Opinie o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY w Poznań

Rodzic

Nie polecam przedszkola Parostatek w Poznaniu. Rodzice, jeśli macie możliwość posłania dziecka do innego miejsca - zróbcie to. Tutaj nic się nie dzieje, dzieci całymi dniami siedzą w 4 ścianach, od początku roku szkolnego nie wyjechały nigdzie poza przedszkole, nikt przedszkola też nie odwiedził, ani teatrzyk, nie zorganizowano żadnych warsztatów. Nawet Mikołaja na Święta nie wynajęto. PRZECHOWALNIA w najgorszym wydaniu. Dzieciaki znudzone do granic możliwości. Afera goni aferę. Pomoce rządzą przedszkolem a nowa pani dyrektor nie żadnej mocy sprawczej, inicjatywy. Omijać z daleka ????

Marzena

Karty nauczyciela może i nie ma w Fundacji Familijny Poznań, ale za to jest mnóstwo pomocy i wsparcia od dyrekcji i z "góry" fundacji. Jeżeli potrzebujesz materiałów edukacyjnych dla dzieci, to mówisz i masz. Potrzebujesz funduszy na ciekawą wycieczkę lub dodatkowe zajęcia, gry logiczne czy inne wartościowe pomoce, to idziesz do dyrekcji i zaraz dostajesz. Praca u nich to praca dla ambitnych nauczycieli, którzy chcą się rozwijać i PRZEDE WSZYSTKIM CHCĄ DZIAŁAĆ DLA DOBRA DZIECI! Tutaj naprawdę macie dużą swobodę działania, a żaden stary dziad cymbał dyrektor nie będzie Was karał za Wasze ambicje i nie będzie kazał przynosić pisaków czy zabawek z chaty...

Nauczycielki z familijnego poznania
@Marzena

ha ha ha ha :) :) :) ale kłamstwo- Pracujesz w tym...."pożalsieboże" tałatajstwie chyba od wczoraj. Artykuły papiernicze kończą się zazwyczaj już w kwietniu i jak rodzice nas nie wspomogą to bieda aż piszczy, wycieczki - jak sobie sama zasponsorujesz albo rodzice. Złotówki nikt nie dołoży z "góry". Dyrekcji nie ma bo obrabia dla nich po dwie , trzy placówki- i to jedynie jest dobre bo można odetchnąć od ciągłej kontroli, krytyki i oceniania.. i wysłuchiwania ,ze jak się tobie nie podoba to na twoje miejsce jest stu chętnych. A może Ty masz przerost ambicji nad treścią i zapieprzasz 5 dni w tygodniu po 8 h z dziećmi, godzinę dziennie doliczmy do solidnego przygotowania się do zajęć to już razem 9, raz w miesiącu doliczmy ok 5 godzin na szkolenia, rady pedagogiczne i zebrania z rodzicami, sobotę poświęcasz na pisanie planów i papiery a w niedziele dyszysz ze szczęścia, że w poniedziałek znów cudowna orka na ugorze w cudownej fundacji!!! Bosko! I tak do emki przez kolejne 30 lat :) My pracujemy bo pracować gdzieś trzeba, ale cały czas szukamy innej pracy.

Piotr Fundacja Familijny Poznań
@Nauczycielki z familijnego poznania

Dzień dobry, jeżeli opisana sytuacja jest prawdziwa, w co szczerze wątpię, to proszę o kontakt na maila p.zieba@familijny.pl. Tego typu problemy należy rozwiązywać. Tym bardziej, że opisana przez Panią sytuacja podchodzi już pod mobbing. Zatem bardzo proszę o kontakt ze mną i postaramy się wspólnie dojść do źródła problemu i jakoś go rozwiązać. Pozdrawiam serdecznie.

nauczycielki z familijnego poznania
@Piotr Fundacja Familijny Poznań

to nie jest mobbing to jest po prostu taki styl pracy familijnego i zawsze jest źle jeśli nauczyciel pracuje w oparciu o kp. Pani sprzątająca po prostu trzaśnie miotłę w kąt i idzie po do domu, a nauczyciel odkłada dziennik i długopis i szoruje po kasztany do parku, albo mech do lasu, albo wycina 25 pingwinków dla 25 trzylatków żeby mogły malować.. prawdziwość informacji potwierdza rotacja w placówkach i wkurzeni rodzice, że dziecko ma co rok inną wychowawczynię albo nauczyciela przedmiotowego. nikt do pana nie napisze . wszyscy się boją odezwać, miejsc w publicznych nie ma wiele a gdzieś pracować trzeba. Ach i może jeszcze prawdziwość wypowiedzi potwierdza to , że w ogłoszeniach o pracę nazwa "familijny poznań" jest ukryta, a cv na nazwisko dyrektora można składać :) jaja jak berety z tym ogłoszeniem

Nauczycielka
@nauczycielki z familijnego poznania

Pracuję w Familijnym i jestem zadowolona. Nie brakuje nam materiałów, mamy dobrze wyposażone sale i małymi krokami osiągamy coraz więcej. Wiele zależy od dyrekcji danej placówki i od kadry, więc nie można uogólniać. Poza tym wybierając zawód powinnyście być świadome, że praca nauczyciela nie jest łatwa, nie polega tylko na przeprowadzeniu zajęć i pójściu do domu, czasami wymaga poświęceń. Musimy być dla dzieci autorytetami. Tylko jak, skoro kieruje nami rozgoryczenie i niezadowolenie? Czasami warto poszukać wad w sobie, a nie wszędzie dookoła. "Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie"

Woźna
@nauczycielki z familijnego poznania

...sprzątaczki nie trzaskają miotły w kat .... ciężko pracują w każdej szkole , bo powierzchnia do sprzątania nie zmienia się bez względu na ilość dzieci , a w klasach jest coraz mnie j uczni , a nauczyciele ciągle biadolą że tyle pracują , a l;asy nie przekraczają 10 uczni .

Majka

Nadal tak twierdzisz?

Leon
@Marzena

Nie ma benefitów ale ambitny nauczyciel działa dla dobra dzieci. Czytaj bądź frajerem i pracuj za darmo. Jeśli pracujesz za darmo to nikt ni uważ cię za fachowca, Ciekawi mnie dlaczego szefowie fundacji nie pracują za darmo??

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY? Na Pracuj.pl jest 26 sierpnia kilka ogłoszeń.

Nauczyciel z pasją

Biorą wszystkich "jak leci" bo rotacja jest przeogromna. Kto popracuje tam, za chwilę odchodzi i rekrutacja trwa cały rok na okrągło. Sprawdzają tylko kwalifikacje i dyplom.

@Nauczyciel z pasją

Czy tam tak źle się pracuje ,chodzi mi o przedszkole Leonardo?

Odp

Jest wiele ogłoszeń na poznanskom serwisie oświatowym proszę tam spr oferty, w szkole państwowej jest socjalne na święta i wczasy pod gruszą....stawki zgodnie z awansem i kartą nauczyciela.

Nauczycielka

Witam Was wszystkich, Negatywne opinie o tej fundacji to PRAWDA. Pełna manipulacja.

Janusz
@Nauczycielka

To dlaczego tam ludzie pracują?

Gizela

Pracujesz tam jeszcze???

Zmartwiony Rodzic
@Nauczycielka

Zobaczcie co się dzieje w Gdańsku w jednej z ich placówek. To mozna tak wyrzucić dziecko z przedszkola ? Czy to prawda że fabrykują pomówienia na niewygodnych rodzicow i zakładają na nich specjalne " teczki" ? http://gdansk-audiopolis.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=163192

@Załamana
@Zmartwiony Rodzic

Niestety to prawda. W Poznaniu też wyrzucili już kilkoro dzieci z przedszkola. Nie wiem czy fabrykują teczki ale najmniejsza forma krytyki czy próba zmiany cateringu konczy się wylotem dzieci. Ot... takie nowoczesne metody zarządzania oświatą :(

Obserwator
@@Załamana

Uwaga. W Gdańsku za zwrócenie uwagi na nieprawidłowości w placówce dyrektorka nadużywając władzy wysłała do sadu rodzinnego pozew o ograniczenie matce wladzy rodzicielskiej (!) Dziecko zadbane, zaopiekowane, ponadprzeciętnie zdolne ( opinia wychowawcy- wydania tej opini na piśmie matce bezprawnie odmowiono) . W jakim kraju ja żyję ? Czy naprawdę powiązania z aktualną władza pozwalają im taką bezkarność ?

Gizela
@@Załamana

Radni Poznania popelnili blad wpuszczając fundację, za grosze sprzedali Fabianowo i ...jest tak jak jest. O wynikach egzaminu po 8 klasie sie milczy a to co sie dzieje w przedszkolu to skandal

Zgadzam się....

asdfghjkl
@Obserwator

tylko matka moze znac takie szczegoly obserwatorze matko

@Janusz

Bo gdzieś trzeba pracować... bo ludzie mają ambicje i marzenia...bo szukają miejsc w których można sìę rozwijać... A jak się przekonają, że chłam to odchodzą...

mama
@Obserwator

Proszę o informację o tej dyrektorce i placówce (czy chodzi o szkołę podstawową na Rudnikach?). Zastanawiam się nad przeniesieniem córki do nowo otwieranej szkoły na Letnicy do trzeciej klasy. Jeśli jest to ta sama osoba, to sobie odpuszczę.

luiza
@Gizela

A co się dzieje w przedszkolu? Jak wygląda opieka nad uczniami , którzy mają orzeczenia?

@Nauczycielka

W związku z pracą w tej fundacji?zastanawiam się nad pracach w przedszkolu Leonardo?Czy ktoś wie cokolwiek?

Jerzy
@Zuzu

A czemu akurat to miejsce? Ktoś cię namówił?

Zofia

To moze powiesz coś więcej o tym przedszkolu?

Pracownik Biurowy

Spotkanie z p. Szymczakiem było super, miłe, taktowne, pełne zrozumienia. Fajne pozory. Praktyka okazuje się inna.

Tylko zawodowe, na temat i w granicach przyzwoitości.

Jak wygląda sprawa grafiku w Fundacja Familijny Poznań. Czy pracodawca idzie na rękę?

Iza

Nie. Grafik jest bezsensowny,nie pod nauczycieli tylko pod dyrektorkę.

Nauczyciel

Przy przyjęciu powie Ci wszystko tak by przyjąć posadę

Zuzu

Czy w przedszkolu Leonardo też tak źle się pracuje?

Zależy o jaka placówkę pytasz bo ciężko stwierdzić tak ogólnie

Wanda

Co sie dzieje na Fabianowie, ze znowu szukaja nauczyciela wspomagającego? Skad taka rotacja?

taktotak
@Wanda

nie rotacja, tylko w wielu klasach są dzieci potrzebujące wspomagającego

Na jakie benefity można liczyć w Fundacja Familijny Poznań?

Agata

Na co?,??to żart, nic nie dostaniesz

Sebastian
@Agata

Wg. Ciebie pracodawca nie ma w swojej ofercie żadnych benefitów, a co np. z premią? Funkcjonuje? Jeśli tak, to od czego jest zależna? Czy można stwierdzić, że to dobry pracodawca?

@Sebastian

Benefity? Premie? Nie licz nawet na zapłatę, za nadgodziny.

Kadry

Prywatna opieka medyczna w PZU. Karta MultiSport.

Nauczyciel

Niestety żadne mimo wcześniejszych zapewnień

Zdecydowanie odradzam pracę w OOO.

Halinka

Zgadzam sie i odradzam pracy na Fabianowie.RODZICU ZANIM ZAPISZESZ DZIECKO NA FABIANOWO POROZMSWIAJ Z INNYM RODZICEM!!!!Twoje dziecko zasługuje na szacunek i wiedzę na wysokim poziomie Czego potrzebujesz aby poszukac lepszej szkoły. Oczywiście mozesz spróbować i zapisać dziecko do szkoly SPCTO, ale czy po jej ukończeniu Twoje dziecko dostanie się do prestiżowego liceum?

Jerzy

A to z jakiego powodu? Bo niestety nic nie napisałaś :( A nie mam szklanej kuli :)

Bomber
@Jerzy

Zwykły hejt pewnie i tyle

Kinga

Interesują mnie wyniki egzaminu po 8 klasie w szkole SPECTO? Jaki procent uczniów dostał się do szkoły pierszego wyboru?

Niestety same negatywne rzeczy można napisać na temat Familijnego Poznania czy też już teraz Ogólnopolskiego Operatora Oświatowego.

Irena

Witam, na stronie nie ma aktualnych ofert pracy, czy ktoś z pracowników podpowie gdzie szukać ofert? Jest może, jakaś wewnętrzna rekrutacja?

@Irena

Nie szukaj....nie warto...lepiej zahaczyć się na zastępstwo w publicznym przedszkolu, pokochać dzieci,pracę z nimi,dać z siebie dużo ale niekoniecznie wszystko;) i próbować zostać na stałe. Ten z zastępstwa wróci.. Ale inny zajdzie w ciążę albo odejdzie na emeryturę a Ty zostaniesz z szansą zatrudnienia na czas nieokreślony .A jeśli bardzo chcesz pracować w FFP i nie ma ofert to uwierz jest to moment...zaraz się pojawią bo odejdą Ci zatrudnieni od września, którzy szybko kapują, że skrzydła tu można rozwijać. Ale za darmo i kosztem prywatnego czasu...

Pracownik Fundacji

@Były pracownik ja uważam, że Twoja opinia jest niesłuszna, pracuję w przedszkolu Fundacji już kilka lat i nikt się przez ten czas nie zwolnił i atmosfera w pracy też jest fajna, nie wiem skąd tyle żółci w Tobie

Jola

Sp 52 znowu szuka nauczycieli, takze pedagoga specjalnego, dlaczego jest tam tak duża rotacja ?

Zainteresowana pracą

Witam. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej Leonardo we Wrocławiu? Jak z wynagrodzeniami pracowników? Jak wygląda socjal? Jak wyglądają dodatki nauczycielskie? Jak pracodawca traktuje pracowników? Czy przez wakacje jest podtrzymywana umowa? Waham się czy aplikować, każda informacja będzie dla mnie cenna :)

Nauczyciel

Czy jest tu ktoś kto pracuje w szkole Cogito i mógłby powiedzieć jak naprawdę wygląda praca w tej szkole. Czy rzeczywiście szkoła jest twórcza, kreatywna, stwarza możliwości rozwoju i czy za wyniki można oczekiwać jakiś gratyfikacji? Ogólnie widzę że opinie Rodziców są pozytywne a jak to wygląda od środka?

@Nauczyciel

Niestety to nie jest kreatywna i twórcza szkoła.

@Nauczyciel

Wg mnie to jak najbardziej jest twórcza i kreatywna szkoła.

Basia

Teraz bedzie się to nazywać OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY.

@Basia

I również nie polecam. Zmiana nazwy a nie sposobu funkcjonowania.

Jola

Czy te opinie dotycza szkoły SPECTO???

belfer

Absolutnie nie polecam. Warunki pracy w szkole w Familijnym (mimo zmiany nazwy) to totalna porażka. Kompletny brak szacunku dla nauczyciela.

Zawiedzony

Fundacja zmieniła nazwę. Mobbingują ludzi. Można się wypowiedzieć tylko negatywnie. Ostrzegam.

Zwolniona
@Zawiedzony

Dlaczego nie odeszłaś sama?

Halszka

A jak sytuacja w biurze, dział administracji księgowości w Poznaniu?

Ryszard
@Halszka

Też właśnie chciałem się dowiedzieć o aktualnej sytuacji, tym bardziej, że aktualnie otwarta jest rekrutacja, m.in. na: dyrektora szkoły/przedszkola, specjalistę/kę ds. pozyskiwania funduszy, nauczyciela wychowania przedszkolnego i inne. Ogłoszenia udostępniono na stronie: http://fundacjafamilijny.pl/kariera/ Jakie jest Wasze zdanie, warto składać podanie?

@Halszka

Zadzwon i się zapytaj,haha Omijać szerokim łukiem twór zatytułowany Fundacja Familijny Poznan...Brak słów na to,co tam się dzieje,ale jak nie wystarczy Tobie tyle negatywnych opinii,musisz sama się zatrudnić i przekonać.Powodzenia!!!haha

Iza
@Joanna

Pracowałas tam?

@Iza

Zatrudnij się ,sama wyrobisz sobie zdanie...a może będziesz zachwycona...kto wie...Fundacja ma wiele twarzy,a nuż poznasz tylko jej radosne oblicze????

Ryszard
@Joanna

Fajnie by było gdybyś jednak na forum napisała jakie są obecne warunki pracy. Każda informacja będzie istotna, bo pomoże poznać realne zasady zatrudnienia osobom szukającym pracy.

@Halszka

Sodoma i Gomora jest w tych działach. Dokładnie tak samo jak w każdym innym.

Irena

@Były pracownik Możesz podać konkretne argumenty swojej wypowiedzi?

@Irena

Dostałam na piśmie do podpisania odpowiedzialność za dane osobowe. Normalne. Zwłaszcza w dziale płac. Szafka, którą mi przeznaczýła FFP do przechowania danych osobowych nie ma zamknięcia. Każdy może mieć do niej dostęp. Mówię, że owszem, podpiszę odpowiedzialność jak otrzymam szafę zamykaną na klucz. Otrzymałam wypowiedzenie z pracy za bezczelność.

Zula

Nie polecam. Mało płacą. Atmosfera ok,bo tworzą ją nauczycielki. Jednak Familijny Poznań daje nam dużo do myślenia. Czy chciałabym tam pracować z opini osób które tam pracowały chyba nie. Z igly widly nie zrobisz.

Zostaw merytoryczną opinię o OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY - Poznań

• Jak się pracuje w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Zobacz opinie na temat firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY?

Kandydaci do pracy w OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY
2.4/5 Na podstawie 200 ocen.

OGÓLNOPOLSKI OPERATOR OŚWIATY