Opinie o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurosteel-a.geshirt-spawalnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurosteel-a.geshirt-spawalnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia w Kielce

Omijać szerokim łukiem. Na hali syf i brud, jakieś odbijanie się czytnikami na przerwę i ma szczanie. Jak ja pracowałem to nie było bierzacej wody, teraz może już jest.

Ewelina
@Janosik

Za takie wpadki to pracownicy mają jakieś kary finansowe? Czy nie szuka się winnych? W ogóle to jest jakaś odpowiedzialność finansową tutaj?

Inga Nowy wpis

W wolnej chwili rozglądam się na rynku za ofertą dla mojego chłopaka jako spawacz. W zakładce kariera tej firmy znalazłam informację, że firma takie osoby chętnie zatrudni. Wymagane jest doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych, ktoś dokładnie takie wymogi co do doświadczenia może określić? Chłopak jest młody ale zdolny pracował jako spawacz rok, ma po co podsyłać do firmy swoje CV?

zakapior

Chodzą słuchy że niektórzy pracownicy którzy odeszli lub zostali zwolnieni są namiawiani do powrotu.Takie są efekty pracy beżowych i tych od siekier.To co wykonują to jest badziew do kwadratu,to trzeba się ratować sprawdzonymi ludzmi!

Ayo Nowy wpis
@zakapior

I wrócą na tych samych warunkach, a może lepszych? Firma żałuje, że straciła dobrych ludzi czy o co chodzi w tej sytuacji?

Zakapior Nowy wpis
@Ayo

Oczywista rzecz że żałują ,dobrych sprawdzonych ludzi.A teraz się proszą aby wrócili,ale za lepszą kasę

@Zakapior

A o ile więcej teraz takie osoby mogą zostać? Tu chodzi o takich wieloletnich pracowników, którzy mają sporo doświadczenia? Ludzie się godzą na powroty czy w tym temacie jest ciężko?

Czy w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia zatrudniani są obcokrajowcy?

Łucja
@Marek

Z tą bieżącą wodą to może jakaś awaria zwykła? Czytniki też już nikogo nie dziwią :) Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś? Jak prezentowały się zarobki? Jaka atmosfera między pracownikami?

@Łucja

Znowu sukces!!Tyle spawania i oczywiście wszystko do wycinania.Technologia się kłania panowie projektanci i .Doświadczenia to w biurze i przy desce kreślarskiej.liczy się efekt a nie dyrdymaly.spawacze przychodzą na próbki i oczywiście za 30zeta spawać nie będą . Niech wykażą się ci od siekier i noży.

Janosik
@Zakapior

Zatrudnili nowych rysowników, to są efekty albo raczej defekty ????

Ewelina
@Janosik

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eurosteel-a.geshirt-spawalnia? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ALLADYN :*

Na sam koniec chce opisac najwieksza pomylke ktora wciaga na (usunięte przez administratora) ta firme i wiem ze kazdy mnie poprze. Zagadka " mowi o sobie ze sama siebie przeciez nie zwolni " wiec nietykalnosc jest zagwarantowana.(usunięte przez administratora)uklada wyjazdy ludzia ktorzy nie sa swiadomi wyjazdu i dowiaduja sie o nim dzien przed. To jest nic. Firma nie slynie za granica z dobrej opini a no juz tlumacze dlaczego . Kadrowa wysyla albo tych ktorzy nie chca jechac albo tych ktorzy nie moga ..albo. tych ktorzy co miesiac zostawiaja jej prezent w wysokosci 5 00 no bo jak to ona mowi zarabiacie dzieki mnie po 16tys zł a szkoda wam odwdzieczyc sie drobnym gestem/prezentem. Nie wspominajac o innych slodkosciach rybach itp o ktore sie domaga po powrocie z norwegi od chlopakow. Jest bardzo male grono ktore w zamian za podarunek jedzie i jest pewne ze zarobi bo ktos trzyma na tym reke wiec tacy nie wyrazaja ochoty i checi do pracy no bo po co przeciez inni za nich zrobia a oni i tak maja zapewnione zarobki. Ci ktorzy sa dobrzy w zawodzie a nie daja jej nic sa juz dawno zwolnieni lub nie dostaja szans wyjazdu.Kwota podarunku pisana jest na malej karteczce szybko podsuwana od strony sciany za monitor i takowy osobnik wyjazdowy po odczytaniu wie co jest grane po czym od razu karteczka zostaje zabierana i temat jasny bez zbednych slow by nikt z otoczenia nie uslyszal nie zauwazyl lub by ktorys w razie nie wyrazenia zgody nie nagral danej sytuacji.sprytne. ale to jedyna rzecz ktora jest sprytna. Osoba ta wysyla ludzi miesza a potem wydzwania i prosi by pracownicy sami jakos pozalatwiali sobie wszystko zeby tylko szefostwo sie nie dowiedzialo . Cala firma wie ze telefon odbiera dopiero od 8:30 wtedy jak juz szefostwo przychodzi do pracy i na proste pytania unosi sie glosem by pokazac jaka to nie jest zapracowana i jak to nie rządzi. Niestety ale za granica inwestorzy tez juz znaja problem i nie chca wiecej potajemnie sie meczyc i zalatwiac za kogos problemow ktorych jest niezliczona ilosc. Sami proponuja ludzia zeby zmienili prace bo to jest nie zrozumiale. Nikogo z hali nie dziwi fakt ze nie wchodza kontrakty i nie mamy pracy. Szef nic nie wie no bo skad a budowy zagraniczne ratuja ludzie ktorzy tam sa bo im zalezy by zarobić.ale to juz nie wystarcza problem jest tak bardzo widoczny ze kazda firma smieje sie z naszej sytuacji i braku zainteresowania. Jesli kilka osob dzwoni po kilka razy a ona nie oddzwania bo wie ze w ciagu kilku dni sami rozwiaza problem a potem sie tlumaczy ze ona nie widziala polaczenia no to o czym tu mowa? Moze i jest w dobrych relacjach z szefowa i maslanymi oczami zalatwia sprawy ale czy ta kolezenska znajomosc jest warta tej kleski?. Niech pracuje w tej firmie ale nie przy czyms przy czym kompletnie sobie nie radzi. Byl czas ze ekipa ludzi byla bardzo mocna. Kazdy z nas szedl i sam robil wszystko . Teraz sie to rozpadlo. Mam nadzieje ze choc troche otworze oczy niektorym bo mi juz jest obojetne i tak szukamy nowej roboty. Docencie chociaz tych ktorzy zostana bo jest ich garstka .garstka prawdziwych. Byl tez czasy w ktorym z duma mowilem gdzie pracuje cieszylem sie nie wstydzilem i z ochota jechalem do pracy teraz juz rzygam tym bo Ci ludzie zniszczyli to wszystko .

@ALLADYN :*

Szczera prawda,aż w oczy szczypie

Masz racje

@ALLADYN :*

Mimo straconego całego 22roku życzę gwiazdom 3em gwiazdom z biura aby nabraly trochę dystansu do tego co wyprawiają względem pracowników.Niech zaczną szanować polskich pracowników.za tę śmieszna premię na święta to tylko płakać.Zapowiadaja podwyżkę.ciekawe oj ciekawe ile to będzie.Ale co tam dzisiaj leje się szampan w dużej ilości.Tak trzymać.a jutro szafeczka.no i oczywiście husaria

Lidia
@Zakapior

ile było tej premii, jaka kwota że piszesz że śmieszna?

zakapior

W firemce coraz lepiej ,tryzubków coraz więcej a stawka 25 zeta na rękę.Mają od niektórych polaków więcej ale w wykonaniu pracy jest odwrotnie.Są podchody małego chudego pod słynną szafeczkę.Próbuje nas zaskoczyć ,ale nie dla niego husaria.Ale co ciekawe od niego co 2gi dzień jedzie bryndą aż lustro się marszczy przy oddechu.Widać sz---ek ma swoją szafeczkę i coś goni.Niektórzy wracają na stare śmieci.Pobajerzy się i czas zleci

Pogoda
@zakapior

Jesteś oderwany od rzeczywistości jak Prezes "K"

@Pogoda

Kto jest oderwany to jest.Proponuje zbadać sobie IQ.Mnie nie porównaj do banderowskiego żyda urodzonego w kocim miocie w Odessie z zimnym lechem.ps Balbina

Urszula

To w jakim razie jaka jest prawda skoro się z tymi słowami nie zgadzasz? Opowiedz o swoich spostrzeżeniach w takim razie.

@Urszula

Opowieści to już są opisane nie 1en raz.To są opisane fakty a nie mity.A spostrzeżenia to ja wyciągam z bajek które wypływają z biura.Lepsze to pisali bracia Grimm

Tig

Ciekawe rzeczy można tu poczytać. Szukają do roboty w Norwegii. Jakie stawki dla spawaczy i jak wyglądają tam realnie warunki pracy itp?

@Tig

Jak chcesz wiedzieć jak jest w guanie mule bagnie to możesz składać CV.Otworza się oczęta na dziadostwo.kapowanie poniżanie etc.poczytaj wpisy co się dzieje w tym badziewiu

Natalia
@Zakapior

Jakiego typu? Możesz powiedzieć konkretnie albo przytoczyć jakieś konkretne sytuacje jeśli chodzi o traktowanie pracowników?

@Natalia

Natalio.a może inaczej? siedzę w tym badziewiu już ładnych parę lat i mogę przytoczyć parę przykładów.jak to się pozbyło dobrych spawaczy.jak zwalnia się za alkohol a potem przyjmuje szybko zpowrotem.ilu kumpli podkablowali nasłani szpilce a potem zwolnieni.A w norge ludzie mieli na mus pracować w święta a towarzystwo z biura szamac i świętować przy stole.i co?zostali zwolnieni! Starczy czy sypać dalej

Firma aktualnie szuka kandydata na stanowisko konstruktora. Czy może ktoś napisać jaki jest zakres pracy na tym stanowisku ? Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy konstruktor z doświadczeniem ? Czy firma oferuje jakieś dodatki, bonusy czy premie ? Jaka panuje atmosfera w biurze projektowym ? Dlaczego szukają nowej osoby na to stanowisko ? Z góry dziękuję :)

@Zainteresowany

Kolego nie pchaj sie w kloakę.Poczytaj opinie i PRZEMYŚL.Chcesz mieć rozstrój nerwowy i być zamiatanym to przychodż do tego grajdołka

zakapior

A jednak zalewają nas bracia ze wschodu .Jest ich już 9ciu.Stawkę mają na start 21 a jak się sprawdzą 25zeta na rękę.Ale o wydajności i jakości pracy to lepiej nie pisać.Po cichu kują noże i motyki oraz siekiery.Ciekawe po co?Kontrakty coś nie wychodzą to i ludzie odchodzą,jak z produkcji oraz z biura.Ale to jest też wina słabych zarobków.Niedługo się będzie urlopować a potem na chorobowe ,tak zapłacą a się oddychnie od tej zgniłej atmosfery

@zakapior

A wy ile macie za godzinę? Tyle co oni czy mniej?

Mirkek

Tragedia a nie praca. Robi tam jeszcze Radio?

@Mirkek

Ano działa radio na kwasowni.Wdycha opary,a prawka na motor jak nie miał tak nie ma!!!

@Zakapior

A to ktoś wyjątkowy, że pyta? A muzykę na zakładzie mogą wam z normalnego radia puszczać?

@Olga

Kto Pyta nie bładzi,a muzyczkę to sie ma w tel ,no i oczywiście redio gaga!!!!

@Zakapior

Ahaa. ;) Czyli problemu nie ma jakby ktoś w słuchawkach i z telefonem sobie będzie chodził? To za co innego tu ludzi ganiają?

@Olga

No tak dobrze to nie jest.Tel zabronili nosić,ale polak P-O-T-R-A-F-I!!!!!Ha ha ha.Za ciemni są aby to ukrócić.Plany na ganianie to nie na nas,mają tryzubków to niech ich ganiają(tylko czy oni się dadzą ,bo po ich postawie to niedługo będą oni ganiać wodzów).Jak patrzy się na to ,niestety będzie katastrofa.Idę do szafeczki ,ciekawe czy jest Husaria?

zakapior

Następny tydz minął,a w zakładzie coraz więcej obcokrajowców.Szczęście że z nich tacy fachowcy że pożal się boże.Spawacze trenują prawie 2tyg a efektu nima i nie będzie.Widać mają we krwi obsługę innych narzędzi pracy.Patrzymy dokąd to zmierza,ale dobrze że jest jeszcze słynna szafeczka z płynem wysokoenergetycznym .Husaria trzyma się mocno i daje porządnego kopa

@zakapior

Poważnie tak źle im idzie? Jak długo od podstaw powinien szkolić się taki spawacz, żeby robić wszystko dobrze?

@Olga

Żle to jest mało powiedziane.Trenują trenują ,materiał na próbki idzie,ciekawe kto zapłaci efekt końcowy.A pewnie będzie tak że jak załapią o co w tym idzie to się zawiną do innej lepiej płatnej pracy.W sobotę dali pokaz malarki pod czujnym okiem Szp z biura, pięknej oli.Śmiać sie czy płakać?!Oj czarno to widzimy ze starą paczką.Ale zapowiada się wizyta gości ,może będą nowe kontrakty,tylko kto to będzie wykonywał>?Już kierownik G--as pokazuje jak to wykonuje.Kontrakt zagraniczny a w przerwie aby się nie nudzić jeszcze w firemceAby się udało złożyć podpisy to zapraszamy na HUSARIĘ!!!Słynna szafeczka czeka,ale jest tylko 1ena szklaneczka,ale sobie poradzimy!!!

zakapior

I jest nowy tydzień,ciekawe co on nam przyniesie?

Natalia
@zakapior

I co w tej firmie przyniósł nowy tydzień :)?

@Natalia

A przyniósł normę w śmiechu i w udawaniu pracy.Co niektórzy otwierają oczy i odchodzą.Żal ,ale takie jest życie

on

Większości z nas wydaje się, że to, co mówimy, a właściwie piszemy w Internecie nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. W wirtualnej rzeczywistości jesteśmy anonimowi, więc możemy oczernić kolegę z pracy, wypisując o nim nieprawdę.Pragnę uczulić wszystkich, że w Internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi, jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, więc zastanówmy się zawsze zanim umieścimy o kimś zniesławiające komentarze na forum. Taki z pozoru niewinny post może nas sporo kosztować. Przepisy, na mocy których ścigane są tego typu przestępstwa przyczyniają się do zmniejszenia działań mających na celu w sposób nieuczciwy eliminować dobre imię osób, które nie zasłużyły na „etykietę” nierzetelnych (usunięte przez administratora)

Stary pracownik

Drogi Alladynie pracuję w tej firmie ponad 15 lat i takiej głupoty jak ty piszesz to jeszcze nie czytałem i nie słyszałem. Myślę że dużo Ci się urwało i już nie ma pobierania z magazynu ile się chce i co się chce. Ukrucilo się i płaczesz!!!! Nie masz odwagi napisać prawdy i masz zal bo się skończyło twoje dorabianie na boku. Ale nie złe historie piszesz może zminisz fach i zaczniesz jako poeta tylko może glowa nie ta. To już może na poważnie mysle ze zarobisz i się dorobisz. Kup zeszyty zacznij tworzyć. A prawdziwi i zetelni pracownicy niech pracują i się bajka nie przejmują. Pozdrawiam długoletni spawacz

@on

Cześć @on, rozumiem, że pracujesz w Spawalni Eurosteel-a.geshirt? Czy mógłbyś zdradzić szczegóły dotyczące możliwości zarobkowych w firmie? Czy dzięki cieżkiej i sumiennej pracy można "dorobić się" awansu/podwyżki?

@Stary pracownik

Hej! Dobrze, że na forum wypowiadają się osoby z długoletnim stażem pracy w Spawalni Eurosteel-a.geshirt. Napisz w jaki sposób firma rozwinęła się na przełomie tych wszystkich lat, czy jakiś konkretny dział poleciłbyś do pracy osobą zastanawiającym się nad przesłaniem CV do firmy?

@Stary pracownik

Przejrzyj na oczy i idż do okulisty i zbadaJ SE ROZUM 15lat w tym badziewiu.A jak płucka,już na agrafce?

@on

Aleś się wysilił -jak kleszcz z Cedzyny

Patryk Kozi

Czasem kupuje sobie popcorn i wchodzę się tu pośmiać… elo !! JE

@Patryk Kozi

Masz rację.Mozna się pośmiać z tej głupoty co się tutaj dzieje.Tylko że ty już tu nie pracujesz a ja muszę się z tymi skończonymi (usunięte przez administratora)współpracować.O biurze nie wspomnę.dobrze że jest szafeczkai i płyny wysokoenergetyczne.trzymaj się i czasami pomódl się za nas

@Zakapior

To czemu nie odejdziesz, tak jak kolega? :P Po co się męczyć jeśli Ci nie pasuje?

@Anna

Nie odejdę bo lubię patrzeć od środka jak się gotuje w garze.Pośmiać się ,pożartować i ostatnio dosyć często dowalić do pieca aby buzowało i dawało duuużo pary

@Zakapior

A to ciekawe akurat. ;p Czyli na swoje zarobki tutaj nie narzekasz? ;)

@Olga

Na kasę narzekam jak wszyscy,bo recepcjonistka nie chce podnieść .Ale są fuchy które się bardzo opłacają.A przebywanie w tym towarzystwie jest po prostu BEZCENNE!!!!W sobotę po południu przy =wyskoku =lubię sobie przypomnieć miniony tydzień.Ubaw po pachy,a jak więcej piwka ,chipsów to nogi w górę i rowerek

@Zakapior

Jeszcze się z takim podejściem nie spotkałam :D Chyba masz mocno gdzieś to wszystko, co tam się dzieje między ludzmi?

@Anna

Między normalnymi ,nie zidiociałymi ludzmi jest wszystko wporządelu.Najgorzej jest z tymi co chodzą na spowiedż do babskiego grajdołka i kablują.A potem opowiadają co to niebędzie same superlatywy.A prawda jest całkiem inna.My stara gwardia trzymamy się razem i real bierzemy na żywca.Wczoraj sobie wspominaliśmy miniony tydz przy browarku z kumplami.Ubaw po pachy,tak dalej!!!!!

@Zakapior

Jak narzekasz na zarobki to powiesz ile tu masz na rękę? Bo może wcale nie tak mało, co? Pochwalisz się?

@Michał

Wiedz że dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają

Świąteczny gość

Panowie dzisiaj 25 ireneusza!!Zapraszamy do punktu zbiórki obok szafeczki,Jest husaria w dużej ilości.Ale oczy dookoła głowy!Kabli nie brakuje

Nikoś dyzma

No panowie z produkcji zaczęło się gotować w biurze.Wiadomo o godzinki,że jak nie chcą zostawać? A my mówimy że z (usunięte przez administratora) nima pracownika.Płacić godziwie za wykonywaną pracę.Godzinki to mogą być w nagrodę

Halina
@Nikoś dyzma

O co chodzi? Jako osoba z zewnątrz nic nie zrozumiałam... a chłopak chce aplikować do firmy :(

@Halina

Chce przyjść do tego dziadostwa?Proszę poczytaj opinie poniżej co się tu wyprawia w tej firmie. Jednak panowie trzymanie się razem daje rezultaty.Aby podgonić robotę to ściągają ludzi z wyjazdów którzy powinni być na rozłące w domu.Trzeba powiadomić PIP i urząd skarbowy czy aby mogą pracować na urlopie bezpłatnym.Urzędy będą miały co wyjaśniać.Anons dzisiaj pójdzie

Świąteczny gość

Piękna pani b---a znowu dała ciała.Wysyła ludzi do szwecji rekrutowanych pod biedrą.Efekt,4ech ,a jakże a jakich fachmanów po nauce jeżdzenia wózkiem w alejkach wraca do kraju.Kierownik G-as robi dobry przesiew.A teraz kogo się wyśle?Podobno pod stokrotką stoją lepiej kumaci,Z tego wszystkiego trzeba iść do szafeczki .Ciekawe co tam chłopcy mają za płyny wysoko-energetyczne?

Nikoś Dyzma

I znowu zaczyna się czarowanie aby zostawać na godzinki.Ale jak byliśmy o podwyżki to nima piiniedzy.Tera to biuro niech pokaże jak się pracuje.My 8 godz i na fuchy!!!!Tam są piniąchy

Helena

Hej, Eurosteel-a.geshirt-spawalnia poszukuje montera. W ogłoszeniu brak szczegółów: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/dam-prace-monter,lento.pl43547e52c5734d8d05a987c2c0a128ac,gdansk. Wiecie na jakie wynagrodzenie i godziny pracy może liczyć taka osoba?

@Helena

Kasa od 25 -max30 zetów.Ale to tylko dla tych co lubią baaaaardzo często chodzić do biura i opooooowiadać co dzieje sie na hali.Kamery nie dają rady.Ale najważniejsze że po takim trzęsieniu i szukaniu słynnej szafeczki-Ona się zachowała!Grunt że są jeszcze zaufani ludzie

heniek
@Nikoś Dyzma

Dyzma siedzisz za granicą to siedz bo strace cierpliwosc i doniose i ja do biura kto takie pierdoly pisze

kazio
@Nikoś Dyzma

Nikoś zajmij się roboto bo pójdziesz do domu i nawet tych 30 zł nie zarobisz. Trza z rozumu korzystać a nie pierdoły pisać.

Nikoś Dyzma

Zgity to jesteś Ty,ale zbuk jajeczny heniutku drogi.Ale możesz to przyspieszyć ,idż do kwasowni pooddychaj -mózg się otworzy a jak płucka będą pracować

Renata
@Nikoś Dyzma

Czekaj, mówisz za godzinę tyle jest? I w ogóle brutto czy netto? Reszty trochę nie rozumiem, jeśli mam być szczera :P

@Helena

Słabe zarobki

@heniek

A bujaj się do biura do kopar i opowiadaj.Jesteś zerem ba mniej niż zero

@kazio

Wiesz kazio ja do roboty to przychodzę pobajerzyć i do szafeczki zajrzeć Husarię pogonić do szklaneczki.Co mi się należy i tak dadzą.Nie chcą dać podwyżki to i godzinek nima.Starczy 8 ,resztę fuchy dołożą

Prawdziwy

Witam.slabe zarobki proponują i ponoć wyjazdy zagraniczne to kpina

Zostaw merytoryczną opinię o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia - Kielce

• Jak się pracuje w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia?

Zobacz opinie na temat firmy Eurosteel-a.geshirt-spawalnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurosteel-a.geshirt-spawalnia
3.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Chorzowska 22
    25-852 Kielce