Opinie o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. w Bydgoszcz

Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności. GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy . Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby. Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy. W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym opinie@wzl2.mil.pl Korzystając z okazji życzymy wszystkim pomyślności w Nowym Roku oraz wielu sukcesów zawodowych. ************************************************************************ Wyciąg z regulaminu portalu GoWork.pl § 4 pkt 3: Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. wraz z § 4 pkt 6: Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.​ Osoba łamiąca § 4 pkt 3 może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Patrycja

Jakie są tam zarobki na start ?

Awokadka

Moim zdaniem to najlepszy pracodawca w naszej zaściankowej Bydgoszczy. Bardzo dobra kasa i pakiet socjalny. Cieszę się że tu trafiłam.

Darek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy na dziale obróbki skrawaniem (CNC) jest praca zmianowa? Jeżeli tak to ile zmian (3zmiany, nocki, a może czterobrygadowka) ogólnie jak pod tym względem tam wygląda?

@Darek

Chłopaki pracują na 2 zmiany od poniedziałku do piątku.

Leszno
Adam.G

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą załogę " 5". Z przyczyn migracyjnych nie pracuję już niestety w WZL 2 - koledzy wiedzą o kogo chodzi:). Subiektywnie powiem tak: lepszej pracy nie miałem i raczej już nie będę miał, moja opinia ma poparcie tylko w przypadku powiedzenia " rób w życiu to co lubisz a nie będziesz musiał pracować". Bardzo mile wspominam ciekawą pracę z fajnymi ludźmi.Jeśli kogoś pasją są samoloty i to co z nimi związane to szybko się nauczy " fachu" -oczywiście doświadczenia nie zdobędzie się z dnia na dzień. Sprawa wynagrodzenia to już indywidualna rzecz, moim zdaniem powinno się zarabiać więcej biorąc pod uwagę charakter pracy. Do zobaczenia na AIR-FAIR jeśli się odbędzie.

boss bliźniacza ekipa
@Adam.G

pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,zapraszam w imieniu swoim i kolegów,dobrze się z Tobą pracowało

Lotnik1986

Praca jest ok ale jakbym chcial sie poniwnie tam zatrudnic to jest problem wymagania na mechanika lotniczego jak na konstruktora gdzie w innych firmach lotniczych z marszu mnie przyjma ake jak dla mnie do Warszawy za daleko tutaj musialem na (usunięte przez administratora) wchodzic bym dostal zatrudnienie bo normalnie sie nie da

Jo Anna

Czy jakaś praca dla kobiety także znajdzie się w bydgoskich WZL-ach? jeśli tak na jakim dziale? dzięki za wszelkie informacje

Szanowna Pani, wszelkie aktualne oferty pracy znajdzie Pani w zakładce KARIERA oraz na stronie http://bip.wzl2.mil.pl/. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco zamieszczanych ofert oraz składania aplikacji.

Jo Anna
@Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.

Rozumiem, śledzę oferty pracy (są typowo techniczne). Dlatego pytam jakie jeśli są stanowiska, prace, które wykonują u Was kobiety? Proszę o takie konkretne przykłady(w ofertach nie ma takich informacji). Z góry dziękuję za fachową odpowiedź nie link do ofert (bo te obseruje) ;-)pozdrawiam

Pracowniczka od 5 lat

Bardzo polecam tego pracodawcę Miła atmosfera, dobre zarobki, nie żałują na człowieka - wysokie premie, szkolenia. W tym roku minęło mi 5 lat i jest bardzo zadowolona.

piątkowicz
@Pracowniczka od 5 lat

Nie mogę podzielić tej opinii. Zazdroszczę miejsca w którym atmosfera zachęca do pracy. Jednak nie zawsze i wszędzie bywa łatwo i pięknie. Co do zarobków i nakładów socjalnych na pracownika to pełna zgoda.

Go śka
@Pracowniczka od 5 lat

Na jakim stanowisku Pani pracuje, na jakie "posady" mogą jeszcze liczyć kobiety?

xxxxxd

Witam Na jakie zarobki moze liczyc spawacz?

Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor ? Widzę, że widzi u was oferta i zastanawiam się czy warto aplikować

Kros

Jacyś kierowcy z WZL są tutaj? Jakie szanse na pracę, ewentualne zarobki, atmosfera w firmie. Czy jest wogole praca tylko dla kierowców. Dzięki

Danuta
@Kros

@Kros Zdecydowałeś się na złożenie aplikacji w WZL-2? A może już tam pracujesz? Daj znać jaką stawkę zaproponowała Ci firma?

On
@Kros

Zarobki na start podobnie lub nawet gorzej niż lidl, biedronka

Jeżeli WZL zamieszcza ogłoszenie z niskimi wymaganiami wobec kandydata tzn. ze kandydat został już wybrany, a ogłoszenie ma charakter zasłony dymnej.

Wiecie czy WZL-2 S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kaziu

Zapomnij....

@Kaziu

Kaziu nie wiem gdzie pracujesz ale akurat WZL udostępnia potrzebne narzędzia do pracy- nie pisz głupot!

Janusz
@pracownik

Laptop w pracy - owszem. Praca na służbowym laptopie z domu- brak takiej możliwości.

G

Mam pytanie po ile u was w zakładzie akcje firmy

Mechanik lot

Witam,czy coś więcej wiecie koledzy o nowej ofercie pracy na stanowisku ,,mechanik -naprawy strukturalne,, Jak się pracuje w WZL Bydgoszcz ,jaka jest atmosfera ?

kogo

Takie zupki są liofilizowane (a nie konswrwowane) i dlatego mogą mieć długi okres przydatności

@kogo

Nie obchodzi mnie jakie one są, obchodzi mnie to, że produkty były po upływie daty spożycia.

Tytus

Witam wszystkich. Czy warto aplikować na mechanika? Jakie są zarobki? Proszę o konkrety. Pozdrawiam

On
@Tytus

Jasne że warto się tu wyszkolić i zwolnić żeby zarobić pieniądze.

Jołek

Ciekawe co dalej będzie z pracą w wzl jak wycofają samoloty MiG-29?

JołJoł
@Jołek

ważne, że są pieniążki na......

Mekchanik

Nie bardzo wiem jak do tej sprawy podejść.Na jednym z działów zostały wydane zupki tzw chinskie. Nie było by w tym ( chyba ) nic dziwnego gdyby "prezent" nie był z roku 2018,. Ale co tam człowiek nie świnia wszystko zje. DZIĘ KU JE MYY przełożonym ( mistrzom )za ich akt dobrej woli.????????

@Mekchanik

I tu można zapytać "A gdzie jest BHP". No własnie, jeżeli zwalnia się doświadczonego BHP-owca, a wstawia się na jego miejsce osobę z małym doświadczeniem BHP, ale za to z grupy uprzywilejowanej. :( Więc nie ma się co dziwić. To żenujące, że tak traktuje się pracowników. :(

@BH

Cóż mam powiedzieć. Pani, Pan od spraw bhp podejrzewam, że na ten temat nic nie wiedzieli, a z drugiej strony to są sprawny przyziemne :-D :-D

@Mekchanik

A to nie były zupki regeneracyjne ???, Bo za to odpowiada BHP :)

@BH

Kiedyś takie zupki były wydawane jako posiłek regeneracyjny. Teraz zostały wyłożone po to żeby się nie zmarnowało. Nie, nie były wydawane jako posiłek regeneracyjny.

@Mekchanik

Ooooo :) czyli wspieranie supermarketów, a dokładnie dbanie o zmniejszenie ich strat :(

Daniel

Daniel
@BH

Niestety, to smutna prawda którą dobrze znam.... Na pewne rzeczy nie mamy wpływu......

@Mekchanik

Jeżeli, ktoś proponuje towar przeterminowany, tylko dlatego żeby się nie zmarnował, to działa na niekorzyść zdrowia pracowników. To wręcz z zagrożeniem zdrowia i życia. Przeterminowane produkty które są konserwowane, aby miały długi okres przydatności , po spożyciu są źródłem toksycznych składników, które powodują powstawanie komórek rakowych. Czy ktoś o tym pomyślał wykładając pracownikom przeterminowane produkty :(

@Daniel

Tak, nie mamy wpływu, ale możemy o tym mówić, wypowiadać się, że nie dajemy przyzwolenia na takie traktowanie. Ja oddając sprawę do sądu, oznajmiam wszystkim, że nie godzę się na to co mnie spotkało ze strony pracodawcy. Nie jestem przedmiotem, który można usunąć czy wyrzucić. A jak mnie postrzega pracodawca, to jest tylko postrzeganie. Inne osoby, którym przez 32 lata pomagałam, których obsługiwałam jako pracownik socjalny mogą postrzegać mnie zupełnie inaczej. Ważne dla mnie jest to, że ja opieram się na faktach, a nie na pomówieniach, oszczerstwach i ocenach człowieka, a nie jego czynów :)

Mekchanik

Mała korekta do poniższego wpisu. Są też zupki z tego roku ( 01- 2019 ) :-D Nie bardzo wiem jak do tej sprawy podejść.Na jednym z działów zostały wydane zupki tzw chinskie. Nie było by w tym ( chyba ) nic dziwnego gdyby "prezent" nie był z 12-2018,. Ale co tam człowiek nie świnia wszystko zje. DZIĘ KU JE MYY przełożonym ( mistrzom )za ich akt dobrej woli.:-D :-D

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 24 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 2 S.A.