Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) w Warszawa

Joanna

@Wkurzony_na_BGŻ, rozumiem, że próbowałeś kontakt się z Bankiem BGŻ, ale bezskutecznie. Czy linia nie odpowiada czy po prostu długo czekasz na odpowiedź? Może rozwiązaniem byłaby zmiana formy autoryzacji w najbliższym banku? Czy pomyślałeś o tym rozwiązaniu? Przypominam także, że forum GoWork.pl dotyczy rynku pracy i informacji na temat pracodawców.

Wkurzony_na_BGŻ

Bank nie przysyła smsem kodów aktywacyjnych dla przelewów i nawet nie ma opcji zgłoszenia awarii. Nie chce mi się rozpisywac na tema badziewia jakim jest kwestionariusz na stronie czy infolinia telefoniczna. Z pozycji konta na stronie nie można zgłosić awarii. BADZIEW!!

Joanna

@Janusz, Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy? Jak je oceniasz? Czy jest coś co byś poprawił lub z czego jest zadowolony w firmie Bank BGŻ? Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło?

dodo

Ludzie! Mówicie tylko o sprzedaży. Bank to wysoce wyspecjalizowana instytucja finansowa. Pracowałem tam i problem z niedouczonymi handlowcami był zawsze. Nawet procedury nie chciało się takiemu przeczytać.

Basia
@dodo

dodo pracowałeś w oddziale? A zastanawiałeś się kiedyś nad tym ile obowiązków i zadań ma doradca w oddziale, na nic nie ma czasu, a jak już zadzwoni do takiego jak ty do centrali o pomoc często słyszy, że on się w danym temacie nie specjalizuje tylko kolega przy innym biurku i pomóc nie może... Sprzedawca - doradca musi znać się na wszystkim

Janusz
@dodo

Racja. Jakoś nie widać negatywnych wypowiedzi osób z administracji, HR czy księgowości. Najwyraźniej dobrze się mają na swoich posadkach.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Daria

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Więcej optymizmu i praca bezie miała zupełnie inne znaczenie.

Mały 54
@Daria

Ponad dwadzieścia lat tyrania za marne 2400 optymizm czy wyzysk

Tomasz
@Daria

No niech prace zmienią jak cos nie pasuje. Ludzie tylko narzekają. Ja pracuje od 4 lat i nie narzekam płacą duzo wiecej niz ty piszesz

Basia
@Tomasz

Kolego Tomaszu od ilu lat pracujesz? Od 4, tak? Daria pisze, że od ponad 20-stu... za marne grosze i tu jest pies pogrzebany. Pracownikom długoletnim pensja nie wzrasta choćby nie wiem jak się starali osiągali plany ponadprzecietne, zdobywali tytuły i wyróżnienia. Odpowiedź pracodawcy jest jedna cięcie kosztów, kolejne fuzje, kasy na podwyżki nie ma.... Do tego wciąż rosnące wymagania względem pracowników w oddziałach i dokładnie co rusz nowych obowiązków. Pracownik nowozatrudniony nierzadko ma pensję dwa razy wyższą niż pracownik długoletni.

Joanna

@Pracownik, czy możesz coś więcej napisać na temat pracy w banku Bank BGŻ? W swojej wypowiedzi wspomniałeś, że w tym banku pracujesz już 5 lat, przez ten czas na pewno byłeś świadkiem różnych zmian względem czasów obecnych. Na jakim stanowisku pracujesz i co należy do Twoich obowiązków? @Tomasz, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w banku Bank BGŻ. Na jakim stanowisku pracujesz? Od czego uzależniona jest w głównej mierze wysokość otrzymanej premii?

Tomasz

Praca jest spokojna. Klienci bywają różni niektórzy okropni ale nie mozna okazywać zdenerwowania. I nie przejmować się nimi. Ogolnie praca jest ok zarobki tez chociaż moglyby byc trochę większe premie.

Agnieszka

Praca fajna, zarobki spoko nawet w granicach 6 tysiecy na rękę przy spokojniej pracy. Polecam oddzialy w Poznaniu pracodawcy super i naprawde fajne benefity

@Agnieszka

Na jakim stanowisku takie wynagrodzenie? Bo chyba nie zwykłego doradcy kasjera. Pracuje 5 lat i nie widziałam takich pieniędzy. Chyba ze daje sie wykorzystywać ....

Joanna

@mm, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w Bank BGŻ. Czy możesz napisać na jakim stanowisku pracowałaś w tym banku? Z Twojej wypowiedzi wynika, iż Twój staż pracy dla tego pracodawcy jest bardzo długi, co możesz napisać na temat atmosfery pomiędzy kadrą pracowniczą w oddziale w którym byłaś? Czy pracownicy byli dla siebie pomocni i konkretne działy dobrze ze sobą współpracowały? Napisz coś na ten temat.

Obłuda i fałsz to chleb powszedni. Kasa i rozwój to tylko obietnice, albo przemilczane sprawy bo akurat trudny okres. Wojenki dyrektorów na wyniszczenie to chleb powszedni .A potem czytasz, że kolejny tytuł najlepszego pracodawcy zdobyty, że jakiś prezes z Polski, którego na oczy nie widziałaś dostał awans i bardzo życzymy mu powodzenia. Niewolnictwo XXI wieku, gnijesz tam tracąc swoje najlepsze lata, łudząc się że będzie lepiej. Nie będzie! Omijajcie szerokim łukiem, a jak tam jesteście to zwiewajcie. Ja tak zrobiłam i nie żałuję.

mm
@Ania

potwierdzam. pracowałam w tym banku 9 lat razem z osobami z długoletnim stażem tylko obiecywali rozwój i podwyżki a na koniec i tak nie dostawał kasy osoby które na ocenie rocznej miały powyżej oczekiwań tylko lizodupy. Na szczęście połowa osób się zwolniła a ja w nowej pracy dostałam na dzień dobry o 600zl netto więcej. ( a przez 9 lat pracy w tym banku łącznie dostałam 600zl brutto podwyzki).też się ludziłam że będzie lepiej a było coraz gorzej....

Joanna

@Agnieszka, dziękuję za opinię na temat pracy w firmie Bank BGŻ. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery pomiędzy pracownikami panującej w oddziale w którym obecnie pracujesz? Jak wyglądają relacje na linii kierownictwo - pracownicy? Zachęcam do dalszej dyskusji, która będzie pomocna dla osób, które szukają informacji na temat pracy w firmie Bank BGŻ. @Malgosia, dziękuję za wpis, możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie Bank BGŻ? Bardziej szczegółowo opisać swoje odczucia oraz spostrzeżenia związane z pracą u tego pracodawcy? Czy zdarzają się sytuację w której klienci przychodzący do placówki są nie mili dla doradców? Jak wiadomo praca z interesantami wiąże się z różnymi sytuacjami, nie tylko przyjemnymi, dlatego jak radzisz sobie w tej kwestii? @Tomasz, z Twojego wpisu wynika, iż jesteś już doświadczonym pracownikiem firmy Bank BGŻ, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać pracę w tej firmie? Jakie stanowisko zajmujesz i jak wyglądają Twoje obowiązki w ciągu dnia pracy?

Joanna

@Mały 54 A czy mógłbyś napisać na jakim konkretnie stanowisku takie zarobki? Czy są to zarobki brutto czy netto? A może oprócz stałego wynagrodzenia są na tym stanowisku jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe np. karta multisport?

Malgosia
@Joanna

Karta multi sport. Luxmed i praca naprawde przyjemna jako doradca klienta

FBGZ

Pracuję w tym banku już jakiś czas....w zasadzie nie ma narzędzia które by w ogóle działało. Wszelkie obowiązki zepchnięte na doradcę - w centrali nikomu nie zależy na pomocy. Absurdalne plany sprzedażowe, brak logiki w działaniu, ciągła kontrola - masa tabelek do wypełniania, ciągłe telekonferencje. Szczerze nie polecam ze względu na zdrowie

@FBGZ

To zmień praca a nie narzekasz

Nie polecam nikomu, brak szczegółowych procedur w jednym miejscu, ogólny chaos i bałagan, ciagle awarie systemu i swiecenie oczami przed klientem, brak możliwości awansu lub podwyżki, dyrektorzy niedouczeni A nawet wręcz głupi i bez kultury, doradca jest murzynem od wszystkiego, plany coraz wyższe aby nie wyrobić premii, szkolenia nie wnoszą nic- są prowadzone na oczywiście systemach, które się wieszają i uczą obsługi kalendarza zamiast rzeczy pożytecznych, na każdym wyższym stanowisku osoby bez wiedzy A długoletnich pracowników z doświadczeniem zwalniają z dnia na dzień. Żenada. Ten Bank to cyrk

Gregor

Czy bank prowadzi może rekrutacje? Podpowiecie coś więcej?

Młody

W Bgż Bnp Paribas nowe osoby pracują za wyższą podstawę niż osoby z 5 czy 10 letnim stażem.

Stella

Jak jest tak źle to zmieńcie firmę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!

sp

Byłem pracownikiem tego banku . Postanowiłem nie przedłużać umowy z wielu względów. Najpierw plusy, dobre godziny pracy, pensja jak w każdym banku na tym stanowisku(trzeba wynegocjować) opieka medyczna w miarę spokojna praca. Oczywiście też kwestia gdzie się trafi.Jesli twój dyrektor na ciebie nie wrzeszczy to nie wyrazi zgody na urlop. I na tym plusy się kończą ;( Faktem jest to że po połączeniu banków w poprzednim roku bank ten jest daleko za murzynami. Brak skanów w systemie, wszystko trzeba szukać w papierach, wszystko dokumentować w segregatorach. Bardzo częste awarie systemów, błędnie pobierane pieniądze co kończą się notorycznymi reklamacjami. Systemów 10, każdy od innego. Ale można się do tego przyzwyczaić. Premia, realna do wyrabiania jak masz układ z przełożonym, pośredników(z którymi tak naprawdę nie można współpracować-wszystko na lewo) i trzeba być harpią nastawioną na kasę, wyrywać kolegom klientów. System premiowy zmienia co miesiąc. Premia wypłacana kwartalnie, ale zawsze tydzień przed wypłatą dowiadujesz się, że masz punkty ujemne, bo ankieta źle wykonana, bo klient zrezygnował z ubezpieczenia itp. Ogólnie starasz się jak możesz a po fakcie okazuje się że nie dostaniesz ani złotówki i nikt w tym ci nie pomoże. A jeszcze usłyszysz, że trzeba robić plany z górką. Więc to twoja wina. Ogólnie urlopów się nie dostaje, zawsze argument plany. A jak się rozchorujesz to wypominają ci to co tydzień i przy każdej prośbie choćby o jednodniowy urlop. Praca dla ludzi bez rodzin i tym bardziej rodziców małych dzieci, pracoholików, akceptujących średnia pensje bankową i bez perspektyw na rozwój. Warszawa 4000 brutto

NiedługoByły
@sp

Niestety to prawda. Nie zanosi się, że będzie lepiej. Wręcz przeciwnie :(

kizia mizia
@sp

Systemy, programy... wszystko przestarzałe! Choćby tylko z tego powodu nie warto zawracać sobie głowy!

edziu

Witam, Doradca Klienta jaka podstawa?

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)?

Kandydaci do pracy w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.) napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Bank BGŻ S.A.)