AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

Romy

Jestem właśnie byłym pracownikiem jednej z tak polcenanych firmy jako super konkrencji firmy AnElec. Jestem dzisiaj po pierwszym dniu pracy AnEleku na Stoczni w Gdańsku i pracuje mi się o wiele lepiej niż u poprzedniego pracodawcy. Stawka na razie startowa ale jak pokaże co umiem to dostane więcej z propozycją wyjazdu po świętach – więc dla mnie bomba 

witek

wala ludzie te komentarze niemiłosiernie. Byłem wczoraj, wyjazdy są. Prawda taka, że najpierw trzeba sprawdzić się w PL wtedy wyślą cię za granicę (wyjazd podobno po świętach - dam znac czy prawda :)) - niby trochę logiczne, na projekty zagraniczne trzeba wysylac sprawdzonych ludzi

jack

Ja tam polecam, problemów nie widzę Najlepiej złożyć cv i przekonać się samemu

pabloplatforma

AN-ELEC Z CZYM DO LUDZI

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

młody

Witam! A jak wygląda kwestia zatrudniania inżynierów i projektantów? Warto wysyłać CV?

polo

Kris mam pelna racje a nie po czesci. Niedlugo techno service bedzie zarabialo tak jak ludzie w anelku

polo

Haha Marcin jako jeden z nielicznych widze wie doskonale o co chodzi z anelkiem

Bydgoszcz

Sam jestem z Bydgoszczy, nie wiem skąd uprzedzenia na tym forum do ludzi pochodzących z tego regionu Nie uważam się za jakiegoś gorszego. Mam spore doswiadczenie w branzy i całkiem dobre umiejętnosci W firmie czuje się dobrze, jest mozliwosc wyjazdu jesli jestes dobry i chcesz zarobic. Mozna pracowac w ktorej ze stoczni w kraju wiec opcje są.

Kamil
@Bydgoszcz

Dobrze mówi. Co prawda nie jest akurat z Bydgoszczy a z Wejherowa ale miejsce zamieszakania/pochodzenia nie ma tu nic do znaczenia. Jeżeli ktoś jest burak to nie ważne skąd. Mnie tam dobrze się współpracuje z tą firmą – tyle. Ktoś nie wieży, trudno…

ex monter

z tych wypocin to spora czesc jak i niejaki POLO maja racje. Firma nie tak tragiczna jak ja przedstawiaja , ale gdybym mial polecic nie polecic to bym nie polecil.

jojo

Taa pisze ten co sie zna, buhaha

polo

elektro team od lutego jedzie do niemiec. kase maja przyzwoita. jojo a jak sie znam to co ? boli Cie , ze ktos prawde pisze ? nie pisz jak niemasz nic konkretnego do napisania.

brak nazwiska

#################### CIEKAWE DLACZEGO NIKT NIE PODPISZE SIE POD SWOIM KOMENTARZEM Z IMIENIA I NAZWISKA #####################

dokladnie tak
@brak nazwiska

Heh no wlasnie, wyszlo by ze sami byli pracownicy ktorym hmm ... nie wyszllo w zyciu :)

picipolo

Bzdury pisza i tyle. Nie nalezy czytac komenatrzy tylko samemu sprawdzic. Tyle w temacie

Bydgoszcz

znowu nazekaja ,juz wam (usunięte przez administratora) zle,prawdziwy meczyzna nie płacze

roro

Bez złośliwości. Większość negatywnych opinii pokrywają się z prawdą.

Bydgoszanin 13

Jestem z Bydgoszczy pracowałem tam w 2007 roku Marci... ten Blondas prowadzil nas w Holandii jego obchodzilo wiecej zycie prywatne pracowniów niz robota porabany GOSC .Panowie z Bydg... znam ich z firmy z Bydgoszczy i paru innych sie (usunięte przez administratora) zmienili chamiska oczewiscie nie wszyscy .P Zepk... tez zajebisty podpier... .Marcinka wtedy wywalili z firmy ,Prezesa takiego CZarnego Polaczka bo podobno on najwiecej tam macili. Teraz pewnie jest inaczej ale tamte czasy zle wspominam .Pieniazki płacili na czas .Personel z Gdyni Bardzo miły Pani Marta Pan prezes z Gdyni. DLA MNIE FIRMA OK!!!!!Zeby ludzie tak sie nie zmieniali za granica mówimy o Polakach i niektorych Portugalczykach bylo by napewno super Pozdrawiam tych normalnych co tam pracowali.

zorro

Gratuluje podróżnik wyjazdu do Szwecji i co ty tam bedziesz robil.Zyciowa stawka 50 zl.Wooł. NAPEWNO Anelek zycie ci uratuje.Poznasz pana Rzepke majsta od podpierdalania ludzi.Mam nadzieje ze ktos mu kiedys do (usunięte przez administratora) nakopie za to potpierdalanie ludzi,ale podróżnik życze tobie powodzenia może nie zostaniesz podjebany....tak odrazu.Pozdrawiam pania Marte która napewno dużo tobie naobiecywała.

podróżnik

calkiem solidna firma , maja swoeje wady ale zawsze placxa na czas I zatrudniaja legalnie oplcaja podatki I skladki , mila odmiana w porownaniu do tej dziczy w innych firmach... zatrudnia na czarno I jak cos sie stanie zostawia, sam mialem taki wypadek I dlatego teraz tutaj pracuje I nie boje sie o takie pierdoly , dobra firma dla pracowitych leglanie pracujacych fachowcow daja prace w kraju I za granica , stawki dobre w pl mam 24zl a zaraz jede do Szwecji za 50:)

qw
@podróżnik

nastepny ,ktory sobie zawyzyl stawki o przynajmniej 5 zl

dodo
@podróżnik

Co za bzdury, sami sobie pisza takie opinie. Gratuluje pomysłu. Brawo.

qw

bydgoszcz swoja latke meneli i konfidentow nie dostala przypadkowo przeciez

marcin

An-elec akceptuje konfidentów , lizusów , wręcz wymaga. Nie polecam 18 wiek

bydgoszcz
@marcin

I kto pisze ,co wiem i widze w an elec to sa kaszuby i ludzie trójmiasta, kabluja i lizusy .A jest tylko jeden koło bydgoszczy co mieszka w solcu kujawski to taki jest juz był jak pracował w MEGAZECIE TO ON MA JUZ WE KRWI. a reszta porzadku ludzie ....

marcin

Bydgoszcz ma brak szacunku do siebie , zaniżają stawki , i podrywają prowadzących WON !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC