Opinie o LOGWIN w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LOGWIN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LOGWIN o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOGWIN w Piaseczno

Hmm

Zbiorowisko plotek.kazdy na każdego najeżdża. Takie rzeczy słyszę często. Znajomi mi polecają ten zakład, ale jednak nie skorzystam,bo za dużo złego przeczytałam o tym miejscu i chyba coś w tym jest.

przykre...

Mowa o oddziale w Wojkowicach . Praca zła nie jest. Ale atmosfera tam panująca daje wiele do dyskusji . Zero zrozumienia kierownictwa. dla nich liczą sie tylko światełka nic więcej . I wyciskanie z Ciebie ile się da . (usunięte przez administratora)Jeśli za dużo sie odzywasz zginiesz. Bo będą tylko po Tobie jeździć i mścić.

AA
@przykre...

To prawda praca jako sama w sobie jest naprawdę dobra, ale dopóki będą te osoby na stanowiskach kierowniczych (usunięte przez administratora) to nic z tej firmy nie będzie, kierowniczka która nic nie umie a gdy się o coś ja zapytało to nic nie wiem. (usunięte przez administratora)

KK
@przykre...

PANOWIE z Ukrainy przyjechali chyba tutaj żeby się opierdzielac po kilka godzin dziennie zamiast pracować to chowają się między paletami podpierajac się o słupy na hali, oczywiście nie widziani przez kierownictwo, a Panie na zwrotach muszą dźwigać te ciężkie kartony, gdzie jest bardzo dużo okularów, niektóre palety są tak wysokie i ciężkie kartony na samej górze że ciężko dostać, panowie są na tyle leniwi że gdy się ich poprosi o pomoc to zawsze nie mają czasu

@przykre...

(usunięte przez administratora) Gdzie te informacje nigdy nie powinny być ujawnione co się dzieje na spotkaniach kierowników w salach konferencyjnych bądź na spotkaniach z pracownikami. Na przerwę wychodzą wszystkie razem magazyn zostawiając samopas.

@AA

To strasze coraz wiecej zlych opini ale coz przelozeni ktorzy sa wyzej nie wiedza cxy niechca wiedziec ze zaklad schodzi na psy trzeba unikac tych ludxi i tego zakladu????????????????uwazam ze winny jest tu koordynator jesli nie potrafi kierowac ludzmi powinien ustapic z miejsca ooooo najlelepiej co jemu wychodzi to bezmyslne zwalnianie ludzi

Asa
@KK

Nie tylko panowie z ukrainy sie chowaja ale jawnie ogladaja filmy na telefonach i maja na to przyzwolenie (kierownictwa?)a co do głównego szefostwa to nic nie wie bo ludzie sie boją donosić aby nie stracic pracy.nie polecilbym tej pracy zadnej osobie.

Kk
@Asa

To prawda osoby które ambitnie pracowały zostają zwalnisne a te nieroby zostają bo(usunięte przez administratora)Kierownictwo.

Kk
@Wolny

Najpierw powinno zostać zmienione kierownictwo.

Aaaa
@AA

Nie tylko na beeline tak jest Douglas nie lepszy. Kierownictwo i Liderzy do zmiany łącznie z koordynatorem. PAŃSTWO T A P M A K M idźcie sobie ????

Ll

Drugi amazon.

MM

Praca jest ok ale kierownictwo to wielka porażka. (usunięte przez administratora) W Belamie pracują większości ludzie z agencji i to oni robią najwięcej a jak podpadniesz to koniec dziś pracujesz a jutro nie albo wracasz z pracy i dzwoni koordynator z agencji i mówi Ci już nie pracujesz. Jak zyszesz dobrze z liderami(usunięte przez administratora) to pracujesz a jak nie to wywala cię (usunięte przez administratora)

lilia
@MM

tam jest strasznie kazdy opisuje swoje ciezkie chwile a fakt jest faktem cala prawda nasuwa sie pytanie dlaczego nikt nie zglosi tego do dyrekcji albo dalej przeciez kazdy chce spokojnie pracowac a widac ze mile kolezanki przekraczajac prog zakladu wychodzi z nich bestia ciekawe czy tak zachowuja sie w domu czy rodzina jest szczesliwa ze wraca zlo

Muurr
@MM

wygląda na to, że ktoś został zwolniony. i stara się wypowiedzieć wszystkie paskudne rzeczy

MM
@Muurr

Większośc ludzi przychodzi tu do pracy bo musi pracować mając nadzieję że za chwilę otworzą się nowe magsxyny obok i będą tam przyjęcia. Pracując tu i obserwując co tu się dzieje z dnia na dzień coraz gorzej, nie mając wyboru bo z kimś można dojechać jeśli się jest uzależnionym od kogoś nasuwa się pytanie gdzie jest menager który będzie osoba obiektywna , z którym można porozmawiać bez strachu o utratę pracy który a nie ucieka od problemów w firmie

@@@@
@MM

Mogles jeszcze dopisac do tej trojcy (ruda)ha ha ha bo zaczyna tez juz w d...wchodzic.nastepna gwiazda

Królewna
@MM

Nie może być tak, że wszyscy szefowie są okropni. Po prostu kogoś obrazili, a ona chce zemsty. Dlatego pisze tutaj kłamstwa......

&&&&&
@Królewna

Jakie kłamstwa?? Wszystko co tutaj jest napisane jest szczera PRAWDA. Chociaż tutaj mamy możliwość powiedzieć co dzieje się na tej hali, bez konsekwencji zwolnienia, mszczenia się kierownictwa, anonimowo. Mając nadzieję że ktoś z Kierownictwa postawionego wyżej niż w wojkowicach to czyta i w porę zacznie reagować. A co do Pani M to jak się było w nieodpowiednim miejscu i dużo się widziało to tak to jest ze ma się takie chody jak ona. Ze jest nie tykalna.. Tak to jest gdy się jeździ po wódkę kierownictwu.....

Leszek

Czy nadal firma Logwin poszukuje nowych pracowników na umowe o prace w Wojkowicach? Szukam ofert jako magazynier, ale widzę tylko ogłoszenia na oklejanie biżuterii wystawiane przez agencje pracy tymczasowej. Słyszałem od znajomych o tym magazynie, opinie były różne. Większość mówi o swojej pracy pozytywnie, jednak słowo atmosfera często też pada.... Czy warto więc podjąć tam pracę? Jak z zarobkami? Zmieniły się od kwietnia? Czytam forum poniżej i nie ma świeżych info. Martwi mnie także hejt, z czego on się bierze?

@Leszek

Leszku z tego co mi wiadomo to rekrutacja trwa..Nie ma co bazować na opinii ludzi,kazdy z Nas jest inny i każdy ma inne podejście do pracy..Przychodzisz do pracy i robisz swoje i tyle ;)a plotki są i będą ;)Sam ocenisz gdzie trafiłeś :D

@Bez słów

PLOTKI BYLY SA I BEDA ale tam byli ludzie ktorych juz nie ma wiec o czyms to swiadczy nie potrafia docenic poszanowac nikogo nigdy nie bedzie tam ani spokoju ani dobrej ekipy to wina tego czlowieka ktory zawsze ciebie zle oceni wystarcz zmienic koordynatora chociaz juz za pozno najlepsi odeszli albo zostali ZWOLNIENI

Posejdon
@Bez słów

Nie ściemniaj go ludziu. Jedyny ratunek to wejście w D rządzącym

Ciekawe...
@Posejdon

Jakos mi nik w d nie wchodzi ani nie wchodzil... Za to wiem ze czesc ludzi zostalo zwolnionych za kradziez... Czy to tez jest niesprawiedliwe? Plotki tworza ludzie, im ich wiecej tym wiecej plotek. Warto tez zeby ludzie pisali czy sa przez agencje czy jako zatrudnieni na umowe. To zdecydowana roznica.

@Ciekawe...

oooo to chyba jestes tym kto jest ponad ludzmi ktorzy pracuja na twoja wyplate to zastanoww sie czy chcialbys byc na ich miejscu

@Ciekawe...

Nikt z ludzi nie został nigdy w Logwinie zwolniony za kradzież ( Beeline). Kto nie wie za co ludzie byli zwalnuani niech głupot nie pisze. Nigdy u nikogo nic nie znaleźli nawet przy rewizjach szafek. Kierownictwo powinno popatrzeć na siebie... (usunięte przez administratora)

Kkaa@
@Ciekawe...

O czym ty piszesz za jaka kradzież. To dlaczego nie zostalo zwolnione kirownictwo które kradlo bransoletki????to paranoja co piszesz!!!a ponoc za alkohol też byla zwolniona osoba.tylko kierownictwo może przychodzi "wczorajsze"gdzi czuc alkoholem na kilometr i używać takich wulgaryzmów ze uszy opadaja i to jest ok???a co do kradzieży to trzeba zaczac od siebie. Ile zostalo wyniesione srebra laptopów tabletow.wiec nie pisz bzdu jak nie wiesz.pozdrawiam

@Kkaa@

Niejednokrotnie było czuć od jednej z kierowniczek alkohol, to prawda była sytuacja gdzie ta sama kierowniczka rxucala tak wulgaryzmami ludzie którzy to słyszeli byli bardzo tym oburzeni, że nie przystoi to osobie na stanowisku, a druga kierowniczka ja uciszala. Ale to są właśnie nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Zero kultury osobistej i jak taka osoba może mieć autorytet wśród pracowników.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kkkkkkk

Osobiście nie polecam pracy w tej "FIRMIE". o ile można nazwać to firmą. Chodzi głównie o magazyn w Wojkowicach k. Wrocławia. Praca w sobie samej jest okej ale to jak traktują człowieka przekracza granice możliwości. 80% to ludzie przyjmowani są przez agencje na umowę zlecenie, druga sprawa zwalniają ludzi z dnia na dzień bez powiedzenia przyczyny. Kierownictwo nie powie wprost w oczy ze juz nie pracujesz tylko po prostu po danym dniu zakończenia pracy dzwoni Pan z agencji i mówi że "dziś był Pan/Pani ostatni dzień w pracy." Z dnia na dzień tracisz prace, kierownictwo w (usunięte przez administratora) ma to że z czegoś musisz żyć. ta firma i kierownictwo to jedna wielka parodia. Buractwo i nic więcej. NIE POLECAM! NIE POLECAM! NIE POLECAM!

Łukasz
@Kkkkkkk

Czy nie ma możliwości zmienić warunków kontraktu na bardziej stabilną umowę i przejść z zatrudnieniem bezpośrednio pod firmę?

@Kkkkkkk

wiec jest gorzej niz bylo to wszystko co piszesz to prawda chociaz dobrze ze ktos NORMALNY napisze co tam sie wyprawia inni normalni bede unikac tego dziwnego zakladu to koordynator(usunięte przez administratora) jest sprawca calego zla

@Łukasz

Niestety nie da się. (usunięte przez administratora)

@Wolny

Dokładnie jest coraz gorzej, ludzie którzy piszą pozytywną opinię na temat tej firmy to muszą być pupilkami kierownictwa lub chcą nimi zostać. To co się tam dzieje jest masakrą. Czekam, aż ta firma upadnie, jak otworzą się hale obok. Jeśli będą lepsze warunki ludzie od razu przejdą na nowe magazyny.

Leszek
@Kkkkkkk

Z postu płynie wręcz złość, dlaczego? Byłaś/eś zatrudniony/a bezpośrednio przez firmę czy agencje? Z tego co piszesz o zwolnieniach, sytuacja, że odpracujesz dzień, a na koniec dowiadujesz się, że to był Twój ostatni, to faktycznie chamskie zagranie. Brak rozmowy ze strony kierownika na temat zwolnienia to trochę żałosne. Jakie powody zwolnień? W redukcje etatu nie uwierze ???? Co do nowych hal.... Nie spodziewam się rewelacji jeśli chodzi o pięniądze, nowa hala jest dla tych, którzy chcą się rozwinąć, awansować etc.

Posejdon

I liderzy

@Leszek

Złość i nienawisc. Tak byłam zatrudniona przez agencje, 9miesiecy, nie było mnie 3dni w pracy z powodu problemów. Po czym wróciłam do pracy zrobiłam swoje 8h, po czym po 2h od zakończenia pracy dostaje telefon ze to był mój ostatni dzień w pracy. Żadnego wytłumaczenia z jakiej przyczyny. Niektóre osoby miały powody brak normy, lub tak jak piszesz - redukcja etatów. To jest jakaś porażka. Normę wyrabialam mam to udokumentowane kartami pracy. Kpina z ludzi. Umowa o pracę pierwsza masz na pół roku druga na rok a potem z tobą nie przedłużają umowy i nara. Pracowałam tam ze względu na 1zmiane. Ale osoby które piszą że to są plotki i pomówienia to wcale tak nie jest to jest cała prawda o tej firmie i każdy kto tam pracuje /pracowal to potwierdzi.

