LEGS

Zgierz

Opinie o LEGS

Dominika

Od maja na stronie LEGS widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko: Pracownik produkcji przędzy http://legs.com.pl/pl/Aktualnosci/Oferta-pracy-Pracownik-produkcji-przedzy.html Czy od tamtej pory nikt nie dostał pracy?

Dominika

@Wieśka mogłabyś odpowiedzieć @zgierzanka o zarobkach? Jak regulują się w stosunku do stanowiska i doświadczenia? Zapewne zainteresuje to więcej osób zastanawiających się nad pracą w LEGS.

zgierzanka

A jakie zarobki na początek?

Wieśka

NIe jest to lekka praca. Zwłaszcza przy przewijarkach. Gorąco pow. 30 st. kurz z przędzy i hałas przez 12 h. System zmian po 12 h- dzień noc i 2 dni wolne. Piatek świątek w pracy. Święta tylko na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Ale kasa zawsze na czas i zgodna. Premia za niechorowalność raz na 3 mies. 300 zł na rękę. Atmosfera w pracy niezła. Brygadzistki i kierowniczka opierdzielają tylko jak muszą. Nikt specjalnie nad tobą nie stoi z zegarkiem i nie pogania ale normę trzeba zrobić. Generalnie jak na warunki zgierskie jest ok. Ale bez szału. Na dłuższy pobyt powyżej roku decyduje się tu niewielu.

m

Będą jakieś konkretne podwyżki czy trzeba szukać nowej roboty?

Paco paco

Praca fakt nie jest najgorsza na świecie ale ma wiele minusów które zdecydowanie biją na głowę plusy zacznijmy od tego że praca nie jest w żadnym wypadku adekwatna do wynagrodzenia wiadomo w każdej pracy pracować trzeba Ale ja chce wiedziec za co zapierniczam... I wcale sie nie dziwię że ludze uciekają dosłownie . . Premia gwiazdkowa wynosi 300 zł.. co już daje sporo do myślenia a na bonus na wakacje nie liczcie ponieważ taki po prostu nie istnieje.

Czarnulek

Chodzą pogloski ze kilka osób szuka roboty jak podwyzki nie bedzie.ile można pracować za 2200zl Miesiecznie przy 5 letnim stażu? W lidlu na kasie dostane 1800 i mam spokojną głowę.premia na święta to jakis zart.,300zl haha

agos

jak wszystko jest pod kontrola to zawsze beda zadowoleni jak cos jest nie tak to niestety w kazdej firmie odczuwa sie takie napiecie

U.

Na chwilę obecną firma się "rozbudowuje". Obok farbiarni powstanie druga hala. Zarobki: ok 2000 zł netto. Jest się zarejestrowanym na najniższą krajową, na pasku widnieje 1900 a z tymi smiesznymi dodatkami wychodzi więcej. Kierownictwo to zależy od ich humoru, raz lepiej a raz gorzej. Latem temperatury tropikalne sięgające nawet 40℃. Uprawnienia na wózki są wewnątrz zakładowe także na niewiele się to zda. Wpadli na pomysł zmian po 8 godzin również w systemie czterobrygadowym. 4 dni pracy i jeden dzień wolny, jak w obozie... Nawet anonimowe ankiety w związku z tym przeprowadzono

gozdek

Wypłaty zawsze w terminie i na koncie przed 10 nigdy po. teraz ruszyłu podwyżki i poszła w gore kaska na ponad 2200 z praca jest zawsze i dla chcących pracować w porządku pełen legal imprezka latem i sianko na święta po prostu nie wszystkim chce się pracować

K

Dugi dużo pisze ale takich pieniędzy jak ma na umowie to dawno nie widział. Więcej go nie ma jak jest

Dugi

cześć,witam wypowiem się na temat Farbiarni w Zgierzu faktycznie jest ciężko się dostać do tego zakładu ale to nie tak jak każdy myśli: jest praca lekka i jest praca ciężka każdy pracuje według swoich mozliwości, jest duża pomoc ze strony innych pracowników( jeśli potrafisz pracować w grupie to jest ok )zawsze się znajdzie ktos kto strzeli z ucha ale ogólnie jest tam przyjazna atmosfera. Są organizowane imprezy co roku na Zgiłych Błotach dla wszystkich pracowników firmy( Aleksandrów, Zgierz, Łódź), faktycznie jest premia uznaniowa 550zł brutto dla farbiarzy i pakowaczy stała pensja 1800 brutto + 300zł za niechorowalność płatna co trzy miechy, dodatek nocny 20% za nocki jeszcze jakis dodatek + 200zł za prace czterobrygadową nie ma nadgodzin ale są godziny do odbioru, na święta w zależności jak długo pracujesz tyle dostajesz czyli jeśli 2 lata to 200zł, badania szczegółowe są robione, kurs na wózki lub suwnice. Możesz sie ubezpieczyć grupowo, dodatki na dziecko,(przerużne), ubranie robocze, buty,szafkę,kłódkę,wodę masz i gazowaną i niegazowaną ile tylko zapragniesz na stołówce jest lodówka ale masz za darmo herbatę,cukier, kawę, mleko. ostatnio na imprezie zakładowej z pośród wszystkich pracowników wylosowano 10 osób które dostały po 1000zł tak po prostu. to wszystko sa plusy ale są tez minusy zwłaszcza że jeśli się przyjmujesz na pakowacza to masz bardzo duzo obowiązków i w żdnej innej firmie pakowacz nie obsługuje tylu stanowisk jednocześnie co w Zgierzu w Legsie i non stop (przychodzi to coś nowego) do zapamiętania. Ale ja tam nie narzekam bo wiem że też w żadnej innej firmie tylu rzeczy bym sie nie dowiedział co tutaj i nie nauczył a tak poza tym to zaczynałem jako przewijacz na maszynach a skończyłem na razie na pakowaniu i byłem trochu w Aleksandrowie. w Aleksandrowie faktycznie jest gorzej ale większe zarobki o jakieś 500-600zł.

nygusek :-)

hej ja pracuje tam juz rok i jest naprawde ok. ludzie sa spoko, juz pierwszego dnia w pracy wszyscy pomagali.Co do zarobkow to szalu nie ma ale od 1500 nawet powyzej 2000 zalezy jaki miesiac.Jesli chodzi o przewijalnie i brygadzistki wszystkie sa spoko. jeden minus raczej ciezko sie dostac do zgierza

Konrad B.

Pracuje w Zgierzu dwa miesiące, badania od razu robią. Stawka miesięczna ok.1600 zl netto + jakas premia 'uznaniowa' za nie chorowanie co kwartał. Pracuje na stanowisku pakowacza, no na tym cała przyjemność się kończy. Wiadomo, nigdzie nie jest lekko ale oprócz pakowania trzeba obstawiac trzy maszyny na przewijalni (SSM) i co jakiś czas czas tam zaglądać, ewentualnie panie które tam pracują same przychodzą i mówią jaki rodzaj przedzy i na jaką maszyne potrzebuja. (usunięte przez administratora) Nie chce tam nikogo oczerniac bo pracuje się naprawdę fajnie i fajni ludzie tam są. 99% to same pociotki, z kim by się nie gadalo to po znajomości. Ja przyszedłem 'z ulicy' i postawili mnie pod ścianą i dzisiaj otrzymałem informacje że nie przedłuży mi umowy 'bo nie daje sobie rady'. System trzy zmianowy po 8 godzin, przy większej ilości zamówień czterobrygadowka 12 godzin (rano 6-18 i noc 18-6 a po tym dwa dni wolne. 30% dodatku za noce.A i dobrze mieć uprawnienia na widlaka. Co do farbiarni, nie wszyscy mają uprawnienia na sownice ale obsługiwać trzeba. To chyba wszystko. Pozdrawiam

Konrad B.

Pracuje tu dalej ;) Umowa o pracę na dwa lata. Uprawnienia na widlaka mogą się przydać gdy np w weekend zabraknie jakiejś przędzy to trzeba zejść na magazyn. Co jakiś czas wymyślają jakieś nowe "udogodnienia" i dokładają ci pracy. Co do kasy, jeśli nie chorujesz to co trzy miesiące można dostać nawet 2500. Jeśli się dobrze pracuje to nikt się nie czepia ;)

shadow

nie chyba już nie ma jako takich szkoleni ale jak by cie przekfalikowali na farbiarza by musieli zrobic ci po jakims czasie kurs na suwnice badzi na obsługe windy

shadow

morze tak ja odpowiem co dla mnie jest na + badania ogolne odrazu robią ci wszystkie potrzebne i nie odciągają ci z wypłaty z tego co wiem jak dużej pracujesz robią kursy na widlaki dostajesz premie na świeta od 100 w góre jak przez 3 m-ce nie bedzies chorował itd to do wyplaty dokładają ci 300 zł no i powtarzam dla mnie pozytywnie zero zastrzeżeń

shadow

witam pracuje w zgierzu od niedawna każdy ma swoją opinie o firmie moim zdaniem calkiem przyzwoicie jak się robi swoje to nikt do nikogo sie nie czepia i jest dobrze ci ludzie powyżej którzy wypisują opinie niech powiedza prosto w oczy co do kogo mają wiadomo durza firma trzeba uwarzać co się gada i bedzie po klopocie dlamnie jak narazie zzero zastrzezeni a firma naprawde dba o pracownika

nieznajoma

Ja osobiście nie polecam Aleksandrowa pracowałam tam spory czas i chodzi się jak na szpilkach każdy na kazdego donosi za byle co byle sie podlizac kierownictwu atmosfera przez to jest nie ciekawa a dostac sie to teraz razcej jest ciezko bo legs to jedna wielka klika a zarobki srednie przynajmniej jak na tym jednym dzaile na ktorym jest system 4 brygadowy chociaz podobno tam zarabiaja najweicej.

A jak sie pracuje w Aleksandrowie? Jak tam się dostać?( usunięte przez administratora )

......

Jesteście okrutni nawet nie wiecie jaką krzywdę robicie ludziom swoimi \"opiniami o firmie\" szkoda tylko że tak odważnie anonimowo

lolo manolo

MOZE TO I FORUM O FIRMIE "ALE FIRMA JAK FIRMA" TO LUDZIE TWORZA TA FIRME A ZWŁASZCZA KLIMAT W JAKIM SIE PRACUJE I WIELE INNYCH ASPEKTÓW ........

`

Sorky ale to właśnie pracownicy tworzą tą firmę. Czyli można wyciągnąć wnioski co tam się dzieje.

......

Jak byście doczytali to jest to forum na temat firmy a nie ich pracowników. Może załatwiajcie takie sprawy między sobą , takie pisanie o kimś i obrzucanie ludzi wyzwiskami jest mało przyjemne jak DZIECI Z PRZEDSZKOLA,

nick

( usunięte przez administratora ) Osoba nic nie wnosząca do tego zakładu,no może właśnie chorą atmosferę.Praca ok.!

dzidzia

Witam a czy ktoś pracował w tej nowej farbiarni w Zgierzu.To powiem że ogólnie fajnie .Tylko żeby tam nie było takiej[usunięte przez moderatora] ,ta to dopiero jest robol-pluskwa ,ludzie przez nią odchodzą z pracy bo trudno z nią wytrzymać,tak psuje atmosferę.Poza nią jedną jest ok. warto tam pracować.Pozdrawiam

Zostaw opinię o LEGS - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEGS