AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

Czy An-elec zapewnia kartę multisportu?

Tony Halik

tak, na stoczni..

Irena
@Tony Halik

no a czemu nie? zawsze ktoś z rodziny może wykorzystać... to ile tu się w domu przebywa?

Na jaką pensję może tutaj liczyć specjalista ds personalnych, 2 tygodnie temu pokazało się ogłoszenie na takie stanowisko ale nie ma w opisie nic o finansach. Czy kwota rzędu średniej krajowej jest osiągalna na początek ?

Czy w An-elec występują paczki/bony świąteczne?

Yo

Nie.

Wojciech
@Yo

W takim razie czy firma oferuje jakieś inne benefity pozapłacowe? Znasz An-elec od środka, na pewno będziesz wiedział coś na ten temat. Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać koniecznie.

Leszek

Eh, myślałem, że chociaż na benefity można liczyć ... Czyli premia tylko na święta? Pewnie jak ma się dobre stosunki z prezesem, to i częściej może się zdarzyć :D

Jaka jest kultura pracy w An-elec? Obowiązuje typowy dress code?

Yo

Tak obowiązuje typowy dress code czyli ubranie robocze oczywiście bluza z długim rękawem, buty S3, kask, okulary oraz pasek podbródkowy, Z kulturą to różnie bywa. Pozdrawia.

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

Panowie proszę o rzetelną a nie wylewanie mydlin odpowiedź, ile wy tam w tej firmie zarabiacie? W Polsce. Pomocnik jak i elektryk

Małgorzata
@Zainteresowany

@Zainteresowany, też chciałabym wiedzieć. Podobno rekrutacja jest wstrzymana, ale dobrze byłoby, żeby pracownicy sami to potwierdzili. Jesteście tutaj i dacie znać?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w An-elec?

Wynagrodzenie jest płacone przelewem w całości, kwitek masz na mailu. Zawsze dostaje kasę na czas.

olek

Czemu takie opinie Sprawdz potem mow

Donia

Widziałam ze jest praca w biurze, czy ktoś wie jaki jest zakres obowiązków ?

John

Jaka jest stawka godzinowa na stanowisku automatyk-elektromonter?

Xxx

13 zł

P
@John

Mi proponowali 20 zł brutto. Do tego musisz mieć własne narzędzia, odejmą za ubranie robocze i badania na własną rękę.

John
@P

Tzn wtedy ile wychodzi na rękę za 1 h pracy?

Ble

12 zł haha

endriu

a na czym polegała ta ich nierzetelność ?

Henryk

Ile dostaje na rękę automatyk-elektromonter?

Tony Halik

Siemens

Henryk

Firma jest dobrym pracodawcą, poza tym ma również dobre opinie w internecie, można aplikować.

Krzysiek

Witam. czy ktoś wie co się teraz dzieje w an-elec? czy maja jakąś robote za granicą ? ostatnio czesto sie ogłaszali że potrzebują ludzi do holandi z VCA, był ktoś tam i może się wypowiedzieć co u nich słychać, w miarę porzadna firma? dzięki

henio

Jedna wielka lipa z tymi opiniami… Również uważam, że jest ok. To nie jest kredyt hipoteczny na 50 lat więc moim zdaniem warto

Elektryk wysokich napięć!!

Niezla reklama kolegów z HR enalka

Luk

Aaa i swoją drogą to świadczy troche o jakości gowroka jako portalu Który nawet nazwy firmy poprawnie nie wpisuje...

Natalia
@Luk

Sprawdziłam pisownię nazwy firmy An-elec i z tego co widzę na tym forum pisana jest ona poprawnie. Jak Twoim zdaniem powinna być pisana nazwa tej firmy? Napisałeś również, że warto zatrudnić się u tego pracodawcy. Jakie czynniki bezpośrednio na to wpływają?

Błażej

Jakie sa stawki dla dobrych elektrykow na wlasnej dzialalnosci?

Luk

Uważam, że warto się zatrudnić. Wszystko jest jak należy i nie rozumiem większości komentarzy które się tu pojawiają a pracuje już kilka lat

Natalia

@Masiaz, dlaczego uważasz, że poniższe opinie nie mogą być prawdziwe? Może rzeczywiście są osoby, którym warunki pracy w An-elec odpowiadają. Jeżeli uważasz inaczej, to proszę Cię o zamieszczenie własnej opinii o tym pracodawcy. Każdy głos na tym forum ma znaczenie i jest cennym źródłem informacji dla innych użytkowników.

karol

Potwierdzam, dobra firma. Ci co marudzą albo nie chce im się pracować - typowy Ferek kiepski albo kominatorzy Ja polecam firmę zdecydowanie!

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC