Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Maciej

Pytanko na temat działu mechanik napraw płatowcu, ma ktos jakies doświadczenia bądź opinie zwiazane z atmosferą i rozwijaniem się ?

Pip

Może odrazu nazwijcie dział malarni cywilnej jako kolonia karną za chorobowe, kolejne pomysły kierownika za zgodą góry. Ludzie już nie chcą chodzić na chorobowe bo trafią do koloni karnej... Tylko czekać aż będą przychodzić z covidem...

inżynier
@Pip

Tak to jest jak ludzie na stanowiskach wysokich są bez odpowiedniego wykształcenia po prostu za kolesiostwo z zarządem. I tacy ludzie zarządzają ludźmi nieudolne. ( Oczywiście nie wszyscy ) Jedno jest pewne bez kolesiostwo nie awansujesz nigdzie, choć Byś skończył najlepsze szkoły i miał najlepsze doświadczenie to i tak nie masz szans na stanowisko kierownika czy mistrza.

Wicio
@Pip

Kolonia karna to ciekawe , możesz rozszerzyć temat ?

Krzysztof

Witam, pojawiło się ogłoszenie w dziale logistyki. Ma ktoś wiedzę jak ta praca wygląda na codzień i ile można zarobić? Jaki jest socjal w WZL? Z góry dziękuję za odpowiedź.

obserwator

Jak chcesz iść na parę miesięcy do pracy to spoko,na dłużej nie warto, nie ma żadnego awansu, często jest Tak,że ludzie 1pracujący fizycznie mają większą wiedzę i wykształcenie od tych co nimi kierują. Niestety nie ma żadnej drogi awansu, wymogi jakie trzeba spełniać na dane stanowisko są wogole nie respektowane w tym zakładzie. Aż dziwne ,że tego jeszcze PGZ nie ruszył, ale kwestia czasu

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Przemo

Witam . Mam pytanie odnośnie zarobków u was operator programista CNC ALE PANOWIE BEZ ŚCIEMY ILE U WAS MOŻE ZAROBIĆ. NA POCZĄTKU I PO PARU LATACH?

Iwona

Moglibyście powiedzieć, co należy zrobić, żeby dostać się do pracy w Wojskowych Zakładach Lotniczych? Jeśli trzeba przejść jakiś specyficzny test podczas rekrutacji czy coś w tym stylu, proszę o info. Niestety nie mam pojęcia, jak to wygląda. Dlatego czekam na wasze odpowiedzi w tej sprawie i proszę - dajcie znać.

potencjalny kandydat

Nikt nie jest w stanie potwierdzić, czy w wyborach pracowników do Rady Nadzorczej trzeba mieć egzaminy jak poprzednio? Zależy mi wyjaśnieniu tej sprawy? Czy z biura ktoś bierze udział w wyborach pracowników do Rady Nadzorczej? Wydaje mi się, że w tym roku po raz pierwszy kandydat nie musi mieć egzaminów, brak jest ograniczających wymogów, każdy z pracowników może kandydować o ile zbierze podpisy od 15 % pracowników, to tylko ok 200 podpisów.

Witam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na mechanika i zaproponowano mi 3600zł brutto czy w tym zakładzie naprawdę tak mało się zarabia?

@Nowy

Niestety tak, przynajmniej na początku, później może będzie czwórka z przodu ????

witek

To i tak sporo !!!

Janek
@Mekchanik

4 brutto po kilku latach to 2,8 tys do reki i to jest lotnictwo ? To jakas kpina . W biedronce mozna tyle zarobic . A Pan Prezes ile zarabia 50 czy 100 tys ??? :)))

@Janek

Nie, to nie jest lotnictwo, to jest praca. Nie wycieraj sobie gęby prezesem. W zakładzie są zarobki jakie są, ale też przełożony pracownika sugeruje podwyżki, brygadzista może zaproponować podwyżkę, następnie musi ją zatwierdzić mistrz bądź kierownik. To fakt w Biedronce bądź w jakimś innym miejscu pracy można zarobić podobnie lub więcej, albo mniej, tylko jest jeszcze jedno ale, socjal. Niewiele jest zakładów pracy, które oferują taki socjal jak jest w Wzl. Zamień się z prezesem na stanowisko i zobaczysz czy te 50, lub 100 tyś pokryje Twój stres i odpowiedzialność.

Kazimierz
@Mekchanik

O czym ty mówisz? Jaki masz ten socjal? Pare groszy dadzą na święta a na nagrodę to trzeba czekać i nikt nie powie kiedy co i jak podczas gdy w innych firmach już dawno dostali 13 pensje. A za 50 tys to chętnie zamienię się z prezesem jak 99% załogi i mogę jeszcze udawać biskupa

Witold
@Kazimierz

Święta racja kolego .Popieram Cię w 100 Procentach .A jeżeli chodzi o socjal to w biedronce nie jest źle ...Jest 13 talony na SWIĘTA .Pakiet medyczny i wiele innych .I nie ma aż tak dużej odpowiedzialności jak w mechanice lotniczej a pieniądze prawie tę same...

Witold
@Mekchanik

Lotnictwo to praca jak kazda inna to ciekawe podejście ...Trochę biznesowe...Wmówić drugiemu człowiekowi że jego praca niczym się nie różni od innej :) Czy Mechanikiem Lotniczym może zostać Pieikarz,Stolarz i Cukiernik ??? Taką wypowiedź jak zaprezentowałeś na forum świadczy o poziomie twojego intelektu (usunięte przez administratora)

mechanik
@Janek

I to żeby było wiadomo że tyle w biedronce bez kwalifikacji z przyuczeniem na rękę .pozdrawiam

@Witold

Po pierwsze nie napisałem, że lotnictwo to praca jak każda inna, po drugie nic nikomu nie wmawiałem, po trzecie nieliczne jest grono osób, które ma wyuczony zawód mechanika lotniczego, to po pierwsze, po drugie, tak cukiernik, piekarz, stolarz może zostać, pracować jako mechanik lotniczy, wszystko zależy od predyspozycji, po czwarte pracowałem i dalej pracuję z osobami, które przyjmując się do pracy jako mechanik lotniczy pracowały w innym zawodach nie widziały na oczy samolotu z bliska, a teraz są wykwalifikowanymi pracownikami. I nie wyjeżdżaj mi tu z poziomem mojego intelektu, bo z Twojego wpisu również można odnieść wrażenie, że intelektem niegrzeszysz.

Mechanik B
@Nowy

Praktykant mechanik w dużym lotnictwie w Polsce zaczyna od pensji 4000zl brutto. Mechanik B z typem zarabia ok 8 tys brutto wzwyż. A ile zarabia mechanik z B w WZLach? Jak będą mało płacić i jak minie Covid to mechanicy z papierami uciekną

Roman
@Witold

Jak jesteś z tych z polecenia to nawet jak nie masz matury mozesz dostac dosyc dobre stanowisko. Ilu jest mlodych co jak do reki dostaja suwmiarke to nie potrafia odczytac wymiaru...a to chyba uczyli na technie w szkole podstawowej.... szanuje ludzi nie z pasja do lotnictwa a z wiedza i praktyka. Sama miloscia do lotnictwa nie dasz zarobic zakladowi. Niech zrobia przeglad stanowisk i obiektywnie zweryfikuja pracownikow.

Waligóra
@Mekchanik

To nie lotnictwo to PRACA ? Ile lat trzeba się szkolić , ile wiedzy trzeba zdobyć i nabyć umiejętności aby stać się mechanikiem z Lotniczym z prawdziwego zdarzenia ??? Ile czasu trwa szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i płatności elektronicznej ??? To jest moja skromna sugestia dla Ciebie .

@Waligóra

Z prawdziwego zdarzenia tzn jakim? że spojrzy na samolot i będzie wiedział w czym problem, że nie będzie popełniał błędów, że będzie robił wszystko idealnie? Szacun, na prawdę szacu, ale nie ma osób idealnych. Ktoś dla Ciebie może być idealnym mechanikiem, człowiekiem, ale dla kogoś innego będzie tylko dobrym, wyjątkowym mechanikiem lotniczym osobą. Człowiek uczy się całe życie. Pracuję jako mechanik lotniczego ponad dwadzieścia lat i bywają sytuacje, że zostaje zaskoczony problemem. Przykład z obsługą kasy fiskalnej, a doświadczeniem zawodowym trochę nietrafiomy. Popatrz ile osób ma prawo jazdy obsługuje samochód typu tankowanie, dolanie płynu do spryskiwaczy, ale miewają problemy jako kierowca, i uczą się, zdobywają doświadczenie, aby jak najlepiej prowadzić auto. Nikomu nie ujmuję każdy zawód wymaga nauki doświadczenia. Mechanik lotniczy robi wrażenie, bo przy samolocie pracuję, a mechanik samochodowy? Nie ma odpowiedzialnej pracy?, Spawacz, który musi pospawać w miejscu do którego nie ma dostępu maszyna, a jest to o np cysterna, tu dzież jakiś inny ciśnieniowy pojemnik, też jego praca nie jest odpowiedzialna? Migomat włączył ( w tym przykładzie migomat to kasa fiskalna ) ale doświadczenia nabył z czasem.

Waligóra
@Mekchanik

To nie tak.Nie łapiesz tego co Ci chce przekazać .Mechanik lotniczy to praca nie tuzinkowa opierajaca się na wielu latach doświadczenia oraz ciągłego doszkalania się ...Wymagająca ogromnego skupienia i moblizacji .Jest to praca na sprzęcie lotniczym przeznaczonym dla Wojska .Nie każdy może podjąć tą pracę .Musisz spełniać szereg wymagań takich jak zaświadczenie o nikaralności , wykształcenie ukierunkowane , mechanik lotniczy, atutem jest znajomość języka Ang .Żaden cudzoziemiec z bliskiego wschodu szturmujący Polski rynek pracy nie moźe podjąć tej pracy ze względu na bezpiczeństwo kraju .Więc smię twierdzić że te pensje wypłacane zalodź na tym stanowisku są bardzo zaniżone w stosunku do rodzaju wykonywanego zawodu .Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości kadra która zarządza tą firmą przeanalizuje głos ludu na forum.Pozdrawiam całą załogę .

@Waligóra

Rozumiem, wiem, zgadzam się z Tobą w 100%. Pozdrawiam.

kaczka
@Mekchanik

Mechanik lotniczy robi wrażenie, a samochodowy już nie, ale oboje mają odpowiedzialna pracę? Człowieku o czym Ty mówisz. Z calym szacunkiem do Ciebie i Twojego doświadczenia, ale tu nie ma błędów. Tutaj jeden głupi błąd może kosztować życie innych. To nie jest samochód osobowy, ze jak nawali to zwyczajnie zjeżdżasz na pobocze i dzwonisz po lawete. Jesli tutaj sie cos zepsuje, to leci na dół. To sa silniki pracujące w powietrzu, wiec nie mów mi, ze praca mechanika czy innego spawacza jest tez tak samo odpowiedzialna jak nasza mechaników lotniczych.

Pijaczka
@kaczka

Nad rzeczką opodal krzaczka siedziała kaczka pijaczka, zamiast trzymać się rzeczki pędziła bimber z porzeczki:,-). Pytanie do przedmówcy. W samolotach nie ma elementów spawanych? W samochodzie jak zasiądą hamulce, lub urwie się koło pomimo tego, że samochód nie spadnie, bo przecież nie leci też mogą zginąć ludzie. W każdym zawodzie jest odpowiedzialność, większa, bądź mniejsza, ale jest!

kaczor
@Pijaczka

Idąc tym tropem dedukcji, to równie odpowiedzialna okazuje się praca mechanika rowerowego, bo może urwać się koło. Twoje argumenty zupełnie do mnie nie przemawiają, ale ten bimber mnie zaciekawił. Chyba będę musiał spróbować

@kaczor

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, do niczego nie próbuję przekonać, ani niczego wmówić. Zgadza się, może urwać się koło i rowerzysta w najlepszym przypadku się poobija, w najgorszym może się zabić. Samolot w najlepszym przypadku rozbije się w terenie niezamieszkałym, pilot ma szansę na uratowanie w tym przypadku siebie i przeważnie tak bywa że robi wszystko w miarę możliwości aby zapobiec większej katastrofie kierując maszynę poza osiedla. Sytuacja z samochodem inna bo mogą ucierpieć i inni kierujący jak i piesi. Masz rację, że mechanik samolotowy brzmi dumnie i ładnie, ale jest jeszcze "pare" innych zawodów od których zależy ludzkie życie, czy też zdrowie. Pozdrawiam :-)

wrocław

W Wrocławiu początkujący mechanik ma 6000 rękę

@wrocław

Tylko pogratulować, trzeba przenieść się do Wrocławia:-)

Lotnik
@Mekchanik

Czy z biura ktoś bierze udział w wyborach pracowników do Rady Nadzorczej? W tym roku po raz pierwszy kandydat nie musi mieć egzaminów, brak jest ograniczających wymogów, każdy z nas, pracowników może kandydować o ile zbierze podpisy od 15 % pracowników, to tylko ok 200 podpisów.

Lotnik

Ziomek

Proponuję przyjrzeć się stanowisko typu kontrola jakości, (wydział mechaniczny) bidulki tak mało zarabiają że muszą laptopy przynosić na drugą zmianę by się nie nudzić, zarobieni po łokcie, praca po znajomości, a i tak im źle,

Adam G.

Serdecznie pozdrawiam WZL2, szczególnie załogę "5" i oczywiście " bliźniaczą ekipę " :). Podobno Nowy Rok powinien być lepszy od minionego... dla mnie równie wyjątkowy był 2019 z uwagi na możliwość pracy z Wami. Niedosyt pozostanie... Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku Koledzy....!!!!

@Adam G.

Dla Ciebie również wszystkiego najlepszego w nowym roku ;-)

Szanowni Państwo, Bardzo nam miło powitać wszystkich Użytkowników platformy GoWork, poszukujących informacji na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. Dziękujemy za wszystkie Państwa opinie. Staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie podejmowane są kwestie dotyczące naszej firmy, dlatego chcemy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Za cel stawiamy sobie przedstawienie kompleksowego, obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Zapraszamy Państwa do otwartego dialogu oraz aktywności na forum. Przypominamy jednak, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Niech to będzie dyskusja merytoryczna dotycząca konkretnych problemów do rozwiązania, jak i naszych sukcesów czy mocnych stron firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. W zakładkach na stronie znajdziecie Państwo informacje o firmie, ofercie, a także o aktualnie toczących się rekrutacjach. We wszystkich kwestiach wymagających analizy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: opinie@wzl2.mil.pl Pozdrawiamy, Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Lotnik1986
@Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.

Z rekrutacjami jest problem u was gdyz ubiegam sie ostanowisko mechanika lotniczego od dlugiego czasu i nie dostaje gdyz przyjmujecie starych wojskowych

@Lotnik1986

Tu się zgodzę z Tobą, również nie jestem zwolennikiem przyjmowania emerytów wojskowych. Ale tu w dużej mierze ma coś do powiedzenia kierownik działu, którego z potencjalnych kandydatów zatrudnić, bo to on przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną ostatecznie, ale cóż w takim razie zrobić jak się spotykają kumple po fachu i trzeba pomóc emerytowi, ech....

piątkowicz
@Lotnik1986

Nie zgodzę się z tą opinią że zatrudnia się samych emerytów wojskowych. Prawda jest że wielu pracuje byłych wojskowych ale są zatrudniani na takich samych warunkach co inni ,tylko że..... trudne czasy. Warto szerzej popatrzeć na tą tematykę. Epidemia, wyhamowanie w produkcji przez covid ? W innych zakładach pracy są zwolnienia , urlopy bezpłatne i inne drastyczne posunięcia. Warto zastanowić się zanim żale swoje wyleje się na forum." Mechanik" w swoim komentarzu też powinien zweryfikować swoje poglądy mając na względzie obecną sytuację zakładu i to co dzieje się poza bramą WZL. Co do ofert pracy to trzeba być cierpliwym a to dobra cecha dla młodego człowieka, a tym bardziej dla osoby starającej się o pracę mechanika lotniczego.

@piątkowicz

Emerytowani wojskowi którzy pracują nie zostali zatrudnieni w zaszłym roku czy też dwa lata wstecz, lecz duuużo wcześniej. Powiedzmy, że są zatrudnieni-zatrudniani na tych samych warunkach co inni kandydaci.

Gregor
@Mekchanik

Emeryt to powinien ustąpić miejsca młodemu aby ten miał szansę popracować i wykarmić rodzinę .

@Gregor

Zgadzam się z Tobą.

Lotnik1986

Mnie tam kasa nie interesuje jak ktos ma pasje i w lotnictwie sirdzi od dziecka to praca sama w tym zawodzie sprawia wiecej przyjemnosci niz jakies tam pieniadze

@Lotnik1986

Wiesz, pasją i przyjemnością rodziny nie wykarmisz ;-).

Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności. GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy . Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby. Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy. W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym opinie@wzl2.mil.pl Korzystając z okazji życzymy wszystkim pomyślności w Nowym Roku oraz wielu sukcesów zawodowych. ************************************************************************ Wyciąg z regulaminu portalu GoWork.pl § 4 pkt 3: Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. wraz z § 4 pkt 6: Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.​ Osoba łamiąca § 4 pkt 3 może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Patrycja

Jakie są tam zarobki na start ?

Awokadka

Moim zdaniem to najlepszy pracodawca w naszej zaściankowej Bydgoszczy. Bardzo dobra kasa i pakiet socjalny. Cieszę się że tu trafiłam.

Darek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy na dziale obróbki skrawaniem (CNC) jest praca zmianowa? Jeżeli tak to ile zmian (3zmiany, nocki, a może czterobrygadowka) ogólnie jak pod tym względem tam wygląda?

@Darek

Chłopaki pracują na 2 zmiany od poniedziałku do piątku.

Adam.G

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą załogę " 5". Z przyczyn migracyjnych nie pracuję już niestety w WZL 2 - koledzy wiedzą o kogo chodzi:). Subiektywnie powiem tak: lepszej pracy nie miałem i raczej już nie będę miał, moja opinia ma poparcie tylko w przypadku powiedzenia " rób w życiu to co lubisz a nie będziesz musiał pracować". Bardzo mile wspominam ciekawą pracę z fajnymi ludźmi.Jeśli kogoś pasją są samoloty i to co z nimi związane to szybko się nauczy " fachu" -oczywiście doświadczenia nie zdobędzie się z dnia na dzień. Sprawa wynagrodzenia to już indywidualna rzecz, moim zdaniem powinno się zarabiać więcej biorąc pod uwagę charakter pracy. Do zobaczenia na AIR-FAIR jeśli się odbędzie.

boss bliźniacza ekipa
@Adam.G

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,zapraszam w imieniu swoim i kolegów,dobrze się z Tobą pracowało

Lotnik1986

Praca jest ok ale jakbym chcial sie poniwnie tam zatrudnic to jest problem wymagania na mechanika lotniczego jak na konstruktora gdzie w innych firmach lotniczych z marszu mnie przyjma ake jak dla mnie do Warszawy za daleko tutaj musialem na (usunięte przez administratora) wchodzic bym dostal zatrudnienie bo normalnie sie nie da

Jo Anna

Czy jakaś praca dla kobiety także znajdzie się w bydgoskich WZL-ach? jeśli tak na jakim dziale? dzięki za wszelkie informacje

Szanowna Pani, wszelkie aktualne oferty pracy znajdzie Pani w zakładce KARIERA oraz na stronie http://bip.wzl2.mil.pl/. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco zamieszczanych ofert oraz składania aplikacji.

Jo Anna
@Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.

Rozumiem, śledzę oferty pracy (są typowo techniczne). Dlatego pytam jakie jeśli są stanowiska, prace, które wykonują u Was kobiety? Proszę o takie konkretne przykłady(w ofertach nie ma takich informacji). Z góry dziękuję za fachową odpowiedź nie link do ofert (bo te obseruje) ;-)pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 23 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.