Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

kriss

Nie wypisujcie głupot i nie wprowadzajcie ludzi w błąd z tymi wakatami. Tam robota na stałe jest tylko dla wybranych a nie dla żadnych najlepszych. A pracownicy ze zleconych są tam tylko po to żeby nabijać premie operatorom.

cherrylady
@kriss

Na dziale kontroli jak i na taśmie jest duże zapotrzebowanie ale nie tylko. Develey oferuje naprawdę dużo stanowisk, a przede wszystkim stałe warunki zatrudnienia

boska

jesli ktoś z was poszukuje pracy w Develey niech zglosi się do biura Randstad ul. Zamoyskiego 51a, do p. Magdy. Zatrudnienie przez firmę Randstad, najlepsze osoby dostają wakaty w Develey. Polecam, nawet jako pracę na wakacje

karola
@boska

prawda, Develey także zatrudnia na wakacje choć z perspektywy doświadczenia wiem, że szukają osoby zainteresowane dłuższą współpracą :)

Robert

Jeśli chcesz zarobić jakieś sensowne pieniądze i pracować z normalnymi ludźmi w normalnej atmosferze, omijaj to miejsce, naprawdę.

Peter
@Robert

a jak dla mnie Develey oferuje bardzo dobre warunki. Jest to pewna praca, ludzie są naprawdę w porządku, nawet na początku zatrudnienia masz niezłe wynagrodzenie!

Cichy
@Robert

Pracuje 4 rok i jestem zadowolony - stałe warunki plus socjal. Polecam wszystkim którzy cenią sobie komfort i fajna atmosferę w pracy. Pozdrawiam

kornel

na okres wakacyjny też szukają, ale są bardziej zainteresowani potencjalnymi pracownikami na dłuższy okres czasu :)

edi

witam są tam przyjęcia do pracy dla kobiet może.

kerim

A co to za określenie, pracownik okresowy zatrudniony przez firmę zewnętrzną.Pracownik to pracownik nie umowa zlecenie tylko umowa agencyjna.Zakład wynajmuje pracownika jak mu potrzeba ale powinien pamiętać, że poniekąd to także jego pracownik i powinien dbać o jego dobro wszelakie.

kerim

Powoli zbliżamy się do sytuacji w której nikt nie pomyśli o zatrudnianiu pracowników w zakładach produkcyjnych na umowy zlecenia a tylko na umowy agencyjne z szeroko pojętą ochroną prawną/Kodeks Pracy. A to już nie będzie opłacalne więc powrócą zwyczajowe umowy o pracę a to oczywiście dotyczy większości firm.

go

W Develey od długiego czasu nie było zwolnień pracowników, z wyłączeniem pracowników okresowych, którzy są zatrudniani przez firmę zewnętrzną i którym nikt nie obiecywał, że długo będą pracować. Tylko takie osoby mogą pisać takie ... komentarze.

patinka

gacek > na magazyniera jest spore zapotrzebowanie, słyszałam, że poszukują sporo osób także próbuj! a co do sosu to osobiście preferuję 1000 wysp - genialnie pasuje do kanapek i pizzy albo salsa mexicana do potraw mięsnych ;)

Całaprawda

do inteligentnych osób...ilość negatywnych opinii o czymś świadczy...firmy które nie mają sobie nic do zarzucenia tyle negatywnych wpisów na forach nie mają, więc może warto o tym pomyśleć. Zresztą zawsze możecie przekonać się na własnej skórze. P.S. poza tym czy zadowoleni pracownicy nie mają nic innego do roboty jak tylko chodzić po forach i dzielić się wspaniałymi opiniami na temat własnej firmy? a może wchodzą na takie fora i inne portale z ogłoszeniami bo akurat szukają nowej lepiej płatnej pracy? kto to wie...;)

ela

FATALNA atmosfera pracy. Nie polecam. Nie kupię też żadnego produktu tej firmy. NIGDY

nina
@ela

Ela, nie wiem skąd takie stwierdzenie, ale powiem szczerze, że mój mąż chwali sobie firmę. Dobre warunki, stawka na początku nie najgorsza, z czasem dostajesz więcej lecz atmosfera bardzo komfortowa - fajni ludzie.

krystyna

jest OK, nie wiem skąd takie info, ale generalnie jest w porządku, komunikacja ma się ku lepszemu :)

Artur

Witam ma pan może jakieś namiary z działem rekrutacji czy może jakieś inne firmy zewnętrzne zatrudniają.Proszę o odpowiedz (usunięte przez administratora)

student

Czy może ktos orientuje sie czy firma zatrudnia w laboratoriach stażystów? i czy w ogóle zatrudnia stażystów? z zgóry dzieki za odpowiedz

do rubina

Żadna zmana nie może być kryta przez żadnego kierownika,chociaż w praktyce tak jest(usunięte przez administratora)

karolina

mam pytanie ma 21 lat czy trzeba miec doświaczenie z produkcja mam tylko doswiaczeni magazyny a chcial bym tam pracowac poniewasz pracuje tam moj nazyczony prosze oodpowiedz

50+

Wielkie dzięki, spróbuję.

mala

cały czas poszukuja operatorow, daja im podobno dosc niezle stawlki i sa zatrudniani od razu przez firme a nie przez agencje jesli spelniasz ich wymogi to uderzaj tu masz link: http://develey.pl/kariera.php?adr=1&opis=ok

poszukuję zatrudnienia

Facet 50+ poszukuje pracy, ile można u Was zarobić i czy można zatrudnić się od razu przez Firmę. Wiem, że piszecie, że praca ciężka i atmosfera troszkę różna. Czy można liczyć na dobre przeszkolenie jako operator maszyn. Dla mnie liczy się przede wszystkim możliwość stabilnego zatrudnienia.Czy pracuje ktoś może z dawnego Z.P.T. z Radzymińskiej

bibigaba

stokrotka5434 - 2012-08-08 10:28:06 witam kochani ale głupoty tu wypisujecie. develey to b.dobra firma. ja pracuję przez randstad i nie poczułam do tej pory tzn w ciągu miesiąca, żeby mnie ktoś gorzej traktował, nawet jak coś ciężkiego to pytają czy dają radę. od razu dostałam szafkę, kluczyk, po pracy biorę prysznic, dostałam strój. przerwa 25min, w każdej chwili możesz wyjść do łazienki czy się wody napić, zastępuje Cię obsługa linii bezproblemowo, a 2 razy w ciągu zmiany oprócz przerwy oczywiście sami pytają czy nie chcesz wyjść. praca przy taśmie produkcyjnej. a czy to ciężka praca? ja mam 25 l, po pracy mam siłę iść na zabawę, więc sami sobie odpowiedzcie. osoby, które takie bzdury wypisują, pewnie zostały wywalone za (usunięte przez administratora).tylko trzeba pracować!!!!Zgadzam się z opinią stokrotki. Jeśli ktoś chcę pracować, a nie się obijać, to nie będzie miał problemu w tej firmie. Odnośnie szafki i kluczyka to akurat zależy u kogo się jest na zmianie-na jednej nie dostałam tych rzeczy przez 2 miesiące, na innej pierwszego dnia. Baby jak to baby, węszą w poszukiwaniu najnowszych ploteczek i powodów do sporów, ale i to da się przeżyć. Poza tym, zarówno kierownik, jak i brygadzista mają dobry kontakt z pracownikami- nie raz widziałam jak stawali za kogoś na linii i pomagali. Normalni ludzie!! Zazdrość i zawiść zżera co niektórych.. Oczywiście jak się (usunięte przez administratora) to i opieprz jest, ale zawsze musi być do tego powód. Praca jest ciężka- nie da się ukryć, czasem ręce odpadają, ale innego dnia nawet nie odczuję się negatywnego jej wpływu. Odnośnie płacy- jeśli przychodzisz przez wszystkie dni od pn do pt plus jakieś weekendy (o które ciężko) to może 2 tysie będą. Agencja na nas zarabia, dlatego tylko tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.