Opinie o Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy w Poznań

Zbigniew

Równo w zeszłym roku były wpisy że sypią się zwolnienia. Ze względów oszczędności redukowali etaty? W tym roku nie będzie powtórki? Pytam bo chciałem aplikować i nie wiem czy praca jest w miarę stabilna.

No raczej zwolnień masowych tu nie ma, bo jest garstka ludzi. Zwalniają bez powodu, tak jak im sie trafi. Zwolnili ludzi, którzy pracowali kilka lat tłumacząc, że nie ma wolnych etatów, w tym samym czasie przyjmując nowych na dane miejsce. Sama usłyszałam pracując tam kilka lat, że nie ma dla mnie wolnego etatu.. haha myślę, że tak mogli powiedzieć osobie, która ubiega się o pracę, a nie osobie zatrudnionej. Jak można mówić, że nie ma wolnego etatu i zatrudniać nową osobę? Może ja tego nie rozumiem. Także za każdym razem będę powtarzać, że nie polecam firmy, jeśli ktoś myśli o samorozwoju i dłuższej współpracy:)

Zbigniew

Kruk
@Zbigniew

A po co aplikować jak tam na produkcji 4 osoby na krzyż. Tam czasem wygląda jakby nikt nie pracował. Firma dramat. Wyplata dramat a premia na waciki, na święta paczka mala siatka i 100 zl w bonach. Kierownik nie szanuje nikogo, chociaż reszta z biur to samo. Ważne ze na ich konto duża kasa leci. Daj sobie spokój.

Helena
@Kruk

Nie szukają nikogo aktualnie, że tylko tyle osób pracuje? Czy po prostu za bardzo nikt nie aplikuje np. przez warunki, o których wspominasz? No mega ciekawi mnie, jak funkcjonuje produkcja w takim razie

@Zbigniew

Nie przedłużają umów pracownikom, którzy pracowali od lat, więc wątpię żebyś przyjęli nowych. Nie szanują pracowników, zmieniają jak rękawiczki.

@zawiedziony Nowy wpis
@.

To prawda, swego czasu pozwalniali pracowników którzy pracowali po kilka lat,pracownikom którzy pracowali już długi okres czasu na zlecenie zamiast dać umowy na stałe nie przedłużyli umów,ci co pracowali krócej pomimo obietnic przy rekrutacji że praca jest na dłuższy okres czasu zostali na lodzie.W firmie nie było żadnego biura, księgowości gdzie można by było załatwić jakąkolwiek sprawę.Kierownik który czół się panem i władcą to tchórz i kłamca,nie potrafił wcześniej porozmawiać tylko czekał do końca zmiany żeby poinformować że nie zostaje przedłużona umowa i pomimo obietnic że jak tylko coś się zmieni to poinformuje.Po jakimś czasie były przyjęcia do pracy, ale o byłych pracownikach zapomniał.WSTYD!!!!panie ,,kierowniku" chociaż mówią że nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki.Nie tak traktuje się swoich pracowników ????????

@@zawiedziony

No ale ilu tych ludzi pozwalniali? Pytam, bo prawdę powiedziawszy nie wiem, czy mowisz o jakichś masowych zwolnieniach, czy raczej chodzi ci o pojedyncze przypadki. No bo czasem jednak zwalniają ludzi z pracy z różnych powodów, niekoniecznie po strony firmy. Za co tu mozna wylecieć tak generalnie?

. Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy?

Ferdek

Z jakiego powodu porażka? Kto pisał wcześniej o nieprzedłużaniu umów i słabej kasie. Ty też tego doświadczyłeś skoro tak pesymistycznie ocenisz? Czy chodzi o coś innego?

Zoja

Gdzie znajdę oferty pracy w firmie?:) Chodzi mi o stanowisko w sprzedaży. Kiedyś szukano specjalisty, teraz nie widzę aktualnych ofert. Aplikował ktoś z was tak "spontanicznie" i firma odpowiedziała na cv? Nadal specjaliście oferują umowę o pracę i wynagrodzenie na zasadzie stałeś podstawy + części zmiennej uzależnionej od wyników? Fakt, że piszecie tu o tym, że zatrudnionych jest kilka osób na krzyż na produkcji nie nastraja mnie jakoś pozytywnie, ale może w dziale sprzedaży sytuacja wygląda trochę inaczej?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jak dużo osób pracuje w Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy?

Niezadowolony

Firma „ Astra” (usunięte przez administratora) mnie jako klienta! Kawa , nie jest już 100 % arabica!! Obniżona jakość , smak kawy „ohydny”a cena coraz wyższa !!! Co się dzieje w firmie „Astra” ?

ONABota

Witam, pracowałam tam i coś mogę napisać. Pracowałam jak prezesem był ten pan z Konina czy tych okolic teraz czytam na forum, że odchodzi ( nic dziwnego) On prezes syn swoją firma obstawia transport... Wiadomo nie jest taniej, ale ma być ko jeszcze córka tam gdzieś się przewijała. Jeśli ten człowiek tam jeszcze jest prezesem to szkoda nawet wysyłać CV. Prosty cwaniaczek i chwalipięta w większości opowieści wyssane z palca opowieści. Człowiek który nie powinien zajmować stanowisk gdziea się do czynienia z ludźmi. Zresztą jego wiedzą na temat zarządzania i organizacji pracy firmy jest też mierna. Zarobki marne bo ogólnie bieda w firmie.

ha h a
@ONABota

:-)))))) No ten prezes to był pajac

@ha h a

No ale nie pisz o nim tak niefajnie i tak to nic pewnie nie zmieni. :( A ogólnie to coś jeszcze robi? Bo widziałam doniesienie o tych zwolnieniach

Koleżanka
@Anna

Ania to ty? Ta ksiegowa co odeszła? Czy ci podziekowali?

Ona

Witam. Na jaki adres mailowy można składać CV? Ile wynosi podstawowe wynagrodzenie?

Emilia
@Ona

Ktoś niżej wspominał że zarobki bardzo niskie :( Dowiedziałaś się czegoś więcej? Bo widzę ze trochę minęło od wpisu, może już wysłałaś CV? :)

Tom

Firma zwalnia pracowników z dnia na dzień. Przepływ informacji - zerowy. Czyżby szykował się upadek ?

Emilia
@Tom

Zwalniają wszystkich pracowników? Nawet tych ze sporym stażem, nie podając powodu? Trochę dziwne

@Emilia

Narazie wszystkich nie, ale poleciały zwolnienia, nie mogę pisać dlaczego ale nie jestem to wina pracowników.

Franciszek
@Tom

Szkoda że nie możesz podać powodów. Jak zwalniają to pewnie nikogo nowego nie przyjmują? Planowałem wysłać CV ale chyba bez szans żeby się dostać. Jak myślisz?

@Tom

Nowy prezes tak zarządził ?

@Dubel

W sensie, że zakaz mówienia czemu? To może być coś niezgodnego z prawem i dlatego na forum głośno mówić nie chcą o tym?

@Anna

że, jego zarządzenie odnośnie zwolnień tylu pracowników

@Dubel

Aaa dobra, to już zależy na ile uzasadnione jest to co robi. Bo jaka argumentacja odnośnie tego występuje? Czy nie powiecie, bo to tajemnica i nie drążyć lepiej?

OnlyFans

"Astra Coffee&More" nowa nazwa firmy. Nowy rok bez podwyżek, ale tylko dla klasy niższej. Paczki na święta to jakaś pomyłka (wartość pewnie z 50 zł, to jak napluć w twarz za rok ciężkiej pracy). Astra szczyci się jakimś certyfikatem BRC, ale wdraża się go tylko podczas kontroli. Pracownicy nie są równo traktowani. Jedni mogą chodzić na papierosa inny nie. Jedni mogą spijać kawki 3x dziennie (mechanicy) po 15 minut inni nie. Nowo przybyłe osoby z zagranicy od razu dostają samochód służbowy, reszta musi płacić z własnej kieszeni za paliwo, brawo za politykę firmy. Przy maszynach bez zatyczek, nie ustoisz. Atmosfera w firmie istniej, każdy każdego ma dość.

abc

sama prawda

Mechanik z powołania
@OnlyFans

Czyli sugeruje Pan/ Pani, że mechanik nie" czeka" na awarie, tylko cały czas biega po zakładzie? Czyli albo u Państwa jest wiele urządzeń, albo są wyjątkowo wyeksploatowane. Czy można prosić o więcej szczegółów, bo podobno u Państwa praca na dwie zmiany, co spowodowało moje zainteresowanie tym zakładem, ale ten wpis raczej oddala moją kandydaturę.

Kasztanek
@OnlyFans

Dokładnie tak. Swoim skromnym zdaniem chcę dodać jeszcze, że w firmie brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika ze strony "kierownika produkcji". Jego zdanie i podejście do pracownika to "nie pasuje, to znajdę innego". Ludzie nie zbyt chętni do pracy w tym miejscu, ciągła wymiana, zwolnienia. Ściągani ludzie z zagranicy, żeby tylko utrzymać firmę, mogą robić wszystko - decydować o stanowisku pracy, byle nie odeszli z firmy. Jeżeli chodzi o mechaników to mają wolną rękę, pewnie dlatego, że gdyby odeszli firma by stanęła. Ludzi brak a kierownik nie ma pojęcia o włączeniu jakiejkolwiek maszyny. Premia uznaniowa, ale niestety nikt nie jest do niej uznawany ;) motto firmy "jechać jechać" . Stawiane na ilość, a nie jakość :) Totalne (usunięte przez administratora) firma bez przyszłości dla pracownika.

@Kasztanek

A teraz jeszcze zwalniają ludzi... Tragedia Omijać szerokim łukiem

Czy istnieje możliwość rozwoju w Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy?

Kropka

Nie, tu się nic nie rozwija..

Mieczysław
@Kropka

Czyli taka firma na przeczekanie jak nie ma czegoś lepszego na ten moment? Jakieś plusy wymienisz?

Pz

Czy warto zostać tu pH????

Fajnie, że zechciałaś odpowiedzieć, no ale tak szczerze powiedziawszy, to Twoja wypowiedź nie mówi mi właściwie nic o firmie Astra jako miejscu pracy. Dlaczego odradzasz pracę tam na stanowisku przedstawiciela handlowego? Chodzi o niskie zarobki, czy może o to, jak traktuje się tam pracowników?

Karo
@Monika

Nie polecam ,praca w tej firmie to jeden wielki stres i chaos ,zazdrośni ludzie ,obgadywanie za plecami ,słabe pieniądze, GPS w aucie .

@Karo

Jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenie, to trzeba pamiętać, że jest to kwestia bardzo indywidualna. Bardziej natomiast niepokoi ta niezbyt dobra atmosfera między pracownikami w Astra. A co ze stabilnością zatrudnienia - po jakim czasie należy spodziewać się umowy na czas nieokreślony?

@Monika

Niskie zarobki to były w 2010, teraz to są skandaliczne z tego co wiem, zresztą jak cała okolica.

@Dubel

To czego nie szukacie nowej pracy? Nowej firmy. Ponoc jest rynek pracownika. Boicie sie czy co?

Mieczysław
@Dubel

Jakie konkretnie kwoty tu padają? Podaj szczegóły.

Tomasz

Jedna z najlepszych palarni kawy,a nowa seria More! jest na medal szczegulnie More! Balance 1 miejsce i Intense 2 miejsce

Moni
@Tomasz

Człowieku ktoś Ci kazał pisać te wszystkie pochwały? To chociaż pisz poprawnie .

GUGU

Hahahaha-najlepszym narzędziem marketingowym jest kubek z LOGO ASTRA-wszyscy dystrybutorzy po otrzymaniu takiego kubka robią zamówienia na TONY!!!!!

@GUGU

Tu nie chozi o kubek tylko znakomitą kawę i na dodatek niedrażniącą zołądka,a kubekam przezto,że znakomita kawa More! to i musi być do niej i kubek,po drugie nikt jak palarnia Astra nie zna się na jakości kawy i smaku,a piję ją od ponad 17 prawie lat z przerwami bo u nas w Ropczycach była cięszko dostępna ta kawa.Odkąd mają sklep internetowy w (usunięte przez administratora) mam inne kawy.

@Tomasz

A od 13 prawie lat tylko kawa Astra.A od 2 tygodni tylko z More! serii i niech tak pozostanie.

marian

Porcję jednorazową kupiłem w Kauflandzie , i smak spalonej zbożówki w prażaku opalanym naftą - dosłownie taki smak i zapach !!

