AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

franc

Witam. Ja również chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat zatrudnienia przez tą firmę w Holandii. Tzn jaka stawka godzinowa, ile gwarantowanych godzin w tygodniu, stawka za zakwaterowanie i jej warunki, ubezpieczenie, dojazdy do pracy. Wiem że troche szczególowe pytania ale chciałbym wiedzieć wcześniej zanim cokolwiek u nich podpiszę, z resztą opinie osób już pracujących bądź mających z nimi jakieś doświadzenie są bardziej żetelne niż to co piszą na stronie firmowej. Pozdrawiam. Franek

hmj

Wiecie może jak obecnie praca kształtuje sie w tej holandii ?

obecny

a gdzie masz pracowac? gdansk czy gdynia?

rzepas

Andrej - 2013-04-07 22:07:53 Czesc Mam takie pytanie: Czy An-elec w gdyni zapewnia pracownikom zatrudnionym na umowę na zelcenie na stanowisku elektromonter szafki bardz pomieszczenia gdzie mogliby sie przebrac lub zostawic swoje rzeczy ? Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź.Witam, bedziesz holandi to Ci dam szatnie

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

Andrej

nowyobecny

spawacze sami musza zadbac o ubior trudno palny. za kombinezon taki zwykly dla monterow np 121zl sciagaja i 90 za buty. gdzie to super jakies nie jest. ogolnie robic trzeba bo kto sie obija to ma problemy z kierownikami a to juz krotka droga do wyrzucenia. elektrycy swoimi narzedziami pracuja, w tej chwili to biora typowo z lapanki slusarzy i elektrykow takie pospolite ruszenie troche. firma jako firma lipna ale na zdobycie doswiadczenia jak najbardziej jest ok . umowa zlecenie srednia, bo jeden punkt tej umowy jest do kitu , ale oplacaja sporo skladek jakies wypadkowe, zdrowotne na zwyklym zleceniu. wyjazdy do holandii to jest bk jada ludzie bez doswiadczenia na stoczni i z lipnym angielskim ale to ok zarobia wiecej niz tu ale szalu niema z kasa.

mtm

witam koledzy,wybieram sie na rozmowe,ale jak czytam te wpisy to nie za ciekawie,powie moze ktos ile daja spawaczom tak srednio i rzeczywiscie taka orka czy tylko pisza ci co chcieliby byc prezessami dziex za info

Obecny Pracownik

Po co pogrążać firmy? parę setek ludzi będzie bez pracy a przecież firma jest dobra, no fakt dla tych co chcą pracować. A nie każdy tak ma.Idź i siej ferment gdzie indziej.

Proponowałem już znajomym więc i tutaj wam coś podpowiem. Istnieją takie związki zawodowe hmmm i na waszym miejscu już dawno bym się zapisał. Idzie dużo wywalczyć tylko trzeba mieć chęci, a wtedy można firmę pogrążyć. PRAWA PRACOWNIKA... Pozdrawiam

Były

Firma jest dobra,(usunięte przez administratora)

gryphon

Potwierdzam to co napisał poprzedni kolego , firma jest solidna i stabilna płaci na czas i to dobre pieniążki a praca jest cieżka jak na kazdym statku, ponadto załatwiaja wszystko od zamieszkania po transport , niczym nie trzeba sie martwic tylko pracowac. Dobra firma dla tych ktorzy nie boja sie pracy i sa dobrymi fachowacami bo pewnie ci nie zadowoleni to ci ktorzy wylecieli za brak umiejętnosci albo (usunięte przez administratora), potem piszą jakies bzdury na formum , ja siedze od marca i nie mam nic do zarzucenia.

napalony

a ja pojechalbym do holandi(usunięte przez administratora)

Postanowiłem zamiesćić opinie na temat firmy bo sytuacja jest odminna niz to co tutaj piszą przez to zwlekałem mieisacami z podjeciem u nich pracy i żałuej , wrócłem w weekend w Holandi i jestem zadowolony , pensja przyzwoita , warunki socjalne równiez , byłem dwa miesiace nie było zadnych problemów z praca czy wynagrodzeniem, teraz urlop i powrót, polecam wszystki i nie kierujcie sie tymi opinami bo wiekszosc to nieprawda.

Nowo zatrudniony

Przed podjeciem pracy w tej firmie wszedłem na to forum i troche zasugerowałem sie tymi opiniami czego bardzo żałuje poniewaz wiekszosc z nich to totalne bzdury nie majace nic wspólnego z rzeczywistoscia... Najlepiej samemu spróbowac swoich sił , firma płaci na czas i co wazne zatrudnia legalnie a nie jak reszta trojmiejskich firm, jak ktos jest uczciwy i pracowity bedzie zadowolony.

szczęśliwy, bo już nie w menelku

pago - 2012-02-04 20:25:29 Piotr - 2012-02-02 14:32:30 Pracueje w tej firmie juz od ponad roku i ma swoje wzloty i upadki to fakt ale jako jedyna gwarantuje długoterminowe zatrudnienie za granica z opcja pracy w kraju, fakt ze płaca na raty ale zawsze co do złotowki, z własnych obserwacji widzę ze ludzie ktorzy nie dali rady sie utrzymac w pracy to (usunięte przez administratora) myślący , ze jada na wakacje do Holandii, dostalem umowe na kolejny rok i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.(usunięte przez administratora)

były

Zgadzam się z opinią Eduardo.Osoby które się pozwalniały to były dobre i sumienne osoby tylko miały dość zagrywek firmy!!!Oczywiście trafiło się parę osób które miały problemy z różnymi używkami i dlatego już nie pracują ale w każdej firmie tak jest.

pago

Piotr - 2012-02-02 14:32:30 Pracueje w tej firmie juz od ponad roku i ma swoje wzloty i upadki to fakt ale jako jedyna gwarantuje długoterminowe zatrudnienie za granica z opcja pracy w kraju, fakt ze płaca na raty ale zawsze co do złotowki, z własnych obserwacji widzę ze ludzie ktorzy nie dali rady sie utrzymac w pracy to alkoholicy albo narkomani ewentualnie rozpieszczeni leserzy myślący , ze jada na wakacje do Holandii, dostalem umowe na kolejny rok i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.ale (usunięte przez moderatora)to nasmarowal

Kermitek

Nie powiedzieli? A samemu ciężko zapytać o wszystko co Cię interesuje? Zazwyczaj udając się do nowej firmy pracownik powinien mieć przygotowany zestaw pytań do pracodawcy i odwrotnie. Ja się zapytałem i mi to powiedzieli, że muszę mieć swoje ubranie i podstawowe narzędzia. Sami dają tylko kask i kamizelkę. Swoją drogą to dziwne, że wysyłając na badania lekarskie trzeba za nie samemu płacić.

adrian p

dobra firma dla mnie super

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC