PTK Centertel

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o PTK Centertel

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Centertel

Aneta

Czy PTK Centertel umożliwia odbycie stażu lub praktyk w swojej firmie? Dla osób chcących zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe jest to bardzo interesująca kwestia. Informacje od osób mających styczność z danym pracodawcą są bardzo cennymi wskazówkami przy podejmowaniu decyzji o ewentualnym aplikowaniu na zamieszczone oferty pracy.

Krem

No te ileś lat to jest chyba jednak za dużo @roll. Jak dla mnie to jest szansa na to, by taką umowę dostać już na początku.

ktośsuperłoś

Też o tym słyszełem @by, i szukając dziś info o ptk centertel wpadłem na coś takiego: "31 grudnia 2013 r. TP połączyła się z PTK Centertel sp. z o.o. oraz Orange Polska sp. z o.o. poprzez przeniesienie całego majątku ww. spółek na Telekomunikację Polską S.A. (łączenie przez przejęcie), która jednocześnie zmieniła nazwę na Orange Polska S.A." Więc wygląda na to że to prawda

by

PRzecież rzadko która praca w obecnych czasach jest na całe życie niestety. A co do PTK Centertel to włąnsie mam taką wątpliwość, bo kiedyś mi się obiło o uszy, że firma z taką nazwą połączyla sie z orange, to prawda? to własnie chodzi o to PTK Centertel? jeśli tak to ktoś wie z jakiego powodu i jak to teraz działa?

martyna

Hej, zgodze sie, że taka praca to nie szczyt marzeń, raczej nie jest to nic na całe życie, ale chyba dobra opcja, aby dorobić do studiów. Interesuje mnie jednak, jak dokładnie wyglądaj ą tutaj zarobki. Czy macie podstawę i do tego prowizje? Ile orientacyjnie miesięcznie zarabia przeciętny pracownik? Podkreślam przeciętny, a nie najlepszy.

anonim

Banda karierowiczów, bojąca się o swoje stołki i posadki bo kolega z biureczka obok już czeka żeby ci się nóżka powinęła i korporacja przestała cię lubić. Słupki to jedyne co się liczy a prezentacja to jedyna forma komunikacji.

pracownik

ja też pracowałam z ptk centertel i tpsiakami w jednym dziale. Tpsiaki normalne ludzie, ale ptk okropni (oczywiście nie wszyscy). W moim dziale dla ptkowców liczyło się jak oszukać aby słupki efektywności były jak najwyższe, jacyś tacy niekontaktowi. A kierowniczka to jędza wredna. czepiała się o swoje własne błędy. Tylko żeby się nachapać tak funkcjonuje komuś dopiec ooo to był jej konik. Z takiego dopiekania miała radość. Tylko szukała ofiary. Patologia władzy.

iv_a

Pracowałam w PTK ponad 2 lata i WSTYDZĘ SIĘ tego

anonim

Ja normalnie wyslalem CV i bylem na 2 rozmowach na obydwu mnie przyjeli nie slyszlaem ze takie rzeczy byly by w naszej firmie

pawel

większość z wypowiadających się to ludzie o IQ tak niskim, że po prostu nie ma co MARZYĆ o pracy w PTK (nie mówię o pracy w firmach zewnętrznych współpracujących z PTK). To, że nie odpowiadamy komuś na cv - oznacza jedynie, że dane cv nie przedstawia żadnej wartości merytorycznej. Prowadziłem ostatnio rekrutację do PTK i tak naprawdę na jakieś 30 CV - osób wartych zaproszenia było tak naprawdę 4... to chyba o czymś świadczy... Sam pracuję w PTK i jestem z tego DUMNY !!!

anonim

nie czytaja Cv. to pewne juz czytalem w necie, ze maja 75 procent nie przeczytanych Cv. sa kolekcjoneerami danych osobowych i tyle. nie zwracaja uwagi na wczesniej otrzyman eCv, ktore moglyby obnizyc im koszty rekrutacji i dawani ogloszen w gazecie, goldenline etc. kto tam zarzadza dzialem HR??

gosia

Centertel średnio co dwa tygodnie zmienia lub dodaje nowe ogloszenie o prace. szuka stazystow, specjalistow asystenytki. odpowiedzialam na trzy ich oferty - odpowiadajace moim kwalifikacjom al etez oczekiwaniom rozwoju. wyslalm poznij na asystentke dzialu personalnego - myslac ze moz ejedank mam za male doswiadczenie w rekrutacji. nie odpowiedzieli nawet na jedno moj aoferte, nic cisza. a za dwa tygodnie znou dadza to ogloszenie. nie wiem czy roba sztuczny tlum wokol siebie, czy po prostu zbieaja info o danych personalnych. ale zadna firma nie potrzebuje w ciagu 5 msc 6 asystentek dzialu personalnego, 8 stazystek i etc. cos mi tu nie pasuje. nie ufam tej firmie i w zyciu juz nie wysle do nich CV. jestem na nie. sa nieporfesjonlani, jako duz firma nawet nie maja automatycznego powiadamiania o otrzymaniu aplikacji. nie wiadomo co sie pozniej z tym dzieje.

anonim

Słowa kojarzące się z PTK. Centertel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..super. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od 1000zl Najbardziej podobało mi się w PTK. Centertel: atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w PTK. Centertel: brak mozliwosci ustaelnia dni wolnych na szkołę

Zostaw opinię o PTK Centertel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Centertel