Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Witam. Jaki rodzaj umowy otrzymuje pracownik na samym początku przyjęcia do pracy? Pozdrawiam

...
@Kandydat

Uciekaj nie podpisuj

Fit
@...

Już nawet Gruzini nie wytrzymują. Chyba są zdziwieni że musza robić. Powiedzieli im pewnie Polaki będą robić a wy tam die poruszacie i będzie ok. A tu na lini 2 Polaki na 13. Reszta roszczeniowe Ukraince i Gruzinki znikają.

Kpina

.. autobusy przepełnione , jeździmy jak (usunięte przez administratora) do tej pracy . Autobus na Pleszew przystosowany dla 50osob a w środku po 70 .. oczy się później otworzą jak zdarzy się jakiś wypadek . Kpina

Brak słów
@Kpina

A czy kogos to interesuje, porządany pracodawca ma to gdzieś najważniejsze żeby ludzie dotarli do pracy na czas a w jakich warunkach to już nie ważne.

Xxx
@Kpina

To trzeba na zebraniu powiedziec a nie pisac anonimowo. A nie stale chodza te same osoby zgłaszać

Strandmony
@Xxx

Myślisz że nie byliśmy na spotkaniach gdzie szanowny Pan prezes słysząc niewygodne pytania daje wymijające odpowiedzi albo zmienia temat. Dział HR siedzi obok z pełnymi gaciami i się modli żeby w ich kierunku żadne pytania nie padły. Więc nie ma sensu chodzić na takie spotkania które wyglądaja, no właśnie nawet nie można nazwać ich spotkaniami ponieważ poziom ich jest co najmniej żenujący.

Krwiodawstwo

Nasza firma postanowiła wziąć udział w honorowej akcji oddania krwi i będzie można to zrobić tuż po rannej zmianie albo przed popołudniowa ..hahaha Oddać krew a później do pracy , żeby sie po 3 h przewrócić . Trzeba było zrobić dobra minę do złej gry ze zabierają normalnie premie za oddanie . Wielkie brawa , wspaniała akacja

Ry
@Krwiodawstwo

Dziwi mnie że RCKiK w Kaliszu zgodziło się na taki manewr z racji że sami wiesza że przed donacją dawca musi być wypoczęty , najedzony a i po należy się odpoczynek. A tu po pracy bez objadu i po ciężkiej pracy . Brawo za kolejny idiotyczny pomysł który ma służyć wybielaniu się firmy

Krwiodawca
@Krwiodawstwo

Chyba ktoś jest nie normalny że pppo oddaniu krwi pójdzie zaiwaniać 8 godzin w akordzie. Takie pomysly to mają ci którzy nigdy nie oddali kropli krwi.

Xyz
@Krwiodawstwo

Tylko czekać np jak ktos zemdleje albo gorzej jak ktoś na wózku zemdleje w jakąś linie wjedzie i staranuje ludzi albo regały i domino gotowe

Jklo
@Xyz

Zawsze mozna wziac urlop. Jak ktos jest HONOROWYM dawxa i oddaje zeby pomoc a nie dla wolnego to moze sie poświęcić

Nikt

Powiedział co wiedział

Bb
@Nikt

Taka prawda

Barman
@Jklo

Honorowym krwiodawcom należa sie przywileje takie jak - 2dni wolne od pracy nie tracąc w tych dniach wynagrodzenia, pierwszeństwo do lekarza i aptek bez kolejki, darmowe przejazdy kla dla kobiet które oddały 15l krwi i mężczyzn ktorzy oddali 18l krwi, dlatego urlopu brać nie będe zeby oddac krew wole stracic premie i ta akcja honorowe oddawanie pod firma po pracy i przed praca odbije sie wielkim echem

Ggahga
@Jklo

A później płacz a ten ....... "Znowu urlop nie będe robił 12" załóż że jednego dnia urlop na krew wzięło by 500 osób na ten śmieszny autobus pod firmą już widzę cię w pierwszego chętnego na 12

Dobrze gada

mm
@Barman

przecież nie tracisz wynagrodzenia tylko premie która jest Uznaniowa strikte

Barman
@mm

Tak zgadza sie premia uznaniowa, tylko ze mi z podstawy nawet najniższa krajowa nie wychodzi wiec bez tej premii musieliby mi doplacac

Ck
@Barman

Tracisz za obecność masz jeszcze 30% inmej premii wiec i tak wychodzi wiecej

Cycol
@Ck

Weź do ręki telefon. Otwórz aplikacje kliknij trzy pionowe kropki znajdź premie. Jak już znajdziesz premie znajdź dzień w którym masz gołe godziny. To jest twoja podstawa zarobkowa. Załóżmy ze nie wyrobiłeś normy i nie masz premii za ten dzień. Same godziny. To co zarobiłeś podziel przez 8. Wyjdzie ci stawka godzinowa która jest gwarantowana. Teraz od tej stawki odejmij plus minus 30 %. Tyle zarabiasz netto. Netto na rękę. Nigdy nie licz na żadne premie one są uznaniowe. Nie wiszą na żadnej umowie. My bez tych premii mamy najniższa krajowa. A i odejmij jeszcze inflacje 18 procent od całości. O tyle zmniejszyła ci die siła nabywcza twojej wypłaty. Realnie inflacja w Polsce na podstawowe produktu to jakieś 35 do 40 procent.

