UPS SCS POLSKA

Legnica

Opinie o UPS SCS POLSKA

...

Oj to prawda, w tym zakladzie mozna tylko nabawic sie depresji, nic wiecej ...

montażystka

Dziewczyny, omijajcie ten "zakład" szerokim łukiem. Zwierzęta są lepiej traktowane niż pracownicy SCS. My jesteśmy tylko od poniewierania i od nadrabiania zaległości sobotami, bo przecież nie mamy rodzin, planów i innych zajęć. Mamy tylko wyrabiać normy, chociażby kosztem swojego zdrowia. Ważne jest tylko to, żeby ilość sztuk na wysyłkę się zgadzała. Zapraszam tych, co siedzą na stołkach - niech usiądą na maszyny i niech wyczarują sobie te brakujące sztuki. Pozdrawiam dziewczyny z produkcji, trzymajcie się i nie dajcie się, bo zdrowie jest najważniejsza, a pracy nie brakuje . :)

Natalia

@montażystka czy rozmawiałaś z pracodawcą o warunkach? Czy nie da się nic z tym zrobić? Czy ktoś jeszcze odczuwa ten sam problem? Proszę o pozostawianie opinii na temat pracy w firmie UPS SCS POLSKA.

montażystka

Ta firma to jeden wielki brak organizacji i nie tylko mechanicy narzekają. Wiecznie czegoś brakuje, o wszystko trzeba się prosić, maszyny zepsute i mamy na nich pracować. Śmiech na sali, a potem ogromne pretensje, że panie się nie wyrabiają. Może warto zdjąć klapki z oczu i dostrzec te inne, niby mniej znaczące problemy? Bo póki co największymi problemami są na przykład krzywo stojące wózki albo pojemniki z materiałem. Śmiać się, czy płakać? Organizacja pracy w tej firmie to chyba żart. ;-)

Natalia

@mechanior czy firma UPS SCS POLSKA nie zapewnia narzędzi do pracy? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy ktoś jeszcze uważa, że brakuje podstawowych kluczy i części do maszyn w pracy mechanika?

Karolina

Czy praca administratora z językiem niemieckim jest w miarę dobrze wynagradzana? Może ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji? Chciałabym aplikować i dobrze mieć info bezpośrednio od pracowników firmy.

mechanior

Współczuje przyszłym mechanikom.praca bez podstawowych kluczy i części do maszyn. A jak się ktoś to mam komplet kluczyków do stacyjek maszyn

montażystka

dziewczyno Katarzyno ze zmiany C szkoda że na skarge nie poszłaś do prezesa że ludzie są tacy żli opsadziłby cię w ramki i byłabyś nietykalna jeżeli nie dajesz rady to odejdz bo ruszasz się jak mucha w smole

buszka

@ Adc - a ty przestan wymieniać nazwiska na gowork bo to nrównie nie fajne jak jej obnażanie na facebooku

Adc

(usunięte przez administratora)przestrzeń pokazywać swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na feisie bo to bardzo obrzydliwe dziewczyno nie masz żadnego wstydu

Bez nicka

Ten zakład sięgnął dna- ryba psuje się od łba

...

Nikomu NIE POLECAM pracy w tym zakładzie. Traktowanie pracownika to jakiś żart. Liczą się tylko wydajności, a to, że na hali jest gorąco jak w piekle i dziewczynom nogi uginają się, nie wspominając że zalewają siódme poty to już nikogo nie obchodzi ... Same zakazy, tego nie wolno, tamtego nie wolno, nic dla pracownika, a my mamy starać się ... Poza tym zawiść ze strony koleżanek z pracy, każda serdeczna, a jednak cieszy się gdy druga ma gorzej , szkoda słów ... Ciężko się o cokolwiek doprosic, stanowczo odradzam;)

Montażystka

Mi też nie, o Darka też nie. Tak czy siak i tak są zajęci, więc dziewczyno pracą się zajmij a nie się za mechanikami oglądasz ... Pozdrawiam

....

Przykro mi, ale nie chodzi mi o Bartka ani Manka, tylko o innego :-P Pozdro zazdrosnice

Montażystka

A którego konkretnie ? Chociaż się domyślam... przykro mi, zajęty..

xx

MEGALOMANIA u niektórych pań zmianowych to sięga niemalże Himalajów,,, pokończyło to zaledwie w rok CKU, a sprawiają takie wrażenie jakby co najmniej to Oxford był.,, ukończony w pełnym wymiarze nauki. To naprawdę już nie w głowie ale w d...ie mają poprzewracane... Nobilitacja polega, albo konkurs na tym ,która buduje się.

....

Pozdrawiam przystojnego Pana mechanika ze zmiany C ;)

Xxxxxx

Serdecznie NIE pozdrawiam Pani która w sobotę na drugiej zmianie bezczelnie podgryzla nie swoją pizze... P.S wiem kim jesteś...

montażystka

Dziewczyny, wiedzą które,,,( ze zmiany C ) jesteście wielkie,, dziękuję za dzisiejsze spotkanie, za pamięć, za wszystko, za współpracę. Niesmak pozostawia tylko ten portal ale cóż,,, nie każdy czyta inne portale.. Pozdrawiam Was kochane...

nina

hey ważne dla mnie czy firma oferuje benefit system i ile kosztuje multisport np dla drugiej osoby ?

mmmmm

@xxx 04.03.2016 12:18
Tez tak sadze

i tu ma pani racje

montażystka 2016 r

Nikomu nie radzę starać się o pracę w SCS Polska w Legnicy, naprawdę, daje to pod rozwagę wszystkim czytającym i szukającym pracy,, to totalne dno, w średniowieczu ekonom lepiej traktował parobków.

Neli

Żal... Wpisy są usuwane... Widać że firma się wstydzi jakie proponuje żałosne zarobki!!! Powtórzę jeszcze raz... NAJNIŻSZA KRAJOWA ZA SYSTEM TRZY ZMIANOWY!!! Zresztą nie ma czym się chwalić że ludzi ma się za popychadła i za tanią siłę roboczą.

stefania
@Neli 26.02.2016 17:53

Najniższą krajową mają pracownicy nowi i ci z małym stażem, już nie przesadzajcie. Jak ktoś narzeka, to niedaleko jest duży wybór firm, po co tu siedzicie. Tylko nigdzie nie będziecie miały dwóch przerw i na papieroska nie będziecie latać co chwile

montażystka

Oj,oj, coś nie tak jest w firmie, uczy się i uczy kogoś na zmianową tyle miesięcy i nic, ani zmianowej konkretnej ani przed nami żadna perspektywa współpracy. I co, i to że to wszystko za nasze ciężko zarobione pieniądze. Efektów brak panie kierowniku.

montażystka

A od kiedy to my montażystki jesteśmy "własnością" firmy(kierownika, prezesa brygadzistów), czy brałyśmy ślub na dobre i złe, że nie możemy za siebie odpowiadać, tylko mamy tak pracować jak to firmie pasuje?

nnnnn...

romek to nie jest twoje forum, poczytaj dobrze

Ktos

To teraz wiem po ile procent się opłaca robić 105 i ani sztuki więcej pani z taką wydajnością wzięła tyle samo co pani z 118 żenada sami zachęcają do mniej robienia a mnie to na rękę będę się więcej opierdzielac

scs

i tu masz rację, na opierdzielaczy nikt nie będzie robił, telefony spacery a nam łups po premii, śmiech na sali, czy góra myśli, że jesteśmy tak naiwne i głupie?

Ktoś

I jak dziewczyny zadowolone z wypłaty masakra czas szukać nowej pracy niech zostaną same te panie które maja gdzieś wszystko i robią bo robią jak widzę że ma fajna robotę to ona zamiast się starać to woli siedzieć na telefonie my starsze że stażem mamy na nie robić nigdy

nobi

Wymagania moze i male, ale nie każdy sie nadaje do jazdy po małym miescie a co dopiero po Wrocławiu.

byly pracownik

Przemus Ty zazdrośniku gryzie Cie cos ? To sie mówi a nie zachowuje sie tak idiotycznie głupio

były pracownik scs

Oho ho widzę, że Przemka.W wzielo na sceny zazdrości, co za krytyka , normalnie współczuję intelektu w jaki sposób napisaleś swoją opinie . Pozdrawiam całą reszte prócz tej osoby która napisala tą opinie bez skladni i ładu , odsyłam do poczytania na temat interpunkcji :)

cmp

Zawsze można spróbować. Jak sie nie spodoba to zawsze mozna zmienic.

nobi

Kurier we Wrocławiu to raczej wyzwanie. No ale do odważnych świat należy.

beka

Szkoda słów na te forum...

xxxxo

Taki jeden nie wiem czym chciałeś za imponować tym ze pytasz co nie ? Nikt tego nie popiera bo magazyn nie ma słowa wiec trzymaj jezyk za zebami

bedziesz ty

Jeszcze nie wiem o kim mowa , ale się domyślam . Jesli ktos ma cos do kogoś to mówi sie prosto w oczy a nie obrabiandupe za plecami . Tchorze

Xxxx

Hahaha....i wszystko jasne! Żal... Dziewczyno ogarnij się ;-)

montażystka

Pani Alicjo; Zrezygnuj pani z funkcji zmianowej, 1/2 roku zleciała i coś brak efektu. Z prośbą i z pełnym szacunkiem montażystka. Ps. Miej pani nad sobą i nad nami litość.

