie bez urlopu bez L4 siedzieć z angina na saloniku, ciągle jakieś kontrole, parcie na realizację targetow. Menadżerowie to jakaś porażka. Mi po przeliczeniu wynagrodzenia w stosunku do przepracowanych godzin wychodzi 10zl na godzinę!!! Ludzie na ulotkach się ma teraz 12 zł! Rzekomo jest to twoja działalność ale nic nie możesz nie możesz wprowadzić swoich artykułów innego tytoniu fajek napoi- nic nie możesz. Jesteś cały czas pod butem kolportera! Nikt już z nimi nie chce współpracować na moje miejsce szukali kandydata pół roku i musieli sprzedać budę. Ludzie zastanówcie się naprawde oni mają wasz weksel in blanco a wy nie macie nic nawet prawa glosu

partnerka
@Partner z 12 stażem

a Pan się dubluje rozdwaja czy co Pan czyni,że jest pan w dwóch punktach na raz że zostaje Panu 4000?

@partnerka

Może to któraś pani z biura obsługi partnera...

@partnerka

Na jednym stoi emerytka plus studentka a ja na drugim, takie czary mary...

Nowy partner
@Partner z 12 stażem

Brawo ???? ???? ???? tu się zgadzam jak najbardziej. Sami sobie robią długi a później mówią że kolporter ich okrada albo w bazach towarowych dopisuje towar .

Partner
@Partner z 12 stażem

Większych bzdur już dawno nie czytałem.

BYŁY "PARTNER" KOLPORTERA

Dziwię się że jeszcze są ludzie którzy chcą to prowadzić. To jest żenada a ci wszyscy którzy wychwalaja dobrobyt jaki daje im kolporter to są jakieś kieleckie(usunięte przez administratora). Prawda jest taka więcej stracisz niż zyskasz, wybór jest twój.

NowyPartner

Pytanie do Partnerów Kolportera mianowicie zamierzam podjąć współpracę z Kolporter em, wiem że muszę mieć swoją działalność itd ale czy rzeczywiście jest tak że kolporter opłaca czynsz za lokal oraz koszty związane z mediami? I czy oprócz tego gwarantują jakieś najniższe wynagrodzenie? Przynajmniej tak Kolporter opisuje współpracę a czy to prawda to pytanie do obecnych Partnerow

Tomasz
@NowyPartner

Ja też chętnie dowiedziałby się się jakie są warunki współpracy i czy działa to na zasadzie franczyzy? Jeśli zdobędziesz jakieś informacje napisz na forum.

@NowyPartner

Dostajesz w pełni wyposażony salonik nie ponosisz żadnych kosztów związanych z lokalem. Twoje koszta to VAT +podatek dochodowy i zus

@NowyPartner

Przez pół roku dostajesz wynagrodzenie brutto gwarantowane w zależności jakich obrotów spodziewa się kolporter.

Tak opłaca wszystko...

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik ds. Kadr i Płac?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Barbara W

Jestem partnerem ładnych parę lat i z roku na rok coraz gorzej

Hanka

Jaka stawka i umowa?

@Hanka

Umowa jest "partnerska" ale ona nawet koło partnerstwa nie była. Robisz na luksus biura kolportera a potem tylko długi ci zostają, odradzam. Ja się z tego wymiksowałem w czerwcu i obecnie spłacam długi, nie starcza mi od pierwszego do pierwszego. Jeszcze firma mi przez kolportera upadła także dziękuje, pozdrawiam.

Gabriela

Dajmy jeszcze @Partner kolportera szansę na dopowiedzenie czegoś w tej kwestii. Sam zapewne jesteś partnerem Kolportera. Możesz powiedzieć, jeśli oczywiście możesz, jakie warunki należy spełnić, by stać się takim partnerem?

Partner
@Gabriela

Na początek trzeba przejść 5 dniowe szkolenie w Smardzewicach które sama sobie opłacasz a kolporter ci zwraca. Szkolenie lotto jest bezpłatnie pod warunkiem że zgłosi cię menadżer. Zakładasz działalności gospodarczej zgłaszasz do US że jesteś płatnikiem vat 2 zyrantów do poręczenia weksli. Wszystko to jest omawiane na szkoleniu. Jeśli chodzi o finanse każdy salonik ma inną podstawę w zależności gdzie znajduje się punkt. Wyrazie jakich kolwiek pytań proszę dzwonić do menadżera swojego regiony z pewnością odpowie na wszystkie pytania w tej kwestii.

