Opinie o Interchange Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Interchange Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interchange Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interchange Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Jarek

(usunięte przez administratora) Chcecie pracować i mieć w CV staż zawodowu (usunięte przez administratora),to będziecie tak samo winni. Odwalacie czarną robotę za marne grosze aby waszym panom pańszczyźnianym żyło się lepiej. hahaha i jeszcze pewnie uważacie to za oznake sprytu co? Po prostu żałosna firma Januszy Biznesu dla ludzi bez ambicji .

Silesian
@Jarek

CP

Kraków? Katowice ? Jak wygląda sprawa u Was? Też trwa sukcesywne zamykanie i zwalnianie ludzi?

@CP

Katowice - zwalniają tych, co nie zwiali na L4. Tyle w temacie. Lotnisko zamknięte od połowy marca.

Benia

Kraków- wyrzucili prawie wszystkich

@Benia

W Katowicach na lotnisku razie poleciała prawie połowa ludzi, a przypuszczamy, że to jeszcze nie koniec zwolnień.

userka
@Nana

Czy wyrzucili Was normalnie czy robili jakieś podchody ?

@userka

O jakie podchody chodzi? Wypowiedzenie przez praodawcę z zachowaniem okresu wypowiedzenia, bez świadczenia pracy. Podchody były przy wręczaniu wypowiedzenia.

u
@Nana

tak dokladnie o to pytam :( co robili?

@u

Ci, którzy nie zwiali na L4, po prostu zostali wezwani pod pretekstem podpisania urlopów bezpłatnych i wręczono im wypowiedzenia. Ci, którzy zwiali na L4, dostali nagle info, że w lipcu wracają do pracy. Załatwili sobie zdolność do pracy u lekarza medycyny pracy, wrócili do pracy i też dostali wypowiedzenia. Zostało kilka osób.

u
@Nana

Miło. Usłyszeliście chociaż jakieś słowo wyjaśnienia czy zwykłe 'przepraszam'? Czy potraktowali Was jak swoich klientów- po zrobieniu tego co im było potrzebne zaczęli traktować Was jak powietrze?

JJ
@u

A jak myślisz? Przecież w interchange nie ma czegoś takiego jak szacunek do pracownika

Jan
@Nana

Jakim zerem trzeba być żeby coś takiego zrobić... Współczuje Wam. Ci co zostali tez mają niewesoło. Atmosfere w pracy musicie mieć fatalną...

Misia
@Nana

Zastanawiam sie tylko dlaczego kantor otwarty w godzinach kiedy zupełnie nie ma lotow? :) może chcą ogłosić upadłość, kto wie...

Jan
@Misia

Pewnie tak to się skończy. Pracownicy jak zawsze dowiedzą się ostatni. Budżet firmy kończy sie pewnie w zastraszającym tempie. Nikt na dłuzej nie wytrzyma tych cen czynszów za lokale.

Silesian
@CP

Antoni

@dd, rozumiem więc, że pozytywnie oceniasz tego pracodawcę, tak? Poleciłabyś aplikować do pracy w INTERCHANGE POLAND? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy firma i praca jest rozwojowa? W jakim trybie i na podstawie jakiej umowy pracuje się w INTERCHANGE POLAND?

sprawiedliwa 333
@Antoni

kazdy kto jest na stanowisku kierowniczym i wyzej zaczynal jako kasjer, sa osoby ciagle na stanowisku kasjerow, ktore nie chca awansowac i pracuja juz ponad 10 lat.............droga awansu jest otwarta a chetni zawsze zostaną docenieni.

baju baju
@sprawiedliwa 333

Tak tak...awansuja. Tak tak. W interchange jest jedna ścieżka kariery- od pucybuta do pucybuta ;)

Pral
@sprawiedliwa 333

10 lat na stanowisku kasjera? Widze ze stawiacie Panstwo na bardzo ambitne osoby...

@Pral

Pracodawca zwiększa wynagrodzenie osobom, które pracują już długi czas w Interchange Poland? Jestem ciekaw, czy osoby z 10-letnim stażem pracy mają lepsze stawki od osób, które dopiero, co zaczynają.

@Andrzej

Byly przypadki gdzie nowoprzyjeta osoba miala wyzsze wynagrodzenie niz pracownicy z kilkuletnim stazem

Really?
@.

Naprawdę? To jakis absurd

Abc
@Andrzej

z 10 letnim stażem? W interchange nikt tyle nie pracował więc jeżeli szukałeś pracy na dłużej to nie tutaj. Zresztą podobna ta firma zbankrutowała i zostało już niewiele placówek które pewnie też niedługo padną

doABC
@Abc

Swiete slowa. Juz w stolicy sie zastanawiaja co to tera zaczna robic w zyciu jak sie okazalo ze nie ma turystów do golenia z pieniedzy. Superwajzorzy na kasach siedzą i zele do rączek sprzedaja trzesac portkami ze ich za chwile zwolnia. A Interchange w CV jakos specjalnie w znalezieniu pracy nie pomoze :)

Bella

Proszę czytać ze zrozumieniem, nikt kary nie dostał. Wyrok nie jest prawomocny...

Bella
@Bella

..to dlaczego chcieli Wam dac milon zlotych kary? Za niewinnosc? Czy spisek masonow?

Pluton

Nie warto się w dyskusje wdawać już. Tej firmy nie ma. Pewnie teraz pakują już rzeczy do kartonów.

prawda
@Pluton

Ktoś wie jaki jest stan tej "firmy" na dzień dzisiejszy? Widziałem, że ludzie siedzą w kantorach, pomimo tego, że na ulicy nie ma praktycznie ludzi, nie mówiąc już o turystach.

covi19
@prawda

Na chwilę obecną większość placówek jest zamykana- co z ludźmi robią nie wiem. W Interchange to zawsze jest tajemnica, zawsze pracownicy dowiadują się na ostatnia chwilę i zawsze próbuje sie wszystko robić "po cichu". Najpewniej zwolnią kogo mogą żeby jak najdłużej móc opłacać wynajem placówek. Pani z nadwagą ze stolicy już pewnie plany robi....

@Bella

Kara została NAŁOŻONA!!! (przez UOKiK notabene). UOKIK to nie sąd, żeby wyroki wydawał!!! Kolejny znikający komentarz!!!!

Uok
@Wysłów się

To nie ma znaczenia w dyskusji - liczy sie fakt ze firma jest pod lupą kilki instytucji ktore sprawdzaja czy przypadkiem nie (usunięte przez administratora) tam sie ludzi. Jak widać te podejrzenia bezpodstawne nie są. Ale teraz nie ma to już znaczenia. Przyszła kryska na matyska...

Drax
@Uok

Mam nadzieje ze te kare jeszcze zapłacą zanim zbankrutują..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Interchange Poland Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
$

Myślicie że nam zapłacą? Czy po prostu znikną z dnia nadzień?

Micky
@$

W tym momencie analizują czy bedzie się bardziej opłacało zwolnić większość pracowników czy dadzą radę jeszcze przetrzymać. Natomiast jedyne co Was ratuje od bezrobocia to nadzieja szefostwa na to, że turystyka ruszy w ciągu miesiąca-dwóch. Nie, nie ruszy.

Drax
@Micky

Duzo chetnych jest na wasze placowki. Pakujcie mandżur :) Wyrzuciliscie kogo mogliscie - teraz pora na was jako firme. paszli !

Aknilal85

Jak wygląda sprawa jakiegoś rozwoju w tej firmie, czy jest szansa na awans??

Awans
@Aknilal85

W zasadzie nie ma- któryś z 'supervisorów' musiałby się zwolnić- dopiero wtedy kogoś wezmą. Generalnie ludzie tutaj są kasjerami po prostu- z czego po czasie wychodzą kwiatki że mimo dłuższego stażu pracy nowe osoby maja wyższe wynagrodzenia podstawowe.

Jacek
@Awans

chłopak z Warszawy dostał awans po 11 miesiącach pracy na stanowisko kierownicze, nikt nie odszedł -został doceniony.............

Ala
@Jacek

Aha. Poza tym jednym przypadkiem były jakieś inne podobne ?

Pyskata
@Ala

A jak myślisz? Wszyscy praktycznie na tych samych stanowiskach kończą na jakich zaczęli. Czasem z 200 podwyżki przy podpisaniu nowej umowy. Zero rozwoju. Są pracownicy (a nawet menagerka w Krk) ktorzy po wielu latach pracy nawet angielskiego sie nie nauczyli

Ojojoj
@Jacek

Trafiło się mu jak ślepej kurze ziarno:) Po prostu ktoś wyżej musiał się zwolnić albo awansował(prawie niemożliwe) i zwolniło się miejsce co zdarza się raz na kilka lat.Poza tym to 95% kasjerów robi latami na tej samej posadzie taka prawda.

Olek
@Ojojoj

Dokladnie tak- szans na nauczenie sie tu czegokolwiek poza nabijaniem transakcji praktycznie nie ma. Nauczysz sie za to sprzatac (bo tutaj pracownicy rowniez odpowiadaja za sprzatanie w placowkach) oraz tlumaczyc sie policji (wzywanej przez klientow nagminnie). Wiec z jednej strony w garsonce i apaszce bawisz sie w korporacje a z drugiej podpisujesz się w grafiku sprzątania toalety... jak na dworcu. Premie? Tak, czasem podobno ktos dostanie..

@Jacek

Modlin, to nie Warszawa! I nie, nie został doceniony, tylko sam się zgłosił, bo nikt nie chciał tam pracować.... Taki niuans... Serio, nikt nie odszedł... Kadra bez zmian....????

@Olek

Premie są dla kierowników i pani menAgo, nie dla kasjerów....

SSniperwolf
@Wysłów się

Jakie premie chłopie

Firma zarabiająca na oszustwach. Kasjerzy są od czarnej roboty i późniejsze nieprzyjemności wynikające z wymiany walut spadają na nich. Nic dziwnego że ciągle im się skład zmienia i nikt długo tam nie wytrzymuje

...z premiami to jest jakas kpina. Naprawde :/

Jolka

Premie premiami. Sprobuj życie zaplanować przy tych zmianach w grafiku ciągle

Xtro
@Jolka

Potwierdzam. W tej pracy tylko JEDEN dzien w roku (25 grudnia) jest wolny. A tak to pracować... jeszcze w dzień wolny dostaniesz informacje ze masz zmianę od 15 do 23. A jak powiesz, że nie dasz rady to spytaja "to zgłaszasz urlop na żądanie?"

Rosczarowana

Szkoda ze nieprzeczytałam tych opinii wcześniej :(

Pav

Dokładnie tak jest jak mówisz.

Panda

*przydałyby

WC

Ubikacje w tej firmie to temat rzeka- przydałoby się wrzucić tutaj trochę zdjęć z zaplecza. W jakich warunkach pracują pracownicy.Przecież nie wydadzą pieniędzy na rzeczy tak trywialne jak wygoda i komfort pracowników.

Lolo
@WC

..no ale przecież na ostatnim zebraniu Ania P. z centrali w Warszawie obiecała naprawę toalety :) parę miesięcy temu. Więc czekajmy cierpliwie aż w końcu znajdą najtańszą firmę która im to zrobi

Premie

Jak wyglada sprawa premii?

P

Poczytajcie opinie i artykuly o firmie zanim zaczniecie prace w tej "korporacji"...

Mada_Mi

1. Umowa o prace!!! 2. Po niedlugim czasie zarabiasz srednia pensje 3. Nie zabierasz pracy do domu 4. Kontakt z ludzmi z calego swiata 5. Ciezko bo czasem jest klientow ze nie ma czasu zjesc ale czasem mozna tyllp siedziec i jesc bo nic sie nie dzieje. 6. Za czesto nikt z biura nas nie odwiedza wiec nie ma duzego stresu. 7. Kierownicy lokalni bardzo konkretni, pracowici i empatyczni. Lubiacy ludzi wiec milo sie z Nimi wspolpracuje. 8. Nie kazdy umie i chce pracowac z pieniedzmi czesto pod presja czasu gdyz klienci sie spiesza-lotnisko. Odchodzac po bardzo krotkim czasie pisza negatywne rzeczy na firme bez zadnych potwierdzonych konkretow. 9. Praca dla pracowitych i energicznych ludzi.

Jarek
@Mada_Mi

Chyba oszukiwanie ludzi z całego świata.

Odp
@Jarek

Cala prawda na temat tej "firmy"

Co wchodzi w socjal Interchange Poland Sp. z o.o.?

Upodlenie, bycie wyzywanym i ścieranie z szyb śliny klientów. Ale podnobno nawet (usunięte przez administratora) niektorzy pracownicy wycieraja- ale to prosze pytac menagerów

Iwan

Chyba firma komuś depnęła na odcisk i teraz wypisuje bzdety, ja polecam pracę w firmie.

xD

Tragedia. O firmie nie ma zadnych pozytywnych opinii w internecie- to coś znaczy...

admin

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie INTERCHANGE POLAND SP. Z O.O., atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Malutka
@admin

Nie polecam praca 12 godzin w każde święta i dni wolne od pracy w trakcie Umowy o pracę dają przymusowe urlopy bezpłatne co jest naruszeniem wolnej woli pracownika i niezgodne z Kodeksem, dodatkowo dają w okresie urlopu bezpłatnego umowy zlecenia z firmami córkami co w efekcie są zawieszone prawa pracownicze m.in. urlop, i staż p[racy dodatkowo nie negocjuje się warunków płacowych brak podwyżek za każdą pomyłkę płacisz od ręki ze swoich pieniędzy, wymogi odzieży biała koszula ale nie dają dodatków za odzież ochronną stosunki podłe brak kontaktu z innymi pracownikami gdyż wszelkie media wyłączone na stanowisku pracy. Kontaktujesz się z przełożonymi z prywatnych telefonów i internetu. W miesiącu godziny nadliczbowe nie rozliczane, dni wolne od pracy nie płatne dodatkowo i nie dawane dodatkowe wolne.

Zocha
@Malutka

Kobieto Ty chyba piszesz o innej firmie. Pracowalam w tej firmie kilka lat i nic takiego nie miało miejsca. Przeprowadzam się i ubolewam że nie ma tu inter. Robisz kilka zadań obslugujesz zgodnie z polityką firmy klientów i nikt Cię nie napastuje planami sprzedażowymi. Masz spokój i to za sensowne pieniadze. Probuje teraz znaleźć coś podobnego ale wszędzie odporność na stres parcie na wyniki i (usunięte przez administratora) Max 2000 na rękę

sprawiedliwa 333

to nie jest prawda :) niby internet zniesie wszystko, ale bez przesady. Nadgodziny sa rozliczone w okresie kwartalnym i taka jest informacja w warunkach zatrudnienia- zgadza się ? dni wolne za tzw swieta czerwone w kalendarzu sa odejmowane od liczby godzin w danym miesiacu- zgadza sie? wiekszosc ma ambicje na kierownika a nie rozumie podstawowych zapisow a potem konczy na recepcji, za barem lub jako kelnerka. zadna praca nie hańbi ale aspiracje powinny byc na miare mozliwosci- zgadza się ? jesli nie szukasz stabilnej pracy w firmie wielokrotnie kontrolowanej przez ZUS i PIPę to nie składaj do nas :) kazdy z tych powyzszych mscicieli juz napisał po kilka donosów i jakos wszystko jest w porządku....Krakow, Wrocław, Gdansk czy Warszawa zapraszamy serdecznie wszystkich chetnych :)

Od dawna nikt nie korzystał z tego forum bo tak dobrze się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Interchange Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Interchange Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interchange Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interchange Poland Sp. z o.o.?

Interchange Poland Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 101 lok. 6
    02-011 Warszawa

Interchange Poland Sp. z o.o.