Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Tyy

Zmuszają ludzi n do pójścia na urlop wypoczynkowy lub bezpłatny chociaż kodeks pracy mówi że udzielić go można na wyraźny wniosek pracownika Po pół roku nie płacą agencji celnej za nadgodziny nawet w nocy Zastraszają ze to szef tak każe i że w firmie mają swoje rozporządzenia ale niezgodne z Kodeksem Pracy PIP powinien tym się zająć

Szekspir
@Tyy

Człowieku! Czy ty nie rozumiesz powagi sprawy???Teraz chodzi o"byc albo nie byc- oto jest pytanie"Jak ty to rozumiesz ośla łączko?

Iga
@Szekspir

Powaga sytuacji ale zgodna z prawem To ok

Wszędzie piszą, że zabranie urlopu wypoczynkowego pracownikowi przez ten wirus jest niezgodne z prawem, ale jak widać za każdym razem com40 ma swój kodeks pracy... druga kwestia pracujesz sumiennie prawie cały miesiąc, narażasz swoje zdrowie, a oni pod koniec miesiąca mają czelność powiedzieć że nie dostaniesz premii za absencje i to niby dla naszego dobra... nie chce hejtować tego gestu, że dał pół miliona na respiratory, fajnie bardzo miło z jego strony, ale po co jak na tą chwilę nie ma zapotrzebowania w ostrowskim szpitalu na to...

Mistrz sprenrzyn

W ostrofie nie ma oddziału zakaźnego!!!!! Jedyne oddziały zakaźne to w południowej Wielkopolsce Kalisz i Konin!!!!! Dalej Poznań i oddziały zakaźne mają też Leszno i chyba Piła!!!! W ostrofie te respiratory się przydadzą jak świni niebo!!!!!

Ona

Materace nie idą, a jest zapotrzebowanie na maseczki i fartuchy. Jaki problem się na chwilę zmienić profil produkcji,? Takie ogromne szwalnie!!!!,Panie właścicielu...

On 1
@Ona

A dlatego że szpitale mogą używać tylko produkt Atestowany

Marian
@On 1

W Kołobrzegu Panie szyją i nie ma problemu z atestem

Tola

Dajcie już spokój! Komu nie pasuje to wypad! Sytuacja jest beznadziejna na całym globie, a ci wypisują tu dyrdymały!

O. N. A.

Żenujące zachowanie. Zabrać wypracowane przez pracowników premie a udawać na mieście wielkiego dobroczyńcę.

Kupuję się respiratory do szpitala który nie jest zakazany,a i tak się leczy w kalisz. Zamiast zapłacić postojowe ludziom A nie zabierać premię i nadgodziny.

XXX

W innych firmach np.w Malanowie dostaja od 150 do 300 zl premi za prace w szkodliwych czsach i warunkach. A nas poprostu sie okrada z zarobionych ciezko pieniedzy.WSTYD .

administracyjny

Też uważam, że zabranie wszystkim 20% premii, którą każdy uczciwie pracujący w tej firmy uznaje za stałą część wypłaty bez której zarobki bylyby po prostu niskie, to jawne plucie nam w twarz. pracowaliśmy cały marzec by za 2 dni przymusowego wolnego zabrać nam premie? skoro tak dbają o nas i nasze zdrowie niech zamkną nas od jutra a nie za 10 dni,a tak będziemy mieli jeszcze sporo czasu by się nawzajem pozarażać, chociaż mam nadzieję że do tego nie dojdzie. W mediach właściciel pokazuje swą dobroć, a po cichu krzywdzi ludzi którzy pracują na jego dobre imie i majątek. Przykro

Fan

UT&C turek 18 dowiadujesz się że nie masz premi to jakieś 200 300 zł mniej to dużo jak na 1 zywiciela rodziny ale oni mówią to dla twojego dobra bo za 2 lub3 miesiące może nas nie być super a co będę jadł po 10 kwietnia

Conan

Zdzichu

Jedna z nielicznych firm co chociaż coś robi w tym kierunku. Przynajmniej w naszej okolicy. To są fakty.

@Zdzichu

Większość firm z okolicy to zagraniczne kapitały , Polaków traktuje się jak jednostki, nie ten to inny więc nie zależy im na narodzie, Polskiemu właścicielowi zależy na rodakach. Tu nie ma lansu, nigdzie Bogdan ani Krzychu się nie pokazują nie obnoszą, chcą to dają oby inni poszli tą samą drogą

@

Haha obcinając pracownikom godziny i zmniejszając wypłaty tym samym... Właśnie odrobili respiratory kosztem swoich pracowników...

@@

To nam pracownikom należą się podziękowania za te pieniądze na respiratory bo to za nasze pieniądze. Człowiek nie opuszcza ani jednego dnia a oni na koniec miesiąca mówią że nie dostaniesz premi za frekwencję zwykłe (usunięte przez administratora) Zasłanianie się złą sytuacją jest słabe.

Jeszcze żywy

Turek fan oni nie zamkną są inne priorytety materac na 1 miejscu a może się uda i to polityka firmy 7 godz 2 zmiany to mało ajak nie pasuje urlop weź zwolni się na twoje miejsce jest mnóstwo tak ci odpowiedzą

Turek fan

UT@c turek bierzcie przykład volkswagen zamknął firmę na 2 tygodnie a wy zamkniecie na co czekacie aż stanie się najgorsze i sanepid wkroczy ......

W Turku chłopak wrócił z Niemiec powinien mieć kwarantannę a on pracuje coś tu jest nie tak

Pracus

Jakieś potwierdzone informacje czy powielasz coś co słyszałeś?

Miki

Firma musiała ocieplic swój wizerunek i dali kase na respiratory. Widać bogata firma,ale na podwyzki jakos ich nie stać

Rodzinny

Już ponad 150 zakażonych a moja kobieta w pracy UT&C Turej Rząd prosi minister zdrowia prosi a,, kierownik i,, z . United.. swoje plan nade wszystko kochanie trzymaj się do piątku zleci to tylko 5 dni strachu może się uda .

...

Tylko jak ta "pseudo" firmę zamkną to co Pani zrobi. Większość firm będzie miała kłopoty i gdzie Pani pójdzie do pracy. Proszę się opamiętać.

JL
@Rodzinny

Ogarnij sie czlowieku,wszyscy się boimy,ale jeśli nas zamkną to za jakiś czas potracimy pracę.Szefowie robią co mogą,nie mogą popadać w panikę,bo są za nas odpowiedzialni.Dozowniki z płynami są dostępne,widzę osoby ,które dezynfekują caly czas klamki ,poręcze itd.My chcemy pracować,bo musimy ogarniać nasze wydatki,płatności ,rodziny.Jeśli Ty i Twoja kobieta macie nadwyżki na koncie to bierzcie urolp bezpałatny i do widzenia.

@JL

Dokładnie, każdy ma ograniczone myślenie widzi tylko czubek nosa a tu naprawdę trzeba patrzeć na to inaczej, zamknięcie firmy do świąt było by najgorszym z możliwych scenariuszy, do końca roku były by problemy żeby się z tego podnieść. Firma działa prawidłowo

Rodzinny

Do szwaczki każdy ciężko pracuje nie tylko wy pomoc też tu chodzi o zbyt duża rozbieżność w zarobkach i godne życie które jest ciężko mieć za 2 tys i nie każ jej iść na szwaczke może woli pomoc czemu ma coś zmieniać jak lubi to stanowisko chcesz miej sobie te 4 tys nie zazdrości ci to był ino przyklad z ta kwotą

Fan Turek Ut+c
@Rodzinny

Ja rozumiem że szwaczka ciężko pracuje żeby zarobić na siebie. Ale pomoc ile musi zrobić żeby ona miała wszystko musi przynieś zaznaczyć a na koniec powiedzą ze pomoc nic nie robi i jeszcze tyle zarabia 2.100zl ciekawe czy szaczka by chciała taka wypłatę. I jeszcze po co som te przerwy niech je Pan Kaczmarek zlikwiduje i tak nie som potrzebne jak szwaczki i tak w nie szyją a puzniej godzinę wcześniej kończą. A jak się cieszą jak koryta som pełne jak pomoc przyjdzie z przerwy. Niech się Panie szyjące ogarną. Pozdrawiam

Kot
@Rodzinny

Pomoce na szwaczki ,zapraszam która chętna za 4tys.

Fan Turek Ut+c
@Kot

A co wy zrobicie bez pomocy. Jednym słowem nic. Będziecie stali obok maszyny i czekali kiedy wam przyniosą produkcję

pracuś

zamknąć?- a kto Ci zapłaci ? chyba że nie przyjdziesz 10 -tego pieniądze?, pamiętaj że jak na taki wspaniały pomysł wpadną wszystkie firmy to nie będziesz mała co jeść ale to właśnie jest krótkowzroczność. Histeria i panika a zero wiedzy merytorycznej......

To cos to nie był płyn dezynfekujący tylko jakies mydło antybakteryjne płyn dezynfekujący poznasz bo bardzo silnej woni alkocholowej jak byś spirytusem se dłonie smarowała a i przy każdym dozowniku z płynem dezynfekującym musi być instrukcja użycia dlatego że sam płyn jest bardzo niebezbieczny w momencie dostania sie np.so oczu

Niejeden

Ani grama płynu, nigdzie, no chyba, że gdzieś schowany żeby ludzie nie uzywali. Od dwóch tygodni wiadomo, że będzie coraz gorzej to jedyna reakcja jest taka, że przyklejono instrukcje mycia rąk, dobre i to. A ludzie jak kichali, smarkali, chorzy przychodzili tak robią do dziś. Nikt bez premii nie chce siedzieć w domu za te marne grosze...

Darooooo

Co wy mówicie tego nierozumiem na zwykłą grypę ludzie umierają. Wystarczy dobrze myć ręce więcej strachu niż to warte. Zobaczę sobie ile osób umarło na zwykłą grypę. Sami zrozumiecie macie coś wtych głowach

Kkkkkarol

wszystko jest, mocne płynu do dezynfekcji. Niczego nie brakuje. Zobaczmy co dalej będzie z wirusem. Mamy krócej też pracować dzisiaj cos napisali że godziny pracy inne i autobusów ma więcej byc. Halfen już podobno robi normalnie jak robili. Zdrowie ważna sprawa ale jakby wszystko zamknęli to gospodarka pada na kolana panowie i panie

Rodzinny

Ino ratunek w inspekcji pracy bo szwaczki itak beda siedziec cicho skoro maja około 3.5 do 4 tys jeszcze narzeja a moja kobieta na pomocy szwalni za luty 2 tys 100 zł ale szwaczki swiete krowy a moja i inni z pomocy podludzie nie musza godnie zarabiac

Ona

Pieknie napisane

Nie szwaczka

Zgodziłyscie się tak za pie przać- to teraz szyjcie.Oni co chwila normy podnoszą a wy dajecie radę. Zamiast szyć w normalnym tempie i nie pokazywać ile się da, to wy czerwone jak buraki, byle do przodu. To teraz macie

Zwykly
@Nie szwaczka

Proszę nie mieszać wszystkich szwaczek z błotem to że jedna czy dwie gorliwe się znalazły na każdej ze zmian i narobiły i nadal robią bałagan bo mają źle w głowach programy zainstalowane to nie znaczy że wszystkie są z tego powodu szczęśliwe i z własnej woli tak (usunięte przez administratora) ponad ludzkie siły praca, a wy się wyśmiewacie.

Srodkowa
@Zwykly

Na zmianie są przeważnie dwie takie szwaczki na hale co zawsze uszyją ile się da a kiedy podnoszą czasy to najwiecej płaczą bo nie uszyją tyle. Potem wiadomo jak to jest ;)

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.