Opinie o HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o. w Poznań

Agnieszka

@Bylyhakowiec, z Twojego wpisu zamieszczonego na tym forum wynika, że dzięki pracy w HAHN+KOLB Polska można zdobyć doświadczenie, które pozwoli na wykorzystanie go na dalszych szczeblach kariery zawodowej. Jest to z pewnością dobra informacja dla osób chcących rozwijać swoje kwalifikacje. Czy oprócz wspomnianego przez Ciebie systemu premiowego, mógłbyś również przedstawić krótko pozostałe warunki zatrudnienia zaproponowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej?

Bylyhakowiec

Jako były pracownik polecam hk na start. Można się obstukac w narzędziach i przejść do konkurencji. Obecnie handlowcy to chłopacy do 3 lat stażu albo starzy wyjadacze. Co do pracy to planowanie na siłę tabelki i inne bzdury. Wymagają 8-12 wizyt dziennie. Częste kontrolę tz brand managerowie czasem regionalny i prezesi . Jeśli nie sprzedajesz skrawki to nie zarobisz. Sporo pracy wieczorami z ofertami tabelkami wypełnianiem wizyt. Auta słabe bo fabie ale bez GPS i można prywatnie jeździć. Pensje od 3000brutto w górę choć miało się to zmienić na lepsze. Ogólnie zarabia się premią. Przy dobrych miesiącach na konto wpływało 4-6tys. Polecam bo warto choć trzeba poświęcić na tą pracę sporo czasu i mieć grubą skórę ponieważ konkurencja nie śpi a hk liderem rynku nie jest

Agnieszka

@Adam, czy w takim razie uważasz, że Hahn + Kolb Polska to dobry pracodawca? Jeżeli tak, to mógłbyś przedstawić swój punkt widzenia w tej kwestii? Jaki aspekt pracy w tej firmie, może być najatrakcyjniejszy dla potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy? Twoja wypowiedź będzie interesująca dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Zawsze można zmienić pracę tylko pytanie czy to będzie zmiana na lepsze?

doradca techniczny

Spotkanie przy kawie z wszystko wiedzącym regionalnym -;)

Standard w tej branży.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
zainteresowany

Witam, obecnie jest ogłoszenie na Dolny Śląsk na stanowisko PH, zastanawiam się czy warto aplikować. Na jakie wynagrodzenie podstawowe może liczyć PH? Jaka premia? Jakie narzędzia pracy? Jakiej klasy samochód i czy jest GPS? Ilu klientów dziennie? Jaka atmosfera w firmie?

jarosław
@zainteresowany

firma nie rozpoznawalna na rynku, zarobki bardzo słabe, a wymagania co by nie mówić za duże.

xxxd
@zainteresowany

Jak dla mnie to najgorsza firma na rynku narzędzi skrawających.Ludzie tam pracujący są mało wiarygodni i często kłamią.Mówią jedno i nie dotrzymują słowa.

Chętny do pracy

Dla mnie nie musi być znaną firmą wystarczy żeby dobrze się pracowało jak teraz

Doda

Zawsze może być gorzej. Są okresy gorsze i trzeba się dobrze napracować żeby z tego wyjść. Hahn to spoko firma i nie wszyscy narzekają, przeciwnie są zadowoleni.

INAP
@Doda

Zawsze może być gorzej? Chyba masz bardzo niską ambicję i zapewne należysz do ludzi którzy szybko się poddają... Bo tak naprawdę zawsze może być lepiej! Ludzie porównujmy się do firm, które płacą godne pieniądze i ludzi którzy coś w życiu osiągnęli!

Agnieszka

@Max wynagrodzenie jest powodem odejść do konkurencji? Czy w takim razie firma Hahn + Kolb Polska zatrudnia bez doświadczenia pracowników od razu po studiach, skoro piszesz, że to dla takich osób praca?

Max

Firma jest nie w Toruniu a w Poznaniu to tak na początek, ale do meritum. Pracowałem kilka lat, trzeba byc rozgarniętym zeby znać tak rozbudowany asortyment i dodatkowo umiejetność rozmowny z ludźmi , praca nie dla każdego.Szefostwo w Polsce to jakaś porażka „pseudomenadżerowie” koło 60tki gdzie podstawa to oszczędności . Kasa 3 tys brutto reszta prowizja, na start Skoda Fabia w porównaniu z konkurencja słabo . Ludzie pracują 2-3 lata uciekają do konkurencji gdzie dostają 2-3 razy tyle. Polecam na start po studiach

Agnieszka

@Doda a Ty jesteś zadowolony ze współpracy z Hahn + Kolb Polska? Na jakim stanowisku pracujesz? Dlaczego uważasz ich za spoko firmę? Organizują jakieś integracyjne spotkania? Firma poszukuje teraz nowych pracowników na stanowisko Specjalista ds. techniczno – handlowych (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6683644?keywords=&region=), więc może ich zainteresować opinia pracownika.

juznieklient

ich towar w magazynie u klienta w specjalnej cenie jest o wiele droższy od podobnych narzędzi na rynku ! Praca polega na wciskaniu ze warto wiecej zapłacić a konkurencję oczerniać a oni ta sa najlepsi a inne handlówki to dno. Szkoda słów strzepic na handlarzyków , skroja cie za srubke jak za zboze

Heniek

Czy taka cisza na forum oznacza bardzo dobrą pracę i dlatego nikomu nie chce sie już pisać? Bardzo ważne są informacje z forum bezpośrednio od pracowników dla nowych chętnych do pracy osób. Mam zamiar aplikować ale proszę o kilka info!

Agnieszka

@Bob zgadza się. Jesteś pracownikiem Hahn + Kolb Polska? Co możesz napisać więcej na temat panujących warunków w firmie? Z czego jesteś najbardziej zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Agnieszka

Wiecie, że HAHN + KOLB zatrudnia ponad 806 pracowników? Jakie benefity oferuje Wam firma?

Bob
@Agnieszka

806 pracowników to w całej Europie i Azji. W Polsce nie przekraczają 50 osób.

cn klient

firma która żyje z handlu, sprzedawać ile się da, zarobić ile się da, wmawiają nam klientom że jak ktoś jest tańszy to na pewno gorszy a oni są najlepsi, owszem najlepsi w ściemnianiu , a ten sam produkt kupisz często o wiele taniej niz u nich a na pewno lepszy jest nawet tańszy i markowy. Nadają i oczerniają konkurencję , a inne firmy np handlowe to dla nich handlówki jakby zapomnieli że sami z tego żyją póki co.

Agnieszka

@Baltazar Gąbka, a co Ci się w pracy podoba najbardziej?

Konrad

@żenada - w jakim regionie aplikowałeś?

Baltazar Gąbka

Jestem od kilku lat pracownikiem HK. Jestem skłonny uwierzyć w historię wyżej, ale prawda jest taka , że jak masz łeb na karku to praca jest dobra. Jak potrzebujesz prowadzenia za rękę to sobie odpuść. Organizacja to słaba strona mojego pracodawcy, ale firma ma potencjał, i da się odpowiednio ustawić na rynku i zarobić naprawdę fajną kasę. Polecam dla samodzielnych i zaradnych, i najlepiej z jakaś wiedzą techniczną o obróbce skrawaniem i/lub metrologiczną.

Agnieszka

@żenada bardzo Ci dziękuję za tak szczegółową ocenę. Spotkał się ktoś z Was z podobną sytuacją w tej firmie?

żenada

Wiadomość została ucięta, tu ostatnie zdanie: Jeśli firma nie okazuje szacunku potencjalnemu kandydatowi w podstawowych kwestiach, marnując jego czas, nerwy i pieniądze, to to samo będzie miało miejsce w stosunku do osoby zatrudnionej, czy kogokolwiek. Dno i żenada słowem. Nie wiadomo kto kręci i dlaczego. Jeśli jest ktoś, kto nie wymaga od siebie minimum i chce aplikować, to i tak radzę zastanowić się 6 razy (tyle ile ludzie z HK). Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAHN+KOLB Polska Sp. z o.o.