AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

gog

hym, humory jak widze optymistyczne dopisuja

chcący zmienic prace

Co sie dzieje w tej Firmie ponoc zatrudniają nowych musze złozyc papiery tylko nie wiem czy warto

kamil s

pozdrowienia dla byłych i obecnych pracowników an-elca

Gruby

Wiesz Zainteresowany w tym miejscu nic się nie dowiesz o tej firmie.Tu wypowiadają się głównie frustraci którzy kiedyś pracowali w tej firmie, a skoro wylecieli z tej pracy za pijaństwo, lenistwo albo inne zarazy to teraz chcą sobie ulżyć i wylewać te wiadra pomyj na ludzi związanych z firmą.Chyba robi im sie lżej od tego. A ich opinia to żal frustrata który został bez pracy, więc nie ma żadnego znaczenia.

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

zainteresowany

Bardzo chciałbym sprawdzić czy te opinie są prawdziwe ponieważ jestem zainteresowany praca w AN-ELEC czy ktokolwiek mógłby to sprostować.

wolny

Perspektywy ta niby firma miała zawsze dobre tylko gożej w praktyce to jej wychodzi jak zjedziesz i pobedziesz na bezpłatnym to zmienisz zdanie.

zadowolony

I tu się mylisz.Firma powoli wychodzi z kryzysu i perspektywy są dobre.Ja tam nie narzekam.Zarobki na dobrym poziomie w Holandii.Oby tak dalej.

Robol

Panowie mam pytanko ile wam płacono za wjazd do holandii

gość forum

Na podstawie art. 85 § 1 k.p. wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. Składniki wynagrodzenia za pracę, przysługujące pracownikowi za okresy dłuższe niż jeden miesiąc, wypłaca się z dołu w terminach określonych w przepisach prawa pracy. W przypadku gdy dochodzi do opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia pracownik może żądać odsetek za czas opóźnienia na podstawie art. 481 § 1 k.c., chociażby opóźnienie było następstwem okoliczności, za które pracodawca odpowiedzialności nie ponosi. W takiej sytuacji należą się odsetki ustawowe (art. 481 § 2 k.c.), w wysokości określonej w art. 359 k.c. Przysługują one od dnia uchybienia terminowi płatności. Od dnia 10.01.2005 r., wysokość odsetek ustawowych ustalono na 13,5 % w stosunku rocznym jak to wynika z rozporządzenia rady ministrów z dnia 4 stycznia 2005 r. w sprawie określenia wysokości odsetek ustawowych (Dz. U. Nr 3, poz. 16).

Tołdi

Jeżeli chodzi o PIT-y to już się rozliczyłem i mam cały zwrot podatku zapłaconego w Holandii.Miałem problemy z rozliczeniem się co prawda ale nie z winy firmy tylko biura rachunkowego .Panie z biura an-elec bardzo mi pomogły z tym problemem i udzieliły mi odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tego problemu.Jeżeli mowa o pracy i zarobkach to są tu tacy co nie widzą się pracujących w Polsce .Bo przyjeżdżają tu tylko dla kasy i aby się nie narobić .Panowie projekt "Blackford Dolphin" się skończył i laba na nim i albo weżniecie się do pracy i przestaniecie narzekać na wszystko albo szukajcie innej pracy.NIKT was tu nie trzyma.

Trzeba spokojnie poczekac do konca lutego.Do tego czasu musimy otrzymac PIT i rozliczenia z podatku za prace w Holandi.

?

Mam pytanie do dyrekcji firmy.-Kiedy mozna sie spodziewac zwrotu pieniedzy,ktore zostaly wplacone na poczet podatku za prace w Holandi?Dziekuje i czekam na odpowiedz.

Plajta

Koledzy,byli pracownicy i Ci na urlopach bezplatnych! Juz nie czekajcie na zatrudnienie w tym dziadostwie.A nieprawidlowosci z tytulu zatrudnienia mozna zglaszc do PIP anonimowo.Najblizsza siedziba w Gdyni.Zycze sukcesow i obyscie nie natrafili na takich pracodawcow jak an-elec.

dyniogłowy

i nastepni czekają na wypwiedzenia albo na koniec umowy firma do bani!!!!!!

LUK

Wiesz K bo niektórzy chcą tylko robić dużą kasę w Holandi a nie marne tysiące w Gdyni. A wtedy siedzą tam zarabiają marudza nudzą się i wtedy piszą na tym forum bo coś trzeba robić z tym wolnym czasem w tej Holandi.no bo ile można tylko pić wóde, trzeba jeszcze bluzgać na firmę . Z nudów. A firma jest ok, dla tych co chca pracować i są dobrzy jest praca . jak wszedzie.

K_

tak obserwuje rozmowy, a właściwie pyskówki dorosłych ludzi na tym "forum" i sie zastanawiam czy an-elec to firma-posrednik pracy za granica? z tego co ogladalem ich strone to pracują w polsce rowniez, wiec moje pytanie: dlaczego wiekszosc tutaj narzeka na jakies wyjazdy, odnosze wrazenie ze niektorzy tutaj czekaja tylko na wyjazd, zapominajac ze pracuje sie takze w kraju ;-) pozdrawiam K.

Florek

Chłopaki wrzućcie sobie na luz:) Ci co pracują powinni się z tego cieszyć, bo dzięki temu macie kasę na swoje kredyty, niepracujące żony i dzieci, a bez tej firmy mogliście sobie o tym tylko pomarzyć. A jeżeli uważacie że jest Wam tak źle to poszukajcie sobie innej pracy , życze powodzenia na dzisiejszym rynku pracy. I przestańcie marudzić.Siejecie destrukcję i wiecznie narzekacie , szczególnie te osoby które nie mają szans na prace w tej firmię. A Wychodzi na to że bardzo chcieliby wrócić.... No tak .ale kto docenia to co ma? Wam się już trochę w głowach przewraca od nadmiaru kasy, doceńcie to co macie , bo wielu chciałoby być na Waszych miejscach.A Wasze docinki są niesmaczne, odrobina kultury i szacunku dla ludzi dzięki którym Wasze rodziny maja spokojne życie.Chłopaki troszkę pokory... A jak jest Wam źle to szukajcie szczęscia gdzie indziej. I nie gryźcie ręki która WAS karmi. Powodzenia !

Willem II Tilburg

Witam Wszystkich. Cóż takiego stało się z An-Elec , że z dobrze zapowiadającej się Firmy stała się kolejnym "polskim piekłem" - gdzie zamiast konstruktywnego i rzeczowego dialogu Ludzie obrzucają się "błotem" , a budowanie przyszłości poprzez wspólną pracę, zastąpiło zniechęcenie, rozczarowanie , czy wręcz frustracja? Popełniłem krótką analizę i chciałbym podzielić sie swoimi przemyśleniami: 1.Skłócenie Pracowników. Grzech pierworodny, niechlubny spadek pozostawiony Nam przez "Czarnego" i "Martinę". To nie jest tak, że "fachowcy" są z Bydgoszczy,a "niefachowcy" z Gdyni lub odwrotnie. Jestem przekonany ,że tak w jednej jak i w drugiej grupie są rzetelni Pracownicy,ale też i partacze. Niestety, polityka jątrzenia prowadzona przez w/w Panów doprowadziła do wewnętrznych podziałów - co widać na "załączonym obrazku"(vide dyskusja na forum). W mojej ocenie problem albo nie został rozpoznany przez Zarząd (być może z braku rzetelnych informacji), albo też został zignorowany. 2.Brak systemu ocen Pracowników powiązanego z motywacją finansową. Mało przejrzysty(jeśli w ogóle istnieje).Czasami odbywa się to na zasadzie "telefonu do przyjaciela", a nie rzetelnej oceny( znajomość języka , kwalifikacje zawodowe, solidność,itp.). Brak takowego pogłębia podziały i wzajemną niechęć. Uważam ,że warto się nad tym zastanowić - oczywiście pod warunkiem jawności not dla ocenianych i jej wpływu na rozwój firmy i pracownika. 3."Błędy w komunikacji". Kiedy doszedłem do tego punktu, to scyzoryk mi się w kieszeni otworzył... Niestety, bardzo duży minus dla Zarządu. Mówią,że UMOWA to rzecz święta, więc czas chyba już skończyć z tym świętokradztwem. A potem następują jakieś pokrętne tłumaczenia,że to był "błąd w komunikacji". Albo chowa się głowę w piasek i udaje się ,że jest O.K. 4."Hierarchia wartości" Każda dobra firma kieruje się dewiz%

?????

xD - 2010-01-19 23:03:18 Czytam to wszystko i przyznaję racje, że fachowcy odeszli. Odeszli ale z innych powodów, ponieważ każdy ma prawo do wyboru lepszej pracy,a dobry fachowiec nie musi się o nią martwić i jej szukać ,bo ona sama go znajdzie.Pozostali co tu wypisują to banda nierobów i analfabetów, co język polski zakończyli w połowie podstawówki. Nie znają żadnego języka obcego a chcą być kierownikami. Ja bym od razu ich zwolnił, bo umieją tylko narzekać. Lepiej weście się do roboty, bo po tych wpisach widać, że za dużo macie wolnego czasu, a jak się nie podoba to zawsze możecie się zwolnic na własną prośbę. Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.Fachowcow wyslali na urlopy bezplatne dozywotnie,lub zwolnili.Koniec lutego beda nastepni do zwolnienia bo konczy im sie umowa.Jak na razie to w an-elec najwiecej pracy maja panie z biura.Musza wypisywac swiadectwa pracy i wysluchiwac pretensji pracownikow.Moze ktos wie ilu ludzi zwolniono do tej pory?

xD

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC