Opinie o Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna w Świdnik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna?

M Nowy wpis

Rzetelna firma, bardzo dobrze wspominam współpracę

Odpowiedź Nowy wpis

Wydaje mi się że tak, z tego co pamiętam, ale najlepiej tak jak kolega wyżej napisał - zadzwonić, dopytać.

Odpowiedź Nowy wpis

Warto zadzwonić i się dopytać, spora szansa ale ręki sobie dam nie uciąć, nie pamiętam już jak tam była sytuacja z tym. Ale ogólnie warto, firma do zaufania

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Możliwe

Warto napisać/zadzwonic, z takim stażem myślę że śmiało, a warunki pracy są bardzo ok, polecam

Łukasz
@Możliwe

Jesteś w stanie napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia, które oferuje ten pracodawca? Przede wszystkim interesuje mnie to, czy od początku zatrudnienia można liczyć na otrzymanie umowy o pracę?

Tadek

Jakoś tu cicho, jak po nowym roku? Były jakieś podwyżki?

stolarz

poszukujecie stolarza może? 7 lat doświadczenia 4 zagranicą i jak stawka bo nie wiem czy cv wysłać

Nowak

Absolutnie nie wiem do czego ktoś miałby się przyczepić, przemili ludzie i świetna organizacja pracy.

Grzegorz

@Wojownik powiedz czy trudno dostać się do pracy w firmie?

Wojownik

Tak naprawdę to nie ma się do czego przyczepić, jeśli sama branża jest przez Ciebie pożądaną jako ścieżka kariery, Komes jest dobrą opcją.

Eryk

Poza tym spójrzcie jaki spokój na forum, gdyby było inaczej to maruderzy okupowaliby watek!

Profesjonalni i zorganizowani ludzie, praca z takimi to czysta przyjemność, wszystko działa jak w zegarku.

Dawid

Za coś firma otrzymała opinię bardzo dobrego pracodawcy, polecam takiego pracodawcę.

Radek

Czy mając dość małe doświadczenie w takiej dziedzinie mam szanse na pracę, może ktoś coś??

Man
@Radek

Myślę, że możesz spróbować, pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i byli bardzo wyrozumiali i pomocni jeśli chodzi o braki w doświadczeniu i wiedzy

Aro
@Radek

Popieram komentarz bliżej, można się dogadać i wyłożyć na czym się stoi, dość wyrozumiali ludzie :D

Fachowa firma i tyle, sporo cierpliwości w tłumaczeniu poszczególnych rzeczy, do rany przyłóż, polecam od siebie.

@Michał

Popieram, również miałem spore problemy z ogarnięciem na początku wszystkiego, ale bardzo cierpliwie zostałem przeszkolony :)

Mam bardzo dobre wspomnienia z tą firmą, Pan Zbigniew wydaje się być ogarniętą osobą, która cierpliwie wytłumaczy i pomoże, jak trzeba.

Pani N.

Cóż,Mistrzem Parkieciarstwa to Pan Krysztofiuk jest tylko z dyplomów,ktorymi się obwiesił w swoim" biurze".Po za tym prawidziwy pracodawca zatrudnia swoich pracowników na umowę o pracę.Tu tak nie jest niestety.Pracownicy muszą pytać o pieniądze.Osobiście słyszałam od jego pracowników,że" przydał by się przelewy bo szef nie ma na wypłatę dla nas".Rzeczywiście P.Krysztofiuk nie bardzo angażuje się w rozmowę z klientem,natomiast przy okazji rozliczenia pojawia się w dobrym nastroju i podniesioną ceną,ktora na początku była niższa.Praca ciągnęła się przez ok.3 miesięcy,nie wspominając o poprawkach.Człowiek ten nie powinien i nie nadaje się do prowadzenia tej działalności.Jest on po prostu oszustem ,w każdym tego słowa znaczeniu.A co kolejnych pokoleń to raczej nie ma na co liczyć,bo jego syn już z nim nie współpracuje i z hukiem się rozstali.

Tadeusz Woźniak

Pan Zbigniew należy do czołówki fachowców w branży i nie ważne jak to się komu podoba.

@Tadeusz Woźniak

Moze być i mistrzem choc wg mojej (klienta) opinii nie jest poniewż akurat mnie oszukal. Po umowionej usłudze i pobraniu zaliczki (5tys.) Zwlekał przez 2tygodnie z rozpoczeciem prac dopiero po ostrej kłutliwej interwęcji przywiózł jednego pracownika (na oko 20 letniego chlopaka) który niebardzo wiedzial jak przygotować wylewki pod układanie deski (nie wspominając o elementarnej wiedzy o drewnie na podłogi) dwa dni przygotowywal 80m2 (sam) kolejne dwa dni "schnięcie gruntu" dopiero przywiózł "doświadczonych"pracowników wraz z materiałem (który jak sie pozniej okazalo klasa drewna odbiegal od wczesniejszych ustaleń) i zaczeli ukladanie wmiare sprawnie to poszlo koleje 2,5dnia natomiast efekt byl taki ze zamiast 1mm szczeliny przy plytkach mam od 1mm do 4mm (deska prostopadle wzgledem plytek) cyklinowanie: 5dni razem z ojejowaniem(pracownik przyznal ze zazwyczaj lakieruja bo jest latwiej przgotowac) wmiare ok lecz przy plytkach do kuchni zostaly rysy po zbyt grubym papierze sciernym(to rowniez przynal pracownik) pana Zbigniewa na budowie widzialem tylko 3razy (raz gdy przygotowywane bylo podlorze drugi raz przyjechal na 15min na poczas montażu i trzeci najważniejszy podczas rozljczenia ktore odbiegalo znacznie od wstępnej wyceny) więc panie Woźniak do czołowki jeszcze dużo brakuje. Może w następnym pokoleniu ah przepraszam syn też byl ale niestety nie zmienil garnituru na "robocze ubrania"wiec raczej w trzecim pokoleniu.

ktos

Witam! miałem nieprzyjemności pracy z prezesem firmy komuś parkiecie ruskiej. Wrażenia, negaktywne! Prezes to oszust najlepiejjak by pracownik pracował za darmo. Oszust i skneta. Ogólnie omijaj ta firmę z daleka jak nie chcesz być oszukany oszukana

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna - Świdnik

• Jak się pracuje w Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna
4.6/5 Na podstawie 14 ocen.

Zbigniew Krysztofiuk Komes Manufaktura Drewna