Opinie o UPS SCS POLSKA w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UPS SCS POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPS SCS POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS SCS POLSKA w Legnica

B42

Nowy samochud kierownika (dyrektora) a nam wiecznie wciskają ze na podwyżki nie ma. Kto dobrze ustawiony ten ma.

Obiektywna

Wiele poniżej napisano.Fakt bardzo trudna sytuacja w firmie.Coraz więcej projektów przenoszonych do Maroka.Brak perspektyw na przyszłość powoduje wiele frustracji wśród załogi.Niezadowolenie z wynagrodzeń od lat nie zmieniających się stawek z funduszu socjalnego powoduje niechęć załogi do dalszej pracy.Coraz więcej osób odchodzi z pracy i niestety żadna nie żałuje zwolnienia się z firmy.Z tego powodu też trudno wymagać od załogi aby przykładała się do pracy tak jak powinna.Dotyczy to tak samo obsady Liderowskiej jak i zwykłych montażystów.Kierownictwo nawet jak by chciało to na kogo ma wymienić liderkę z obszaru 4? To w jaki sposób ta osoba się zachowuje wszyscy wiedzą.To że wysługuje się swoją zastępczynią mimo że obszar 4 jest dużo mniejszy niż był też wszyscy wiedzą.Ale przypominam szanownym koleżanką że wam nikt nie pasuje po Wioli miałyście dwie liderki były złe.Więc macie tego na kogo zasługujecie.Wszyscy jednym głosem wołali Bożenka na liderkę.A teraz gorzkie żale anonimowo na forum? Pretensje możecie mieć tylko do siebie!

Anonimowy
@Obiektywna

Zwykłych montażystów? Dzięki tym według pani pewnie z biura "zwykłych montażystów" ten zakład jeszcze jakoś istnieje.Dzieki nim macie wypłatę.

Obserwator Nowy wpis

Zazdrościć nie ma czego ale czy normalna liderka staje przed załogą krzyczy (usunięte przez administratora) czemu tak na mnie patrzycie? Czy normalna liderka straszy notatkami służbowymi każdego kto się jej nie podporządkuje? Takie zachowanie na pierwszy dzień wspólnej pracy? Przez Wioletę nikt nie płakał przez nią w pierwszy dzień były łzy

Niktos Nowy wpis

Dlatego szczerze mam nadzieję że jak to mówią trafi swój na swego i mam nadzieję że te osoby będą tak samo gnębione w nowych zakładach jak oni teraz gnębią Marcelinę bo dziewczyna nic im nie zrobiła a jak nie wykonują jej poleceń i nie słuchają jej to piszę notatki i ma rację i jak można pisać że leci do Maroka bo coś tam nie byli nie widzieli a taka nieprawdę piszą dlaczego z zazdrości ale droga wolna chcesz lecieć idź do szefostwa napewno ciebie też wysla jaki problem.

Motyl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy to prawda że zamykają SCS?

Niktos Nowy wpis

No najlepiej zamiencie sobie na wiewióre bo ona jest taka cudowna i wogole świetna a za plecami tak wam (usunięte przez administratora) obrabia że głowa mała.Marcela jest lepsza liderka niż wy wszystkie razem wzięte.Zluzujcie gatki i dajcie już spokój i tak dostaniecie wypowiedzenia i tak.

Solidarni

Co ty SB myślisz że bd rządzić zdaje ci się my się nie liczymy z twoim zdaniem ustawiaczom każesz pracować przewiercac a sama co robisz nic blakasz się i nie wiesz co że SB zrobić jak bd odchodzić wiesz że nie znajdzie się osoba która się z TB pożegna notatki pisz do woli tylko patrz jak na cb pójdą ale do kierownika nie do brygadzistka my tylko czekamy na twoje zastępstwo nikt cię tu nie chce

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie UPS SCS POLSKA? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
B42

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w UPS SCS POLSKA?

Żal czytać twoje wpisy... Żal to widocznie tobie (usunięte przez administratora) Ściska że sobie radzi, że trzyma wszystko w garści wie co z czym gdzie kiedy. Pracownicy jak by chcieli, zrobili by coś z tym.jest wiele możliwości. No ale cóż.... kom. pisze osoba która sama za wiele nie potrafi, nie posiada odwagi cywilnej coś z tym zrobić. Najlepiej anonimowo ogon pod (usunięte przez administratora) I cicho sza na forum bohaterzy... 95proc pracowników jest za! Właśnie tą liderką... Nie urodził się taki który to każdemu dogodził. Właściwą osobą na właściwym miejscu.mniei też jak trzeba, dojedzie bo zawiniłam. Jest moja przełożoną i ma do tego słuszność . Cieszmy się że większych kar dyscyplinarnych nie wyciąga. Za zniszczenie materiału, nasze błędy produkcyjne. A ciebie koleżanko zapraszam do biedronki na kasę, zarobisz więcej a i może przełożeni będą łaskawi, tylko pamiętaj o 1 tam też trzeba pracować i tam też będziesz wypisywać.

Obiektywna

@Obiektywna

Jedyna liderka która była ok po Wioli to Marcela jeszcze dawała radę ale oczywiście nikomu ona nie pasowała dlatego też zrezygnowała z liderowania na obszarze 4 bo jak widać na ogólnej nikt na nią nie narzeka na obszarze 4wiekszosc po niej jechalo jak mogło dlatego się nie dziwię że nie wytrzymała i zrezygnowała później jak zeszła na maszyny to była posądzana o takie rzeczy że głowa mała teraz przynajmniej dziewczyna ma ekstra załogę i póki co nie słychać żeby ktoś na nią narzekał obszar 4 napewno z zazdrością patrzy na ogólną i sobie w brodę pluje że straciło tak fajna liderkę ale cóż trzeba było wyeliminować potencjalnych przeciwników żeby się dostać do stołka.

Obserwator
@Nicpon

Błędem nowych liderek jest to, że nie potrafią współpracować z ludźmi. Jak dostały władzę to w głowach się przewróciło. Marcela? Nam za dużo nie wolno mówić, bo obraca się to przeciwko nam i rzucane jestesmy na wszystkie prace

Nicpon

Co wam ta dziewczyna zrobiła ze tak ja wyzywacie wiesz co to jest hejt i za takie wyzwiska można ładnie oberwac z tego co słyszałem to ona i tak ma przerąbane bo wiewióra się na nią uwzięła.Od niektórych dziewczyn też ładnie pachnie jak dzień wcześniej się napiją i na drugi przyjdą do pracy wali chara alkoholowa aż ciężko koło nich przejsc.

Nicpon

Macie rację trzymajcie ją mocno jedyna liderka która się nadaje na to stanowisko pozartuje posmieje się takich liderów nam trzeba a nie takich co tylko patrzą aby zgnebic pracownika i zastraszać ale to do czasu.

Anonimowy

Samolubna

Może czas się postawić i zrobić zebranie z kierownictwem i brygadzistka i powiedzieć co się dzieje jaki jest stosowany (usunięte przez administratora)wobec pracowników bo to co się dzieje to jest jakaś tragedia każdy się jej boi i żyje w strachu a może wkoncu kierownictwo zrobiłoby z tym porządek bo stołek uderzył do głowy i robi co chce.

Ak

Czy są jakieś przyjęcia na Utrzymanie Ruchu?

Czy w firmie UPS SCS POLSKA są regularne szkolenia pracownicze?

Jak miło się pracowało w sobotę. Spokojnie, Wiola z uśmiechem powitala nas, powiedziala co jest ważne, rozdzieliła pracę. Co chwilę nas odwiedzała, pytała czy wszystko ok. Dziękujemy, prosimy o więcej

Czy zdarzają się nadgodziny w UPS SCS POLSKA?

Lolek

Juz teraz nie bedzie zadnych nadgodzin. Placic nie chca. Za nadgodziny wolny dzien. Ciekawe czy to jest zgodne z kodeksem pracy.

Anonymus

Ktoś tu ma wysokie mniemanie o sobie Masakra normalnie,właśnie na cynku jest liderka która ma serce ze złota i obstaje za swoimi ludźmi,i jest chyba jedyna liderka która się nadaje do tego stanowiska bo reszta do wymiany zwłaszcza liderka Bożena która drze się na pracowników i wyklina do nich,wogole niema szacunku ściąga czasem swoją zastępczynię na pomoc gdzie inne liderki świetnie sobie radzą,i nie potrzebują pomocy drugiej osoby.Takze jeśli są do wymiany liderki to 4obszar na 1strzal dziewczyny uważajcie na nią bo nie wiecie co i do kogo na was gada.Gratuluje tak wysokiej samooceny naprawdę może jeszcze brygadzistka powinna być ????

Niktos

????

Anonymus

No to się pomyliłeś pomyliłaś z imienia niestety ale bronić samej siebie też trzeba umieć na każdego jedzie jak może zapomniał (usunięte przez administratora) jak cieleciem był oby kierownictwo przejrzało na oczy i wymieniło pozal się Boże ta liderkę. Po koleżankach jeździ jak po szmacie zwłaszcza tych od fajek dziwię się że one jeszcze nie przejrzaly na oczy.To jest seria niema mnie kto obronić to się sama obronie bo większość zakładu wie jaka jest i do czego jest zdolna.

Dużo by pisać .Dla nie których osób było wiele nie wygodnych komentarzy więc postarały się o usunięcie.Szkoda że z taką starannością przeglądają to forum a nie zajmują się swoim życiem.Pewnie ciśnienie im się podniosło.W takich warunkach ciężko się pracuje.Załoga skłócona .Zakład w ciężkiej sytuacji.Zarobki kiepskie w porównaniu z innymi zakładami na strefie.Osoby odpowiedzialne za kierowanie ludźmi wolą skakać sobie do oczu zamiast gasić konflikty które w każdej firmie się zdarzają.Palarnia główne miejsce do plotkowania o innych .Mama z córką zapomniały już jak to jest gdy jest się w niełasce u pewnej wiewiórki.Niech przypomni sobie jak została potraktowana jak była na zwolnieniu i jak to ona była na tapecie w trakcie papierosa!

Nicpon

No ktoś się może bal że za dużo faktów może jeszcze wypłynąć,uderz w stół a nożyce się odezwa zachwalać sama siebie i później bronić trzeba umieć,ktoś tu za dużo myślał że będą za nią obstawać a tu proszę jakie zdziwienie jak zaczęli po niej jechać to komenatrze zostały usunięte a taki byłem ciekawy jak to się dalej rozwinie.

Nicpon

A jeśli chodzi o mamę z córką to one takie same jak wiewióra szukają tylko tematu do plotek.Szkoda tylko że mama nie wie jak wiewióra po niej jeździła jak się szkoliła zresztą nie tylko na nią jeździ na inne swoje "przyjaciółki również"ale lepiej włazić jej w(usunięte przez administratora)o przecież widać że każdy jej się boi i zrobią wszystko co ona chce.

Nikt

Honor dla kierownictwa to tylko marka telefonu

kiedy wróci na obszar 4 nasza liderka? pożyczyliśmy ją na 3 miesiące, do dziś nie wróciła. czy nikt nie widzi, że rozsypuje się nasz zespół? w takiej atmosferze, jaką stworzyła nam teraźniejsza liderka nie da się pracować. nikt do siebie się nie odzywa, nie współpracuje a pomoc między nami to już historia. ciągłe dziwne uwagi pretensje i uszczypliwości z jej strony odbierają chęć przychodzenia do pracy. szybko zapomniała jak była kiedyś jedną z nas z zazdrością patrzymy na obszar 1 i łzy same cisną się do oczu.

@pracownik

Serio A co wam zrobiła tą liderką A to jaką jest atmosfera i to że ludzie ze sobą nie gadają to tylko i wyłącznie dlatego że większość ludzi jest fałszywa i wredna jedną drugą obgaduje może niech kierownictwo rozwali nasz zespół to innym się skończy pracą tylko na jednej pracy (robienie klamek)bo co niektórzy tylko to potrafią niestety.Moze jak rozwala nasz zespół i nas porozrzucaja po innych halach to co niektóre usiąda na (usunięte przez administratora) polecam się zamienić z daną liderką bo widzę że co niektórym brakuje Wiolety bo jej można było wejść w (usunięte przez administratora) i każdy robił co chciał.

Anonymus

Jak to jest dopiero było zebranie z prezesem i kierownikiem że mamy ich wspierać A nową liderką z dnia na dzień kaze im się uczyć(ukrainie) polskiego bo jak nie to mają nie przychodzić do pracy ,jest wulgarna i krzyczy psychicznie zneca się nad pracownikami krzycząc i klnac do nich.Nie nadaje się na zastępcę dlaczego prezes bez badań psychotecznicznych pozwala takim osobom rządzić pracownikami.

Assa

Jak tam zwolnienia już się zaczęły w scs likwidacja tak pięknego zakładu

Niktos
@Assa

Dla twojej zawistłej wiedzy w SCS nie ma zwolnień A wręcz przeciwnie trwa rekrutacja do firmy

pik

Ma ktoś tam bezpośredni numer ?

ania

Witam czy są przyjęcia do pracy w SCS

Aleksander
@ania

Witaj Aniu. Czy jest jakieś szczególne stanowisko pracy, które interesuje Cię, jeżeli chodzi o zatrudnienie w firmie UPS SCS POLSKA? Zdradzisz mi jakie stanowisko miałaś na myśli pisząc swój post? Z góry dzięki.

@Aleksander

Praca na produkcji jako montażystka scs polska legnica

Zostaw merytoryczną opinię o UPS SCS POLSKA - Legnica

• Jak się pracuje w UPS SCS POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy UPS SCS POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS SCS POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPS SCS POLSKA