Opinie o Istr Pro Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Istr Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Istr Pro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Istr Pro Sp. z o.o. w Kielce

Marek Nowy wpis

Firma przesyła interesującą ofertę, po czym codziennie wydzwania i zachęca na zakup. Po zakupie kontakt się urywa i nie ma ani pieniędzy, ani towaru. Kapitał zakładowy spółki to 5tys.zł. Ostrzegam wszystkich przed opłacaniem proformy !!!!

Kupujący Nowy wpis

Firma nie wywiązuje się z umowy. Pan przez telefon, naciąga na zamawianie większych ilości produktów z ich firmy, po czym nie wysyła opłaconego produktu na ponad 800 zł. Telefon non stop wyłączony, nie odpowiadają na maile. Sprawa zostanie zgłoszona na policję mam nadzieję, że zostanie wymierzona na tych (usunięte przez administratora) odpowiednia kara. NIE POLECAM!

Consumer Nowy wpis

Ludzie zgłaszajcie sprawę na policje, ja na pewno nie omieszkam. Już z jedną firmą mam podobną sytuacje i po 3 latach w końcu sprawa przez prokuraturę trafiła do sądu. Nie wiem czy kasę odzyskam, ale gość pójdzie siedzieć na 8 lat za (usunięte przez administratora)

czajka Nowy wpis

Taśma zamowiona i opłacona początkiem maja,towar do dzis nie dotarł,towar podobno wysłany wrócił do nadawcy, ponoć wysłany ponownie niestety nie dotarł, kontaktu ostatnio brak.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Istr Pro Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Pracownik ochrony-student/uczeń
Kielce
Seris Konsalnet Holding S.A.
Marck

Mam podobnie - zamówienie złożone, faktura pro-forma opłacona, zamówienie z 06.05 do dziś nie dostarczone. Zaczynam się martwić, bo nie można się dodzwonić, gdyż włącza się sekretarka

@magda

Nasz firma zamówiła stretch i taśmy z logo. Dostaliśmy tylko stretch. Do firmy nie można się dodzwonić. Zgłaszamy na policję

@klient

Ta firma to (usunięte przez administratora) Dzwonili domnie kilkanaście razy w ciągu 3 miesięcy z ofertą taśmy i strechu. Naciągają by wziąć większą ilość bo wtedy mogą zrobić lepszą cene. Po otrzymaniu oferty na którą się zgodziłem, opłaciłem proformę i od tego momentu brak kontaktu z firmą. Minął miesiąc, taśmy ani pieniędzy nie ma.

Dzień dobry, Szukam byłych pracowników których można zapytać pod kątem szczegółów pracy w firmie. Czy pracodawca wdraża nowo zatrudnionych pracowników? Czy można podjąć pracę na 1/2 etatu? Czy dobrze jest podjąć się zatrudnienia u tego pracodawcy? Dziękuje bardzo za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Istr Pro Sp. z o.o. - Kielce

Istr Pro Sp. z o.o.