Opinie o LOGWIN w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LOGWIN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LOGWIN o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOGWIN w Piaseczno

Jak wygląda ścieżka awansu w LOGWIN?

Hefalump
@Magazynier

Może pracownik który pracuje X lat nie zawsze nadaje się na wyższe stanowisko. W niektórych firmach ludzie pracują po 20 lat i dlaczego nie dostali awansu ??

Lolka Nowy wpis

Można wiedzieć jaka pensja podstawowa jest proponowana dla reprezentanta handlowego? Znalazłam ofertę na pracuj.pl i zamierzam aplikować, ale wolałabym najpierw poznać stawkę. Jeśli jest to praca od zaraz, to kiedy mógłby być pierwszy dzień pracy? Do auta służbowego dajecie również kartę paliwową czy jest inny sposób rozliczania paliwa?

Jak wygląda ścieżka awansu w LOGWIN?

Zależy czy jesteś otwarty ???? Za zasługi i ciężka pracę nie awansujesz... Reszty proszę się domyśleć

@Gość

Szanowny @Gość, Chyba pracujesz bardzo krótko i nie wiesz jak to wygląda. Rekrutacje na każde stanowisko wpierw zaczynają się od wewnątrz. Bardzo dużo ludzi zaczynało na magazynie lub operacji by przejść dalej. Właśnie dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy. Ale nie postępuje to szybko, wymaga to czasu. Licząc na szybki awans - będzie tylko narzekanie. Tak jest na każdej operacji.

Małgorzata
@Baczny obserwator

Bardzo fajnie jest czytać, że jednak w firmie jest szansa awansu. Napisałeś, że można ten awans uzyskać dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy oraz, że wymaga to czasu. Chciałabym więc się dowiedzieć po jakim czasie pracownik ma w ogóle szanse na takie docenienie ze strony pracodawcy? Nie mówię tu o paru miesiącach ale czy np. po roku już taki awans jest możliwy? Zastanawiam się też czy warto się o niego upomnieć czy może jednak pracodawca sam wychodzi z taką inicjatywą.

Kolorowa
@Baczny obserwator

Że co? Ciężką pracą? Pokaż mi jednego człowieka z kierownictwa który tak ciężko pracował.

@Kolorowa

W Piasecznie ponad połowa managerów i specjalistów awansowała wewnętrznie. Podobnie Nadarzyn. Wojkowice są świeżym oddziałem i stanowiska były obsadzane w czasie rekrutacji zewnętrznej. Chyba oczywiste?

@Małgorzata

Wszystko zależy od kilku czynników. Aby rozmawiać o awansach - musi pojawić się wakat na jakieś stanowisko. O tym pracownicy informowani są jako pierwsi i mają pierwszeństwo w rekrutacji. Na wynik rekrutacji mają wpływ kompetencje kandydata oraz jak taka osoba jest postrzegana przez przyszłego przełożonego. Zespół musi być zgrany i się dogadywać, a nie utrudniać sobie życie nawzajem. Kandydat powinien jednak spełniać minimalne wymagania stawiane na danym stanowisku. Napisałem minimalne, ponieważ bezpośredni przełożony i tak powinien wdrożyć nowego pracownika w jego nowy zakres obowiązków. Powinien zrobić to tak, żeby taka osoba w niedługim czasie była w miarę samodzielna. Jeżeli masz ambicje na awans, warto o tym porozmawiać w trakcie rozmów podsumowujących z przełożonymi. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć ile czasu może to trwać. Szansę można dostać nawet po kilku miesiącach, próbując swoich sił w innym dziale - jeżeli pojawi się taka szansa. Życzę powodzenia.

@Baczny obserwator

To nie prawda, dla tych u góry liczą się cyferki i nie ważne jak na magazynie się starasz bo później jak jest rekrutacja wewnętrzna "tak zwana" to niektorzy z(usunięte przez administratora) wezmą sobie kogoś po znajomości z zewnątrz tak jak to miało miejsce ostatnio :) więc nie ma tu mowy o uczciwym traktowaniu pracowników i dawaniu im szans na rozwój.

@Baczny obserwator

I teraz trzymają się stołków rekami i nogami i rozdają karty co do zmian stanowiska pracy wiec biorą sobie osoby po znajomości :) a nie osoby ktore pracują X lat

Hefalump Nowy wpis

Paulina Nowy wpis

Znalazłam na stronie firmy ofertę na Sales Executive i byłabym wstępnie zainteresowana aplikowaniem, ale wpadłam tu podpytać o kilka rzeczy. Przede wszystkim interesują mnie widełki płacowe i to czy jest jakis system premiowy? Czytałam, że jest wdrożenie i ciekawi mnie ile czasu trwa?

Jak często w LOGWIN odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 16 sierpnia na Nuzle.pl, obiecują bogaty rozwój.

Magazynier

Jeżeli chodzi o magazyn to brak jakich kolwiek szkoleń i coraz to wiecej pracy w coraz to mniejszej obsadzie osob.

Krystyna
@Magazynier

Szkoleń nie ma, bo w sumie to są zbędne?

Hmm
@Magazynier

Magazynierzy sami się chwała, że w (usunięte przez administratora) lecą, bo się opierdzielają. Polecam jak ktoś nie chce się narobić, ale (usunięte przez administratora) zarobić.

Krystyna
@Hmm

A jest tu się czym chwalić? Czyli każdy o tym wie w firmie i nikomu to nie przeszkadza? Bo myślałam, że ktoś by stwierdził, że to nie fair...

Magazynier Nowy wpis
@Hmm

,,Hmm" to chyba twoja prywatna uwaga a czy kiedykolwiek jakieś auto nie wyjechało na czas bo magazynierzy się opierdzielaja?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Pracowałem w tej firmie przez 4 miesiące. Naprawdę mi się podobało. Praca nie jest ciężka.

Ok praca Sam w sobie nie jest ciężka, a naprawdę fajna. Ale Atmosfera tam panującą i ciągle podnoszenie norm przez kierowników bo im się tak podoba nie uprzedzajac pracowników nie jest ok. A kierownictwo to porażka.

@Ania

Nie wiem, jaką atmosferę tu piszesz. Wszystko mi się podobało. Kerowniki zawsze będą słuchać i pomagać. Nie miałem problemów z tą pracą. Szkoda, że ​​ze względów zdrowotnych musiałem wyjechać.

A ja myślę że teraz ktoś próbuje wybielic kierownictwo jakie to wspaniałe nie jest albo któraś z kierowniczek to pisze.

@Ania

Napisałem swoją opinię o pracy. Tylko zazdrość pochodzi od ciebie. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego dziecka)

Ja też nie wiem

Atmosfera fajna, jest wesoło, laska od stawek przychodzi ostatnia wychodzi pierwsza ale stawek nie zna, za to zna trendy modowe. Kolejna tzw handlowiec w pracy,załatwia głównie prywatne sprawy jak klient nie zleca to ma jedno tłumaczenie: "myślał że się z nim prześpię". Ciekawe dlaczego tak myślał?

@Ja też nie wiem

wszystko w porządku? rozmawiamy tutaj o pracy w beeline Wojkowice. Po prostu piszesz jakieś bzdury.

Beeline

Tu praca to masakra. Wszystko zależy od tego jak Ciebie postrzegają stare (właściwie wiekiem tez) pracownice. Najgorzej msja panie z agencji, (usunięte przez administratora), bo mają nadzieję, że zostaną zatrudnione. Kobiety ,zatrudniają z ulicy a wy dalej za friko (usunięte przez administratora) Nie ma co tu liczyć na szacunek. Kadra, liderki, kierowniczki i oczywiście Bogu to porażka. Krzyki i szmacenie pracownic to norma . Moze zrobic roszady w nas starych pracownicach, bo tubone rządzą nie kadra. Nie polecam. Szukam pracy, bo już dosyć tego wyzysku i poniżania. Nie polecam tu pracy????

Jak się pracuje w Piasecznie w magazynie, logistyce ?

Bogdan

A co, chcesz się przenieść? Gdzie teraz pracujesz?

Czy rozmowa rekrutacyjna w LOGWIN odbywa się również w języku angielskim?

Baczny obserwator

Zależy czy w oczekiwaniach jest znajomość języka angielskiego. Jeżeli jest, to będzie to weryfikowane.

@Baczny obserwator

Jakiś test się dostaje do wypełnienia czy po prostu rozmowa jest po angielsku?

@Bogdan

Raczej rozmowa mająca na celu ocenę stopnia zaawansowania znajomości języka.

@Baczny obserwator

No ale cała jest po angielsku? I jak poziom jest wymagany, B2 wystarczy?

Stary pracownik

Na temat oddziału w Wojkowicach można napisać tylko jedno!Chcesz mieć "święty spokuj" to daj d...kierownictwu i masz sytuacje unormowaną xd Jeden wielki "Gang Logwiniaków-Pijaków" xd Odradzam pracy tam,pracowałam i mnie zwolniono bo raz L4 zaliczyłam!Liderka X. zero wiedzy i mota się jak dziecko,ale jest bo jest,brak mi słow by opisać ten (usunięte przez administratora) co tam panuje. Douglas możecie być z siebie dumni xd

takijeden

Taka prawda.

@Stary pracownik

Co wy wszyscy z tymi Wojkowicami...są większe punkty niż wy no ale (usunięte przez administratora) skoro tak mówicie to trafi to do Oriflame i (usunięte przez administratora) Niech się martwi (usunięte przez administratora) rejestr a nie martwcie się rudych i jakiś przełożony pedał ierowników i tak dalej (usunięte przez administratora) to wszystko (usunięte przez administratora) ja (usunięte przez administratora) pozamiatane (usunięte przez administratora)

L4
@Stary pracownik

Za L4 firma nie może Cię zwolnić.Zwolnienie lekarskie, czyli popularne L4, to dokument wystawiany wyłącznie przez lekarza. Stwierdza on czasową niezdolność pracownika do wykonywania swoich obowiązków, co usprawiedliwia jego nieobecność.Powinnas się zgłosić do Rzecznika Praw Obywatelskich i pozwać ich jeśli było tak jak mówisz.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w LOGWIN?

Niemiec66

Dla mnie jest OK!

Mari

i dla mnie wszystko okey

(usunięte przez administratora) Nadal panuje tam taka świetna atmosfera, czy już się uspokoiła?

Marty

(usunięte przez administratora)od zawsze tam pracowała i będzie zawsze pracowała..

na szczęście były
@Marty

Wyjątkowo toksyczna osoba. Przez pięcioosobowy dział celny w ciągu ostatnich kilku lat przewinęło się kilka osób, co chyba o czymś świadczy. Trzy zahartowane w boju osoby-reszta nie wytrzymała. Najgorsze jest to, że HR przeprowadza interview po złożeniu wypowiedzenia, i nic z nią nie robi. W kontaktach z "równymi sobie" przemiła osoba, dla pracowników koszmar. Od samego wejścia tworzy klimat, w którym nie da się normalnie pracować. W kilku miejscach pracy nie spotkałem i mam nadzieję, nie spotkam takiego kierownika. Szkoda, że olbrzymie doświadczenie w tematach celnych jest odwrotnie proporcjonalne do kultury osobistej, a właściwie jej braku. Większość rozmów pracowników z panią kierownik kończy się płaczem pracownika-nigdzie czegoś takiego nie widziałem. W cywilizowanych miejscach takich osób nie powinno się dopuszczać do pracy z ludźmi, o "zarządzaniu"nie wspominając. Reasumując pracownicy bardzo w porządku, kierowniczka do wymiany. Plusem w firmie są wczasy pod gruszą i premia roczna oraz paczki z kosmetykami.

Nick01

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy biurowej w oddziale w Piasecznie ? Jak atmosfera ?

gość333

Jak wygląda praca magazyniera w Wojkowicach ? Czy ciężko jest wypracować pełną premię ? W rozmowie z Panią od rekrutacji powiedziano mi , że podstawa + premia = 4500 brutto .

Kk

Atmosfera w Wojkowicach daje wiele do życzenia . Aż się nie chce pracować .

@Kk

Już od jakiegoś czasu jest taka atmosfera , człowiek jak ma iść do pracy to bólu żołądka dostaje ...czas na zmianę pracy niech szukają kolejnych parobków

@Olax

Dokładnie , albo po prostu mogliby coś z tym zrobić. Jeśli nawet przyjmą kogoś to długo nie popracuje bo tego nie wytrzyma i się zwolni . Aczkolwiek wydaje mi się że nie ma tyłu chętnych by walili drzwiami i oknami:)

@Kk

Witam, a czy moglibyście coś bardziej w konkretach? Która operacja? Douglas czy Beeline? Biuro, magazyn czy linia?