Xxx
@Ggahga

Jakos nie widze od wakacji tych 12

@Xxx

Czytanie ze zrozumieniem się kłania.....

Ck

No uwierz mi ze czytac umiem. I jeszcze nie widzialam zeby ktos chodzil na 12 bo kogos nie ma u nas nie ustawiaja planu na dana maszyne i nie ma 12 nawet jak kogos nie ma. A z tym 500 osob to Cie chyba poniosło troche????????

Pracuje tu już kilka lat , a nadal mnie zaskakuje to co się tu odpier**** . Nowy system premii mianowicie 20% zamiast 10% za obecność brzmi bardzo miło . Ale jak wiadomo nic nie ma za darmo , i gdzie jest haczyk , a no tu że jeśli pujdziesz na krwiodawstwo albo L4 to ci premie (usunięte przez administratora)* . Ale co jest szczytem bezczelności ogłaszać akcje o wielkim tytule " Połączmy się i uratujmy życie " akcja poboru krwi która .a się odbyć w godzinach pracy jeden dzień w listopadzie .

Żenada z strony firmy

Nooo

Święta racja tą firma wymyśla coraz to większe absurdy . A gdzie jest genialny HR ?

Leszno

HR jest odklejony od rzeczywistości. Karierowiczki i karierowicze ledwo po studiach.

Z

Dokładnie pracując na akordzie 10.lat temu zarabiało się więcej niż dotychczas ????

Lepewz
@Z

Tak

Zmęczona
@Z

10 lat temu za stawkę niecałych 10 zł na godzinę zarabiało się na 8 godzin 3300/3500- a normy były mniejsze. Dzisiaj wypłaty są takie same ale jakim kosztem? Z potem spływającym po plecach i mokrymi włosami wychodzi się ledwo na 95% a płacą za godzinę 2x więcej. Te ich śmieszne podwyżki już przeszły do legendy… każdy kto się szanuje powinien pomyśleć o zmianie…

Trudno zrozumieć tą wypowiedź, strasznie niegramatycznie napisane....

No

A co ma gramatyka wspólnego z sensem tej wypowiedzi ?najważniejsze że wiadomo o co chodzi

Aaa

Czy to prawda że w Turku na szwalni mają być 2 zmiany ?

Hmm

Wiadomo ile tych piątków wolnych ? Co my za wypłaty będziemy mieć .... ;(

A to zdjęcie to z profilu ma być?

Grupa firm Com40

Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl, Umieszczona w serwisie informacja dot. fuzji jakiejkolwiek ze spółek Grupy firm Com40 jest nieprawdziwa. W związku z tym chcemy zdementować tę plotkę. Spółki funkcjonują i funkcjonować będą w dotychczasowym nazewnictwie i zakresie działalności. Rozumiemy, że każdy z Pracowników firmy może mieć szereg wątpliwości, pytań, a także osobistych sugestii dotyczących funkcjonowania naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na rozmowy, podczas których padać będą rzeczowe odpowiedzi, a znalezienie ich na forum nie należy do łatwych. Jako pracodawca dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo mogli podzielić się swoimi opiniami i dajemy do tego przestrzeń. Każdy Pracownik Grupy Firm Com40 ma możliwość podjęcia dialogu poprzez spotkania z zespołem opiekunów HR, zgłoszenia swoich uwag poprzez platformę komunikacyjną, adres mailowy mamproblem@com40.pl lub w bardziej tradycyjny sposób – wrzucenie karty „mam problem” lub „mam pomysł” do skrzynek umieszczonych na wydziałach w całej firmie. Do kontaktu zapraszamy każdą osobę, która chciałaby rzetelnie omówić którąkolwiek z firmowych kwestii. Dołożymy wszelkich starań, abyście otrzymali Państwo odpowiedź na postawione pytania. Grupa Firm Com40

Miki
@Grupa firm Com40

Szkoda, ze nie dokładacie wszelkich starań by ludzie chętniej u was pracowali i by mieli sowite wynagrodzenie. A z tym potrącaniem premii za byle co, to strzał w kolano. Tak nie robi szanowany pracodawca, jak to sie reklamujecie na autobusach. Masakra

Cieno

Wit skąd masz takie info i czy to pewne

Grupa Firm Com40

jeśli miejsce miała sytuacja, która budzi Państwa wątpliwości lub niepokój, przypominamy, że jesteśmy zawsze otwarci na rozmowy ze wszystkimi Pracownikami. Kwestie dotyczące zatrudnienia poruszyć można ze swoim Opiekunem HR, pisząc maila na mamproblem@com40.pl, lub zwracając się bezpośrednio do swojego Przełożonego. Wówczas na pewno znalezione zostanie odpowiednie rozwiązanie. Grupa Firm Com40

Robin
@Grupa Firm Com40

Otwarci na rozmowy buahaha :) Ale już nie na argumenty. A opiekunowie i przełożeni to jedna wielka klika. Trzymają się razem kawki ciasteczka rączka rączkę myje, szczególnie na H15. O ustawionych i obgadanych wcześniej sprawach przed rozmową z pracownikiem nie wspomnę. To co się dzieje to jest jeden wielki cyrk.

Oli
@Grupa Firm Com40

Zamiast ścigać pracowników zajmijcie się lepiej brygadzistami tym co robią na zmianach

Xxxx
@Robin

Ciekawe kto jest otwarty na rozmowy gdzie przed którymi wszyscy się przygotowują w biurze menagera. Dział HR dostaje jasne wytyczne od Prezesa i nie ma nic do powiedzenia a następnie pani biznes partner przekazuje to dalej i umywa ręce od wszelkich decyzji. Później kierownicy jąkają się na spotkaniach a nasz kolorowy ptak chyba co do nie ktorych informacji które nam przekazuje uczy się ich na pamięć jak małe dziecko. Gdzie zadając mu trudne pytanie odpowiada takie są decyzję firmy a my musimy je przekazywać jako wasi przełożeni. Brak słów co za nieudolność.

Zdziwiony?

Dzięki za info. Chyba tylko naiwni (usunięte przez administratora) a tacy tu pracują, tak ludzie tu pracujący to elita z których śmieje się cały powiat, wierzy sobie albo przekonuje się samych że jakoś to będzie. A prawda jest taka że to w tej sytuacji rynkowej jest głupotą utrzymywać taki zakład(usunięte przez administratora). Ostatnio ktoś w szatni powiedział coś w stylu zostaną mierni ale wierni i to właśnie chyba tak jest chyba miał rację pozdrawiam tego gościa.

Kadry

Wiele ludzi słyszy przez "scianę"co się dzieje a dlaczego nie pisze.

Wystraszona

Naprawdę? Co x ludźmi którzy pracują?

@Oli

A co robią? Konkrety pisz!

@Wystraszona

Ale przecież znakomita większość pisze, że kto się szanuje powinien pomyśleć o zmianie itd. Jest okazja zmiany, z pewnością będzie lepiej, nowi szefowie, wreszcie nie będziecie pracować z tymi nieudacznikami menagerami. Ci nowi z pewnością będą bardziej kompetentni, lepiej wykształceni... Po prostu zmiana o 180 stopni -tylko wypatrywać lepszego jutra ☺️

Xx

Ten zakład jak Tytanik idzie na (usunięte przez administratora). Pochłonie kilka ofiar...

Nimo

Lider z linii R ma czarne włosy, poniża pracowników krzyczy na nich , szarpie ich , ubliża , traktuje nieludzko .

Operator
@Nimo

...Nieno teraz, to już ludzie z takim problemem zachowujecie się jak małe miewykształcone małpki. Macie 2 wyjścisa. Albo jesteście "dupami"w życiu którymi można wycierać gówno albo macie harakter człowieka myślącego i wspólnie, takiego "rudego" wspólnie, zaznaczam z uzgodnieniem w grupie, eleminujecie, chyba że każdy z was jest tzw "dupkiem, podjebajńcem", lubicie na przerwach albo podczas tzw prywatnych nie oficjalnych rozmów omawiać, przekazywać sobie informacje albo działacie i ... Co taki typ jeszcze robi w tej firmie sami sobie odpowiedziecie. On was testuje co dzień a każdy dzień tylko uświadamia mu że może z wami zrobić co zechce, potem jeszcze opowie to w kręgu swoich znajomych i ludzie nookolo będą uważać firmę Com 40 za ludzi którzy tam pracują za zwykłych tępych "robili" ,?a gdy macie spotkanie z prezesem tej firmy czy ktoś z was wykrxyczał że takich primytywuch nie chcecie do współpracy ze dzięki takim miernotom bez wykształcenia chcecie być kierowani,?!

@Operator

Patrząc na to co o nim piszą to musiał mieć lekcje u samego Prezesa który jak by mógł kazał by ludzi traktować jak (usunięte przez administratora) Miejmy nadzieję że z czasem rolę się odwrócą a w firmie na stanowiskach zostaną same sieroty i osoby nie mające własnego zdania,, marjinetki,, bo tak już się dzieje.

Witam Atmosfera w pracy spoko

HenRyk

Proszę napisać kiedy miała taka sytuacją z łożyskami oraz na jaką maszynę były zamawiane.

Na miejscu prezesa zrezygnował bym z przyznawania jakiejkolwiek premii uznaniowej chcą docenić dobrych pracowników co cechują się dyspozycyjnoscią a wszyscy co patrzą na każdym kroku żeby uszczuplić swą obecność w pracy kosztem pracodawcy oczywiście uważając że są pokrzywdzeni powinniśmy się cieszyć że pracodawca wyszedł z taką inicjatywą że pracujesz to zyskujesz w innych zakładach nie ma takich rozwiązań żeby zachęcić pracownika do wypełniania swych obowiązków kosztem oczywiście wynagrodzeń które w znaczącym wyższym stopniu odbiegają od proponowanych przez innych pracodawców

To nie może być tak ze oddawanie krwi będzie skutkowało utrata premi… napiszmy do K petycje żeby jeszcze raz rozpatrzyli te nowe zasady i żeby spojrzeli na to ludzkim okiem.

Tapicer
@Michał

Wystarczy że odbijesz się sekundę później na czytniku i po premii. Będziesz miał wypadek i pojedziesz do szpitala po premii. Takie cuda na h15

@Tapicer

No to trzeba napisać petycję o większą elastyczność. Każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie a nie ze wszyscy maja na celu (usunięte przez administratora)i zabieranie premii za dosłownie wszystko..

Mandzior
@Michał

A ty myślisz że na czym gra polega. Na elastyczności i rozpatrywaniu sytuacji indywidualnie. Skąd ty się urwałeś. Ty masz pracować i zarabiać jak najwiecej dla firmy. Celem firmy jest jak najwiecej zarobić przy jak najmniejszych stratach własnych. Każda podwyżka zarobków jak i podatków jest potrącana tobie. To ty wytwarzasz dobra ty zarabiasz wytwarzając wiec ciebie trzeba kroić. Takie są nasze realia. Nie po to menago ma tyle płacone żeby był elastyczny. Elastyczny masz być ty.

Akumamatata

Ale że co, że na 15 nastce

Bur

Nie mogę czytać tych wpisów jeśli jest tak niedobrze to poco tam jesteście . chyba że lubicie być poniżani obrażani i według was zle opłacani

Nimo

Lider z linii R, (rankiem)poniża pracowników krzyczy na nich , szarpie ich , ubliża , traktuje nieludzko .

Trybson

Witam wszystkich osadzonych. Dziś nastała wiekopomna chwila. Myślałem że nic mnie nie zaskoczy chmura aplikacja na 13 osób na lini 10 to Ukraińcy. Odbijanie na kilku czytnikach a później wypisywanie czegoś w aplikacji ale dziś nastał nowy cud. Liderka podchodzi do mnie i oświadcza że dziś pójdę na (usunięte przez administratora) wa coś co nazwała złotą linią. No co to (usunięte przez administratora) wa jest golden line. Tam już macie takie mózgi sprane że nie macie co wymyślić. Na tej złotej lini robią jeden mebel wyrabiają cyfry Ukrainki to zamiatają głowami kurz z sufitu jakie to one nie są (usunięte przez administratora) a linie dalej chłopaki dźwigają wielkie meblicha. Jeszcze z cyfra kosmos. Pozdrawiam wszystkich kreatywnych z marca ;-). Czekam na dalszy rozwój sytuacji. Mam nadzieje że swoje nowe złote dzieci sowicie wynagrodzić. Ale znając was normy w górę. I dobrze bo być ozloconym przez firmę to zaszczyt.

Riki

Widzę jak chodzi po firmie i prowadzą brygadziste i macha ręką bo nic mu nie pasuje ciekawe czy ma tak w domu czysto jak tu wydziwia na dziale raczej nie jak żona mu nie zrobi bo dzie z takim brzuchem można się schylić i zmusić do pracy fizycznej jak ten człowiek jak był w DUR Krzystow W to coś robił nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cię lecie był a teraz to robi pod siebie tylko i męczy swoich pracowników ale jak na wszyski kolej przyjdzie na niego nie jeden taki był i już nie robi bo myśli że o dany firmie i firma mu na nagrobku mu pochwalę postawi oleje go tak jak innych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.