Opinie o LOGWIN w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LOGWIN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LOGWIN o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOGWIN w Piaseczno

Przeciwna.

Zgadzam się z większościąopinii.Pracowałam przy pakowaniu kosmetyków.Kier.zmiany p.Radek jest w stanie wycisnąć wszystkie siły z kobiet pakujących.Jeżeli na zmianę ma 4000 kartonów do pikowania toPrzywala tempo że nie ma kiedy napić się wody,normę wyrabia ok.12.00 a póżniej dowala następne zamówienie albo pierwsza zmiana wyrabia część kartonów dla zmiany drugiej. A np. w niedzieę daje tempo od rana a 0 12.00 mówi że nie ma już pracy i do domu.Tak w 6 godzin robisz to co miało być zrobione w 8 a pracując na zlecenie ( to większość pracowników ) masz płacone za 6 godz.a narobiłeś się jak wół.Kadra ,kobiety tam pracujące ma za nic.Duża rotacja pracowników.Nie polecam.

@Przeciwna.

powinien być nalot kontroli bez zapowiedzi

niewolnictwo we własnym kraju

@moshino, pytasz, bo chciałbyś podjąć pracę w LOGWINIE? Dobra atmosfera to ważny czynnik w pracy - zawsze dodaje to atrakcyjności firmie. Jakie stanowisko Cię interesuje? Planujesz aplikować do pracy w firmie czy po prostu na razie się zastanawiasz? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może któryś z obecnych pracowników wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert?

Ciekawy

Jaka stawka w Wojkowicach?

Black Zebra
@Ciekawy

2800 brutto. Obecnie przynajmniej.

@Black Zebra

A nie 3200?

Black Zebra
@Ciekawy

2800 dla pracownika magazynu, 3000 lub więcej dla magazyniera

Ktoś
@Black Zebra

Witaj (usunięte przez administratora)..a czy do tej pensji są jakieś dodatki? typu comiesięczna premia,premia frekwencyjna?czy tylko "goła"pensja?

murdz
@Ktoś

w premii możesz dostać, pracę w soboty i w niedzielę do odbioru...i chaotyczne zarządzanie- sami szefowie dookoła wydają polecenia często sprzeczne i bądź tu mądry...chaos...totalny

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
a ja polecam :)

A ja polecam pracę w magazynie w Nadarzynie. Jestem tu od niedawna, ale podoba mi się ta firma, jest co robić i jest fajna atmosfera :)

moshino
@a ja polecam :)

fajna atmosfera to pojęcie względne...co jest tam takiego fajnego ?

@Beznick, moderatorów na forum poznasz po szarych nickach, a nasza rola opisana jest w regulaminie (zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin ). @Ktoś, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w LOGWIN-ie. Aplikowałeś już?

@Black Zebra, wydaje mi się, że pracujesz w LOGWIN, jesteś dość dobrze zorientowany w sprawach firmy. Na jaką umowę można liczyć w firmie? Nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony? To bardzo istotna kwestia dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Beznick
@Karolina

Napisz lepiej kim jesteś i nie mydl oczu tym naiwnym, biednym ludziom

Ktoś
@Karolina

(usunięte przez administratora)najważniejszą kwestią jest wypłata.W obecnych czasach jest tak duży niedobór pracowników ( nawet niewykwalifikowanych) że zakłady nie robią łaski i z miejsca dają umowe o prace. Teraz ważna jest kasa!

Beznick

Je jestes zadnym moderatorem tylko jestes navgarnuszku srogwin

@Ciekawy, rozumiem. Daj znać w takim razie jeśli zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu! Koniecznie napisz nam także, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna w LOGWIN. Jak obecnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Czy firma daje szansę na rozwój, oferując na przykład różnego rodzaju szkolenia?

@Ciekawy, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w LOGWIN, zwróć proszę jednak uwagę na to, że wątek w którym się wypowiadasz dotyczy pracy w tej firmie w Piasecznie. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Chętnie dowiem się, jak w oczach pracowników widziany jest ten pracodawca.

@Karolina

Wiem ale nie ma forum Wojkowice a widziałam kilka opini z Wojkowic

@Niedoceniony potencjał, dziękuję za Twoją opinię dotyczącą pracy w LOGWIN w Piasecznie. Chciałabym jeszcze dopytać, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz jak wygląda kwestia urlopów - czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w LOGWIN? Chętnie dowiem się, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie.

Niedoceniony potencjał

Witam, W firmie Logwin pracowałam prawie 1,5 roku w dziale jakości. Szczerze nie polecam. Praca w magazynie przy komputerze ze słabym oświetleniem, (choć stanowisko biurowe), zimą często przy otwartej rampie (gdy temp. na zewnątrz -15stopni), a latem to już w ogóle masakra. Co z tego, że dajesz z siebie wszystko, proponujesz wiele nowych rozwiązań, masz świetny kontakt z pozostałymi działami, jak w swoim dziale jesteś traktowy jak intruz i zagrożenie, bo jesteś "za dobry". Jeśli chodzi o zarobki to żenada.. firma spod Warszawy, niby międzynarodowa, a na stanowisku, na którym pracowałam zarabiałam trochę ponad 2000 zł netto, gdzie obecnie w Łodzi zarabiam 2 razy tyle na podobnym stanowisku, pracując w biurze. Jest to firma godna NIEPOLECENIA dla wszystkich, którzy szanują siebie i swój czas. Jedyny plus to super współpracownicy z innych działów, pracownicy magazynu oraz menadżerowie magazynu w Nadarzynie, z którymi do tej pory mam kontakt, choć minęło już ponad pół roku i którzy po tym co się stało w tej firmie stanęli za mną murem. Dziękuję :)

@Olek, na jakim stanowisku chciałbyś pracować w LOGWIN? Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV do firmy - nic nie tracisz. @Takkkk, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w LOGWIN. Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Czy są one według Ciebie satysfakcjonujące? Chętnie przeczytam Twoją opinię.

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje ? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Takkkk
@Olek

O prace, pierwsza na 6 miesięcy, druga na rok trzecia na nieokreślony, przyjmują teraz , dzwon i skladaj cv

Pytam

O co pytają na rozmowie o pracę w logwin, wojkowice?

@Zainteresowany, jakie stanowisko interesuje Cię w LOGWIN? Aplikowałeś już? @Pracownik, czy mógłbyś jeszcze coś dodać na temat pracy w LOGWIN? Czy nie ma problemu na przykład z wzięciem kilku dni wolnego? @Agata, cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy. Planujesz związać się z tą firmą na dłużej?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi newsami o LOGWIN? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Agata

Pracuje w Logwin w Wojkowicach już jakiś czas , atmosfera jest ok , a to chyba najważniejsze , chętnie chodzę do pracy a to dla mnie już duży plus , pracuje się różnie raz 12 godzin a raz 8 zależy ile towaru przyjedzie , napewno nie jest bardzo ciężko , zarobki w miarę zależy od nadgodzin , nikt nad tobą nie stoi i nie pogania , ja jestem zadowolona i oby tak było , bo pracowałam w wielu miejscach i zawsze coś było nie tak , grunt ze chętnie chodzę do pracy dla mnie to się liczy

W Nadrzynie praca 8 godzinna a wponiedzialki max 10h zależy od zleceń. Zarobki szału nie ma. Zależy ile komu odpowiada.

Podpowiedzcie na jaka umowę może liczyć nowy pracownik?

@Zainteresowany

Umowa o pracę. 1 na pół roku, druga na rok 3 na czas nie określony

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Stella

Tyle pytać bez odpowiedzi, szkoda. Czy jest tak dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o LOGWIN - Piaseczno

• Jak się pracuje w LOGWIN?

Zobacz opinie na temat firmy LOGWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOGWIN?

Kandydaci do pracy w LOGWIN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOGWIN