Opinie o Bolarus S.A. w Bochnia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bolarus S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bolarus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bolarus S.A. w Bochnia

Zarobki przyzwoite, zależy wszystko jeszcze od doświadczenia i stanowiska, ale polecam bo szanują pracowników i ich pracę

psssaa

Pracę zacząłem już bardzo dawno temu, więc z firmą jestem mocno związany. Spędziłem tu duży okres mojego życia. Zdobyta wiedza i doświadczenie w branży jest nieocenione, polecam każdemu!

miś
@psssaa

Również polecam pracę w bolarusie :)

KOLEGA ZAZDROSNIK

Niniejszym,ja Mariusz Mazurek dokonujący wpisów pod nickiem KOLEGA ZAZDROŚNIK w dniu 06 sierpnia 2017r. godzina 17;33 dokonywałem wpisów mający charakter obrażliwy i krzywdzący dla spółki Bolarus oraz narusząjacy jej renomę. Przepraszam właścicieli reprezentantów i pracowników Spółki

magazynier

Pracuję na stanowisku magazynowca. To nie moja pierwsza praca, więc mam porównanie. Jest sporo lepiej niż w mojej poprzedniej pracy. Tu da się z każdym dogadać, atmosfera również nie jest taka ciężka, no i same warunki mi odpowiadają

Pracownik Produkcji

Sprawnie i szybko.

Pytania związane z wykonywanym zawodem.

nauczony

Ja w Bolarus zdobyłem ogromne doświadczenie, już od samego początku, gdy jeszcze wiadomo, że dopiero się wdrażałem otrzymałem wsparcie od tych z dłuższym stażem, okazało się to bardzo cenne

Joanna

@Były, żaden wpis ze strony gowork.pl nie zostanie usunięty, dopóki nie narusza wewnętrznego regulaminu forum. Nie wiem gdzie widzisz, że szukam na siłę pozytywów, dopytuję jedynie czy ktokolwiek ma jakieś pozytywne zdanie na temat tej firmy, ponieważ mimo ogólnego niezadowolenia zawsze da się znaleźć jakieś plusy. Nie neguję tego, że w firmie dzieją się też złe rzeczy, jednak zawsze można znaleźć jakieś światełko w tunelu. Forum gowork.pl służy do dzielenia się przede wszystkim prawdziwymi opiniami, a czy są one pozytywne, czy też negatywne- to już inna sprawa.

Joanna

@OBSERWATOR widzę, że dobrze znasz firmę Bolarus. Napisałeś opinię raczej negatywną, może jednak znajdą się jakieś plusy pracy w tej firmie? Jak długo pracujesz w tym miejscu? Czy pracownicy mogą liczyć na benefity pozapłacowe lub premię? Każda opinia jest na wagę złota dla potencjalnych pracowników.

Były
@Joanna

Ten wpis zostanie pewnie natychmiast usunięty bo ośmielę się zadać niewygodne pytanie Joannie. Dlaczego jesteś tak stronnicza ? Za wszelką chcesz znaleźć jakieś plusy w tej firmie, a ich tu po prostu nie ma. Gdy ktoś wystawi opinię negatywną, Ty od razu piszesz aby napisać coś przychylnego. Szukasz plusów ? Wejdź na teren tej firmy , a zobaczysz że jedynymi plusami na jej terenie są skrzyżowania dróg wewnątrzzakładowych.

Był

Cała prawda!!!!!!

Tymon

Idealnych firm nie ma ale chyba przesada z tym narzekaniem! Dobry pracownik nie narzeka.

Stella

Czy aktualnie prowadzą w ogóle jakieś rekrutacje?

Tomasz

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

miska
@Tomasz

Atmosfera bardzo fajna, ludzcy ludzie.

suzi

dobra atmosfera-polecam

sss

Polecam, polecam, polecam!

szuszu

bardzo dobrą. jestem zadowolony

Asia

bardzo rozwijajaca praca, bardzo mi się podoba...

Na szczycie góry

Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję. Jest to ekipa, która zawsze pomoże i od wielu lat się znamy. Podobnie jest z kadrą - nie traktują nas "z góry", dzięki czemu aż chce się pracować.

sss
@Na szczycie góry

mam tak samo, lubie tą pracę.

kasia
@sss

fajny pracodawca, dobre stawki, czego chciec wiecej

Grazia

Mogę polecić pracodawcę, pracowałam w tej firmie kilka lat i nic złego nie mogę powiedzieć. Współpracownicy sympatyczni, przełożony wyrozumiały, wypłata przyzwoita. Miałam dużo satysfakcji z wykonywanej pracy i czułam się doceniana.

gargi
@Grazia

A dlaczego juz nie pracujesz?

Grazia
@gargi

wyjechałam za granicę, ale po powrocie będę chciała tam wrócić.

beti
@Grazia

ciekawe czy bedzie taka możliwość bo słyszałam ze ciezko sie tam dostac, wszyscy chca pracowac w tej firmie

Joanna

@Asia @zadowolona a dlaczego polecacie? Co Wam się w pracy dla Bolarus podoba? Czy możecie napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Oferowana jest stała umowa o pracę? Czy można liczyć na pozapłacowe bonusy oraz dodatkowe premie? Wszelkie konkretne komentarze będą dobrą wskazówką dla osób poszukujących zatrudnienia.

krzysztof
@Joanna

ja w firmie jestem serwisantem i jestem zadowolony, pieniadze dobre praca bez stresowa, czasem trzeba duzo godzin zrobic ale nie jest zle

Beny
@krzysztof

No z taką ekipą to na koniec świata:) pozdro Kris

Gargamel

Co jest grane? Wszyscy ostatnio piszą że stawki dobre że robota dobra. Czemu więc oceniliście Bolarusa tylko na 2 gwiazdki a nie na 4-5?

@Gargamel

przeczytaj dużo wcześniejsze opinie może ci to coś wyjaśni.

Asia

jestem zadowolona z pracy, polecam firmę.

zadowolona
@Asia

ja też, moja pierwsza praca i chyba lepiej nie mogłam trafić.

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracę?

szefu
@Zainteresowany

jak jesteś zainteresowany to musisz śledzić na bieżąco, bo dużo jest chętnych do pracy tutaj

Tylko Radek

Nie jest to może praca moich marzeń, o jakiej się myślało za dzieciaka, ale jest znośnie, pieniądze płacą na czas, atmosfera na hali w porządku, nie ma jakichś minusów które by ich eliminowały. porządna firma - polecam!

Re2
@Tylko Radek

I znów płacą na czas, hehehe plus dla firmy

krzysztof
@Re2

pracowałem w różnych firmach i spóźniali się z wypłatą po kilka miesięcy dlatego dla mnie to też na plus. Są wypłacalni i dają premie. Mi się podoba.

Ewelina

Praca spokojna, jak ktoś jest sumienny to może zostać doceniony przez szefa dodatkową nagrodą (pieniężną lub łatwiej dogadać się co do wolnych dni).

Obserwator
@Ewelina

To albo pracujesz w biurze albo w innej firmie.. bo akurat tego co napisałaś nie mogę znaleźć na produkcji, choć szukam tego cały czas..

Edward

Praca jest spoko, jak ktoś się pospieszy to będzie mógł czasami skończyć wcześniej. Zarobki są ok.

madzia

dziwne, bo ja jak poprosiłam to dostałam wolne bez żadnego problemu, podałam tylko powód.

Zostaw merytoryczną opinię o Bolarus S.A. - Bochnia

• Jak się pracuje w Bolarus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bolarus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bolarus S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bolarus S.A.?

Kandydaci do pracy w Bolarus S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bolarus S.A.
2.6/5 Na podstawie 285 ocen.

Bolarus S.A.