Logwin Solutions Media Poland Sp. z o.o.

Sokołów

Opinie o Logwin Solutions Media Poland Sp. z o.o.

bols

Według mnie kierowcy już sami wiedzą co mogą mieć za uszami a co nie. Prawda jest taka, że często zmieniają pracę a przy okazji podwędzają jakieś rzeczy czy to w logwinie czy w jakiejś innej firmie. i tak sobie ci biedni kierowcy migrują od jednej firmy do drugiej, a ręce ciągle swędzą. Oczywiście nie wszyscy, ale uczciwych to na palcach jednej ręki czasami można policzyć.

DjHOOLS

aaaauczciwy - 2012-01-04 21:51:01 i jeszcze zginą im filmy, a pracownicy zostaną bez premiia co masz na myśli o tych zgubach? czy zdarza się tak, że np. kierowcą coś niespodziewanie ginie?

hahaha

Nie polecam współpracy z firma Logwin Solutions Poland ! Nie płacą przewoźnikom na czas, nie mówimy o kliku dniach, lecz o tygodnia a czasami miesiącach. Nie będę pisał ile czasu musiałem czekać na pieniądze za wykonane zlecenie. Po prostu żałosne!

aaaauczciwy

i jeszcze zginą im filmy, a pracownicy zostaną bez premii

ha

kolego co tak cukrujesz, taniej ci policzyli wejscie wyjcie towaru czy co? wstaw do nich troche więcej towaru na przechowanie to połowę zgubią a resztę zniszczą zawsze bedziesz mógł ich obciążyć

Zostaw opinię o Logwin Solutions Media Poland Sp. z o.o. - Sokołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logwin Solutions Media Poland Sp. z o.o.