Wiem dobrze
@Kkkkkkk

No więc nie potwierdzam. Twoja opinia jest typowo subiektywna. Piszesz że przez agencje a potem jakie jest zatrudnienie bezprosrednio. To w końcu jak byłaś zatrudniona bo się pogubiłem... jaka redukcja etatów? Ten oddział stale zatrudnia nowe osoby ale oczywiście te którym zależy i się starają. Klient wymaga i to on tak naprawdę daje pracę. Piszesz że nie było Cię trzy dni, tak poprostu sobie nie przyszłaś do pracy i oczekujesz że to będzie akceptowane? a kto zrobi pracę która jest codziennie? Zaczeka na Ciebie trzy dni? No jakieś absurdy piszesz... Troche szacunku do pracy życzę i wtedy ten szacunek wróci do Ciebie. Tak to działa w normalnym świecie.

@Kkkkkkk

Tylko żeby nie poszło tam kierownictwo się zatrudnić bo będzie porażka hahaha

Asa

Nic ująć drugi amazon.

Sam
@Asa

Jak nie może byc amazon jezeli całe kierownictwo jest z amazona . Ta ich (usunięte przez administratora) za mobing a tu znalezli zaklad resocjalizacji.ha ha

PS
@Sam

Co Ty piszesz? (usunięte przez administratora)Sa problemy, wiemy o nich i nad nimi pracujemy. Ale tutaj wpisuje sie wiekszosc osob ktore zasluzyly na to ze juz nie pracuja i po prostu sieja (usunięte przez administratora) Szkoda ze nie rozmawiali z nami jak jeszcze byli w pracy tylko teraz latwo cos napisac anonimowo, przeciez i tak nikt tego nie sprawdzi.

Jack
@PS

A moze sie bali cokolwiek powiedziec? To nie są kłamstwa bo jak przychodzi dyrekcja to jast wszystko zamiatane pod dywan.sam bylem swiadkiem.a zwolnilbym na pierwszym miejscu kierownictwo i ich pupili.a pozniej pomyslalbym o zmianie zalogi.jak ktos pisał wyzej że niektore osoby są tępe i nie mają pojecia i tak jest.nie mogę się ujawnic bo jak na razie jeszcze tam pracuje i dyskretnie obserwuję. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam kierownictwo i moze ktos kompetentny otworzy oczy szeroko.

Tom
@PS

2 osoby są z Amazon do tego razem tam pracowali. Żadne problemy się są rozwiązywane tylko zamiatane pod dywan. Osoby które miały coś do powiedzenia zostały zwolnione żeby zamknąć innym buzie, żeby inne osoby się baly coś powiedzieć. Jedna wielka porażka wśród osób tam rządzących. (usunięte przez administratora) i jeden wielki (usunięte przez administratora)

Annnn
@PS

Jeszcze można powiedzieć o dużo innych rzeczach.... Takich że nikt by się tego nie spodziewał a w szczególności robiła to sama jedna z kierowniczek..... Wszystko co tu jest napisane jest prawda i nikt nie klsmie. Ludzie rozmawiali a nikt ich nie chciał wysłuchać. Była jedna porządna lidera która niestety musiała się zdegradowac bo często była doprowadza a do płaczu przez kierowniczki które się na niej wyzywaly.

Wera

Czy ktoś pracował w firmie Logwin w Wojkowicach na umowę zlecenie przez agencję i jest w stanie powiedzieć mi czy był taki okres,że firma kazała agencji nie przychodzić do pracy i ile on najdłużej trwał ?

