Opinie o Fabryka okien i drzwi BAS Spółka z o.o.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@obiektywnie każde forum internetowe działa na podstawie regulaminu. Tylko w tych wyznaczonych, konkretnych przypadkach opinie są kasowane. Poza tymi sytuacjami - na forum panuje wolność słowa, a każda opinia jest równie ważna.

obiektywnie

komentarze, które w uznaniu władz omawianej spółki są "nieodpowiednie" zostają usuwane za opłatą z tego serwisu

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@ONO komentarze, które znikają muszą w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu gowork.pl (dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin). Inne komentarze również negatywne na forum pozostają i nikt nie jest uprawniony do ich usuwania.

ONO

Każdy wie że zarząd tej firmy systematycznie usuwa pojawiające się tutaj komentarze. Opinii o tej firmie było bardzo dużo, natomiast obecnie jest ich mało ponieważ szefostwo przesiewa to co według nich wydaje się niewygodne. Dlatego pisanie i czytanie tutaj czegokolwiek prawdziwego jest bezsensowne

Polo

Witam Gdzie się podziały opinie w tej firmie ?

jk
użytkownik zarejestrowany

@Były Pracownik a czy mam rozumiec że było słabo? Co konkretnie ci sie nie podobało? Phytam bo widze nkilka fajnych ofert i nie wiem czy składać cv :P

Były Pracownik

Słyszałem że sporo się poprawiło w firmie może by wrócił ?

Nowy

Właśnie ukazało się ogłoszenie o pracy. Tym razem poszukują doradcy techniczno-handlowego. Czyżby znów wakat, znów ktoś odszedł ? Ale tam jest przerób 'pracowników" oczywiście. Tylko teraz na rozmowy, kilka tygodni pracy i zobaczycie ile jest prawdy w tych postach.

Nowy

Znów szukają pracowników na produkcję, ogłoszenia na olx.

Paks

Poszukują teraz doradcy techniczno handlowego, ogłoszenie na olx. Jeśli są desperaci to mogą startować. Czyżby ktoś odszedł i pojawił się wakat ?

pola@

Mam pytanie czy ktoś z państwa podjoł z tą fabryką współprace,Jako firma która wykonuje dla nich np.wymianę okien. Proszę o szczerą opinię.

P.N Integra

Witam.Pracowalem w BASie trzy lata Głownym stanowiskiem moim byla integra .DLa mnie bylo ok pod warunkiem ze ustaliło sie pewne warunki z majstrami .Ogólnie jak nie mialem pracy na mojej maszynie to nie stanowiło problemu bo miałem zajecie na innych maszynach i stanowiskach.Zwolniłem sie sam(koszty dojazdu mnie załatiały)Z prezesem nie miałem konfliktów z majstrami tez co do załogi dla mnie ludzie wporzadku pod warunkiem ze i ty jestes.Co do kasy ja na rozmowie wstepnej ustaliłem z prezesem stałą pensje ktora miałem za soboty terz.Co do wypracowanych nadgodzin odbierałem w okresie postojowym urlop tez.Żle nie bylo pracowac trzeba

Mono

@lina - i jak, zaproszono na rozmowy, czy odbyło się bez żadnego odzewu ?

Asd

A co to za zmiany w Bsie że poszukują kierownika ds. sprzedaży i marketingu ? Czyżby rodzina w firmie to za mało ? Jeszcze kogoś szukają ?

x.......

piszmy o kontrole dla firmy bas, nawet anonimy jak będzie ich kilka to zrobią kontrole.

embe

A co najbardziej podoba Ci się w tej pracy?

basówka

Ja pracuję w Basie od roku,praca jest super,bardzo mi się podoba ,konkretnie wiem co mam robić.Nie ma mowy ,żeby się opieprzać,trzeba pracowac jak wszędzie.Polecam!

Ann

Byłam na rozmowie- sama rozmowa była w porządku, konkrety, nie było żadnych idiotycznych pytań jakich nie znoszę na rozmowach kwalifikacyjnych- tylko doświadczenie, wynagrodzenie itp tak że rozmowę oceniam dobrze, niestety pracy nie mogłam podjąć z przyczyn niezależnych, trochę żałuję- bo po rozmowie i krótkim zejściu na halę żeby zobaczyć na czym praca polega- byłam dobrej mysli.

mik

Praca dla kobiet jest przy szlifowaniu. Płacą co miesiąc bez opóźnień.

ruda*

Witam mam pytanie jakie są teraz warunki pracy w basie jakie są zarobki? Można jakieś info?

maciej

Super firma polecam.

?

Jak będziesz podpisywał umowę to zobaczysz ile dostaniesz i czy warto tam pracować.

Asd

Cóż za zmiany w Basie, czyżby personalne że poszukują Kierownika Technicznego.

jadzia29

nie liczą sie z ludzmi,obiecują że oddzwonią w sprawie przyjęcia do pracy i echo,człowiek czeka i czeka .Jedna wielka lipa,domyślam się jak tam muszą być traktowani pracownicy,pewnie też są olewani.

ja `

I jak premie, paczki świąteczne były - wigilia życzenia od szefa - no nie żebym był złośliwy, ale uważam że tak powinno być :) Szczęśliwego nowego roku dla wszystkich pracowników - Były ...

dora

nie jestem w stanie wypwiedzieć sie pozytywnie o tej firmie, chocbym bardzo chciał, dodam, że jestem byłym klientem.

No o stanowisku nie wspominał. Wspomniał tylko że to ma być praca tylko na 2-gą zmianę. Tak mnie zatkało że nie dopytywałem się o więcej szczególów.

heheh

niezle ,to pogratulowac tylko !!!! a na jakim stanowisku??

heheh

tak,ludzie zawsze tam gadali za plecami ,ale jak pisalam wyzej ,jesli cos mi nie pasuje to to zmieniam ,a tam jest duzo takich co gadaja a robia dalej bo przeciez zycie i super kariera konczy sie dla nich na basie hehehe śmieszni jestescie i tyle!!! żołnierze!!

b

może ktoś się wypowie pozytywnie o basie ?

reko
@b 03.04.2010, 21:59
może ktoś się wypowie pozytywnie o basie ?

tragedia

hehehe

a ja proponuje poprostu tam pojsc i popracowac ,bo jeden bedzie zadowolony a drugi nie PROSTE. zawsze mozna dac sobie spokoj ,nie ma nic do stracenie!!

nowy

to jak to w koncu jest z tym base bo mam metlik daja tam na tym stanowisku tyle czy nie bo sprzeczne opinie sa niech napisze ktos kto pracowal albo wie dorze ile tam dostaja pozrdo

dzidzius

tak jest prawda im bardziej odpowiedzialna praca i wiecej trzeba uzywac glowy to ida za tym i pieniadze , ta regola jest w kazdej firmie bez wyjatku

nowy

oferta na stanowisko operator cnc

dzidziuś

a czym miałbyś się zajmować na produkcji

jak się podobała obiecana wycieczka do warszawy na zamek ? ;))

anonimus

Jak czegoś nie wiesz to lepiej się nie wypowiadaj , Bo bzdury opowiadasz.

anonimus

To jak przyjdziesz do biura to szykuj sie na piwko zapoznawcze.

heheh

pracownik no to wielkie gratulacje ,czyzby tam takie zmiany zaszly?a na czym tak robisz?

Lubelak

do nowy no wiec dostal byc przyzwoite pieniadze na takim stanowisku pamietaj jednak ze pracuje sie tam w co 2 sobote no i prezes jest wymagajacy co ma wplyw na duza rotacje pracownikow jesli przyjmiesz ta oferte to napisz jak ci sie tam pracuje ja osobiscie widze i plusy i minusy z tego ze tam pracowalem.......

nowy

zaoferowano mi stanowisko automatyka ale to nie tak do końca-- najpierw przeszedłbym po innych stanowiskach -- a później to, tyle że robiąc jeszcze coś innego

Lubelak

na jakim stanowisku zoferowano ci prace bo to ile zarobisz zelezy od stanowiska podaj stanowisko to ci napisze czy to realne zebys zarobil wiecej niz np 1400

Anonim

W takiej fabryce powinno sie zarabiac minimum 1500.

Anonim

A co ma wspolnego nowa hala z zarobkami?

Nikt nikomu nie każe pracować na siłę to jest wolny kraj i jak nieodpowiadają warunki to zmień prace a nie narzekacie jak to źle

użytkownik zarejestrowany

"Bas, który jest teraz to nie ten sam Bas.Jest znacznie lepiej,ale i wymagania rosną." Rosną Rosną tylko czemu razem z wymaganiami nie rosną wynagrodzenia !!!!??? tylko nawet maleją niekiedy

pracowałem w różnych firmach za granicą i nie zamieniłbym pracy w BASIE na prace za granicą

pracowałem w BASIE I BYŁO OK

Zostaw opinię o Fabryka okien i drzwi BAS Spółka z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka okien i drzwi BAS Spółka z o.o.