@Kk

Z tego co wiem to większość wymówienia składa albo na L4 siedzi , kołchoz i tyle , przyjdą nowi chwile popracują i tak w kółko będzie ????

@PS

Douglas i Beelein to samo , wykorzystywywsnie ludzi na potęgę , tyrać jak wół za grosze , najlepiej od rana do świtu za 2 tys za miesiąc - żenada

@Olax

tak jak myslałem, żadnych konkretów tylko narzekanie... płaca jest taka jaką zapłaci klient, nikt nikogo nie wykorzystuje, pracownicy mają jasną informację za ile będą pracować i co dokładnie robić. To ich decyzja że się na taka prace decydują. tyle płaci rynek, czy to żenada czy nie to już nie mi oceniać. Ja się pytałem o atmosferę a nie natężenie pracy czy wysokość płacy. To mnie zdecydowanie bardziej interesuje.

@Olax

Będzie tak cały czas póki się kierownictwo nie zmieni

@PS

Tylko za taka plalaca A niestety roboty dokładają ci coraz więcej.

Ojoj
@Kk

Oj daje daje. A ile romansów w biurze. Gorąco tylko ludzie cierpią bo biuro sie nie liczy z nimi. 2000 na rękę to śmiech na sali a premii i tak za dużo nie dostaniesz bo tylko ci zabierają

Ak
@PS

A pracowales tam?Ja pracowalem I robilem robote ktora szef Musial robic,za Marne grosze,ty nic nie kumasz wiec sie nie wypowiadaj,

@Ak

Jak długo tam pracowałeś? Rozmawiałeś o tej sytuacji z przełożonym skoro takie obowiązki Ci nie odpowiadały? Może szczera rozmowa przyniosłaby jakieś rezultaty? Powiedz mi też, jako osoba obeznana w sprawach firmy, czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w LOGWINIE?

@Kk

cala prawda wszystkie zle opinie maja tam miejsce

popieram

@Ak

Pracowalem i nadal pracuje. Zenada to jest to co Wy tutaj piszecie. Zadnych faktow tylko narzekanie. Jak wam sie nie podoba to zmiencie prace. Nikt tutaj nikogo na sile nie trzyma. Ciekawe ze nie piszecie ze pracownicy dostali paczki warte grubo ponad 1000 pln z kosmetykami z perfumerii Douglas... Jakos o tym nikt nie napisze? Zamiast narzekac w internecie porozmawiaj z przelozonym albo bezposrednio Lukaszem albo Piotrkiem, przeciez sa czesto w Wojkowicach.

zrezygnowany
@PS

pracuj jak chcesz dla prezencikow owszem daj jesli bede pracowal w i godnie byl traktowany to stac mnie bedzie na zakupy KOSMETYKOW to dary dla ciebie motywacja do pracy

IW
@PS

Moze trzeba byc liderem, miec wartosci w zyciu, ludzi trzeba szanowac a nie traktowac jak przedmioty i wyzyskiwac. Ryba psuje sie od głowy.

@PS

Z (usunięte przez administratora) nie z Douglas w Ori ile one kosztowały pajacu..55brutto...,?

Prochu1991

WItam, jaka jest sytuacja w dziale IT w oddziale Wojkowicach? Będę z góry wdzięczny za info :)

takase
@Prochu1991

Jest ok. jeden z niewielu działów gdzie jest dobrze.

@znafca pracujesz tam?

znafca

A jak ten menager ma na imię :)? I które osoby jeszcze lubię uprzejmie donosić :)?

Kamil

@Ania a te normy dużo idą do góry? I czy stale?

guti

Czy może ktoś napisać o atmosferze i warunkach pracy w dziale logistyki? (nie pytam o pracę na magazynie ani produkcji!)

takase

Ludzie świetni, gorzej z zarządzającymi.

Wolny

Ta firma to porażka i kierownictwo w niej

Opinie o takim wydźwięku nie powinny pojawiać się na forum - piszemy tutaj ogólnie o pracodawcach, oferowanych przez nich warunkach, a nie konkretnych osobach z firmy. Zachęcam do wypowiadania się w sposób rzeczowy i kulturalny. Skoro, jak wnoszę, pracowałeś w LOGWIN, to może napiszesz coś więcej, nie godząc jednak w konkretne osoby?

?
@Karolina

Mam wrażenie, ze nie jesteś ciekawa rzetelnych opinii, tylko czekasz na laurki. Niestety niewiele dobrego da się powiedzieć o tej firmie, a atmosfera w biurze w Piasecznie jest słaba.

Nick - biurowy
@?

A ja uważam, że jeśli się komuś podoba, to raczej nie zaprząta sobie głowy by dzielić się tym na forum, dlatego tu znajdują się raczej same negatywne wypowiedzi... niestety. Jestem pracownikiem biurowym, uważam, że akurat atmosfera to jeden z mocniejszych argumentów przemawiającym ZA pracą w Logwin. :)

@Nick - biurowy

Tak - masz rację. Poruszyłeś tu bardzo ważną kwestię - ludzie zazwyczaj skupiają się na - i wolą nagłośnić - negatywach, a nie pozytywnych aspektach. Ale taka już jest nasza mentalność. Poruszyłeś też kwestię atmosfery w pracy - a jakie jeszcze mógłbyś wymienić inne pozytywne, a może i negatywne aspekty pracy w tym miejscu? Nie czekam na "laurki", jak to określił użytkownik "?" tylko po prostu chcę się dowiedzieć, jak wygląda praca w LOGWIN.

pracuś
@Karolina

O biurze w Piasecznie był kiedyś artykuł w gazecie. Szkoda pustego gadania.

@pracuś

Zapewne nie każdy śledzi wszystkie wieści, jakie pojawiają się o danej firmie na przykład w mediach. Forum GoWork.pl jest po to, aby dzielić się opiniami o pracodawcach - dlaczego uważasz, że to puste gadanie? Wiele osób uważa zupełnie inaczej.

kasia
@pracuś

Podrzuć tytuł tego artykułu i gazety, a najlepiej link. Chętnie przeczytam

@kasia

Widzę, że interesują Cię wieści o firmie LOGWIN. Co jest tego przyczyną? Pracowałaś lub też pracujesz obecnie w tym miejscu? Jeśli chciałabyś podzielić się jakimiś szczegółami o tym pracodawcy, to napisz to proszę na forum w merytorycznej formie. Jak oceniasz warunki, jakie LOGWIN oferuje swoim pracownikom?

zainteresowana
@pracuś

Szukam informacji o pracy spedycji w biurze w Piasecznie. Co premiują na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak traktowane są matki małych dzieci, czy w razie "awarii' można pracować zdalnie albo odpracować w inne dni? "Pracuś" podeślij link do tego artykułu. Warto wiedzieć co nieco o miejscu w którym planuje się pracować.

@zainteresowana

Rozumiem. Czekamy zatem, aż któryś z pracowników firmy LOGWIN zechce opisać nam to, jak wygląda w niej praca. W Internecie nie znajdziemy zbyt dużo informacji na temat wspomnianego powyżej pracodawcy, a więc jest szczególnie ważne, by ktoś zdecydował się na pozostawienie merytorycznej odpowiedzi. Kiedy konkretnie planujesz aplikować do tego przedsiębiorstwa? Informuj nas na bieżąco o tym, co postanowisz.

zainteresowana
@pracuś

"Pracuś" wrzuć jeszcze raz ten link. Zanim otworzyłam to wycięto twój wpis. Czyżby Logwin funkcjonował jak nasza "najważniejsza" partia i stosował cenzurę?

@zainteresowana

Wpisy na forum usuwane są tylko wtedy, gdy nie przestrzegają zasad zapisanych w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z nim, a będziesz wiedziała na przyszłość, jakich sytuacji może on dotyczyć. Dla przykładu napiszę Tobie, że niezgodne z nim są między innymi wpisy, w których nie jest przestrzegana kultura wypowiedzi lub dotyczą one konkretnego pracownika firmy.

?
@Karolina

Jeśli tekst został opublikowany i firma nie protestowała to znaczy że nie godzi w jej dobre imię ani nikogo nie obraża. Jest przecież etyka dziennikarska. Usunięcie linku do artykułu jest podwójnie dziwne, bo we wcześniejszych wpisach opisywano osoby podając ich imiona, zajmowane stanowiska. Wychodzi na to, że regulamin stosowny jet selektywnie i subiektywnie, co obniża wiarygodność tej platformy.

@Karolina

Rzeczywiście o brygadzistach i managerach są poniżej "kulturalne" wpisy, zwłaszcza jak podaje się ich imiona. Nawet głównemu się oberwało, chyba mu pokażę. Słabo działacie dziewczyny. Kto jest za wymianą HR-u?

obserwator
@?

Obsrewuje ten watek torche czasu i pierwsza wypowiedź była usunięta ale to chyba ze względu na wulgaryzmy i inne upiększacze. Chyba nikt żadnego linku nie wkleił i nikt żadnego linku nie usunął. Z ciekawości wpisałem nawet w google: logwin artykuł i jest tylko jakiś stary o otwarciu oddziału w Nadarzynie......

Aśka
@pracuś

Też to czytałem i dobrze, że tutaj zajrzałam. Kiedy zrozumiecie, że pracownik to nie tania siła robocza?

pracownik były
@obserwator

Słabo obserwujesz kolego :) Nie było wulgaryzmów ani innych upiększeń. Link był wklejony, ale wycięto go dość szybko. Zdążyłem skopiować. Niczego ciekawego w tym tekście nie ma, nawet nazwa firmy nie pada. Ot opisano historię (usunięte przez administratora) (sekretareczki), która zabawiała się z jednym z menedżerów i rozwaliła mu życie. Banał. Ale przez jakiś czas mieliśmy wesoło.

obserwator
@pracownik były

Jeśli zdązyleś go skopiować, to się nim podziel!

ciekawy

poprosimy o link

pracownik były
@ciekawy

Wkleiłem link, niestety znów wycięli. Cenzura i Wielki Brat albo "wielka siostra" (może nawet sama bohaterka opowieści) czuwają. Napisz na maila Logwin, może sekretarka ci podeśle

ciekawy

wyślij mi proszę na michal_zuraw07@wp.pl, tego już nie wytną... dzięki

CIEKAWY
@ciekawy

hej, prześlesz ten link?

zainteresowany
@CIEKAWY

Czy ktoś może napisać o co chodzi z biurem w Piasecznie? Piszecie o jakimś artykule, o co z nim chodzi? Nie wiem czy warto tam aplikować.

dramaty w internecie
@zainteresowany

Linku którym chwalił się kolega nikt nie dostał, także chyba komuś zależy na robieniu afery, a nie na rzetelnej opinii. Jeśli na goworku pisze większość niezadowolonych, to w biurze muszą pracować zadowoleni ludzie... chyba. ;) Dziwi mnie, że ktoś zna warunki zatrudnienia, podpisuje dobrowolnie umowę i marudzi później na zarobki... po co w ogóle zaczynać? Tyle możliwości dookoła, po co marnować czas na niezadowalającą pracę (a później marnować czas na marudzenie w internecie)?

xx

To jest "stary kotlet", ile razy można go odgrzewać? Odpuście dziewczynie. Skorzystała z okazji, zabawiła się i zapłaciła za to. Zostawił ją facet z dwójką dzieci to mało? A on co? Bez winy? Tylko ona jest winna? Gania za nią jak pies za suką, żal na to patrzeć. Proponuję zabrać się do roboty i nie łączyć pracy z życiem prywatnym. Nie do tego chyba służy ta strona. Robota spoko, ludzie....jak ludzie.

jak jest naprawdę
@xx

Nie dość że stary kotlet to jeszcze ten artykuł został napisany przez osobe która została zwolniona z pracy bo przyjmowała korzyści majatkowe od dostawcy artykułów biurowych.... Typowy hejt na osobę która była podejrzewana o to że wydała autorke tego tekstu...

dramaty w internecie

Jak ta historia ma się do warunków pracy albo samej pracy? To życie jakiś ludzi.

@dramaty w internecie

Nijka się ma. Laski się podarły bo jedna robiła na boku firmę i wyleciała, a druga robiła na boku ... co innego i dostała za to samochód (to od kochasia) i awans (kochaś jest jej szefem). Tak to jest jak baby się biorą do logistyki

bardzo się ma.
@pracownik

Mieszanie życia prywatnego z pracą źle wpływa na prace i tego doświadczamy codziennie. To przykre, ale prawdziwe.

to prawda
@bardzo się ma.