Bbb
@Wera

Ja nie spotkałam się z taką sytuacją, być może dlatego, że osoby zatrudniane przez agencję oddelegowane są tylko do "pikowania", choć na umowie wymienionych jest wiele rzeczy. Gdy nie ma czego pikować, to chodzi się z miotłą lub wykonuje inne prace zapychające czas. Prawdą jest, że zwalniają ludzi z dnia na dzień, bo twój wyraz twarzy nie podoba się panu T. Agencja przychodzi, bo musi "odciążyć" ludzi zatrudnionych tam przez Logwin bezpośrednio.

@Bbb

Pan T...dzięki Waszym wpisom powinien brać kase za sławe hahaha Agencja Pracy Tymczasowej jak sama nazwa mówi, jest gdy tymczasowo potrzeba wsparcia!To,ze sprząta tzw.agencja tez tak robia to osoby ktore pracują przez firme bezpośrednio!więc w czym problem?Szukacie problemu gdzie go nie ma i wystawiacie opinie bo cos Wam nie pasuje...jedyne rozwiązanie-załużcie własną firme i kierujcie ludzmi i zadowolcie wszystkich :) Powodzenia

kk
@Bbb

co Ty człowieku wgl mówisz , nie ma pracy agencja nie przychodzi do pracy . Ludzie zatrudnieni bezpośrednio tak samo latają z miotłą lub robią coś innego.

Brak

Jak chcesz zarabiać w logistyce mniej niż magazynier to firma Cię przyjmie z przyjemnością. Oczekuj marnych podwyżek, nie licz na premię bo nie ma.

link

Czy ktoś może wkleić ten link?

cd
@link

Chodzi ci o ten artykuł o K. i D.? Śledź WO niedługo powinna być druga część.

BEZ SŁOW...

Czytajac te wszystkie opinie na temat Wojkowic mam wiele do napisania,nie zwracając uwagi na to,że każda z tych osob ktora sie wypowiada powinna zadać sobie jedno zasadnicze pytanie?Czy będąc w pracy oddałam sie głównie tej pracy?czy przyszłam/przeszedłem patrzac na to czy da sie opierniczać przez 8 godz.?Macie wiele zażaleń do kierownictwa itd.to moje pytanie jest takie-Zrobiliście coś w tym kierunku by było lepiej??Czy rozmawialiście z "odpowiednimi "osobami co sie dzieje i co Wam nie pasuje?? Kazdy chodzi i gada ale nie udeży w centrum!Może jak większość sie przeciwstawi to coś sie osiągnie!Moim zdaniem jedyne co mam do zarzucenia to nie które osoby nie powinny zajmować stanowisk które mu przydzielono..zero doświadczenia i zero zaangażowania...Są bo są a ktoś za Nich robi robote....Firma sie rozwija, miejmy nadzieje,ze rozwinie sie szybciej niż straci 90% pracowników ,dobrych pracownikow ktorzy siedzą cicho....do czasu...

@BEZ SŁOW...

Mowa o dziale DAUGLAS Wojkowice

@BEZ SŁOW...

nie RAZ nie DWA razy byla rozmowa z wyzej postawionymi osobami wiec ci dzieki ktorym jest zla atomsfera wrecz duszaca otrzymali opieprz i na tym koniec po czasie rogi odrastaly i dalej jedna wielka d....a do pracy trzeba isc z przyjemnoscia a nie z bolem brzucha nerwica i walczyc o kazda godzine spokoju czepiaja sie WSZYSTKIEGO WLASNIE DOBRZE ZAUWAZYLES co nir ktore osoby nie nadaja sie do kierowania ludzmi i tu lezy najwiekszy problem wiec przemysl czy za 2100 warto tracic swoj czas ZDROWIE w innych zakladach jest naprawde milo a jak tam bylem to dawalem z siebie wszystko i tak znalezli cos zeby sie przywalic zabrac ta nedzna premie szkoda ZDROWIA ODRADZAM

@Wolny

Wolny...Tak masz rację ale dopóki ludzie nie zaczną działać to będzie tak jak jest :( nie chodzi mi o to by "jednostki"walczyły tylko o to by cała ekipa w końcu się zgrała i tak naprawde wyrzuciła z siebie co im sie nie podoba...Każda/Każdy gada i sie tylko nakręcają między sobą a jak już dojdzie do jakiś rozmow to odezwie sie zaledwie 3 osoby....I dlatego jest jak jest,Moim zdaniem co do Wojkowic to tak naprawdę K..... F.... i i W.....k nie wiedzą 90 % co się dzieje na dole...i tak samo kierownik magazynu...wszystko jest zmiatane pod dywan,no chyba,że wiedzą i mają pracowników głeboko w d...bo liczą sie tylko cyferki...Nie wiem sam już co o tym myśleć....

