AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

komi

Witam, Z tego co udało mi się dowiedzieć przypadkiem podczas przedłużania mojej umowy i szkoleń są nowe kraje gdzie firma realizuje projekty - Niemcy, Norwergia i chyba Szwecja - wiec warto atakować cv :)

Norway2014
@komi

Zgadza się, jest praca w Norwerwegii. Stawki jak dla mnie oki i osobiście wole ten kraj niż NL - ale to moja opinia :) Pozdrawiam

holender

Niestety ale żeby się załapać do na projekt zagraniczny trzeba coś umieć - mówię do przedmówcach marudzących na temat braku projektów zagranicznych - są sam pracuje - akurat teraz trafiam na jakiś nowy projekt w NL Marudy i pijusy lepiej niech idą gdzie indziej, będzie więcej miejsca dla normlanych pracowników a aneleku

Romek

Dobra firma daje prace w kraju i zagranica i możliwość zatrudnienia na umowę o prace i dobre zarobki , robia ostra selekcje ale jak już się przejdzie to placa zawsze na czas nawet i przed czasem! i nie oszukują na socjalu jak cała reszta firm w których zem robił wcześniej!Polecam normalnym fachwocom nie pijaką i obibokom bo tacy się przewijajo

nick11
@Romek

dokładnie tak Romek, pracowałem tam. Zwolniłem się gdyż trafiło mi się coś lepszego za granicą - lecz był to strzał jednorazowy - teraz wróciłem z powrotem do tej firmy i nie żałuje swojej decyzji. Pozdro

JK

słyszałem ze jeszcze pracuje (usunięte przez administratora)

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

pikus

A sa wyjazdy do holandi

Praca w Holandii
@pikus

Tak jest - ale jadą tylko osoby które się znają na robocie. Zazwyczaj trafia się na projekt w Polsce i jak się sprawdzisz to wezmą cię na projekt zagraniczny

jawol
@Praca w Holandii

Dobrze gada :-) sam byłem w nl i często widziałem że ludzie nie szanują roboty i przychodzą napici a potem się dziwią że robotę tracą

polKol
@jawol

Również mam takie zdanie - jest oki. Praca jest i płacą a to najważniejsze

ele

Witam. Mam jechać do Niemiec na projekt, który ma się skończyć za 3/4 tygodnie. O co tam chodzi?

alik

Mój mąż był kilka razy z firmy An-elec na kontrakcie i nie było tak tragicznie jak tutaj koledzy bruzgają . Wypłacalni zawsze , umowa i mieszkanie przyzwoite , uwierzcie wyjeżdżał przez inne firmy i było słabo - nawet Bardzo pod każdym względem.

?

w gdańsku panuja teraz żadu kierownika adama... wiec trzeba sie zastanowic czy warto przychodzic do firmy i sie denerwowac. a po drugie to teraz nie ma pracy nigdzie a i wszyscy co maja zlecenie wypad,(o umowe o prace to chuba trzeb klekac przed kierownikie) a gdy sie cos ruszy to znowu pospolite ruszenie i każdy z ulicy przyjdzie.

pikus
@

Hej juz powoli an elec znika z holandi.

gogo
@pikus

hym

byd.
@gogo

słyszałem ze jeszcze pracuje ten (usunięte przez administratora)

jkl

ta biora na dzialalnosc i wtedy troche wiecej sie dostaje. a tak jak wyzej pisal ktos inzyniera do ciagniecia kabli biora i to typowo gdzie czlowiek z wiedza niech ciagnie te kable, ok , ale moze robic i powinien wiele innych rzeczy zwiazanych z kierunkiem (automatyk w Twoim przypadku) oni z ludzmi sie nie licza jakos szczegolnie , bo dalej maja myslenie na Twoje miejsce jest 10 innych i fakt faktem cos takiego jest, bo zatrudniaja ludzi prosto po szkole gdzie kabla nawet poprowadzic nie umie dobrze a co dopiero ulozyc cos. sezon sie konczy to troche ludzi zwolnia za byle co troche wypozycza na inne firmy czesc pojedzie do holandii a czesc zwyczajnie odejdzie i tak sie to kreci rok po roku. rotacja jest spora, naprawde

Jworker
@jkl

Niestety ale na 10 może ze 2 się nadaje - wiec nie poznasz człowieka jeżeli go nie zatrudnisz i sprawdzisz. Ogólnie to nie wiem o co niektórym chodzi - normlane jest ze najpierw dostajesz zlecenie. Po czasie jak się sprawdzisz dostajesz stala - ze mna tak wlasnie było. Idelanie w firmie nie jest - ale pytanie gdzie jest :)

inzynier

Firma co prawda specyficzna ale warunki pracy nie najlepsze. Jeżeli zatrudniają na zlecenie niestety trzeba miec wlasne ciuchy i narzędzia. Ekipa pracująca calkiem spoko chodź znajdzie się kilku którzy nie nadają się do pracy. Najbardziej denerwujące są stawki i hipokryzja kierownictwa. stawki jak wiadomo są niższe niż stawki pozostalych pracowników stoczni (malarze rurarze kadlubowcy itd.). a co do hipokryzji: tak jak w moim przypadku szukają młodych inżynierów automatyków i oferują całkiem ciekawą prace na rozmowie kwalifikacyjnej no ale niestety jak przyjdzie do podpisania umowy to takiego inżyniera zatrudniają na stanowisko elektromontera co ma niewiele wspólnego z automatyką. na tych samych stanowiskach pracują ludzie którzy są z wykształcenia piekarzami, także fajnie ze 3,5 roku studiów poszło na marne bo pracujesz jak człowiek który nie ma w tym zawodzie żadnego wykształcenia. natomiast jak sie rozmawia ze starszymi inżynierami prowadzącymi projekty to oni mówią że im potrzeba nowej kadry inżynierskiej i się cieszą z młodych ludzi niestety pani kierownik takich ludzi miesza z błotem i za najniższą stawkę wysyła do ciągniecia kabli.

Ajaks

A ją od dawna tu pracuje i nie narzekam. A kasę zarabiam dużo większą niż tu piszecie. Stabilna firma i na brak pracy nie narzeka. Pozdrawiam marudzacych, szukajcie nowej pracy. Powodzenia!

bylyobecny

analek wyplaca ale jk im sie praca konczy to znowu maja problemu i tak w kolko bedzie. pracaw holandii to jest dramat jakis kazdy sie smieje ze my pracujemy,zyjemy i utrzymujemy sie tu za diete a nie za stawke a jeszcze potrafimy odkladac do domu. kazdy sie smieje bo oni nic nie robia a maja 8/10 i wiecej euro/h a analkowicze przy obecnym kursie euro to 6e/h. gdzie kazda inna firma ma lepie. aneksy w holandi tez parodia umowe masz z lipna stawka na 3miechy a jedziesz po 5 mc lub po 3tygodniach i maja cie gdzies totalnie. p.s w holandii jesli nie jestes pewny danej osoby to rozmawiaj tylko o pogodzie :) kierownicy i foremani z holandii nawet sie smieja ze "polacy sa tani i to jest zabawne jak my robimy za ta stawke" tj firma przejsciowa najlepiej tylko.

Były

Ci z bydgoszczy to lubia pracowac za grosze, nawed w holandi.

moze

Jak tam Panowie obecnie jest w holandii ? podobno jakis wyjazd ma byc w czerwcu na nowy projekt a ile w tym prawdy?

Obecny pracownik

Franc - 2013-05-01 18:42:21 "A jak macie takie doswiadczenie i znacie języki to stawki w tej firmie są bardzo przyzwoite, za mieszkanie i samochód potrącają 5 e, samochód tankowany na koszt firmy.No i niestety dużo papierów przy zatrudnieniu, jak to w Polsce." W "tej firmie" czyli w "An - Elec", dobrze rozumiem? Wyślemy dokumenty i zobaczymy jaki będzie odzew. Może faktycznie coś korzystnego zaproponują. A jaki jest rejon działania? Ogólnoholenderski czy miejscowy? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiamy!(usunięte przez administratora)

Franc

bh

no croon ma udziały w anelku wogóle. ciężko sie dostać do croon , bo po co oni maja zatrudniac jak z anelka wezma 50 ludzi na jakies projekty za mniejsza kase, ktorzy beda robic po 12 h 5dni w tygodniu i sobote 8 h i sie jaraja , ze troche przywioza a croon daje lepsza kase swoim. ktos tam ogarnie tych ludzi i wszystko dziala.

Will

Croon nie zatrudnia Polaków, a tylko polskie firmy( chyba ze 2). A jak macie takie doswiadczenie i znacie języki to stawki w tej firmie są bardzo przyzwoite, za mieszkanie i samochód potrącają 5 e, samochód tankowany na koszt firmy.No i niestety dużo papierów przy zatrudnieniu, jak to w Polsce.

Franc

Dziękuję za szybką odpowiedź. Jak wygląda rekrutacja w firmie Croon? Jest tam jakiś polski przedstawiciel? Lub ktoś, kogo można bezpośrednio zapytać o zatrudnienie? Jest nas dwóch. Obecnie pracujemy w holenderskiej stoczni jako elektroautomatycy. Warunki są średnie ze stawką 11e/h. Zawsze warto poszukać coś lepszego. Do odliczeń mamy 50E/miesiąc za mieszkanie, dojazd we własnym zakresie, gwarantowane 40h/tygodniowo. Nie jest źle ale warto szukać coś lepszego. Obaj mamy doświadczenie w elektoautomatyce okrętowej jak i praktykę w pracy na morzu. Rozmawiam po holendersku i angielsku. Pozdrawiamy

bh

w holndii przez croon sie zatrudniasz. stawka ok to 1450E. ubezpieczony jestes jakos grupowo chyba ,ale ubezpieczenie masz. praca po 10h i 45min (odrabiasz przerwe) to minimum. za 12 h nie musisz przerwy odrabiac. warunki to zalezy gdzie Cie wcisna, potrafia dac calkiem fajny domek czy mieszkanie, oczywiscie luksusow niema co sie spodziewac, ale dramatu niema napewno ale czasem w lekka spelune wpychaja. rzeczjasna karaluchy nie lataja po scianach ani grzyba niema , ale super nie jest ;) praca w holandii lekka stosunkowo i wkurza mocne bhp. sporo konfidentow , ktorzy dolki kopia, ale jak ekipe dorwiesz z tych nowych ludzi to jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC