Promag S.A

Opinie o Promag S.A

Zbig

Dawno mnie tu nie było. Po 12 latach pracy trudno opluwać byłego pracodawcę. Promag to kuźnia talentów, na początek da dobrą szkołę. Widzę że nastroje ciagle mieszane. Zawsze uważałem: nikt nikogo na siłę nie trzyma. Trzymajcie się ciepło.

Czy Promag S.A organizuje staże dla studentów?

SUM

Tak

szkoda gadać

5 tys. na rękę? Żarty! Nieliczne wyjątki. Wyjazdy integracyjne - w tym roku nie ma już wyjazdu. Dofinansowania do obiadów - stołówkę właśnie zamknięto. Tempo rozwoju zaczyna spadac, specjaliści i handlowcy wykruszają się, atmosfera robi sie fatalna. Czy zarząd ma na to jakiś pomysł? Czy ktoś nad tym panuje? Może czas najwyższy pozwalniac niektóre osoby, szczególnie te na średnich i wyższych stanowiskach, które nic nie wnoszą do firmy, tylko biorą kasę? A może musi przyjść ktoś z zewnątrz i porządnie przebudowac firmę? Ciekawe tylko, że główni udziałowcy tego nie widzą... Jak nic się nie zmieni, to firmę może czekać przykry upadek.

Pati
@szkoda gadać

Kondycja firmy ma się dobrze, zamknięcie stołówki nie ma z tym nic wspólnego. Jeżeli mamy coś do napisania, to piszmy o faktach, w przeciwnym wypadku wymiana informacji w tym miejscu nie ma najmniejszego sensu.

@Pati

Masz rację, ja też chętnie dowiedziałbym się klika kilku rzeczy. Czy umowy zawierane z nowymi pracownikami są długoterminowe i ile trwa okres próbny? Liczę na odpowiedź.

ardo?

zajrzałem tutaj pierwszy raz od 6 lat i widzę że jest bez zmian - szkoda bo wierzyłem w tą firmę - swoją drogą gratuluję 100% wzrostu - pytanie kto na tym skorzystał?

Eskonar

Są jakieś wczasy pod grusza albo Karpiowki?

Damian
@Eskonar

Aby bon na Boże narodzenie a tak to nie ma nic no i multisporta gdzie 3/4 i tak masz z pensji odciągane. Wyzysk z ludzi i tyle

Drabster
@Damian

A jak teraz w kryzysie ? Czy płacą normalnie czy może też obcinają ? I czy są jakieś związki zawodowe

Ktoś
@Drabster

Obciete o 20% + zwolnienia.

Promag S.A.
@Damian

1. Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover 2. Dofinansowanie do karnetu sportowego MultiSport (wysokość uzależniona od dochodów) - obecnie zawieszone ze względu na epidemię 3. Dofinansowanie do posiłków w kantynie znajdującej się w Poznaniu 4. Grupowe ubezpieczenie na życie 5. Ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie) 6. Pracowniczy Plan Kapitałowy 7. Bony świąteczne 8. Nagrody jubileuszowe

Przedstawiciel Handlowy

Umówiona rozmowa na what's up

Brak kontaktu ze strony osoby, która się ze mną umawiała. Mojego telefonu nie odbierają... Bardzo nieprofesjonalne...

Daw

Polecam wszystkim ta firmę atmosfera super ludzie i praca też dbają o ludzi i to się liczy POLECAM

Czy Promag S.A zatrudnia studentów?

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy ze studentami. Głównie zapraszamy ich do odbycia praktyk i staży (więcej informacji na: www.promag.pl. w zakładce Kariera, Strefa Studenta). Oczywiście jest także możliwość zatrudnienia studentów na umowę zlecenie/o pracę. W takiej sytuacji preferujemy dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu. Wskazana ilość dni/godzin pracy zapewnia zatrudnionemu bycie na bieżąco w procesach i zdobycie cennego doświadczenia. Zachęcamy do aplikowania: www.promag.pl, Zakładka Kariera, Aktualne Oferty lub Strefa Studenta.

Tonik

Czy jesteście przekonani, że nie da się wprowadzić w firmie jakichś zmian, żeby poprawić sytuację?

Z
@Tonik

Góra się nie da... To dół se może....

Jasiek

Jest ok, nie ma na co narzekać.

Antoni
@Jasiek

Napisz proszę coś więcej, dobrze że jesteś zadowolony ze swojej pracy, jednak wiele osób odwiedzających ten wątek liczy na szczegóły. Jaka panuje atmosfera w firmie, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Mam nadzieję, że napiszesz coś więcej na ten temat.

Miły_Pan

Jeśli chodzi o magazyn w Koninku to jest nie najgorzej. Luzna atmosfera nikt się nie spina o nikt nie wywyższa oprócz grupki osób którzy pracują już dłużej niż 7 lat, typowe lizodupki ale mniejsza z tym. Jedna zmiana spoko opcja zdazaja się również jakiś dyżur może z 3 razy w roku na osobę ze trzeba przyjść przez tydzień 10-18. Kasa na magazynie 2500 na rękę na start, po 3 miesiącach podwyżka od firmy na 2700 a zaś to już trzeba się prosić i nie ważne czy nic nie robisz czy zapierdzielasz jak murzyn bo roboty ogrom kasa ta sama. Socjal słaby multisport tak jak wcześniej pisali za 50 zł, niby wyjazdy integracyjne są ale palcem po mapie, premia ciagle ta sama chodź wyniki firmy coraz lepsze. Posiłki regeneracyjne od listopada(nie mylić z obiadami bo nie idzie się nimi najeść). Bony świąteczne również w tej samej kwocie co roku. Jest również coś takiego jak lider magazynu ale to tylko ściema bo od X lat wciąż ta sama grupa osób na zmiane jest wywieszana i nikt nie potrafi odpowiedzieć co trzeba zrobić by dostąpić tego zaszczytu wyróżnienia. Powinni bardziej postawić na młodych by zachęcić ich do pracy jakoś i zatrzymać bo rotacja jest prze ogromna. Każdy przychodzi, zobaczy jak jest i ucieka a kierownictwo ma to gdzieś bo przecież na nasze miejsce czeka kolejka kandydatów co jest ironia bo braki w pracownikach uzupełniają pracownikami agencyjnymi (chwała tym ludziom). Także oceńcie sami czy warto. Moim zdaniem na plis to jedna zmiana, kasa w miarę dobra chodź zależy na jakim dziale pracujesz no i atmosfera.

QJ
@Miły_Pan

Czyli od lat nic sie tam nie zmienia...

Miły_Pan
@QJ

Nie wiem jak teraz ale jakiś czas temu nic

Mirek
@Miły_Pan

hej Miły Panie, to może odpowiem odnośnie jednego aspektu - pracowników tymczasowych: otóż na kilkadziesiąt zatrudnionych osób w magazynie, czasami jest jedna, dwie osoby z agencji, naprawdę szał. Nie wiem co ta informacja i to w dodatku tak przerysowana miała wnieść. Zanim coś napiszmy, zastanówmy się nad tym.

Czy w Promag S.A zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

NIE.

MARO

firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę

zainteresowany

witam forumowiczow czy adres centrali promagu tj Romana Maya 11 Poznan ??

@zainteresowany

Tak to ten adres. Jeżeli chcesz składać Cv do firmy tutaj masz wszelkie informacje https://promag.pl/Aktualne_oferty_pracy,8918.html

starajacasieoprace123

Witam, widzę że rekrutują do księgowości. Kolejny raz szukają księgowej/ego. Czy zespół się powiększa, czy jednak problem z dużą rotacją pracowników? Jak wygląda praca w księgowości w tej firmie? Jaka jest atmosfera w zespole? Jaki jest przełożony, jaki ma styl zarządzania? Czy da się wyciągnąć 5 tys zł miesięcznie na rękę? Pozdrawiam i dziękuję za informacje

@starajacasieoprace123

Jesteś zainteresowana pracą na stanowisku księgowej? Jeśli masz znajomość systemów finansowo-księgowych klasy ERP i wykształcenie kierunkowe możesz aplikować. Firma oferuje szkolenia i rozwój osobisty, wyjazdy integracyjne, dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce, a także szeroki zakres benefitów. Nie znam niestety wysokości wynagrodzenia, ale na pewno na rozmowie kwalifikacyjnej rekruterzy zaproponują Ci odpowiednią stawkę. Napisz czy zdecydujesz się na rekrutację, a jeśli tak to chętnie dowiem się jak Ci poszło.

Jadzia
@starajacasieoprace123

to, że jest kolejne ogłoszenie nie oznacza, że jest rotacja, a może jeszcze nie znaleźli właściwej osoby? wcześniej w ogóle nie było widać żadnych ogłoszeń do księgowości, to też o czymś świadczy

Agata
@Jadzia

Masz stu procentową rację - to, że w Promag często prowadzi się rekrutację na dane stanowisko, jeszcze nie oznacza rotacji. Widziałam, iż oprócz pracy w księgowości szukają osób także i na inne stanowiska: https://promag.pl/Aktualne_oferty_pracy,8918.html Już tam pracujesz, czy może dopiero planujesz aplikowanie?

Kicia
@Agata

Niżej piszą, że ludzie się zwalniają, że kiepskie warunki. Nie chce mi się wierzyć, że aż taki wzrost zatrudnienia.... Nikt nie chce odpowiedziec starajacejsieoprace jakie są warunki - dlaczego? Boją się osoby z księgowości? Dziwne... Ale może wypowie się ekipa z produkcji lub inne działy firmy? Zachęcam odpowiedzieć jej szczerze, niech wie i będzie świadoma Pozdrawiam

MARO

Hej Były, a jak długo pracowałeś w Promagu?

@MARO

Masz jakieś informacje o firmie i mógłbyś napisać jak obecnie wyglądają warunki pracy? Interesuje mnie wysokość wynagrodzenia, więc liczę, że coś o tym napiszesz.

Fred
@Jacek

Niestety integracja została w tym roku odwołana, bez oficjalnej wiadomości. Co będzie w kolejnych latach nie wiadomo.

Alex

(usunięte przez administratora) Jeśli chcesz pracować z kompetentną kadrą zarządzającą - to też bardzo dobry wybór. Uda się Tobie znaleźć klika osób które spełnią te oczekiwanie. Jednakże w większości spotkasz osoby, które kłaniając się w pas będą przytakiwały "Najwyższej Władzy", gdyż "poprawność polityczna" zdecydowanie ma większą wartość niż kompetencje. Jeśli liczysz na miłą atmosferę w pracy, to masz na to szansę. Jest wielu fajnych, normalnych ludzi (choć z roku na rok coraz mniej). Chyba że trafisz na kogoś z najbliższego otoczenia "Najwyższej Władzy", który/która ma misję jak mało racjonalnymi pomysłami zepsuć wszystko co inni do tej pory zbudowali. Jeśli liczysz na uczciwe wynagrodzenie to musisz "ciężko pracować" aby znaleźć się w gronie osób zaufanych, lub też musisz mieć odpowiednie urodzenie. W innym wypadku musisz liczyć się z tym że: - dużą część Twojego wynagrodzenia będzie stanowiła premia , - tak naprawdę nigdy nie dowiesz się co ma wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia, - jeśli się rozchorujesz to i premia się kurczy (znacznie), (usunięte przez administratora) Jeśli zaś liczysz na tzw. socjal- to świetnie trafiłeś: - bony na święta (stała wysokość od kilku lat) - raz w roku, - ubezpieczenie - jeśli dołożysz z własnej kieszeni, - karta sportowa - jeśli również sięgniesz do własnej kieszeni - integracja - o przepraszam niestety nie tym razem :) Ale to wszystko nie jest ważne, bo trafiłeś do Lidera na rynku ....

Były - wolny

O proszę, trochę mnie tu nie było a ocena spadła do minimum 1/5. Trzeba odświeżyć informacje ze ludzie z doświadczeniem masowo uciekają. Z samego Poznańskiego oddziału tylko 5 osób w ciągu roku i wszyscy do konkurencji. Ciekawe dlaczego?

@Były - wolny

Rotacja pracowników jak sam wiesz może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Ty sam nie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego, ktoś zmienił zatrudnienie. Może podałbyś więcej szczegółów na temat pracy, tak żeby przyszli pracownicy sami mogli zdecydować, czy chcą skadać CV, czy nie.

Jarek
@Były - wolny

hej Były - Wolny, Gratuluję Tobie wytrwałości, szczerze - podziwiam Cię, systematycznie dążysz do celu, jak tu komuś nie dowalić. Szacun. Natomiast odwaga leży zdecydowanie na antypodach.

@Jarek

Masz inne zdanie niż kolega, ale to nie znaczy, że on nie może także napisać własnej opinii. Może przybliż jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie z Twojego punktu wiedzenia. Chętnie się też dowiem, czy jesteś zadowolony z wynagrodzenia i przynależnych benefitów. Możesz o tym napisać?

Nemo

"Z Promagu wywodzi się niezliczona ilość firm i ciągle powstają nowe" to tylko świadczy o braku uczciwości ludzi, którzy korzystają z wiedzy firmy, a potem wykorzystują to przeciwko pracodawcy. Mamy taki kraj jaki sobie sami wymyśliliśmy.

@Nemo

Uczciwość działa w dwie strony , a Promag nie jest wzorcem uczciwości , lojalności i szacunku wobec pracowników a także i klientów . Jaki pracodawca taki pracownik :)

parobek

To samo mam na myśli wspominając pracę w Elster Obłaczkowo 150

Ewelina
@parobek

Super, że zechciałeś dodać coś od siebie, ale jednak jest to wątek dotyczący firmy Promag, a nie zaś tej, o której nadmieniłeś. Może masz jakieś doświadczenia z nią związane, którymi chciałbyś się z nami podzielić? Jeśli tak, to serdecznie zachęcam. Promag zaprasza wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ich aktualnymi ofertami pracy: https://promag.pl/Aktualne_oferty_pracy,8918.html Jeżeli któraś z nich odpowiada Waszym kwalifikacjom i zainteresowaniom, prześlijcie im swoje CV wraz z listem motywacyjnym i numerem referencyjnym ogłoszenia, na które odpowiadacie. Ktoś się zatem skusi? Będę czekać na Wasz odzew!

koniec

W porównaniu z innymi firmami na rynku poznańskim zarobki są niskie. Rotacja pracowników jest duża. Najgorzej, że ostatnio odchodzi bardzo dużo doświadczonych pracowników, nawet ze stażem kilkunastoletnim. Poziom współpracy z niektórymi dyrektorami i kierownikami to jakiś dramat. Jakim cudem niektórzy jeszcze utrzymują swoje stanowiska tego nie wie nikt. Atmosfera w firmie jest coraz gorsza i nie zmieni jej już żadna integracja. Titanic?

Robert
@koniec

Słaba atmosfera, o której piszesz, to dość duży problem. Relacje z przełożonym także jeśli nie są dobre wpływają znacząco na motywacje i wydajność pracowników. Jednak nadal tam pracujesz, więc musisz widzieć jakieś dobre strony zatrudnienia. Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/promag-s-a,13038 pracodawca zamiesza aktualne oferty pracy. Zajrzyjcie tam, może któraś Was zainteresuje?

Dramat

Dramat firma już od rozmowy rekrutacyjnej jakieś głupie testy zadania. Gościu przepytuje i przepytuje by potem zaproponować peace za grosze. ODRADZAM!!

Mikołaj
@Dramat

Na rozmowie rekrutacyjnej często się zdarza że kandydacie muszą rozwiązać test, żeby przejść jeden z etapów. Firma chce wybrać kandydatów z najlepszymi kompetencjami, więc jest to oczywiste, że będą sprawdzać Twoją wiedzę i doświadczenie. Z Twojej wypowiedzi wynika, że ze względu na warunki finansowe nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Na jakie stanowisko startowałeś i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwano? Każda obiektywna wypowiedź ma znaczenie i wnosi do wątku o firmie nowe informacje.

Patryk
@Dramat

Kasa słaba potwierdzam, chyba że ktoś mieszka z mamą i nie ma swojej rodziny i opłat

Maja
@Patryk

Oczekiwania wobec pracodawcy mogą być różne. Zatem wyjaśnij użytkownikom proszę, na jakie konkretnie warunki zatrudnienia można liczyć w Promag. Czy umowa o pracę jest zagwarantowana wszystkim pracownikom, również tym, którzy dopiero zaczynają karierę w firmie?

@Dramat

cześć Dramat, gdzie byłeś na tej rozmowie ? na jakie stanowisko aplikowałeś ?

lhd
@Maja

Czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem, przecież napisał że kasa słaba co ma do tego umowa? Chyba to jasne że musi być umowa inaczej nikt nie podjął by się pracy na etacie ale wiem że znajdą się i tacy, którym wystarczy zleceniówka i się cieszą. Słyszałem że pracownicy mogą liczyć na tylko na wirenkę

Jarosław
@lhd

Umowa jak sam wiesz może być różnego rodzaju, zdarza się też, że zlecenie, gdzie pracownik ma niewiele uprawnień. Interesujące jest to, czy dostaje się kontrakt próbny na trzy miesiące, czy pracodawca od razu zatrudnia osobę z doświadczeniem na dłuższy czas lub bezterminowo. Może ktoś wypowie się na ten temat?

Lola
@Jarosław

Okres próbny, a potem na stałe, przynajmniej tak na moim stanowisku, a o innych się nie wypowiem.

Renata
@Lola

Czyli to dosyć rozsądne rozwiązanie ze strony tego pracodawcy - chce on bowiem mieć pewność, że wybrał odpowiednią osobę, stąd okres próbny. Dobrze byłoby jeszcze wiedzieć, co w Promag z ubezpieczeniem zdrowotnym. Czy wszyscy pracownicy tego przedsiębiorstwa mają je zapewnione? Serdecznie zachęcam Cię do dalszej aktywności na forum.

Były promagowiec 2015

Pracowałem 2 lata w Promag. Firma skupiona na pompowaniu kasy zarządowi, bez inwestycji w pracownika. Fajni ludzie z biura. Pieniądze = BIEDA! (usunięte przez administratora)Kierownictwo jest ok, do czasu aż nie zaliczą wtopy i muszą przerzucić odpowiedzialność na podwładnego. (usunięte przez administratora) Podwyżek brak (usunięte przez administratora) Raz w roku rzucają kość w postaci wyjazdu "integracyjnego" (usunięte przez administratora) GENERALNIE - KORPO po POLSKU(usunięte przez administratora) co ma mu poprawić pracę i samozadowolenie - brak. Dla mnie nie była to strata czasu, ale jak ktoś chce się wiązać na dłużej - nie polecam, chyba że lubi NON-PROFIT

John
@Były promagowiec 2015

Potwierdzam wszystko co napisałeś. Sam jestem w tej firmie od kilku miesięcy, a po tygodniu zacząłem rozsyłać CV z nadzieją na szybką ucieczkę. Ta firma w kwestii podejścia do pracownika zatrzymała się w połowie lat 90tych. Strata czasu i nerwów.

Jaras

Ja dojerzdrzam z Nowego Tomyśla codziennie pracować na magazyn i nie nażekam

KierownikBartek
@Jaras

Praca na magazynie w Koninku jest ok, najlepiej to ma się kierownik Jarek rozladowuje szafy firmowym alosiem i ładuje auta na oddziały i spoko jest. Najlepiej to się ma mistrz Maciej młodych goni ale ma prawo jest ich przełożonym no i już czeka na emeryturę

Janina

Prawda jest taka, że duża część pracowników w firmie pracuje wiele lat, więc to na pewno o czymś świadczy, o tym, że jest duża stabilizacja. Oczywiście zawsze znajdą się osoby, którym coś nie odpowiada, ale to są naprawdę jednostki. Firma daje duże poczucie stabilizacji, a to bardzo ważne. Jeżeli ktoś nastawiony jest na długofalową współpracę i chce stać się ekspertem w danej dziedzinie, to na pewno polecam.

Doswiadczony
@Janina

Jeśli kilka lat to długo to słabo. Tych z długim stażem jest niewielu.

Wir
@Doswiadczony

Hahaha.

Wir
@Doswiadczony

Spójrz na zdjęcie z zakładki kadra- sprzed 10 lat a wszyscy nadal pracują. Trzon firmy sie nie zmienia dlatego firma wciąż rośnie. Słabe ogniwa odpadają niestety. . Szkoda że większość wpisów tutaj to tylko narzekania byłych pracownikow- nic merytorycznego.

Były

Hahaha

Mikołaj
@Wir

Czytając to, co napisałeś, można odnieść wrażenie, że firma Promag jest firmą stabilną dla osób, które są zaangażowane w wykonywanie swoich obowiązków? Mógłbyś napisać, czy również pracodawca potrafi docenić takie osoby i powierzać im odpowiednio wyższe stanowiska? W trakcie Twojego zatrudnienia byłeś świadkiem sytuacji, gdzie pracodawca sam z siebie potrafił zaproponować pracownikowi wyższe stanowisko? Jest to dla mnie dosyć istotne, więc proszę o odpowiedź.

Jojo
@Wir

Pracowałem w tej firmie...Większość klientów narzekała na słabą jakość produktów i wysokie ceny....często nazywali mnie domokrążcą...Mieli mnie dość....a w Promagu każą do nich dalej jeżdzić.....

Zostaw merytoryczną opinię o Promag S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Promag S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Promag S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promag S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promag S.A?

Kandydaci do pracy w Promag S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promag S.A