Monika 998

Tak???Nie mieszać życia prywatnego z praca ??Dlsczego odchodzą osoby które naprawdę są dobre dla ludzi i podchodzą z sercem ???(usunięte przez administratora) , chodzi o Logwin w Wojkowicach - jedyne osoby godne zaufania

Czy w LOGWIN panuje luźna atmosfera?

MOnia

Niestety nie , napewno nie w Wojkowicach ????

Hanna
@MOnia

Co prawda jest to akurat wątek dotyczący oddziału LOGWIN w Piasecznie, ale dzięki za tę informację. A wiesz może, czy firma w najbliższym czasie planuje przyjęcie nowych pracowników? To dla mnie ważne, więc liczę na Twoją odpowiedź.

pracownik roku

Firma kołchoz , nikt tam nie pracuje długo, nie szanują nikogo , nie polecam , omijać z daleka, firma liżąca (usunięte przez administratora) Niemcom, praca w święta i weekendy . Drugi Amazon .

@pracownik roku

w amamzonie DOBRZE PLACA szkoda ze nie przyjelismy wypowiedzenia jak mielismy zaproponowane przez koor,,,ra obecnego ale kazdy milczal bo liczylismy ze sie zmieni no i zmienilo na tani dramat w niemym kinie

wolny

odradzam kazdemu normalnemu czlowiekowi tej pracy w tym zakladzie CALKOWITY BRAK SZACUNKU DLA pracownika ktory zaciska zeby przezyc kazdy dzien jesli potrafisz dobrze udawac i podlizywac sie to przetrwasz pan koordynator t....k powinien zrobic sobie rachunek sumienia jesli potrafi bo nie wiem jak moze codziennie spojrzec w lustro i byc z siebie dumny a najwazniejsze jesli rozmawia z kobietami to powinien wyciagnac rece z kieszeni to nie elegancko swiadczy o calkowitym braku kultury OSOBISTEJ uczyli w szkole 111111

Czarna123
@wolny

Dokładnie tak jest. Traktują ludzi jak roboty i marionetki. Obiecują dużo ale jeśli do czegoś dochodzi to wykorzystują Cię tylko. A co do Pana opisanego wyżej to brak mi słów, wstyd i hańba dla firmy i otoczenia.

@Czarna123

trzeba przyznac ze ok9mies temu bylo o wiele wiele lepiej t.....k straszyl ludzi Konradem ale od kiedy Konrada nie ma wszystko zeszlo na zla droge brak szacunku zabierane premie brak porozumienia pracownik -kierownik glupie pomysly t....ka cos mu sie przysni i wprowadza w zycie zly sen zla organizacja najlepiej co mu wychodzi to zla mina zly nastroj wiecej usmiechu panie t;;;;ku

mixx

Witam jak wygląda praca atmosfera i zarobki na stanowisku Pracownik Magazynowy w Nadarzynie ?

nick
@mixx

atmosfera git, zarobki w zależności od stanowiska, na rozmowie mowia

Logwin Wojkowice . Radzę omijajc tą firmę. Wyzysk we własnym kraju. Brak poszanowania dla pracowników.

RR
@00

To jest prawda wyzysk ludzi pomału się robi obuz pracy

mła-dip
@00

nie idź w tę stronę, miała być fajna firma a stoją nad tobą z zegarkiem i tylko norma norma norma ... może płaca ok jeśli jesteś na umowie co innego agencja, jak masz wazeline to super gorzej jak jej nie używasz

BroJan

Jakieś informacje o pracy we Wrocławskim oddziale?

Logwin2018
@BroJan

Tak jeden wielki (usunięte przez administratora) ludzie nie chcą już do pracy przychodzić co jest nienormalne. Nie dbają o pracownika na każde zawolanie chcą żebyśmy byli ale od siebie nic nie daja. Zatrudniają kierowników którzy nie wiedza co to podejście do człowieka. Rządzą ci co weszli w de... Żenada. Marne grosze za (usunięte przez administratora).