Ola

Na jakich zasadach jest wyliczana prowizja od utargów? Czy 1,2 % i 6% to dobre warunki prowizyjne

@LUKAS@OP.PL Okres wypowiedzenia umowy jest uzależniony od wielu kwestii. Zależy czy jest to umowa na czas określony bądź nieokreślony i jaki okres pracownik jest zatrudniony w danej firmie. Nie do końca jesteś pewna, jesteś zatrudniony w Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.?

Aga

Wiele zależy z jakiej przyczyny : jeśli są duże braki towaru przy każdej inwentaryzacji a często się o tym słyszy i nieregularne wpłaty utargów rozwiązanie umowę jest natychmiastowe. Jeśli chcesz tak po prostu wypowiedzieć umowę to 3 m chyba że szybko znajdzie się nowy partner to może wcześniej.

Sandra

Firma Kolporter pobiera we wszystkich swoich punktach prowizje od doładowań do tel. komórkowych. Zasilenia nie są sprzedawane po cenie nominalnej operatora.

@Sandra

Za rachunki pobiera też dodatkowo 0,75% od wpłaty

Wkurzona
@Partner kolportera

A czego oczekujesz? Wszedzie pobieraja oplaty za placenie rachunkow. Ja np za przelew w moim banku place 7.99 od kazdego przelewu wychodzacego. Nie ma nic za (usunięte przez administratora)

@Wkurzona

Spokojnie, bez nerwów.

@Partner kolportera

zapraszam na pocztę prowizja jest większa i przekaż idź do 2 tygodni a jak bardzo Panią bolą te opłaty proponuję przelew z własnego konta

Dominika

Podpowiecie na jakich zasadach pracuje sie w firmie, chodzi o umowę?

Elżbieta
@Dominika

Muszę powiedzieć, że w porę o to zapytałaś, ponieważ ja również jestem zainteresowana tym, na jakich właściwie zasadach pracuje się w firmie Kolporter. Na stronie firmy znalazłam co prawda informację, że należy prowadzić lub być gotowym założyć działalność gospodarczą. Byłoby jednak dobrze, jakby zorientowana w tym temacie osoba zweryfikowała tę informację. A czy byłabyś skłonna do założenia własnej działalności?

@Elżbieta

Trzeba założyć działalność gospodarczą oraz mieć 2 żyrantów do podpisania weksli. Przejść szkolenie i do dzieła

Magda R.

W oddziale bydgoskim przedstawicielem Kolportera była pani Monika John. Czy to prawda, ze juz tam nie pracuje?

natalia

Jak wygląda praca w Dziale Obsługi Klienta w Kielcach??? Jest ok?

Partner kolportera

Firma Kolporter to najgorsza firm z jaką miałem możliwość pracy... Ciągle trzeba dopłacać do ich interesu. Wypłata przez okres gwarancyjny to 3300-3400 netto potem z 1000 zł mniej. Dybiesz po 10-14 h bez życia prywatnego, masz ślub zapomnij że cię posci. Nie wolno. Rozwiązanie umowy to dopiero cyrki, czepiaja się wszystkiego abyś nie odszedł od nich. Taki Meksyk. Uważajcie na nich, jesteś pokrzywdzony przez firmę kolporter pisz na adres e-mailowy (usunięte przez administratora)

Pokrzywdzona
@Partner kolportera

(usunięte przez administratora) O czym to świadczy dobrze wiemy . Ja nie odpuszczę ,chce żeby inni poznali prawdę .

karola

Proszę o kontakt

@karola

Proszę kontakt rafald1986@gmail.com

karola

Witam prosiłabym osoby poszkodowane przez Kolporter o kontakt ze mną mailowy :) karolinalorkowska2417@gmail.com

Emi

Jeden wielki (usunięte przez administratora)...magazynierzy calkiem.spoko ale wsrod pakowaczy jedna wielka patologia ! Na magazynie dowiesz sie o sobie wiecej niz sie spodziewasz!

Paula

Widzę, że nie tylko ja mam takie doświadczenia z Panem B

czarnabea

Mam kontakt z p. B.... od niedawna i stwierdzam że jest bardzo dobrym pracownikiem, jest do dyspozycji zawsze( wiadomo że nie jest to w każdej chwili, ten człowiek ma sporo saloników do ogarnięcia na ścianie wschodniej) Jest człowiekiem który nie zostawia partnera samemu sobie - tylko służy swą wiedzą i pomocą

???
@czarnabea

"Mówię ta 'ja' - żona pana B"

@???

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie Kolporter? Jeżeli tak, to zachęcam, abyś wyraził swoją opinię w tym wątku. Twoja opinia będzie na pewno pomocna dla wielu osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy. Czekam na Twoją opinię z nadzieją, że dzięki niej uda nam się dowiedzieć czegoś nowego o tym miejscu pracy.

pozytywny

beznadzieja Moje sugestie dla Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.: zamknijcie firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: obgadywalstwo ze strony magazynierów, a kierownictwo nic z tym nie robi , silniejszy wygrywa

@pozytywny

Twoja opinia na temat pracy w firmie Kolporter jest na chwilę obecną bardzo ogólna i mało uzasadniona. Czy mógłbyś napisać coś więcej, dlaczego sugerujesz, aby pracodawca zamknął tę firmę? Co konkretnie wpłynęło na to, iż w taki sposób wyrażasz się o tym miejscu pracy? Może w trakcie Twojego zatrudnienia zauważyłeś pozytywne aspekty, którymi również mógłbyś się podzielić? Będę wdzięczny za bardziej szczegółowy wpis.

Prac.

Bardzo, bardzo słabe zarobki. Za kwiecień 2018 dostałem 1670 PLN.

okap
@Prac.

Ale dziadostwo. Kto tam przychodzi jeszcze szukać pracy?

@Prac.

Jak długo pracujesz w firmie Kolporter? Czy wynagrodzenie, które otrzymałeś, jest za Twój pierwszy miesiąc pracy w tym miejscu, czy może masz już dłuższe doświadczenie, jeżeli chodzi o to miejsce pracy? Zastanawia mnie, czy firma nagradza w jakiś sposób najlepszych pracowników? Opisz nam, jak to wygląda.

Iwona

@lolo, może warto poinformować centralę firmy Kolporter o zaistniałej sytuacji? Jeżeli rzeczywiście sytuacja ma miejsce nagminnie to na pewno jest to sytuacja, którą warto zgłosić. Czy wśród forumowiczów są osoby, które mogą napisać coś jeszcze na temat pracy w firmie Kolporter? Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy.

@Iwona

To co Wy tutaj piszecie odnosnie pracy w firmie Kolporter to pikus,nie macie pojecia o tym co dzieje sie w Rzeszowie,otoz dziewczyny z sekcji zwrotow traktowane są przez kier.Pawła S.jak g...o,wyzywane od najgorszych,jego motto to,,jak ci nie pasuje to sie zwolnij''mało tego,,myslenie nie boli'',,myslisz ci....ą a nie mozgiem''kazda wg.niego to (usunięte przez administratora) i tuman,wprowadzil atmosfere nie do wytrzymania,używa wulgaryzmow,słowo k...a na pożądku dziennym,interwencja u kier.logistyki nic nie daje.Może ktos w koncu powstrzyma tego typa albo namowi go aby poddał sie leczeniu psychiatrycznemu

Iwona

Aktualnie firma Kolporter w miejscowości Kielce poszukuje pracownika na stanowisku ajenta saloniku kolportera. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało prowadzenie sprzedaży oraz zarządzanie salonikiem prasowym http://praca.kolporter.com.pl/?stanowisko=&wojew%C3%B3dztwo=&miasto=Kielce#oferty Kogoś z Was interesuje praca w tej firmie na tym stanowisku?

Ola
@Iwona

Zastanawiam się kiedy serwis GOWork przestanie manipulować. Iwona jesteś pracownikiem serwisu może mi odpowiesz na to pytanie :)

Robol
@Ola

Raczej pracownikiem Kolportera i to z górnej półki , jaki by miała interes w tym co robi?, a oferty pracy-Iwona ,dobra,naprawdę dobra robota,- a twoje doradztwo - "perfekt"

Myślenie nie boli
@Robol

Zdecydowanie @Iwona to pracownik GoWorka. Wejdźcie sobie na profile innych firm i zobaczcie, że na każdym z nich jest osoba, która podburza i wyciąga informacje o pracy w danej firmie, a później dla porównania wejdźcie na profil Stowarzyszenia WIOSNA, które jest moderowane przez stowarzyszenie. Widać, że Kolporter nie współpracuje z tym serwisem (i wcale się nie dziwię patrząc co się tu wyrabia przez administrację). Gdyby współpracował odpowiadałby na komentarze. Trzeba myśleć. Żaden pracownik z górnej półki z jakiejś firmy nie pytałby na forum o zachowania niewłaściwe dla pracodawcy. Nikt nie byłby na tyle głupi!

Zostaw merytoryczną opinię o Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. - Kielce

• Jak się pracuje w Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kolporter Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.
2.1/5 Na podstawie 153 ocen.
  • Zagnańska 61
    25-528 Kielce

Kolporter Sp. z o.o. Sp.k.