Opinie o UPS Polska Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UPS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie UPS Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS Polska Sp. z o.o. w Białystok

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w UPS Polska Sp. z o.o.?

Była klientka Nowy wpis

Najgorsza firma kurierska ever …! Paczka wysłana do USA, wartość paczki 150 zl. Za wysyłkę 116 zł. Przy odbiorze (dwa dni po gwarantowanym dostarczeniu) kurier przekazuje informacje ze aby odebrać paczkę należy dopłacić 800 dolarów (około 2500 zł …!!!!)

Czy UPS Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

@niezadowolona Nowy wpis

Eksperowa przesyłka za którą zaplacilam 40zl nie dotarla do mnie wcale ekspresowo(zamowione we srode dostarczone w poniedziałek). Od piatku 10.20 byla w ostatniej sortowni i nie została przdkaaana do wydania. Najgorsza firma kurierska. Niepolecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie UPS Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z UPS Polska Sp. z o.o.?

Lucyfer

UPS to najgorsza firma dzisiaj paczka miała być dostarczona a kurier CH.. zmienił przed 19 na dostarczenie w innym terminie taka nie kompetencja tej firmy że to jest poprostu patologia,wozi ją cały dzień na pace i zamiast przyjechać to wiezie ją spowrotem.

marlenaporto

czekam na paczkę od 5 dni, status zmienia się z "w drodze" na "w doręczeniu", a po południu pokazuje się informacja, że paczka została zatrzymana do doręczenia w innym dniu. Człowiek zamawia kurierem, żeby było szybko, a oni mają to gdzieś! bo co? bo nie opłaca się jechać z jedną paczkę na wieś? jasne, rozumiem, ale wtedy nie bierzcie zlecenia (usunięte przez administratora) bo ludzie czekają!!!! NIGDY WIĘCEJ UPS!!

UPS Białystok
@marlenaporto

Dzień dobry. Chcielibyśmy wyjaśnić tę sprawę. Prosimy o kontakt pod nr tel. 697610978. Niezwłocznie zajmiemy się jej wyjaśnieniem. Pozdrawiamy.

Maria

Faktycznie są tu tak okropne warunki jak tu ludzie opisują? Podoba firma nie oferuje niczego ponad jakiekolwiek minimum, benefity jak już to są tylko za dopłatą. Do tego ktoś chyba próbował nawet podjudzić "narzekających" do odejścia, skoro tak im się nie podoba. Serio nieprzyjemnie to wyglądało ale tak właściwie czy do teraz tak jest czy może coś zmieniło się na lepsze?

Jerrydd

Chciałbym się dopytać. Skoro macie tak źle to i nadal tu tkwicie to czemu to co was tu trzyma? Czyżby gdzie indziej was nie chcieli za takie pieniądze, brak odwagi do zmiany pracodawcy?

Na jakie benefity można liczyć w UPS Polska Sp. z o.o.?

UPS nie oferuje niczego więcej niż niebędne minimum. Luxmed, Benefit za dopłatą. Kiedyś były budżety na jakieś posiadówy w knajpach, owoce. Acha, i raz w roku dostajesz muffinkę na dzień założyciela. Nic specjalnego.

Weronika

Kiedy zamówiłam paczkę, kurier przyjechał pod mieszkanie, mnie oraz nikogo innego w tym czasie tam nie było. Przedzwonił do mnie iż czeka przed blokiem i prosi aby się pośpieszyć z przyjazdem. Kiedy podjechałam zauważyłam iż kurier odjeźdża, minęłam się z nim. Zadzwoniłam do niego raz jeszcze od razu po jego odjeździe, dostałam tylko informację zwrotną w której zostało powiedziane iż za późno przyjechałam oraz Pan szanowny kurier znajduje się już gdzieś indziej i nie ma zamiaru zawracać. Naprawdę pierwszy raz spotkałam się z tak chamskim podejściem w stosunku do klienta, nie polecam. Zresztą nie tylko po swojej opinii widzę iż często Panowie kurierzy z UPS nie są uprzejmi. Mam nadzieję iż w najbliższym czasie się to zmieni. Pozdrawiam.

YY

Firma fatalnie zarządzana, kadry praktycznie nie istnieją. Polacy na dyrektorskich stanowiskach wyzyskują podwładnych, nie potrafią również niczego wywalczyć dla pracowników, zachowują się jak psy ogrodnika. Firma wymaga poświęceń nie oferując nic w zamian, praca w nadgodznach nie jest rozliczana, praca o charakterze wyjazdowym jest traktowana jako delegacja bez nadgodzin, wyjeżdzasz z domu o 6, wracasz o 21 a otrzymujesz wynagrodzenie za 8h pracy. Mobberzy pozostają na stanowiskach a ofiary uciekają z firmy, często zbiorowo. Pracownicy traktowani są nierówno, niesprawiedliwie, jedni poddawani są ciagłym kontrolom pomimo bardzo dobrej opinii pozostali pozostawiani są w spokoju, odnosi się wrażenie, że firma w ten sposób zmusza pracowników do rezygnacji z pracy, ponieważ nie zamierza płacić za likwidację stanowiska. Pracownicy latami procesują się z UPS, niestety firma angażuje duże środki w walkę z byłymi pracownikami. UWAGA na UPS! Moje sugestie dla UPS Polska Sp. z o.o.: Firma fatalnie zarządzana, kadry praktycznie nie istnieją. Polacy na dyrektorskich stanowiskach wyzyskują podwładnych, nie potrafią również niczego wywalczyć dla pracowników, zachowują się jak psy ogrodnika. Firma wymaga poświęceń nie oferując nic w zamian, praca w nadgodznach nie jest rozliczana, praca o charakterze wyjazdowym jest traktowana jako delegacja bez nadgodzin, wyjeżdzasz z domu o 6, wracasz o 21 a otrzymujesz wynagrodzenie za 8h pracy. Mobberzy pozostają na stanowiskach a ofiary uciekają z firmy, często zbiorowo. Pracownicy traktowani są nierówno, niesprawiedliwie, jedni poddawani są ciagłym kontrolom pomimo bardzo dobrej opinii pozostali pozostawiani są w spokoju, odnosi się wrażenie, że firma w ten sposób zmusza pracowników do rezygnacji z pracy, ponieważ nie zamierza płacić za likwidację stanowiska. Pracownicy latami procesują się z UPS, niestety firma angażuje duże środki w walkę z byłymi pracownikami. UWAGA na UPS!

Helena

@Nie polecam z całego serca, jeżeli w firmie UPS Polska występuje problem z opisanym kierownikiem, to może warto zgłosić ten fakt szefostwu firmy? Były jakieś interwencje pracowników w tej sprawie i zgłoszenia? @Totalna porażka, możesz przedstawić, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w firmie UPS Polska? Czy wynagrodzenie powiększane jest o ewentualne premie bądź nagrody? Takie dodatki występują w tej firmie? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Totalna porażka

Nie radzę iść tam do pracy. Atmosfera jest trująca i bardzo stresująca. Od początku traktują Cię jak śmiecia i nikt z pracowników nie pomaga sobie nawzajem z dobrej woli i koleżeńskości, czujesz się tam jak intruz. (każdy jest dla siebie wilkiem ale po ciuchu i z ironicznym uśmiechem nie w prost). Kierowniczka jest okropna, ma takie odzywki że trudno uwierzyć, nie ma żadnego szacunku do podwładnego. Szef miewa humory takie, że lepiej nie mówić. Ogólnie nie polecam pracy i korzystania z usług firmy!

Tajemniczy pracownik

Na tym portalu powinny być szczere opinie o pracodawcy, a nie usprawiedliwianie się "blond kierowniczki", która próbuje oczyścić swoje imię. Jestem obecnym pracownikiem i uwazam, że praca dla KF jak każda inna ma swoje plusy i minusy. Każdy ma swoje humory i wymagania. Każdy pracodawca "czegoś " wymaga. Co do płacy to szału nie ma... Może kiedyś, w porównaniu do innych firm kurierskich zarabiało się tutaj bardzo dobrze, bo teraz to jest pułap wyrównany. Wszędzie płacą podobnie... Minusem jest to, że brakuje świadczeń socjalnych, w ogóle ich nie ma. A to by napewo wzbogaciło ofertę pracy, bo każdy w dzisiejszych czasach ceni sobie dobrą kondycję. Czasem szef kupi jakieś słodycze bądź owoce i postawi dla wszystkich ale czy każdemu to pasuje... A co do kierowniczki to fakt jest dobra zołza. Nie jest pomocna, a wręcz odwrotnie robi tak, że to Ty źle wypadasz i to Ty czegoś nie wiesz( a tak naprawdę nie zostałeś a dobrze wyszkolony) . Ale z drugiej strony ma sporą wiedzę i potrafi opanować 30 chłopa. Za to szacun. Ale stosunek do ludzi mogła by zmienić...

Nie polecam z całego serca
@Tajemniczy pracownik

zgadzam się w 100%, kierowniczka ma okropny stosunek co do ludzi, jest chamska i wredna, traktuje innych z góry. Nie jest pomocna, a wręcz odwrotnie robi tak, że to Ty źle wypadasz i to Ty czegoś nie wiesz( a tak naprawdę nie zostałeś a dobrze wyszkolony) - no dokładnie... ona szkolenie ma w (usunięte przez administratora) trzeba cały czas chodzić pytać prosić o pomoc a nikt nie podpowie nawet do kogo z tym iść a potem to Ty dostajesz (usunięte przez administratora) I to jest kierowniczka? bez żadnego wsparcia dla pracowników, jakaś psychiczna totalnie, znęca się nad innymi 'po cichaczu'. Pierwszy raz miałem do czynienia z taką wiedźmą (dosłownie), nie powinna tam pracować skoro brak jej umiejętności interpersonalnych. W innych firmach kierownictwo było przyjaźnie nastawione i pomocne, zawsze można było na kogoś liczyć bez obawy przed tym bazyliszkowym wzrokiem...

Helena

@Rysiek, rozumiem, że Twoje niezadowolenie wynika z poziomu klienta, który zamówił przesyłkę dostarczaną przez firmę UPS Polska. Czy próbowałeś może wyjaśniać tę sytuację w centrali firmy? Była jakaś reakcja na Twoje zażalenie? Czy są tutaj osoby, które pracują bezpośrednio w firmie UPS Polska i mogłyby opisać warunki, które oferuje firma nowo zatrudnionym osobom? Zachęcam do podzielenia się z nami swoimi informacjami na ten temat.

Rysiek

godzinie próba dostarczenia przesyłki a zawsze ktoś jest w domu a awizo zostało porzucone na skrzynkach na listy a nie u konkretnego odbiorcy ,wydaje mi się że z powodu oszczędności czasu pozostawiają przesyłki w punkcie odbioru a awizo podrzucają niechlujnie byle gdzie do klatki na skrzynki na listy a nie do konkretnego odbiorcy ,gdybym nie zauważył tego awizo to paczka została by zwrócona a zdarzyło mi się to już kilka razy 4 aż .Nie Polecam tej firmy !!!

Leon

Szkoda że frustraci wylewają tutaj swoje żale oczerniając ludzi których nie powinni.w sieci bardzo łatwo jest udać osobę anonimową nawet napisać że jest się klientem, pisać o sytuacjach które nigdy nie miały miejsca. Każdy człowiek może mieć lepszy lub gorszy dzień aczkolwiek jednak "boss" i "pani blondynka" zawsze trzymają wysoki poziom kultury osobistej.

Pracownikk
@Leon

Haha i kto to pisze .....kadra blondynka lub szef

Pracownikk
@Leon

Haha i kto to pisze....kadra blondynka czy szef ....przyznać się proszę....

PRACOWNIKK

Witam .Też kiedyś pracowałem w UPS Białystok i było dobrze do czasu lecz zrezygnowalem cale szczęście. Teraz to większość kurierów w tej firmie ma dość pracy w tym oddziale ale co poradzisz takie życie . Od niespełna dwóch lat jestem przedstawicielem w jednej z firm białostockich i jestem szczęśliwy. A powodem odejścia z UPS Białystok ?możecie się domyśleć sami czytając te forum .Wolę nie ujawniac imion .

Opinia jak najbardziej powinna być rzetelna. Uważam że każdy kto tam pracuje ma jak u Pana Boga, czasem wręcz zastanawiam się czy to praca czy przedzkole. Najlepiej mają Ci co ciagle płaczą i narzekają . Wszystko działa tak jak powinno ,sam boss jest ok nawet zbyt poblazliwym człowiekiem jest. Złego słowa o nim nikt nie powinien mówić. Pani kierownik kompetentna z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz kulturą w stosunku do osób które same mają kulturę. Pełen szacunek że ogarnia tylu chłopa . Sądzę że poziom swój dostosowuje do rozmówcy. Nikt nie wspomniał o panu z magazynu i pani z biura to chyba im należałoby się troszkę kultury nauczyć. Ogólnie chodzi tutaj by przekazać opinię a nie skupiać się na danych osobach- wiedz jak najbardziej polecam pracę tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o UPS Polska Sp. z o.o. - Białystok

UPS Polska Sp. z o.o.