AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

prawda

Sorki za "morze" słownik

jhon85

Hmm pracuje od kilku lat, problemów nie widze. Stawka jak dla mnie spoko, wyjazdy zagraniczne są, praca na miejscu tez – u mnie to Gdańsk.

brawo - 3bit

heh dobre :) Zgadzam się z tobą w 100% Byłem gdzie indziej i nie jest lepiej. Wróciłem do AnEleka myśle ze Michał zrobi to samo - po pewnym czasie

3bit

Panie Michale, sądząc po formie pana wypowiedzi sam jest pan sobie winien. Po pierwsze należy czytać umowy, które się podpisuje. Z pana „wypocin” – bez obrazy – wnioskuje, że był pan na umowie zlecenie. Przy tej formie zatrudnienia obowiązują inne zasady niż przy umowie o pracę (pracowałem w kliku firmach i tak jest). Nie należy się dziwić, że firma pobiera opłatę za kombinezon/kurtkę itp. – zapewne było to również przy umowie. Po drugie, zatrudniając się u kogoś zawsze pracuje się dla firmy. Jeżeli chce pan pracować dla siebie proszę otworzyć swoją działalność Po trzecie, każdy ma stawkę na jaką zasługuje (czyt. umie). Wnioskuje również, że była to stawka zagraniczna – a o dietach pan nie wspominał, odliczeniach podatkowych itp. – trochę to nie fair Tak na koniec, „dr.” piszemy bez kropki na końcu. Skrót ten oznacza doktor a raczej chodziło o dyr. Czyli dyrektor Na zwroty „ukradli z pensji” uważał bym

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

polo

A bo akurat BYLI pracownicy wiedza najlepiej piszacy komentarze w odwecie nic nie umiszesz to masz taka stawke zaladne oczy nikt nie placi Nazwisko kazdy moze sobie wspisac jakie tylko chcesz Ja tam polecam

Hmm nie zgadzam sie z opiniami. Jak dla mnie firma spoko Kasa niezla, placa na czas, sa projekty zagraniczne

pracos

A swistak siedzi i zawija pomysl zanim cos napiszesz - podstawowa zasada jezeli idziesz do konkurencji po 2zl wiecej od pani m to sorry zobaczysz, dlugo tam nie zabawisz

pracos

pracow88

Równiez polecam, pracowałem poszedłem gdzie indziej i zalowalem. Wrocilem do AnElecka i byla to dobra decyzja

Oleg

Pracuje od lat, nie narzekam. Kasa OK składki ZUS płacone a pracować trzeba wszędzie. W Holandii nowa kadra jest spoko, a ten rycerz miesza już w innej firmie i jest OK. Polecam.

Czytam bydgoskie posty to mam wrażenie że to wasza firma.

qamil

Kròtko... Ja tam polceam

wratt

Jak dla mnie jest oki. Pracuje juz prawie rok. Stawka oki, placa na czas, sa szkolenia np vca czy swiatlowody. Ja polecam

polo

Idzcie im kupowac czekoladku do biura za wyjazdy za 5tys haha kaszuby europy. Jestescie ograniczeni przez system i komune jesli piszecie ze anelek to dobra firma.

wratt
@polo

Widac ze sie zansz... specjalista jak moja babcia na facebooku. takich to powinno sie z automatu od neta odcinac

swieze info

Potwierdzam kilka komentarzy wczesniej, są planowane wyjazdy zagrniczne Byłem dziś w firmie i rozmawiałem. Potiwerdzeniem tego są rownież ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracownikow. Pani z personalnego z ktora rozmawialem mowila ze to nowy, duzy projekt i potrzeba dodakowych ludzi --- ja się decyduje

antek

Pomimo różnych opini również się zgłosiłem - zaryzykuje a co tam. Na razie nie narzekam jest oki

jacek

No cuż nie widziałem w necie firmy o której byłyby same dobre komentarze. To tak jakbyś zapytał czy lubisz Japońskie samochody Będzie tyle opini że ho ho. Ja tam większych problemów nie widze. Może i stawka mniejsza o 2/3 zł ale przynajmniej płacą na czas a nie jak to bywa u konkurencji skąd przeszedłem. Miałem pare groszy więcej ale wypłetaę po 1,5 mc - a dal mnie to odpada Tu tego problemu nie mam

prawda

Ile płacą w Holandii? Czy prawdą jest, że wypłacają co miesiąc a nie tygodniówki jak obowiązuje w NL?

jacek
@prawda

Zależy czy coś umiesz i się nadajesz. Poza tym zatrudnia cie firma z PL to czemu chcesz placone tygodniowo. Poszukaj sobie firmy na ichniejszym rynku

Romy
@prawda

Powiem tak, z ulicy jako świerzak trafisz tylko wtedy jeżeli naprawdę coś umiesz i masz papiery. Poza tym trzeba nastwić się na prawdzwią robotę a nie 8 godzinek pierdzenia w kontenerze i do domu. Tam tego nie ma

kolo

Jak dla mnie spoko, stawki porównywalne jak w innych firmach wiec nie wiem skąd te wonty niektórych na tym formu. Tez myślałem, że będzie koszmarnie w tej firmie. Zapytałem kolegi który najpierw pracował na stoczni na Oksywiu a później pojechał do Niemiec. Mówił, że mogę spróbować najwyżej się zwolnie. Wkoncu do emerytury pracować w jednej firmie nie musze. Dobrze zrobiłem, na razie jest okej

jokono

Sporo rożnych różniastych opinii. Prawda taka, że nie ma co słuchać innych. O Putnie też mówili niby, że sympatyczny a tu masz… zonk. Więc najlepiej panowie jak nie podoba się u obecnego pracodawcy złożyć CV u innego – tyle w temacie

Romy

Jestem właśnie byłym pracownikiem jednej z tak polcenanych firmy jako super konkrencji firmy AnElec. Jestem dzisiaj po pierwszym dniu pracy AnEleku na Stoczni w Gdańsku i pracuje mi się o wiele lepiej niż u poprzedniego pracodawcy. Stawka na razie startowa ale jak pokaże co umiem to dostane więcej z propozycją wyjazdu po świętach – więc dla mnie bomba 

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC