Eurosteel-a.geshirt-spawalnia

Kielce

Opinie o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia

ja2

pracownicy odradzają nowym bo czuja się zagrożeni wylotem ale z tego co widze to długo tam pracują,ale dostać się faktycznie ciężko

ON

OK

qwerty

Czy ktoś wie jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości? Warunki pracy, płaca etc?

Karolina

@Marek rozumiem, że poleciałabyś pracę w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia. Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Jakieś rady jak uzyskać u nich pracę? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Marek

dobra robota jestem zadowolony to polecam ciezko sie dostac jak sie nie ma doswiadczenia i tyle

Karolina

@Euro ale czemu? Możesz uzasadnić czemu tak źle życzysz innym ludziom? Co Ci takiego zrobili? Jakie są Twoje doświadczenia z Eurosteel-a.geshirt-spawalnia? Taka wyjaśniona opinia jest cenna na forum, bo więcej mówi innym użytkownikom o firmie.

Euro

Zycze tej firmie aby upadla i kierownikowi ii rekruterce tez zeby wylecieli z tego zakladu a zaklad zeby upadl

Karolina

@Ktoś taki a czy oprócz atmosfery i zarobków na hali są jeszcze jakieś minusy? Jest w ogóle szansa na znalezienie plusu w pracy w Eurosteel-a.geshirt-spawalnia? Może jakieś benefity jak karta multisporta?

Ktoś taki
@Karolina 18.09.2017 09:10

Karolina zapomnij. Nawet paska z wypłaty nie dostaniesz a jak zaczniesz o to prosić to Cię zwolnią...

Ktoś taki

Polecam pracownikom nie posiadających własnego zdania i nie liczących się że swoimi umiejętnościami. Choćby nie wiem jak się starał, pracodawca tego nie doceni. Zarobki w delegacji dobre, na hali w Kielcach śmieszne. Generalnie za to że Cię wysyłają w delegację to powinieneś ich po pupci całować i nic się nie odzywać. W innym wypadku od razu aut. Znam z doświadczenia. Nawet jak Cię zwalnią to jak tylko jest możliwość to chętnie robią na złość po dniu wypowiedzenia. Atmosfera pracy żałosna.

Magik

przyjmując się na metode 135(MAG), po przyjściu do pracy kierownik mówi ze nie ma co spawac magiem i nie ma roboty. Jedyne co mówil ze można robić to zamiatać.i z wyjazdami nie jest tak kolorowo .Zdecydowanie nie polecam.

Luk

Boisz się konkurencji? Pytam bo mam propozycje pracy i nie wiem co robić. Polecasz tą firmę?

milek

Warunki takie, że trzeba robić a nie się op..... Sprawdzonych wysyłają na kontrakty. wtedy 11-14 tyś. na rękę. Mieszkanie i transport zapewnione. Jak dla mnie niezła fucha. ciężko się dostać. Ogłaszają się , bo większość odpada na próbkach, za picie wylot od razu, nie ma przeproś. im mniej nowych się dostaje tym lepiej da starych którzy są (hi, hi)

Luk

Jakie teraz są warunki pracy jako ślusarz i czy ciężko załapać się na wyjazd?

wolny

bardzo ciezko sie dostac trzeba byc naprawde dobrym

obserwator1

jaka to może być jakość wykonywanej pracy, jak piją spawacze na hali podczas pracy? nikt tego nie kontroluje. wracają jednym samochodem z pracy to tylko kierowca w miarę trzeźwy, reszta narąbana. to robota właściwie wykonana ma być?!! gdzie tam jaki nadzór nad tym, że takie rzeczy są możliwe?

drogba

Nie polecam nikomu marne zarobki pomocnik 9zł na ręke w dodatku poganiany,zgadzam sie z opinia wyzej szefostwo tragiczne kazali zostawac nad godziny za ktore nie otrzymałem wynagrodzenia

staszek

Dobre zarobki,ale ciezko sie dostac

tevez

Wyjazdy za granice. 2400 na miejscu a w delegacji 13000 na miesiąc.

P

Mógłby ktoś przybliżyć laikowi co to dokładnie za firma i co tam się wyrabia, bo znalazłem ofertę "pracownik produkcyjny" i nie wiem czy aplikować

CoTo

Sie zjeby cały czas ogłaszają. Pewnie wszyscy wieją i mają nadzieję na (usunięte przez administratora) młodych. Szkoda dla tych (usunięte przez administratora) w czasu.

jórek

heniek, daj spokój! czy ty jesteś kamikadze? nigdy, ale to nigdy nie podejmuj pracy w eurosteel!

totalna masakra. jak najbardziej nie polecam, jeden wielki (usunięte przez administratora). szefostwo tragiczne. placa tez. jesli ktos chce robic za najniższa krajowa i pomiatany jak(usunięte przez administratora) jak najbardziej mu to polecam

tuskk
@pracownik 21.01.2014 18:51

według ludzi tu , to wszędzie (usunięte przez administratora). Wszyscy na umowę, płacą na czas, czasami fucha i można wyjechać, wtedy dieta, mieszkanie, ubezpieczenie zapłacone i kasa, ale jeżdzą ze stażem. Mają robote. Pomocnik, wynieś przynieś 12zeta, spawacz 16-22zeta w kraju.

ziutek

a masz kwalifikacje wyższe niż na najniższą krajową :-)) takie tam pytanko, bo jak masz to tam na pewno zarobisz

coto

omijajcie z daleka tych [usunięte przez moderatora] , 1600 brutto ogłaszają się wszędzie szukają młodych naiwnych niewypłacalni

miaumiau

pracowałem tam, nie bylo nadgodzin to nie wiem. ogólnie placili to co obiecali. Wyjechałem, ale nie było źle

Jankess

Warunki najgorsze jakie widziałem w życiu. W zimę bywa na hali do nawet - 20. Zarobki - szkoda gadać....[usunięte przez moderatora]

koleś

bardzo marne zarobki, oj bardzo bardzo marne

ja

zdecydowanie odradzam.warunki pracy malo zachecajace,placa tez

Zostaw opinię o Eurosteel-a.geshirt-spawalnia - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosteel-a.geshirt-spawalnia