UPS Polska Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o UPS Polska Sp. z o.o.

Czesiek

Zgadzam sie z przemówcą. Kurierzy pracują z językiem na brodzie... Nie ma kiedy zjeść, ciąganie cieżkich paczek, po roku dwóch kregosłup siada... Szef ma humor codziennie inny... Lepiej nie mówić. Najgorszy jest chyba nawet nie zapieprz tylko brak szacunku. Pyta czy wszystko ok, po czym chamsko odwraca się w polowie twojego zdania i sobie idzie. Tak się zachowuje normalny człowiek? Poważny prezes? Chyba jest to słabe??!! To już nie są te czasy. Pracownikowi nalezy się szacunek nie wazne czy pracuje jako magazynier, kierowca czy kierownik.... Bierz towar i jedz, nie narzekaj... Nikogo nie intersuje że się nie wyrobisz do 18-ej zjechac na baze... Nabijanie sciemnionych statusów bo do klienta nie ma jak dojechać nawet... co pozniej sie przejawia w reklamacjach, dlaczego kurier nie dojechal? Bo jakby dojechal to juz by byla 20-ta... a kierowniczka? masakra... Wredna, chamska, chyba ze jest sie jej pupilem... Nie zdazysz? Nie wyrobisz się? Odpowiedz: nie przesadzaj... Pozniiej na drugi dzien pytanie idiotki: Czemu tak pozno zjechales? Najlepszy tekst kierowniczki: Sytucja: zima. Kurier dzwoni i mówi że tam nie dojedzie bo zaspy, snieg itp. nie wyrobi się. Podpowiedź kierowniczki: "Omijaj złą pogodę"...

lilek

firma pozostawia wiele do zyczenia,kurierzy z jezykiem na brodzie biegaja,zeby sie wyrobic,a caly szef miewa humory takie,ze lepiej nie mowic.ogolnie nie polecam pracy i korzystania z usług firmy!

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o UPS Polska Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPS Polska Sp. z o.o.