Opinie o Interchange Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Interchange Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interchange Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interchange Poland Sp. z o.o. w Warszawa

dd

Co to stek kłamstw?? Pracowałam tam parę lat i nic z takich rzeczy nie miało miejsca, wszystkie zapisy KP były rygorystycznie przestrzegane, aż dziwne skąd autor wymyślił tyle bzdur. A jak się pracuje z pieniędzmi to wszędzie jest odpowiedzialność materialna, proszę sobie wyobrazić, że zatrudniacie pracownika w sklepie a po jego zmianie znika cała kasa z kasy.

Aga
@dd

Mam pytanie Mój syn ma zacząć pracę w Warszawie na Starówce albo na Nowym Świecie ma on 20 lat czy to jest bezpieczna pracy Bo o to się boję proszę o informację dziękuję

MK

wejdz na opinie o Money Exchange to ta sama grupa .

togetinsideyourbrain
@MK

(usunięte przez administratora) Trzeba było być lojalnym pracownikiem i pracować zgodnie z regulaminem i obowiązkami pracowniczymi to byś nie siedziała na GOWORK :-) A dla marud leniwych - idźcie do biedronki na kasę, na kelnera lub do jakiejkolwiek innej pracy to poznacie co to znaczy ciężka praca bite 8h lub 12h. Nie będzie fejsów, kawek co chwilę, filmów z neta. A praca z klientem wszędzie, niezależnie od branży wygląda tak samo. Co do moralniaków - każda firma ma nie zarabiać tylko rozdawać nie wiadomo co i skąd?? Załóż swoją firmę i rozdawaj pieniądze :) ciekawe z czego rachunki opłacisz i zatrudnionego pracownika :) Wasz MOPSowy poziom niestety nie obejmuje szerszego spektrum prowadzenia jakiegokolwiek biznesu, zwykłego handlu. A mamy wolny rynek a nie gospodarkę centralnie planowaną :) Jeszcze jedno do czytaczy: zastanów się kto napisze nieprzyjemne komentarze w necie - wymaga to trochę wysiłku. Ktoś komu jest dobrze, to się za to nie zabiera bo i po co skoro pracuje kilka lat i normalnie zarabia na życie i może to życie planować. Piszą tylko frustraci co im nic nie pasuje i chcieliby żyć w utopii komunistycznej gdzie wszystko jest rozdawane za darmo, tylko nie wiadomo kto te dobra ma wytworzyć i za co. Nauczcie się jak działa świat.

Zostaw merytoryczną opinię o Interchange Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Interchange Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interchange Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interchange Poland Sp. z o.o.?

Interchange Poland Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 101 lok. 6
    02-011 Warszawa

Interchange Poland Sp. z o.o.