@marian

Skoro zdecydowałeś się na napisanie swojej opinii zakładam, że chodzi o coś więcej niż niedopasowanie pod względem smakowym? Być może partia, którą zakupiłeś miała wadę produkcyjną. Czy zgłosiłeś reklamacje bezpośrednio do firmy? Sposób w jaki dana firma rozpatruje uzasadnione reklamacje także kreuje jej obraz w oczach użytkowników.

@Monika

Ja kupuję od lat kawę Astrę i jeszcze się nie zawiodłem,a od niedawna z serii More!

@marian

W kauflandzie to nigdy nie kupowałem kawy Astra tylko w Żabce i była super.A odkąd jej niema bo nie mogą zamówic to Żabkę mam w (usunięte przez administratora) i więcej u nich nic nie kupię,a mam internet to i mam kawe Astra bezpośrednio od producenta i bez przesyłki jak się zamawia większą ilość.

Praca w Astrze wcale nie jest taka zła. Fakt, jest stres ale gdzie go nie ma? Jak ktoś chce mieć luzik w życiu to niech idzie na zasiłek. Powyższe negatywne opinie są rezultatem braku porozumienia pomiędzy kadrą/zarządem i zwykłymi szeregowymi pracownikami. Ale dogadać się można i premie jak i inne nagrody można sobie "wywalczyć" (to i tak za mocne słowo). Trzeba po prostu umieć się komunikować, zamiast wylewać żale na tej stronie, niezadowoleni powinni rozmawiać z przełożonymi. ROZMAWIAĆ a nie puszyć się jak pawie. Odnośnie osoby która zakupiła czerwoną herbatę w Goleniowie. Ta herbata TAK MA SMAKOWAĆ ignorancie. Pozdrawiam i polecam pracę w Astrze jak i produkty (tym bardziej że to jedna z kultowych marek POLSKICH i trzeba ją wspierać).

Tomasz

Nie znam się na herbacie z Astry,ale o kawie mogę się o wiele więcej wypowiedzieć bo ją piję od lat i nigdy się nie zawiodłem.U mnie w pracy zawsze odlat muwię,że Primę piją kierownicy i dziady.Pracowała u nas pewna osoba co zawsze kiedy robiłem kawę Astra zachwycała się jaj aromatem teraz już nikt tak nie mówi od kilku lat.A ostatnio odkąd odkryłem serię More! zacwycam się nią,a posiadamMore!Balance i More! Intense

trochewiedzacy

,,wywalczyc,, premie? który z mądrych pracowników dokonał tego wpisu? Antyreklama . Podpisując umowę o pracy powinno być wszystko jasno określone chyba,co? Bo potem trzeba ,,walczyć,, ? O premię. Umieć się komunikować--czyli jak ktoś w dupsko będzie wchodził to premia będzie. Godne pożałowania podejście. Z tego co wiem, to dobrzy pracownicy uciekają ostatnio lawinowo do konkurencji. Stanowczo nie polecam tej firmy, chyba ,że nastąpią zmiany w zarządzie i tego bufona nieudacznika prezesa wykopią. Może się coś zmieni na lepsze. A kawa swoją drogą super . Pozdrawiam

@trochewiedzacy

Zgadza się,że super kawa

czytam i nie chcę mi się wierzyć, że nadal brak tak zmian kadrowych. dziwię się, że właściciele pozwalają na taki prywatny folwark w firmie o takim potencjale.

@były pracownik

Potencjake i jakości kawy

Jakie dojazdy w Poznania? O co chodzi? Zamykają produkcje ?

Nie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy?

PifPaf

Godzić się na pracę "za miskę ryżu", bez perspektywa na podwyżki przez parę lat. Umieć pracować w stresie i pod wiecznym "obstrzałem pretensji" (kierowników/brygadzistek). Niestety w tej firmie więcej jest osób pracujących w biurze niż osób na produkcji. Osoby "po koleżeńsku", które są na Ty z szefostwem mają dużo łatwiej. Atmosfera w innych firmach bywała lepsza. Tu 3/4 osób kabluje. Nowa nazwa firmy "Astra Coffee & More.

Zostaw merytoryczną opinię o Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy - Poznań

• Jak się pracuje w Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy?

Zobacz opinie na temat firmy Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy?

Astra Sp. z o.o. Poznańska Palarnia Kawy
1.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Garbary 114
    Poznań