Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy

@Kki 14.12.2017 22:12
Nie będę się rozpisywać - wyzysk

I strasznie ludzi dodaj.

rudka001@wp.pl

Gdzie można złożyć CV do fabryki w starczanowie ?

Wrocco

TO NIE O PRACY: Chciałem się wypowiedzieć o sprzedaży: kawa rozpuszczalna jest sprzedawana w słoiczkach po 100, a nawet 90 gram. Podczas gdy konkurenci (jak izraelska Strauss - MK - Pedros Cafe i inni) raczej w 200 gram. Te urocze małe słoiczki, na dłuższą metę do niczego nie przydają się, a świat - w szczególności nasz piękny kraj - jest zaludniany opakowaniami niestety nikomu niepotrzebnymi. Oczywiście przyjdzie czas, gdy Min środowiska drakońsko opodatkuje takie dziwne luksusy, ale widziałem, że w pewnych miastach sprzedaje się ,,Dopełnienia", czyli duże (a przez to TANIE) opakowania - ok 500gram) paczki, które są dobrze zapieczętowane np struna i zwłaszcza w lodówce, zachowają świeżość kawy dość długo, by uzupełniać zużytą w uroczym słoiczku. Czy nie czas pomyśleć o tym, Spółko ASTRA?? - Pozdrawiam z Wrocławia.

Zainteresowana

czy można jeszcze wysłać cv jako pakowacz, oraz czy jest jakaś granica wiekowa odnośnie tego stanowiska?

Ben

Czy ktoś może napisać jak się pracuje jako ph jakie zarobki jakie plany

Xx

Ludzie z Nekli i okolic chętni do pracy?

Aaa

Wcześniej pisalas ze z premia dostalas 2200 zl.a teraz piszesz ze żadnej premi na oczy nie widzialas .

misiulaaaaa

Dwa tysiące dwieście ale brutto ,bo stawka jest 13 brutto na godzinę, miesięcznie wychodzi 1500 na rękę, żadnej premii nigdy na oczy nie widziałam chyba że w snach. Uwaga na pracownice długoletnie wykorzystują jak mogą nowych pracowników,popędzają .W dwa tygodnie należy ogarnąć dwa działy kawę i herbatę. Najlepiej to od razu wszystko za 1500 netto .Nie polecam,wyzysk totalny.

misiulaaaaa

Dwa tysiące dwieście złotych z premią dostałam na produkcji.Fajna lekka praca.

Master of puppets

Ile tam na rękę jest?

AAA

Inni pracownicy wykorzystują nowych pracownik kow a zwłaszcza te młode które tam pracują od dłuższego czasu.Powinni cos z tym zrobić.

malinowy

A wiec witam i szczerze nie polecam obóz pracy zapierdalasz jak murzyn bo na cały magazyn i prażalnie są tylko 3 osoby to jakaś masakra jak tak można szkoda czasu naprawdę syf

Ada

Nie polecam, pracując w dziale produkcji dajesz się tylko wykorzystywać, cały czas umowa zlecenie, może i praca sama w sobie nie jest zła, ale ta ciągła rotacja męczy a do tego zero najniższa krajowa na zleceniu

Xx

Podobno 2018 Starczanowo

A kiedy będzie przeniesienie na starczanowo i jak z zatrudnieniem jakie zarobki premie itd

Krowoog lp

wymagania jak w przemyśle kosmicznym, jak będzie dalej zobaczę jeszcze i napiszę (mechanicy są OK)

Daaam

Pracuje ktoś na produkcji II zmiany, jak jest? Da się tam wytrzymać?

Qur

Zarobki ok. 1500 na rękę, praca 2 zmianowa (paczkarnia), umowa zlecenie.

Aaaa

Jak wyglada aktualnie praca w firmie? Jakie zarobki? Godziny pracy? Prosze o odpowiedz osoby tam pracujace.

Kick

Firma ma świetne produkty, dobrze opakowane i całkowicie anonimowe dla klientów:(Kilka dobrych kaw i to takich nietypowych na rynku, bardzo dobre herbaty...ale brak długoterminowej myśli strategicznej, promują wszystko i nic. Zamiast zdecydować się na poszczególne produkty i je wypromować, oni skupiają się na marce Astra która jest mało nośna:(

były pracownik

czytam i nie chcę mi się wierzyć, że nadal brak tak zmian kadrowych. dziwię się, że właściciele pozwalają na taki prywatny folwark w firmie o takim potencjale.

???

Jak wynika z większości wpisów, takie samo tałatajstwo, jak u większości tzw. "polskich biznesmenów" :) Walenie w rogi pracownika i oczekiwania kosmiczne. Jak takie barany wyobrażają sobie lojalność ludzi?

Była

No widać że panie z biura piszą pochwały o swojej firemce. Pracowałam chwilę to coe na temat wiem. Premie dostaje ten kto jest lizusem , kadry zarzadzajacej brak. Jest dyr ale o Nim szkoda słów.Dostajesz starą pande z gps i każą peacowac po 10 godzin dziennie ba umowie o współpracy. Zenada.

trochewiedzacy

,,wywalczyc,, premie? który z mądrych pracowników dokonał tego wpisu? Antyreklama . Podpisując umowę o pracy powinno być wszystko jasno określone chyba,co? Bo potem trzeba ,,walczyć,, ? O premię. Umieć się komunikować--czyli jak ktoś w dupsko będzie wchodził to premia będzie. Godne pożałowania podejście. Z tego co wiem, to dobrzy pracownicy uciekają ostatnio lawinowo do konkurencji. Stanowczo nie polecam tej firmy, chyba ,że nastąpią zmiany w zarządzie i tego bufona nieudacznika prezesa wykopią. Może się coś zmieni na lepsze. A kawa swoją drogą super . Pozdrawiam

Praca w Astrze wcale nie jest taka zła. Fakt, jest stres ale gdzie go nie ma? Jak ktoś chce mieć luzik w życiu to niech idzie na zasiłek. Powyższe negatywne opinie są rezultatem braku porozumienia pomiędzy kadrą/zarządem i zwykłymi szeregowymi pracownikami. Ale dogadać się można i premie jak i inne nagrody można sobie "wywalczyć" (to i tak za mocne słowo). Trzeba po prostu umieć się komunikować, zamiast wylewać żale na tej stronie, niezadowoleni powinni rozmawiać z przełożonymi. ROZMAWIAĆ a nie puszyć się jak pawie. Odnośnie osoby która zakupiła czerwoną herbatę w Goleniowie. Ta herbata TAK MA SMAKOWAĆ ignorancie. Pozdrawiam i polecam pracę w Astrze jak i produkty (tym bardziej że to jedna z kultowych marek POLSKICH i trzeba ją wspierać).

waldi

Zakupiłem w dn.20-05-2015 W SKLEPIE INTERMARSCHE w Golenoiowie herbatę Astra PU-ERH Czerwoną liściastą produkcji Poznańskiej Palarni Kawy Astra Sp.z o.o.61-757 Poznań ul Garbary 114 Czerwona herbata była chyba przewożona z rybą bo zapach jest zepsutej ryby. Wydałem 5,99 zł. Gwarancja herbaty do dn.04-2017 seria L260-120. Unikajcie tego produktu.

były pracownik

nie polecam! to co się tam dzieje zakrawa o sąd pracy, wszystko co napisano wcześniej jest prawdą, wynagrodzenie - można wynegocjować sensowne,

??????

Dlaczego Prezesem PPK ASTRA jest TEN pajac (+ dureń i nie rób synek)

cos na ten temat wiem...

Znam jednego z szefow a dokladnie jego styl pracy. Ten styl nie ma nic wspolnego z jakoscia, rozwojem czy inowacyjnoscia. Jest wrecz odwrotnie ale jak jest sie kolega zarzadu to sie praca znajdzie. Opinie wyrazone na tym forum w moim odczuciu sa prawdziwe.

GUGU

Hahahaha-najlepszym narzędziem marketingowym jest kubek z LOGO ASTRA-wszyscy dystrybutorzy po otrzymaniu takiego kubka robią zamówienia na TONY!!!!!

k.......

Pracę jako PH w Poznańskiej Palarni Kawy Astra polecam osobom, które w bardzo krótkim czasie zechcą zrzucić parę kilo. (usunięte przez administratora), stres, nerwy to jest to co Ci pomoże w osiągnięciu sukcesu. Na szczególną uwagę zasługuje dyrektorstwo które nie da Ci chwili wytchnienia. Będzie Cię wspierać i motywować. Do tego specjalistyczne narzędzia pracy- auto w którym temperatura w okresie letnim często przekracza 50 °C pomoże Ci wypocić tłuszcz. Nie zwlekaj napisz, zadzwoń!! Chudnij z ASTRĄ.

szkodaczsu

Zgadzam się w pełni z przedmówcą. Firma reprezentuje delikatnie mówiąc dno i 2 metry mułu. Powiem w skrócie wymagają od Ciebie pracy na najwyższych obrotach,nie nagradzają,oszukują na wypłacie premii.NIe ma jasnych reguł wynagradzania. Robią Ci pranie mózgu i obwiniają za swoje błędy/ Szkoda czasu na pracę w takiej firmie,która jest toksyczna i nie rozwojowa...bo gdzie ludzie tak pija ich kawę po za Poznaniem?No właśnie a więc nie zarobisz kasy a tylko stracisz nerwy.FIN

LooK

Mam nadzieję, że Ci się nie udało, zaoszczędziłeś sporo czasu. Firma ogólnie z dużymi perspektywami perspektywami do rozwoju jednak cały czas stoi w miejscu (żeby nie powiedzieć że się cofa). Dyrekcja hamuje wszelkie przejawy ambicji, brak środków na rozwój i działania na rynku, zero jakichkolwiek działań marketingowych wychodzących do klienta a przede wszystkim produktem klasy premium konkurują z połowę tańszymi mieszankami. Równie ciekawe rzeczy zaczynają się dziać jak trzeba wypłacić premie pracownikom. Targety są ustalane w taki sposób, aby przypadkiem się to komuś nie udało, a przynajmniej nie zbyt często. Jak już komuś się uda są one tak windowane, żeby sytuacja przynajmniej w najbliższych miesiącach się nie powtórzyła. Takich abstrakcji jest tam mnóstwo: informacje o promocjach centralnych, które tak naprawdę nie są zakontraktowane i nigdy się nie ukazują; podczas promocji cenowej i gazetkowej zdarza się, że produkt jest zablokowany do zamówień w danej sieci; zała

Zostaw opinię o Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy