Opinie o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henpol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Henpol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henpol Sp. z o.o. w Lublin

x

pieniędzy to napewno nie będzie, więc nie ma co się łudzić-cud się nie stanie.

pr

Wy nie pytajcie o kase tylko zacznijcie cos dzialac w tym kierunku

pracownik na "5+"
@pr

nie biadolcie na forum !!!! Zbiórka 100% załogi w poniedziałek godz.8.00 pod biurem na Gospodarczej w Lublinie. razem z żonami i dziecmi.( weżcie materace i spiwory ) w przeciwnym wypadku wypłata poborów za listopad i grudzień na Wielkanoc !!!!

@pracownik na "5+"

Po co Ci ta zbiórka z materacami i rodzninami ? Na lekarza chcesz jeszcze później wydawać ? Przecież w firmie w poniedziałek to żadnego Polaczka nie spotykasz, pewnie już na święta przyjeżdżali gdzieś za granicę. Przecież oni mają za co ! Napewno jakieś All Inclusive aż do Trzech Króli, co to takie 4000-5000 od osoby na takich "przedsiębiorców" ! W firmie to co najwyżej kadrową będzie drukowała 300 wypowiedzeń!

Dostal ktos dzis kase??

My z mężem też czekamy na pieniążki, raz jak dzwoniliśmy to powiedzieli że w środę mają być przelewy ale jak od wczoraj dzwonimy do już nikt telefonów nie odbiera ani w Lublinie ani w Warszawie. Nie ma kasy na święta....masakra....

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Henpol Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
yly54

Żałosne te co niektóre wypowiedzi A domaganie sie kasy to nie tu,od tego jest inna droga.Na forum należy wyrazić opinie i czekać na reakcjie innych.Kwękanie tu nie pomoże,należy poszukać innej pracy w innej lepszej firmie. Tak wygląda polski kapitalizm.FIRMA HENPOL byla dobra FIRMĄ ale mając takich pracownikow którym ujadanie w internecie najlepiej wychodzi miala prawo upaść.Jestem bylym pracownikiem.Pozdrawiam.

jezus Chrystus

Jeszcze nikt kasy nie dostal nie zdaja sobie sprawy Polaczki ,jakie to Święta bez prezentów dla dzieci . A jak dalej żyć ico zęby w tynk? Mam nadzieje ,że puszcza jeszcze się łudzę.

@jezus Chrystus

Na budowlanej dostali po 1000 zł.

Winny za 11.13-03.14+2m odprawa

Może on już ma ?

Wesołych

Ładnie,ładnie-facet dawał wam jeść 20 lat w wy go szmacicie po forach,niech któryś z was mądrale spróbuje w dzisiejszych czasach sam poprowadzić firmę to zabaczycie jak jest lekko i miło. Nie to żebym człowieka bronił bo mi jest także pieniądze dłużny ale są pewne granice których przekraczać nie można... Henryk P.być może o wszystkim nie wiedział,byc może dał za duże kompetencje swoim podwładnym z kadry kierowniczej i teraz jest efekt,jedna z największych firm budowlanych w Lublinie stoi nad "grobem". Może warto moi drodzy zastanowić sie nad przyczyna,spokojnie zaczekać i porozmawiać nawet spróbować pomóc w ciężkiej sytuacji bo firmę buduje się od doło drodzy "fizole"-firma to ludzie-"zwykli" pracownicy fizyczni,cały kapitał firmy to WY... Mimo wszystko Zdrowych i Spokojnych !

@Wesołych

Jeszcze cierpliwy,,, hehe czekaj dalej cierpliwie

Zbrojarz
@pracownik

A jesc dawał za darmo nie?? (usunięte przez administratora)

Wesołych

Ja nie bronię Henpolu,Henpol także jest mi dłużny pieniądze i to nie małe...

@Wesołych

To nie wypisuj glupot

@pracownik

Planowałem podjęcie pracy w tej firmie, mam nadzieję, że się z tych trudności wykaraska. Kiedyś rozmawiałem z jej pracownikiem, który chwalił sobie zarobki i terminowość, ale w dzisiejszych czasach branża budowlana (z niewiadomych mi przyczyn) przeżywa ogromne trudności, wystarczy, że jeden z kontrahentów się nie wywiąże w czasie z płatności i cała płynność finansowa pada, co gorsze, że jeden upadający podmiot ciągnie za sobą inne. Teraz mam pytanie do pracowników: jak bardzo staraliście się wykonywać powierzone zadania? Czy jesteście świadomi, że Wy w pewien sposób wpływacie na tworzone miejsca pracy przez właściciela? Życzę cierpliwości, a na pewno wszystko się ułoży.

K

Na budowlanej w poniedzialek dal po tysiac do ręki a 23 w pon ma byc reszta kasy dla nich,a reszta ma nic nie dostac co to ma byc???

jeszcze cierpliwy
@K

To zapieprzaj 23 na budowlaną to może tobie też coś kapnie.

Pracowników fizycznych "pacyfikował" zawsze Sławek P. poprawiając im BZ'ty. Ciekawe co On "biedny" taraz zrobi ? Gdzie znajdzie takie eldorado jak miał tu, kręcąc własne interesy za plecami brata ? Przecież to głównie On doprowadził do takiej sytuacji.

ddd

może tak być!

georg

no ładnie heniek i spółka tak głowę wysoko nosili karzełki jedne dobrze im tak,przynajmniej jednych przkrętów mniej na rynku bedzie allellluujjjjaaa

to już koniec?

@Pracownik - 2013-12-18 21:10:47 Nareszcie ktoś powiedział to głośno: KRÓL JEST NAGI !! Amen

y

każdy tylko tu narzekać potrafi i wypisywać jak to źle, że nie ujdzie na sucho-tyle osób bez wypłat i żadnego zbiorowego poruszenia!!! Nikt się nie pofatyguje osobiście interweniować w tej sprawie- za każdy grosz kiedyś byście się upomnieli a teraz tyle osób bez wypłat przed świętami i siedzą cicho po kątach! Tego forum i tak nikt z osób ważniejszych nie czyta.

@y

Kto CI naopowiadał że NIKT się nigdzie nie fatyguje ?? Każdy ma swój rozum i robi co uważa ... w tym momencie NIE ma zbiorowego pospolitego ruszenia... Pytanie jak chcesz INTERWENIOWAĆ ? masz telefon - działający - do któregokolwiek POLAKA ?

ano

Dwadzieścia lat w firmie...I bez grosza na święta...

biuro warszawa zlikwidowane

Carre Arte etap I+II+III co nam (usunięte przez administratora) przetrzepali :)

cIESLA

lADNIE PREZESIE,PONOC WYPLACIL PIENIADZE WCZORAJ LUDZIOM CO NA SIPMIE ROBIA W RESZTA DALEJ BEZ KASY PIEKNIE

Byly p

Ciekawe jak prezes sobie spedzi swieta pewnie rodzinnie ja sam pracoje na zone i dwoje malych dzieci niech prezes sobie tylko wyobrazi jak to wytlumaczyc ze na wigiljnym stole nic niebedzie

Koniec obiecanek i czekania jutro dzwonimy do TVP LUBLIN iwrescie cos sie zacznie dziac JAK MORZNA TRAKTOWAC TAK LUDZI

MatkaDzieciom

Zapłaćcie pracownikom, bo za co my święta zrobimy..??!! Wy się nie martwicie co do garnka włożycie.....My wręcz przeciwnie. BĄDZCIE LUDZMI..

Zostaw merytoryczną opinię o Henpol Sp. z o.o. - Lublin

Henpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 660 ocen.

Henpol Sp. z o.o.