Opinie o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH Legs Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH Legs Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

koko

zgadzam sie i dodam ze kierownik to niezly .... ludzi traktuje jak smieci a zreszta sam nie ma zielonego pojecia o niczym wszystkie obowiazki zgania na ludzi i tylko patrzy z czego by premie zabrac. atmosfera nie za ciekawa

Prezes

Właściwie to mnie zadziwiacie. Wszyscy dorośli, niezależni, inteligentni i niedocenieni. Czemu nie spróbujcie szczęścia w lepszej firmie. Dysponując takimi możliwościami zapewne uzyskanie to czego byście oczekiwali od FIrmy, a może ktoś was siła trzyma w Legsie :-)

lolo manolo

JAK WIECIE ZAKŁAD LEGS NIE MA ZA DOBRYCH OPINI A [usunięte przez moderatora] UWAZA SIE ZA WYZYSK LUDZI NIE WSPOMINAJAC O WYNAGRODZENIU ........(((((((((((( SMUTNA PRAWDA ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOZE JAKIS STRAJK PRZEPROWADZIC .....................!

posejdon

zainteresowany - 2011-12-08 19:05:59 jakie pieniądze (pensja) oferowana jest na stanowisku Area Sales Manager - rynek francuski ?jak startujesz na takie stanowisko to powinienes wiedziec jak sie cenisz i co potrafisz i czy jestes dobry ......!!!!!!!!! nastepny mmmm.......

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowę przeprowadzał ze mną jakiś młody typ. Od razu przeszedł ze mną na "Ty" by pozornie zmniejszyć dystans. Niestety już na początku rozmowy wyczułem pewien dyskomfort spowodowany wywyższaniem się tego gościa nade mną. Niektóre jego pytania były napastliwe, niezwiązane ze stanowiskiem, na które aplikowałem. Gdy przeszliśmy na angielski, zmiotłem go poziomem, gdyż 3 lata pracowałem zagranicą posługując się wyłącznie tym językiem. Jednak gdy zapytał ile chciałbym zarabiać, a ja odpowiedziałem, że 2700zł na rękę na początek, skrzywił twarz tak mocno, jakby jadł cytrynę i wyraził swoje zdziwienie dla mojej chęci wielkiego wzbogacenia się kosztem firmy Legs. Z tego co powiedział wynikło, że byłem "najdroższym kandydatem" i "na pewno źle to wpłynie na dalszy przebieg rekrutacji". Nie ugiąłem się.

Dotyczące stanowiska, czyli poziom znajomości ang (przeszliśmy na angielski na kilka minut), poziom znajomości Excela, poziom znajomości SAP itp. Ale były też pytania "psychologiczne" i podchwytliwe, czepianie się mojego CV, zainteresowań i cech osobowości tam wymienionych, np "piszesz - pozytywne myślenie - podaj mi związany z twoim doświadczeniem zawodowym przykład pozytywnego myślenia".

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zainteresowany

Brawo !!! Juz zwalniają się starzy pracownicy jeszcze troche i będzie tak jak w oknach rąbien. Pan kierownik ma takie wielkie ambicje. Myslalem ze to fajna robota a tu sie nie da wytrzymac takie cisnienie i presja.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH Legs Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w PPH Legs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPH Legs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH Legs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH Legs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PPH Legs Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH Legs Sp. z o.o.