PTK Centertel

Gdańsk

Opinie o PTK Centertel

Stawka 9zl brutto/h, etat: 3/4 lub pelny(w zaleznosci od ustalen), po kilku m-cach duze prawdopodbienstwo zmiany etatu na wyzszy(ciezko na nizszy, zwlaszcza 1/2). Wyplacalna pensja bez zwlok, zawsze 10, czasem w pierwsyzm m-cu maja problemy przy wyplacie za umowe zlecenie(nie wiem czemu...), ale wyplata z umowy o prace w 2gim i nastepnych m-cach zawsze elegancko;) Praca tez jest ok. Jedyny - to system premii, na czysto to jest kilkadziesiat zlotych 40-80zl, powinno byc 2x wiecej;), stawka tez minimum, ale jak kto woli.....;)

Zostaw opinię o PTK Centertel - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Centertel