Opinie o Lightcraft Sp. z o.o. w Warszawa pl. Konstytucji 5/14

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lightcraft Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lightcraft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lightcraft Sp. z o.o. w Warszawa pl. Konstytucji 5/14

Karol Kuliga

Robiłem dwa zlecenia jako podwykonawca. Zapłatę otrzymałem. Umowa była jasna i czytelna dla obu stron. Współpraca przebiegła bezproblemowo.

Barti

Jestem podwykonawcą od pewnego czasu. Na razie współpraca przebieg profesjonalnie. Nie było żadnej wtopy jakie są tu opisywane.

Ada

Brak opóźnień wszystko na czas zrobione. U mnie sam pozytyw. Bardzo konkretni ludzie.

Maria Konop

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi tej firmy, znają się na animacjach oraz montażu, gdybym miała znów wybierać firmę bez chwili zastanowienia powtórzyła bym swój wybór.

szymko

Jestem kolejnym kontrahentem, którem Lightcraft zalega z płatnością. Mimo zmiany ekipy jest to dalej finansowy (usunięte przez administratora) Ciekawe czy przyjdzie mi czekać 8 miesięcy na 1500 zł... (usunięte przez administratora)

Zenek

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora) czekałem na pieniądze 8 miesięcy. A Galon wali totalnie w(usunięte przez administratora) Pozdro dla ekipy od Zenka.

Raczej
@Zenek

Galon już nie jest częścią Lightcraft z tego co słyszałem od dłuższego czasu.

Ekipa
@Raczej

Zanim usłyszysz cokolwiek to sprawdź choćby FB :) o ile masz iloraz inteligencji większy od ameby to może wyciągniesz jakieś wnioski :P, co do posiadania ekipy w (usunięte przez administratora) to każdy wie że TVP chciało przejąc film, a ziomek się nie dał Kurze w... ogarnął cały budżet z kasy TVP a sam ma udział w zysku. Przy czym pewnie leje z tego że zrobili wszystko za niego jak (trochę) znam tego typa. Pewnie już trenuje wystawianie faktury na parę baniek ;)))) jak jakieś problemy to dzwoń do Jaskulskiego z TVP podać numer :)? zajmują się tym od września jakbyś nie zauważył :P Można ?

Jak się pracuje z ludźmi z Lightcraft Sp. z o.o.?

Tymczase

Całkiem znośnie, nie istnieje dla nich słowo problem

Marcus J

Jest ok, kasa się zgadza, ludzie raczej w porządku, wiadomo, w jak każdej firmie, trafiają się „czarne owce” ale większość jest bardzo pomocna. Dużym plusem jest szansa pracy przy dużych projektach których ostatnio sporo w Lightcraft. Generalnie, dużo się nauczyłem.

Kazimierz
@Marcus J

Czy faktycznie firma ma problemy finansowe i pieniądze nie są wypłacane na czas? Nie wiem skąd tu tyle różnorodnych opinii. Powiedz coś więcej na ten temat.

parys
@Kazimierz

mają 10 spółek , ligtcraft animation, ligtraft film,lightcraft movies i wiele innych, każą wystawiac faktury na spółke która ma 5.000 kapitału i tam generują koszty i nie płacą podwykonawcą, zwykli (usunięte przez administratora)

Magdalena
@parys

@parys Pracujesz w Lightcraft? Jak długi firma opóźnia się z wynagrodzeniem?

Mariusz

Firma z dużymi problemami finansowymi,komornicy stoją pod drzwiami, a to dopiero początek. Uważajcie.

wezyr
@Mariusz

To nie początek. Od dobrych paru lat lot w dół. Odradzam.

Maja
@wezyr

Muszę powiedzieć, że bardzo zaskoczyły mnie Wasze wpisy. Byłam bowiem przekonana, że sytuacja w Lightcraft jest nieco lepsza. A jak uważacie, z czego właściwie mogą wynikać problemy finansowe firmy? Chodzi o niewłaściwie zarządzanie czy o coś innego?

Tom Sek

Bez zarzutów. Pieniądze godne, duża szansa na awans. Ciekawe projekty i ludzie gwarantujący rozwój. Generalnie większość rzeczy na plus.

Robert
@Tom Sek

Widzę, że firma dba o pracownika i wspiera go w rozwoju kariery. Czy są także kursy lub szkolenia branżowe, dzięki którym można podnieść kwalifikacje zawodowe?

Sajmon

Dużo ciekawych projektów, klimat bardzo przyjemny, świetny kucharz na pokładzie.

Gdyby nie wyjazd za granice to pewnie dalej bym pracował. W sumie klimat dość liberalny, pracy dużo, projekty różne.

@Andrzej

@Andrzej Z Twojej wypowiedzi wynika, że firma Lightcraft Sp. z o.o. daje szansę rozwoju dzięki różnym projektom. Co natomiast mam rozumieć poprzez "klimat dość liberalny"? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie? Będzie to bardzo pomocne dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie.

Wiecie może czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak ona przebiega?

Kam
@Marek

Jakie stanowisko Cię interesuje?

Krystian

Robota jak każda inna, dużo stresu i ciśnienie. Sama praca spoko, sporo się nauczyłem.

nick3

omijać

@nick3

Czy napiszesz coś więcej o swoich doświadczeniach? Twój wpis jest bardzo lakoniczny. Zależy nam na rzeczowych, uargumentowanych wypowiedziach. Dlaczego według Ciebie powinno się omijać tego pracodawcę? Możesz wymienić wady oraz zalety zatrudnienia w tym miejscu?

Aneta

@nick2, skąd taka negatywna opinia? Rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Napisz proszę, na jaki rodzaj umowy można liczyć. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem otrzymuje się również premie? @Robot chicken, mobbing to bardzo poważne oskarżenie, według definicji "mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji". Czy takie działania rzeczywiście miały miejsce? Próbowałeś im przeciwdziałać? Zależy nam, by opinie na forum były prawdziwe.

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem wpisu.

nick2

Radzę omijać szerokim łukiem i nie ufać. Z doświadczenia.

Aneta

Skoro posiadasz @Dzejson, informacje na temat pracy w Lightcraft Sp. z o.o., to daj znać jakie są warunki pracy: umowa, benefity, szkolenia, premie, dopłaty do wakacji, itp. To najbardziej liczy się dla zainteresowanych pracą, same umiejętności, które można w firmie zdobyć to nie wszystko.

Dzejson

Zauważyłem , że te negatywne opinie nie mają nic wspólnego z sytuacją w firmie. Są osoby, którym się chyba nudzi i nie mają co robić więc wypisują jakieś śmieciowe informacje. Z własnego doświadczenia potwierdzam, że jeżeli ktoś się przykłada do swojej pracy i ma umiejętności lub chce je zdobyć to jak najbardziej będzie zadowoln-y/-a z pracy w LC. Benefity, które wymienił lub wymieniła @exsili są prawdziwe i każdy pracownik może z nich bez problemu korzystać. Ściskam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lightcraft Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lightcraft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lightcraft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lightcraft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lightcraft Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lightcraft Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lightcraft Sp. z o.o.