PTK Centertel

Lublin

Opinie o PTK Centertel

demo
użytkownik zarejestrowany

@mika, firma jako PTK Centertel już od dawna nie działa. Z tego, co się orientuję, związane to było z innymi firmami telekomunikacyjnymi w Polsce. Rekiny pożarły małą rybkę, tak sądzę. Ciekawe tylko co tało się z pracownikami, czy zostali jakoś "rozsiani" po konkurencyjnych wtedy firmach.

ast

zgadzam sie ze ta praca jest tylko dla osob ktore nie maja rodzin i wogole zycia towarzyskiego. na popoludniwych zmianach czest trzeba czekac na miejsce wiecej niz godzine, non stop zmieniaja grafik i czy chcesz czy nie, ciezko cokolwiek zaplanowac przy takich rotacjach godzin, jedny plus to pieniadze wyplacane o czasie i za tyle godzin ile przepracujesz, ale to sa naprawde psie pieniadze ledwo idzie za to wyzyc.

Podstawka

Z mojej 11 osobowej grupy po 3 miesiącach pracowały tylko 3 osoby, pozostali zrezygnowali. Jest to praca dla osób potrafiących pracować w stresie, znających się na technice i nie mających rodzin, partnerów, dzieci ani znajomych. Idąc do pracy nie wiadomo było czy wyjdziesz po 5 czy 10 godzinach a czasami na rozpoczęcie pracy czekało się 2 godziny aż się zwolni słuchawka, miejsce pracy. Nic nie można sobie zaplanować. Praca bardzo stresująca, nie dla wrażliwych. Ale nie ma oszustw, płacą za przepracowane godziny.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z PTK Centertel - solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są odpowiednie . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PTK Centertel dbałość o wyszkolenie kadry Najbardziej nie podobało mi się w PTK Centertel: rotacja pracowników

Zostaw opinię o PTK Centertel - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Centertel