Alicja Nowy wpis

Kielecka firma usługowo-handlowa Jar-Pol zajmuje się sprzedażą sprzętów ratowniczych i gaśniczych. Chętnie poznam szczegóły na temat warunków zatrudnienia na stanowisku Sprzedawcy i bardzo proszę o pozostawienie informacji w komentarzu. W jakim systemie pracuje się na tym stanowisku?

Administrator Nowy wpis

Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami zatrudnienia w Jar-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Józek Nowy wpis

Pracuję w Jar Pol już kilka lat i nie chciałbym zmieniać pracy. Pracuje mi się tu dobrze i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zenek kolega Kazika i Bożenki Nowy wpis

Praca jest tak przyjemna, że z chęcią zapraszamy Państwową Inspekcję Pracy, żeby skontrolowała: przejrzystość, transparentność zatrudnienia, warunki pracy, przestrzeganie Kodeksu Pracy i przepisów BHP, terminowości wypłat (ich zgodności z umową).

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arek

Lubię swoją pracę bo wiem, że pracodawca liczy się z pracownikiem i zawsze jest fair. Płaca na czas a to w dzisiejszych czasach najważniejsze. Polecam

tk

Praca w firmie Jar Pol daje mi duże przyjemności. Atmosfera wesoła i zgrany zespół. Polecam!

misza

Jar Pol daje szansę ludziom którzy utracili wiarę w znalezienie pracy. Jestem człowiekiem po 50-tce a wiadomo jak ciężko w tych czasach znaleźć pracę. Ja ją dostałem i serdecznie za nią dziękuję.

szef

Szukasz pracy, przyjmij się do JAR POLu i ciesz się życiem. Jest fajnie i to na miejscu.

PRACOWNICK

majster ty tutaj

Roman

Pracuję w charakterze rzeźnika w Kieleckiej Firmie JAR-POL.Atmosfera w pracy bardzo dobra i wypłata na czas.

ubojowy

Pracuję przy rozbiórce mięsa i wiem, że mój pracodawca potrafi w sposób humanitarny podchodzić do kwestii uboju zwierząt i dlatego cenię sobie pracę w Kieleckim JAR-POL u .

rzeźnik

W JAR POLU pracuje się bardzo dobrze i cieszę się, że pracodawca ceni mnie jako swojego pracownika.

Adam

Lubię moją pracę w charakterze rzeźnika.Pracuję w Kieleckiej Firmie JAR-POL i jestem zaskoczony dobrą atmosferą w pracy.

Karol

Chciałbym polecić Firmę JAR-POL bo jest słowna i można na Nią liczyć. Przestrzega BHP i prawa pracy a to nie często można spotkać w innych miejscach pracy. Lubię komfort, który otrzymuję dzięki pracy w JAR-POL. Z czystym sercem polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jar-Pol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
1.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Hoża 24