AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

kolo

koaszub dobry kaszub martwy

KINKONG

WITAM wszystkich jestem byłym pracownikem tej firmy i uwarzajcie na Rzepasa konfident jakich mało

Były

a kto by nie znał Rzepke ,juz za Mrcina podpierdalal.

gdynia

Firma nie należy do najgorszych,ale w umowach jak piszą,że będziesz montować tory to znaczy że będziesz robić wszystko.Uważajcie na o osobę Piotra R,który obecnie pracuje w Szwecji bo fotografuje wszystko i opowiada nieprawdziwe informacje.Boi się o swój tyłek bo za dużo ma do stracewnia.

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

bydgoszcz

Widac ze same babry z pomorza, do pracy a nie nazekac jak w an eleku jest dlamnie fajna firma i bardzo przyjazna pozdrawiam prezesa.

@bydgoszcz

ty tam lepiej na swojej wiosce podbydgoskiej prace znajdz a nie do trojmiasta sie wpychasz. albo sie przeprowadz do trojmiasta albo znajdz prace u siebie. potem mozesz gadac.

@qw

Tylko nie trojmiasto wole byc polakiem niz kaszubem

@bydgoszcz

gdansk,sopot,gdynia to nie kaszuby. Zascianki trojmiasta to kaszuby i kociewia.

@qw

To wiemy , ze tam ptaki sraja

gosc

Nie polecam firma nie rzetelna nie polecam.

Byłem zobaczyłem

Na początku jest ciężko bo trzeba cos pokazac zaczyna sie od niskich stawek ale po kilku tygodniach jak sie cos umie to zmieniaja , daja umowy o prace I nie oszukuja na podatkach jak reszta frim z trojmiasta , w tygdoniu dostałem umowe na stałe 25 za godz w w niedz jade do holandi za 46:) firma dla rzetelnych co chca pracowac legalnie I stabilnie nie na czarno jak brudasy

@Byłem zobaczyłem

25/h ? tam ludzie po 2lub3 lata pracuja i sie dorabiaja 19 wiec niewiem skad wyciagnales 25nagle. Nadludzka wiedza i umiejetnosci ? ale prawda jest , ze trzeba pracowac i szybko lapac o co chodzi. 46 w nl to i tak mistrzu jak na warunki innych firm kpina maksymalna a standard w anelku to 40/42

qw

panie elektronik bedziesz pan kabel ciagnal az ci lapy beda puchly, tyle doswiadczenia nabedziesz w tej firmie. za elektromontera sie kabel ciagnie. 170h/2000pln netto taki hajs jest zazwyczaj dla przychodzacych w pl. Marcin: to jest kpina , ze biora ludzi z rzeszowa ,krakowa czy innych miast , ktore ze stocznia kompletnie nie maja nic zwiazanego jak ludzie,ktorzy przychodza. czasem widze przychodza ludzie kabel ciagnac to nie, roxy to co to jest, podlaczyc lampe to eee nawet jak sie wytlumaczy jak. zazwyczaj inzynier do puszki,katastrofa do lampy patologia , do kabli nie bo on ma wyzsze, rozdzielniczke mala dac to nie. smiech. a oni po 17 na start maja.

bydgoszcz

Ten solca to wioski jest a reszta z miasta, nie spomne o kaszubskie ryje hehe

ludzie z łapanki z Bydgoszczy i wiosek ( ciekawe niby z kąd mają mieć doświadczenie hehehehahaha )

zly wybór

wykfalifikowany elektryk

Ja w an elecu robiłem i nie jest tak tragicznie ,znam i robiłem w gorszym szambie,a w Polsce teraz mają duzo roboty?

@wykfalifikowany elektryk

maja troche i polnocna maja zajeta i remontowa 1 projekt i cos w gdyni wiec jest

qw

wlasnie w tym co napisales jest tez rzecz istotna, musialyby sie ruszyc spore ilosci ludzi a nie trzech zleceniobiorcow. Co do postu StoczniaGd, ja siedze, bo siedze , bo sie przyzwyczailem i mi jest ok, ale tych mlodych co cokolwiek potrafia to szkoda, bo biuro,kierownicy i 3/4 prowadzacych ma ich daleko i gleboko a potem przychodzi wiosna i dzwonia do tych samych a jak nowych biora to kazdy mowi, ze od podstaw trzeba uczyc nawet kablowania.

koko

jak sie masz Dyzma?

kontra

bydgoszcz dalej okupuje nl czy na norki sie rzucili ?

gość

Jeżeli mowa o pracy w Norwegii to anelec płaci od 50 do 70 zł brutto.Bez diet gdzie inna firma płaci swoim pracownikom wszystkim równo 147 koron(2 korony=1zl) A muszą płacić tyle samo.Oczywiście firma Havyard płaci anelcowi ale on już nie. Co do pracy itd.JESZCZE NIKT kto coś umie i odszedł sam z tej firmy do niej nie wrócił.Nawet starzy pracownicy z niej odchudzą do innych firm.Za pijaństwo jest zjazd do Polski a za tydzień inny projekt także faktycznie nie jest żle.

koko
@gość

to nic nowego

Jupiter
@gość

Pierwsze słyszę, byłem i zjechalem do pl - zmiana na projekt w Niemczech Mam inne w wrażenie, może tobie się firmy pomyliły co :p

magier

Narzedzia mozna wypozyczyc z magazynu firmowego wiec nie wiem w czym problem. Ale marudy zawsze sie znajda. Tylko trzeba w calosci oddac ale to raczej normalne.

qb

na umowie zlecenie musisz posiadac swoje wlasne narzedzia. na umowie o prace mozesz je pobbrac z magazynu. ubrania robocze mozesz na umowie zlecenie(zakupuc, odciagna z wyplaty) na umowie o prace dostaniesz. firma niezla, ale duzo ludzi jest z przypadku i 3/4 zleceniobiorcow jest kompletnie nie szanowanych. nie mowie o grzecznym zachowaniu , bo wiadomo stocznia jaka jest, ale mlodych 20latkow swiezo po szkole atakowac odrazu od (usunięte przez administratora) bo "kabel nie idzie" to przesada wedlug mnie.

stoczniaGD
@qb

Farmazony gadasz jak nikt. Radze sprawdzic u zrodla a nie czytac komentarze od jakiegos lepka co gupoty na forach wypisuje calymi dniami. Aa i z przypadku to pewno ty byles i juz nie pracujesz. Tyle w temacie...

@stoczniaGD

pracuje nadal od x lat wiec pogadaj sobie jeszcze , bo "u zrodla" akurat jestem. narzekac mozna i potrzeba, ale w anelku sie juz nie zmieni zeby bylo jak kiedys diety w nl a nie gole 40brutto maja ludzie,ktorzy startuja.

stoczniaGd
@qw

To niby tak ci zle, to po co siedzisz tam i gupoty na forach wypisujesz nie masz co robic. Chcesz wiecej kasy to sie wes do roboty, jakos na pisanie na forum masz czas. Najlepiej biadolic tylko... ahh ludzie zastanowcie sie troche

Udiw

Witam, mam pytanie w sprawie narzędzi, ubrań itp. Jak wysyłają w PL na stocznie Gdańską to trzeba mieć swoje narzędzia ubrania itp czy Firma to zapewnia na miejscu? Pozdrawiam

kolo

hej kto tam jeszcze z Bydgoszczy pracuje(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC