Promag S.A

Opinie o Promag S.A

Wies

Nigdy więcej nie kupię produktów w firmie Promag z uwagi na warunki gwarancji, które spowodowały, że po otrzymaniu wózka elektrycznego PLUS FE i zapoznaniu się z warunkami gwarancji zniechęciłem się do tego produktu do tego stopnia, że gdybym był nabywcą jako konsument dokonałbym zwrotu tego wózka. Posiadając dosyć wysokie kwalifikacje, właściciel naszej firmy (mgr inż. mechanik eksploatacji pojazdów samochodowych) i moje (elektromechanik urządzeń łączności) uważamy warunki za odrażające, które wyłącznie ukierunkowane są na ochronę sprzedawcy przed mizerną jakością tego produktu. NIGDY WIĘCEJ NIGDY !!!

PROMAG S.A.
@Wies

Bardzo dziękujemy za Pana opinie. Jest ona bardzo cenna pod kątem rozwoju naszych produktów, których elementem jest także dobrze przygotowana karta gwarancyjna. Chcielibyśmy poznać dokładnie co jest przyczyną Pana niezadowolenia, dlatego prosimy o kontakt mailowy na adres promag@promag.pl.

Aspirujący?

Witam. Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jak wyglądają podstawa i premia oraz jakie inne warunki pracy ( samochód, benefity itp. ). Pozdrawiam

NieJarek

Jarku, a ile osób się zwolniło w tym roku z firmy?

@NieJarek

NieJarku, przecież tutaj pracujesz i nie wiesz? Jaki jest sens i cel Twojego pytania?

Mn
@Jarek

Rotacja pracowników daje jasny sygnał czy firma jest ok czy nie. Podaj proszę liczbę, bo ogólna ocena firmy 2/6 nie sugeruje nic dobrego...

@Mn

Lepiej danych szukać u źródła, a nie na forach, więc jak będziesz wychodził z pracy po drodze wejdź do kadr i zapytaj, będziesz mieć dane z pierwszej ręki.

Mn
@Jarek

Całe szczęście już mnie to nie dotyczy... Trawa u sąsiada okazała sie być bardziej zielona, i tej dedyzji nie żałuję do dzisiaj

@Mn

Ciszę się, że znalazłeś swoje miejsce na ziemi, super, że aż tak bardzo martwisz się o byłych kolegów, rzadko się to zdarza. Życzę SPOKOJNYCH Świąt.

@NieJarek

Tyle ile nowych ogłoszeń o pracę. Jednym słowem sporo.

Mikołaj
@Doswiadczony

Znasz może powody tych zwolnień? Pracownicy zdecydowali się na taki krok z uwagi na obecnie panujące warunki zatrudnienia? Czy może wpłynęły na to zupełnie inne czynniki? Jeżeli już wypowiedziałeś się w wątku, to może odniósłbyś się również do tego, co firma umieściła na oficjalnej stronie internetowej? Chodzi mi o informację związaną z tym, że firma oferuje szereg benefitów takich, jak wyjazdy integracyjne, samochód służbowy, czy dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce. Czy rzeczywiście wszystko wygląda tak, jak przedstawia pracodawca?

@Mn

Rotacja pracowników jest na całym rynku pracy odczuwalna od około roku więc tutaj nie mogę się zgodzić że można to oceniać...

@Mikołaj

No raczej, wyjazd do fajnego hotelu na 3 dni raz w roku ok.250 osób, samochód służbowy na wyższych stanowiskach i dla przedstawicieli, obiady w stołówce z dofinasowaniem. Spoko.

Jarek

A mi się dobrze pracuje, fajni kumple, fajne projekty, czasami są wyzwania, ale gdzie nie ma, także polecam.

@Jarek

Jarek, a mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź o aspekt rodzaju zatrudnienia, jaki firma oferuje na start nowemu pracownikowi? Myślę, że nie tylko mnie to ciekawi. Obecnie większość potencjalnych kandydatów poszukuje pracy w miejscu, gdzie od początku może liczyć na stabilną umowę o pracę. Czy w przypadku firmy Promag można liczyć właśnie na taką umowę?

@Maja

pewnie że umowa o pracę, zatrudnienie naprawdę jest stabilne, nie ma się czym martwić, poza tym dużo dodatków: opieka medyczna, karta sportowa, bony na święta, ubezpieczenie, wyjazd integracyjny, i inne; nie ma co narzekać, ludzie pracują tutaj po wiele lat

Mikołaj
@Jarek

Zastanawia mnie, czy również osoby młode bez doświadczenia zawodowego mogą liczyć na otrzymanie szansy zatrudnienia w tej firmie? Promag pomaga takim osobom i organizuje dla nich szkolenia wprowadzające, aby przed podjęciem pracy mogli dobrze poznać zakres swoich obowiązków? A może firma zatrudnia tylko i wyłącznie osoby z doświadczeniem zawodowym?

@Mikołaj

Mikołaj Promag właśnie liczy na takie osoby. Doświadczeni pracownicy uciekają ze względu na słabe zarobki. Nie darmo się mówi że Promag to kuźnia talentów. Dobry start ale po kilku latach trzeba szukać czegoś perspektywicznego. Pozdr

@Mikołaj

Przed rozpoczęciem pracy masz szkolenia z produktów cały tydzień

Przedstawiciel Handlowy

Umówiona rozmowa na what's up

Brak kontaktu ze strony osoby, która się ze mną umawiała. Mojego telefonu nie odbierają... Bardzo nieprofesjonalne...

Doświadczony

Firma z ogromnym potencjałem która nie inwestuje w ludzi. Kuźnia talentów. Promag to firma dla młodych ludzi bez rodziny i planami na rozwój w innej firmie. Moje sugestie dla Promag S.A: Inwestować nie tylko w środki trwale, także w ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie traktować ludzi jak potencjalnych zlodzieji. Zaufać dając więcej uprawnień. Więcej dać za większe wymagania.

Irek

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

@Irek

Samochód z GPS (śledzenie i weryfikacja twoich poczynań), komórka za 1zl (bieda), laptop po kimś.

Maja

@QJ czy kwestie traktowania pracowników przez przełożonych były poruszane może z zarządem Promag S.A? Czy wynagrodzenia można negocjować lub liczyć na podwyżkę po wypracowaniu konkretnego stażu? Czy szkolenia, o których piszesz są szkoleniami specjalistycznymi?

@Maja

Zarząd dowiaduje się i próbuje negocjować jak odchodzą cenni pracownicy. Raczej głuchy jest na takie informacje. (usunięte przez administratora)

qa

Wie ktoś jak sytuacja wygląda w Łodzi? Zarboki, atmosfera?

Exqj

Nie polecam!

@Exqj

Super opinia, szkoda tylko że konkretów brak. Firma bardzo stabilna, pracuje się dobrze, ja na pewno nie zmieniam, trawa zawsze bardziej zielona u sąsiadów, tylko do czasu, jak się później okazuje, nie jest tak różowo, wiem coś o tym.

Wiktor

Idealnie to będzie nigdzie ale najgorsze jest to, że kilka osób tak psuje opinię firmie tylko z powodów sobie znanych!!

Prom
@Wiktor

Ocena firmy 2/6 to raczej nie wpływ "kilku osób "...

nowy

Jak się pracuje w oddziale w Łodzi? Jaka atmosfera, zarobki? Poszukują teraz tam asystenta ds handlu/magazyniera - na czym dokładnie ta praca polega? Czy warto aplikować na to stanowisko?

Kj

Firma ma takie opinie na jakie sobie zapracowała.

Czy jest tak dobrze tu pracować, że przestaliście pisać na forum?

Daw
@Piotr

Ocena tej firmy świadczy jak tu jest wspaniale. Dobra propaganda i tyle.

skasowany

Maja tak się zapedzilas w odpowiedziach na wpisy użytkowników, że nie zauważyłaś, że je wcześniej skasowano... Pewno zbyt brutalnie traktowały o prawdziwej sytuacji w Promag. Kasować niewygodne wpisy, tylko tyle potraficie?

Maja

@QJ czy zdarzyło się już, że ktoś musiał zapłacić za szkolenie, ponieważ postanowił zmienić pracodawcę? Skąd opinia, że pracownicy sami się zwalniają?Dzieje się w Promag S.A coś, co powoduje takie rotacje?

Maja

@Chęciny z tego, co piszesz jesteś pracownikiem lub pracowałeś w Promag S.A. Możesz określić co jest przyczyną zwolnień pracowników? Odchodzą sami czy też zwalnia ich pracodawca? Czy w Promag S.A można liczyć na inny rodzaj umowy, niż ten o którym piszesz? Może opiszesz na czym polega umowa lojalnościowa i jakie są jej zasady - pomógłbyś w ten sposób innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Promag S.A.

Nik

Pracowałem w kilku magazynach, gdzie warunku BHP były takie, że szkoda mówić, tutaj wszystko jest nowe i jest porządek, jeżeli ktoś narzeka, to będzie narzekać na wszystko i zawsze coś znajdzie, nikt nikogo do niczego nie zmusza

Jaro

Jeżeli ktoś po kilku dniach wie jakie są wynagrodzenia w firmie, to znaczy, że tylko to go interesuje, i to nawet nie jest nic dziwnego, ale licząc na awans, najpierw trzeba się czymś wykazać i coś zaproponować, także każdy jest kowalem swojego losu

Stefan

Idealnych firm nie ma ale i pracowników niestety też nie ma.

Fron

Od stycznia odeszło 8 magazynierów z Koninka. zimny magazyn(usunięte przez administratora) wypłaty średnie, brak szans na awans

Pablo
@Fron

zdecydowanie nie potwierdzam, czegoś takiego nie miało miejsca

QJ
@Pablo

Jest to prawda i po co siejesz propagandę jak to w Koninku jest świetnie

Pablo
@QJ

polecam czytać ze zrozumieniem, bez komentarza...........

Zostaw merytoryczną opinię o Promag S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Promag S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Promag S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promag S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promag S.A?

Kandydaci do pracy w Promag S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promag S.A