Ja pracowałem w UPS SCS w Łazach reszta biura jest na 17 stycznie. Jak czytam te wszystkie wpisy to mam wrażenie że chyba wszyscy pomylili firmę o której chcieli się wypowiedzieć. Pracę w Łazach polecam wynagrodzenie całkiem niezłe ludzie jak to ludzie niektórym odpowiadają innym nie. UPS kreuje się na nowoczesną firmę ale niestety największym osiągnięciem to jet tam Excel.

xxx

Ja montażystka, chce w swoim imieniu (a może jest nas więcej, mam nadzieję) wyrazić opinię, jakże to jestem szczęśliwa za danie mi możliwości pracy w tej '" szacownej " firmie. Brakuje mi tylko napisu nad bramą główną "Praca czyni wolnym " ale w języku niemieckim.

montażystka

Ludzie , ludzie , co ma piernik do wiatraka, nie idzie przeżyc, no jake te nasze zmianowe są mądre, no tylko włączyć fejsbuka, jak nie jedna to druga , a jaki to ma profil , a co zdjęcie o niej świadczy, a co z oczu paczy, ano gówno to prawda, jedna przez druga na jakims forum chwalą się, a, w pracy to totalny przechył, , popisy kim to się jest, albo wcale nie jest w rzeczywistości to prawda, Nikomu ten fałsz i brak profesjonalizmu nie jest potrzebny.

@xxx 21.11.2015 13:48
prawda dno

no patrz, po co śledzisz zmianowe, wywal je z FB, jak ci się nie podobają ich posty i zdjęcia, nikt nie potrzebuje fałszywych znajomych :)

@:) 30.11.2015 11:25

hm nie bede sie znizac do ich poziomu totalne zera :)

dghdfh

jak wygladaja zarobki? da sie wyciagnac 2tys z nadgodzinami?

Ania.D.95

Cześć wszystkim mam pytanie jakie są warunki jako montażysta ? mam iść w czwartek na rozmowę i chciała bym się dowiedzieć co i jak. Czekam na szybką odpowiedz ;) Pozdrawiam.

@Ania.D.95 10.11.2015 16:28

lepiej daj sobie spokoj

cbścba...

A komu przeszkadzała smoczycza i czarna mamba,,,czyżby uderz w stół...itd, a może gorzej? czy to też będzie usunięte?

zm.c..

Oj Agnieszka, Agnieszka, jak długo czarna mamba będzie tobą rządzić,,, bo co, bo cię wzruszy prezentem na urodziny???

Montażystka zm.C

Dziewczyny uwazajcie na panią lizuske że zm.A Wiolete.W wszystko przekazuje naszym dziewczyna co uwas się dzieje kto co powiedział kto coś zrobił to jest nie fer jak tak można najeżdżać na swoich zenada zrobcie coś z tym

obserwator
@montierka 19.10.2015 17:47
Zgłoś też, jak najeżdża na zmianę A swoim koleżankom ze zmiany C!Jak zbiera informacje, a pózniej ploty sieje i nabija się z n...

masz jakieś dowody, że najeżdża na swoją zmianę?ja zawsze słyszę, że ją broni plotki , plotki i pomówienia pani montierko, panie z klamek na jakich nowych projektach są?która? przecież żadna z nas nie wybiera sobie pracy więc po co to gderanie i zarzuty? może drogie panie wprowadzicie zakaz rozmowy z innymi zmianami? najlepiej żyć zadufanym w sobie i w kłamstwie, swoją drogą co ma takiego do ukrycia zm.a?

gość
@obserwator 19.10.2015 18:36

Zanim swoje myśli przelejesz na papier,to proponowałabym Ci Przeczytać jakąś książkę nawet "PIERWSZĄ CZYTANKĘ",może nauczysz się choć trochę składni,gramatyki czy stylistyki zdania.Bo twój wpis przypomina mi "Ja wszystko rozumiem ,ale o co chodzi?"

roman

Praca w dziale IT w UPS to żenada, zajmujesz się dosłownie wszystkim do tego w ogóle Ciebie nie szkolą, zapier... po klientach i w samej firmie, atmosfera braku zaufania i podpierd... podobno teraz jeszcze pozabierali samochody służbowe, firma totalnie zeszła na psy!

Zostaw opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPS SCS POLSKA