Opinie o LOGWIN w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LOGWIN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LOGWIN o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOGWIN w Piaseczno

Szukam roboty

Czy ktoś wie na jaką kwotę może liczyć Magazynier (pojawiła się oferta pracy w Wojkowicach) Czy w ogóle warto aplikować? Jak atmosfera na magazynie?

@Kk może być Ci trudno o odpowiedź, ponieważ w wielu firmach zarobki są sprawą indywidualną - zależą od stanowiska, wykształcenia i stażu pracy. Ponadto obejmuje je tajemnica handlowa i nie powinno się umieszczać ich na publicznym forum. Aktualnie LOGWIN poszukuje osób do pracy na stanowiska produkcyjne. Macie doświadczenie we współpracy z tą firmą i możecie powiedzieć czego można oczekiwać? Jakie są oferowane przez pracodawcę warunki i jaki jest w pracy klimat?

Kk

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku specjalisty ds. Logistyki ?

poszukujący

są przyjęcia na stanowiska biurowe i magazynowe, widziałem na pracuj.pl

ancipancio
@poszukujący

Skoro widziałeś to po co piszesz głupoty?!na magazyn od Zaraz.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

@Nowy zdecydowałeś się na udział w rekrutacji? Jak ona wyglądała? To bardzo ważne z punktu widzenia każdego pracownika, który rozważa aplikację do pracy w tej firmie. Czy masz dla takich osób jakieś praktyczne wskazówki?

Na pewno musisz się przygotować @nowy na pracę zmianową, która obejmuje też weekendy. W zamian dają umowę o pracę i dość rozbudowany pakiet socjalny - to informacje z ogłoszenia. Czy ktoś z pracowników LOGWINu mógłby potwierdzić te informacje?

Siema chciałem się dowiedzieć jak teraz wygląda oraca na magyznie jakie zarobki klimat w pracy itd? W tygodniu ide na rozmowe tam i chce co nieco wiedziec :) Z góry dzieki :)

@maruda zatrudnienie w firmie z tego co wynika z ofert odbywa się na zasadzie umowy o pracę więc masz pełne prawo do zachowania normy godzinowej, zgłaszałeś to do kierownictwa?

Ukryty smok

Logwin Logwin iber alles ha ha ha

spring1

Witam, nie polecam pracy w biurze w Piasecznie w dziale spedycji drogowej , a dokładnie współpracy z panią Manager. Osoba nerwowa, wybuchowa, wpływająca negatywnie na atmosferę pracy w dziale. Aktualnie jest oferta na Specjalistę ds. rozliczeń do tego działu - uwaga, jeśli nie jesteś odporny/a na stres, nie aplikuj, szkoda zdrowia. To nie moja pierwsza praca i nie mój pierwszy przełożony, ale tę Panią ocenić pozytywnie nie mogę . Dziwi fakt, że korporacja międzynarodowa, a nie praktykują np. "oceny 360 stopni" kierowników ze szkodą dla podległych pracowników, z których co po niektórzy są zmuszeni zrezygnować z pracy wybierając swoje zdrowie psychiczne w miejsce ciągłego stresu.

Ktoś

Dokładnie. Proponuje zapytać się sapera jak przyjąć dostawę lub przyjść do niego z problemem. Lub do tego siwego K.Sz. Obaj matoły. Tylko zamieszanie robią. Ale siwy się trzyma zębami i nogami bo paletki jego żona załatwia do logwina. Pewnie jest jakiś układ.

Nowa

A moze jest tu jakis pracownik biurowy w Longwin Piaseczno? Jakie zarobki? Dodatki? Czas pracy?

Gienek

A co na PTL?

maruda
@Gienek

a na ptl wcale nie lepiej zapierdzielasz po godzinach zmuszanie do przyjścia na 3 rano do pracy .... długo by było opisywać jednym zdaniem nie polecam praca wsiatek piatek i niedziela za odbiór dnia wolnego gdzie nie jest przestrzegana tygodniowa norma czasu pracy ...

mietek

Idealne dla mnie jest to, że wypłata jest w pełni terminowa @ed. Wiecie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?

Gal Anonim

nie polecana firma można dostać zj.... za to że się wolno pracuje chociaż karzą wolno pracować by nie zrobić błędów jakich kolwiek. Pewien człowiek Piotrek. zwany SAPER wyzywa człowieka od najgorszych nie znosi ludzi z firm leasingowych ( CHYBA URAZ MA JAKIŚ ) nie można nawet do toalety chodzić tylko trzeba zgłaszać :) w ogóle firma nie polecana :

Janek
@Gal Anonim

Potwierdzam! Człowiek zniszczył całą swoją zmianę, większość ludzi się zwolniła. Brak reakcji kierownictwa na taką sytuację, świadczy o tym jak traktowany jest zwykły pracownik. Generalnie stanowczo odradzam tego pracodawcę!

Eldo
@Janek

Dokładnie, zupełny brak kompetencji tego człowieka (sapera), dostał stanowisko dzięki włażeniu w d...e, i robieniu kawy "Kalafiorowi". Człowiek nie nadaje się do zarządzania ludźmi, ma ewidentnie jakieś problemy psychiczne. Kierownik magazynu wykazuje się niebywałą ignorancją trzymając takiego pracownika, i to jeszcze na stanowisku kierowniczym.

log nad

Logwin nadarzyn nikomu nie polecam, zwłaszcza dziewczynom, bo są tam wykorzystywane, a inteligentne osoby poniżają i spychają wszystko na nie. Wytrzymać tam się długo nie da. Nie wiem co komu po bonusach jakie firma oferuje, kiedy czujesz się nikim - bo tak robią byś stracił własną wartość. Wracasz do domu i jedyne o czym myślisz to łóżko...także życie towarzyskie kuleje. Ja już na szczęście tam nie pracuje. Nie żałuje odejścia, wręcz odwrotnie - żałuję, że tak późno! A oferty się tam często pojawiają, bo zostają tam osoby, które boją się, że nie znajdą niczego innego lub "przydupasi". Jeśli komuś taka forma odpowiada to może aplikować. Ja wolę pozostać sobą.

Xxx
@log nad

Różni ludzie różne opinie ale jeśli ktoś przychodzi do pracy tylko po to żeby ładnie wyglądać bądź na spotkania towarzyskie to trochę mija się z celem . W Logwin ludzie ambitni, kreatywni z otwartymi głowami pełnymi pomysłów są doceniani. Bo nie chodzi o to żeby na ślepo wykonywać polecenia ale też i samemu trochę pomyśleć, wykazać się.

NIepolecam

Pierwszy dzień piaseczno pakowanie kosmetyków..praca miala byc od 14 do 22 jak się okazało (dopiero na miejscu) praca jest do 24 czyli 2h dluzej niz mi to przedstawiono malo tego pierwszego dnia mialy byc umowy zlecenie...nic takiego nie było.Nie polecam sami oszuści.

oel

Doczekasz sie

gda

zobaczylem oferte pracy od logwin w nadarzynie na infopraca....ale jak poczytalem opinie o tej firmie to jednak aplikowal nie bede. krzyki , zle brygadzistki to juz przerabialem nie raz. dziekuje nie skorzystam. niech sobie ukraincow poszukaja.

były

Ten pomocnik biura

Zostaw merytoryczną opinię o LOGWIN - Piaseczno

• Jak się pracuje w LOGWIN?

Zobacz opinie na temat firmy LOGWIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LOGWIN?

Kandydaci do pracy w LOGWIN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LOGWIN