Aga
@Logwin2018

Potwierdzam w 100%

Oskar
@Aga

A na umowę o pracę chociaż można liczyć, czy dają chętniej śmieciówki?

Pjotrec
@Oskar

Tylko umowy o pracę, żadnych smieciowek

@Oskar

Umowa o pracę. 1 na pół roku, 2 na rok, a 3 na czas nieokreślony.

Galutek

Umowa niby o pracę ale za tą pensję wyrzyc się nie da. Kierownik to jakaś totalna pomyłka. Zacznijcie rozmawiać i słuchać ludzi bo jeżeli chcecie trzymać kierownisia to pracowników niebawem stracicie i nic z tego nie będzie. Chęci są do pracy ale dajcie coś od siebie... Te paczki na walentynki śmiech...

Zielonamila

Zróbcie gowork logwin Wojkowice tam się dopiero dzieje. Żenada. Wyzysk i (usunięte przez administratora)

Puntolot

Firmy Logwin nie polecam. Ciężka praca głównie na nogach, na magazynie w zime zimno w lato gorąco. Dwie przerwy po 10 min i 30 min, godziny przerwy mozna ustalic z przelozonym. Miałam okazje pracować w Nadarzynie w oparciu o umowe o prace, nie trwało do długo ponieważ stwierdziłam ze jest to taki sam "(usunięte przez administratora)" jak w Piasecznie. Socjal standard jak w wiekszosci firm czyli mozliwosc multisportu (45zł), premie, paczki swieteczne i bony. Ogólnie duzo Ukraińców. Przed swietami nie"obowiazkowe" nadgodziny. atmosfera napieta. nie ma odpowiedniego przeszkolenia i zbyt mało czasu poswieca sie czlowiekowi na nauke. liderzy i kierownicy maja pretensje o pracujace niedziele a wczesniej nie informuja ze takowa jest pracujaca. no i kazali chodzic w za małych butach bhp. no ale to moja opinia, moze dla innych bedzie to rajski "(usunięte przez administratora)" a nie kołchoz, ja stanowczo nie polecam.

@Puntolot

A czy kwestia tych warunków w pracy, o których piszesz w pierwszej części swojej wypowiedzi, była może w jakiś sposób podejmowana z pracodawcą? Na pewno warto wyjść z inicjatywą i zwrócić na to uwagę - może coś ulegnie polepszeniu. Piszesz później także o nadgodzinach - w jaki sposób są one później rozliczane z pracownikiem LOGWIN?

xxx
@Karolina

Nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy. Nie jestem na tym forum jedyną osobą, ktora ma negatywne zdanie na temat tej firmy. Praca polega głównie na zbieraniu z regałów do kuwet produktów /kosmetykow. lokalizacje produktow i ich ilosci wyswietlaja sie na skanerze. Pracodawca nic nie mowil o temperaturze panujacej na magazynie. pozniej tylko zostalam poinformowana, ze mam wziac ze soba bluze badz cos innego cieplego. Warunki finansowe i socjalne sa jak w wiekszosci firm. dostep do ciepłych napoi, lodowka czy mikrofala to juz w zasadzie standart wiec mysle ze nie robi to na nikim wrazenia. firma dziala zgodnie z prawem pracy.

@xxx

może nie jesteś jedyną osobą, która ma negatywne zdanie, ale jedną z niewielu, która napracowała się aż 3 dni, pogratulować! Co do temperatury i warunków - chyba wszystko było pokazane podczas rekrutacji? Moim zdaniem pracodawca dla Ciebie to jeszcze się nie urodził, bo nie wiem czego oczekiwałaś w okresie świątecznym po pracy w sklepie internetowym Sephora? Plaży i drinków z palemką?

@ja, to co piszesz, raczej nie napawa optymizmem. Dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w LOGWIN? Przecież każdy dobrowolnie idzie do pracy w danym miejscu i/lub w niej zostaje, nie rozumiem więc używania u Ciebie takiego terminu jak "niewolnictwo".

Zostaw merytoryczną opinię o LOGWIN - Piaseczno

• Jak się pracuje w LOGWIN?

Zobacz opinie na temat firmy LOGWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOGWIN?

Kandydaci do pracy w LOGWIN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOGWIN