Firma Parkieciarska Komes Zbigniew Krysztofiuk

Lublin

Opinie o Firma Parkieciarska Komes Zbigniew Krysztofiuk

Pani N.

Cóż,Mistrzem Parkieciarstwa to Pan Krysztofiuk jest tylko z dyplomów,ktorymi się obwiesił w swoim" biurze".Po za tym prawidziwy pracodawca zatrudnia swoich pracowników na umowę o pracę.Tu tak nie jest niestety.Pracownicy muszą pytać o pieniądze.Osobiście słyszałam od jego pracowników,że" przydał by się przelewy bo szef nie ma na wypłatę dla nas".Rzeczywiście P.Krysztofiuk nie bardzo angażuje się w rozmowę z klientem,natomiast przy okazji rozliczenia pojawia się w dobrym nastroju i podniesioną ceną,ktora na początku była niższa.Praca ciągnęła się przez ok.3 miesięcy,nie wspominając o poprawkach.Człowiek ten nie powinien i nie nadaje się do prowadzenia tej działalności.Jest on po prostu oszustem ,w każdym tego słowa znaczeniu.A co kolejnych pokoleń to raczej nie ma na co liczyć,bo jego syn już z nim nie współpracuje i z hukiem się rozstali.

Tadeusz Woźniak

Pan Zbigniew należy do czołówki fachowców w branży i nie ważne jak to się komu podoba.

Andrzej
@Tadeusz Woźniak 10.04.2016 19:37

Moze być i mistrzem choc wg mojej (klienta) opinii nie jest poniewż akurat mnie oszukal. Po umowionej usłudze i pobraniu zaliczki (5tys.) Zwlekał przez 2tygodnie z rozpoczeciem prac dopiero po ostrej kłutliwej interwęcji przywiózł jednego pracownika (na oko 20 letniego chlopaka) który niebardzo wiedzial jak przygotować wylewki pod układanie deski (nie wspominając o elementarnej wiedzy o drewnie na podłogi) dwa dni przygotowywal 80m2 (sam) kolejne dwa dni "schnięcie gruntu" dopiero przywiózł "doświadczonych"pracowników wraz z materiałem (który jak sie pozniej okazalo klasa drewna odbiegal od wczesniejszych ustaleń) i zaczeli ukladanie wmiare sprawnie to poszlo koleje 2,5dnia natomiast efekt byl taki ze zamiast 1mm szczeliny przy plytkach mam od 1mm do 4mm (deska prostopadle wzgledem plytek) cyklinowanie: 5dni razem z ojejowaniem(pracownik przyznal ze zazwyczaj lakieruja bo jest latwiej przgotowac) wmiare ok lecz przy plytkach do kuchni zostaly rysy po zbyt grubym papierze sciernym(to rowniez przynal pracownik) pana Zbigniewa na budowie widzialem tylko 3razy (raz gdy przygotowywane bylo podlorze drugi raz przyjechal na 15min na poczas montażu i trzeci najważniejszy podczas rozljczenia ktore odbiegalo znacznie od wstępnej wyceny) więc panie Woźniak do czołowki jeszcze dużo brakuje. Może w następnym pokoleniu ah przepraszam syn też byl ale niestety nie zmienil garnituru na "robocze ubrania"wiec raczej w trzecim pokoleniu.

ktos

Witam! miałem nieprzyjemności pracy z prezesem firmy komuś parkiecie ruskiej. Wrażenia, negaktywne! Prezes to oszust najlepiejjak by pracownik pracował za darmo. Oszust i skneta. Ogólnie omijaj ta firmę z daleka jak nie chcesz być oszukany oszukana

Zostaw opinię o Firma Parkieciarska Komes Zbigniew Krysztofiuk - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Parkieciarska Komes Zbigniew Krysztofiuk