Patrzenie na szefa, który zaczyna się jąkać i ślinić do pasa gdy wchodzi jego 'podopieczna' jest żenujące.

i znów pomówienia...
@pracownik

Co do samochodu to nie wiem jak było, nie moja sprawa ale kwestia awansu to ściema. To nie była inicjatywa tej osoby tylko byłego szefa tej dziewczyny. to akurat jest pewne. Więc proszę nie rozprowadzać nieprawdziwych informacji...

Inicjatywa
@i znów pomówienia...

A to że przed "wyjściem z inicjatywą" jeden pan porozmawiał z drugim i skłonił go do takiej propozycji to już nie wiesz, czy płacą Ci ekstra za "rozprowadzanie" takich ściem

Standardy
@dramaty w internecie

Ma się. Odzieciedla standardy panujące w firmie. Ten kto prywatnie jest wyrachowanym i nieuczciwym egoistą w pracy też taki jest i jeszcze oczekuje aprobaty dla swoich działań. Żyj i daj żyć innym

To nie są standardy tej firmy
@Standardy

Czytam wpisy i zastanawiam się o co chodzi w waszym biurze. Zgodnie z zasadami pracy w korporacjach, również tej relacje pozasłużowe są zabronione. Można stracić pracę, a jeśli do tego protegowana dostaje awans, podwyżkę lub ma taryfę ulgową to można wylecieć dyscyplinarnie i dotyczy to również managerów. Nie musicie godzić się się na nepotyzm i patrzeć na "taniec godowy". Proponuję zgłosić sprawę do zarządu. Wywlekanie brudow w internecie niczego nie zmieni

@Karolina

Jako sama praca jest bardzo fajna. Większość dziewczyn pracujących tzn zwykli pracownicy są bardzo sympatyczne, służą pomocą, gdy ktoś nowy przychodzi to wytłumacz, pomogą. A liderki dra mordę, zależy na jaki ich humor trafisz. Ale chyba jednej już się pozbyli - zostały jeszcze dwie kierowniczka i jej (usunięte przez administratora) Sylwia.

Tom
@Nick - biurowy

Kiedyś atmosfera w śród pracowników była super dopóki nie zaczęły zadzic Mariola i Daria na magazynie mając poparcie Gabryski

to nie tak
@jak jest naprawdę

Wiesz że A. tego nie napisała więc dla czego ją hejtujesz?

Tu jest inaczej
@To nie są standardy tej firmy

Nie pracujesz u nas. Tu liczy się kasa, jak przynosisz klientów to nieważne czy dzięki inteligencji i profesjonalizmowi czy dzięki eksponowaniu biustu, i nóg w przykrótkiej spódniczce i tandetnych szpilkach. A romanse? Jak ktoś (usunięte przez administratora) żonę, męża, dzieci, jak ich okrada bo inwestuje w "alternatywę" to nie będzie oszukiwał klienta? Każdy szef chce wiedzieć że będzie. A poza tym zawsze ma haka na puszczaskiego pracownika. Są różne standardy.

Jjj

Kłamstwa i plotki. Kiedy znajdziesz inną pracę? Mam nadzieję, że nie będziesz miała czasu na te plotki

Hhh
@Jjj

Pracowałam tam od początku,kiedy hala zaczęła funkcjonować i sama się zwolniłam,mam lepsza pracę. Każdy ma prawo do opinii,żyj swoim życiem A nie wybielaj siebie i swoich przyjaciół.

Jjj
@Hhh

Wszystko, co tu napisałeś, jest kłamstwem. Zazdroszczę absolutnie wszystkim. Mam nadzieję, że ludzie nie uwierzą w twoje opowieści. Karma Wszystko, co napisałeś, zostanie ci zwrócone w podwójnym rozmiarze.

Alaaaaas

Tylko to co napisał /napisała Karma to jest prawda w końcu ktoś napisał prawde

Hello
@Jjj

Nic tu nie jest kłamstwem!! Dopóki kierowników i liderów nie wymienią podkreślam wszystkich to ten zakład powinien być zamknięty. A przez agencję nie pracujcie bo Was potraktują jak pionki

Zostaw merytoryczną opinię o LOGWIN - Piaseczno

• Jak się pracuje w LOGWIN?

Zobacz opinie na temat firmy LOGWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOGWIN?

Kandydaci do pracy w LOGWIN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOGWIN