Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Ktos

A czy możecie mi powiedzieć jak to jest z tymi umowami.. Przedłużają czy nie przedłużają? Jedni mówią nie przdluzaja tylko maj czerwiec a inni że do końca roku żadnej umowy!!!

Krystian
@Ktos

To zapytaj swojego przełożonego - nikt Ci tu nie da wiarygodnej informacji.

@Ktos

Przedłużają, już widziałem że te nowe osoby co na początku miesiąca zwolnili bądź też nie przedłużyli im wczoraj chodziły z osobami z kadr bo mają wrócić do pracy, a od czerwca wraca również premia dla pracowników bo coraz więcej osób odchodzi

Tapicer
@X

Oficjalnie wracamy do normalności? Czy to tylko plotki?

Yyyyyy
@Tapicer

Coś zaczyna się ruszać za maj bd 10% premi Praca po 8h w czerwcu odrabianie godzin więc chyba będzie już dobrze z robotą

@Tapicer

Poszedł w tej sprawie oficjalny @

No i mamy to dzięki naszemu kochanym rządowi zobaczymy ile jeszcze ludzi straci pracę , chociaż idąc teraz na zasiłek zarobie więcej niż Co niektórzy;) a będę siedzieć i odpoczywać

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Bartek

A co w firmie są nadgodziny???? Z tego co wiem to jest odrabianie godz postojowych

Blondi

I dlaczego pracownicy z umowami na stałe zostali wysłani na postój a ludzie z kończącymi się umowami zostali i pracują...???

Blondi

Możecie mi powiedzieć dlaczego na H15 wysyłają ludzi na postój.... Czy te osoby są do zwolnienia?????

KABAT

Ale zeby nie bylo tak kolorowo to pani Iwona jaj niema i nie bedzie miala poprostu nadużywa władzy i tyle i nie robi tego zgodnie z ludzkimi wartościami tylko ze swoim widzi mi się zeby jej mąż miał lepsze warunki pracy ale nie potrafi tyle ile zdegradowane osoby od to caly paradoks.

KABAT

Gdyby mąż pani Iwony miał jaja to sam by zrezygnował ze stanowiska po przezimowaniu w fikcyjnym i dal ludziom zasługującym na to pracować i pelnic swoje funkcje którzy i tak zarabiaja duzo mniej niz ich rodzinka.

Nikt

W Turku pani Iwona degraduje ludzi zeby wepchnąć swojego męża na stanowisko a prędzej przez pare miesięcy dała mu fikcyjne stanowisko a wszystko to kosztem uczciwie pracujących pracowników.

@Nikt

Jaka Pani Iwona ?

Ola
@Nikt

Przecież to było normalne że tak zrobi. Chrzestny właściciel, a mąż bez stanowiska? Przecież czemu Paweł idzie na inny zakład???

Były obozowiec

A śmiali się ze mnie z h15 jak półtora roku temu się zwalniałem że wrócę tu szybciej jak myślę . A tu widzę że firma się sypie a ja nadal oddycham pełna piersią w lepszej i spokojnej pracy :)

xxx

Nie nie prawda to bzdura bylem i widzielm panie pracuja normalnie.pozdrawiam

Nikt
@xxx

Zdjęli plekse, komentarzy już nie kasują, żeby było(bez skapy), że ktoś pisze tu nieprawdę. Ja nie mogę!!!

Mika

Cenzura trwa w najlepsze.Ktos napisal ze panie w kadrach oddzielone pleksą i tresc usunięta.Zadnych wyzwisk nie bylo w tym komentarzu,no ale trzeba usunąc.Po co inni mają wiedziec ze lepszy sort jest bezpieczny a robole nie.Zaraz moj komentarz usuną pewnie

Robolek z trądem
@Mika

No bo to prawda że panie kadrowe są odgrodzone pleksą, jak od trędowatych.

Okoko

Podobno robią dwie zmiany

Dzięki
@Okoko

Mieli taki plan od 2018 roku trzeba utrzymać Białoruś prawda?

Dzięki

Powalona firma wchodzisz i masz wyliczone 7 godzin i 30 min pracy że nawet po (usunięte przez administratora) podrapać się nie można na szczęście mam nową pracę powodzenia w tym ComShwitz Dodając pani z HR obiecała mi że będę mógł wrócić jak się zakończy epidemia Czekam na telefon z niecierpliwością buahaha

Ciekawe

Witam mam umowę do końca lipca czy tarcza w którą weszedł zakład uchroni przed zwolnieniem

Nie przedłużony
@Ciekawe

Po prostu nie przedłuża ci umowy i tyle. Nic cie nie chroni, wygaśnie umowa i po wszystkim. Ja już poleciałem,,wlasnie w ten sposób.

@Nie przedłużony

Nie przedłużony a do kiedy miałeś umowę

Nie przedłużony
@Ciekawe

Do połowy maja mam i już jestem poinformowany że zostaje na lodzie

@Nie przedłużony

Przykro może do lipca się coś zmieni i będą dalej przedłużać

Noe
@Ciekawe

Tera to wywalają nawet ludzi co po 15 lat tyrali i są po 50, zero skrupułów, porządny pracodawca... Nie wiem jak te osoby co decydują o tym jak zwolnić mogą spojrzeć sobie w lustro... wiem że to czytacie. Karma wraca. Pozdrawiam

@Noe

Po 15 latach?to taka osoba ma już chyba umowę na stałe co?

?????????????

Mimo że masz na stałe przecież mogą zwolnić chyba że czegoś nie wiem......... a jak firma ogłosi upadłość "załóżmy" to i tak nie dostaniesz odprawy..........

@?????????????

Mogą cię zwolnić na stałej umowie o pracę ,jedyne dwa plusy tej umowy są takie że obowiązuje ich okres wypowiedzenia umowy od miesiąca do nawet 6 ale to w skrajnych przypadkach i zależy to też od czasu jaki przepracowałeś na umowie na stałe,kolejny plus to taki że osoby z takimi umowami ruszają raczej na szarym samym końcu no chyba że ostro zawalisz z czymś,no ale wiadomo że w tej firmie w znalezienie na kogoś powodu jak będą chcieli to nie będą mieli z tym problemu.

Ktoś
@Nie przedłużony

Nie przedłużają nawet dobrym pracownikom

Robol

Zatrudnij się w kadrach, jak zazdrościsz.

Śmieszne to
@Robol

Hehe, nie mogę bo jestem robolem, hehe.....

młody

wypłaty są dzisiaj czy w poniedziałek 11 maja? Jak jest w UTC bo zawsze były przed czasem a teraz widze że nic nie ma jeszcze

młody

@Konował Dzięki za odpowiedź mi dopiero weszło czyli później wpłacili

Xxx

Naucz się lepiej pisać konowale, a dopiero później się wypowiadaj

Konował
@Xxx

Jósz ó zamknientę

Tak jak nasz Polski rząd walczy z tym kryzysem tak chyba żaden inny tego nie robi,ręce po prostu opadają oni najzwyczajniej tego kryzysu nie widzą bądź udają że nie widzą bo przecież pseudo wybory ważniejsze a za 4-5 miesięcy będziemy widzieć efekty tego kryzysu w postaci 30 procentowego bezrobocia w powiecie Ostrów,Kalisz, Pleszew,oj za gotujemy się i to ostro . "BRAWO PIS"

Rydz

Rząd tak samo nie widzi kryzysu, jak ci co na nich głosują,bo dostawaja 500+ i się modlą żeby pisiory jak najdłużej rządzili. Prości ludzie słuchają disco polo i głosują na PiS. A prawda jest taka,ze za chwilę do gara nie będzie co włożyć.

iyyyu

Zgadzam się w 100%. W wakacje bezrobocie będzie 15%,w styczniu 2021 - 30 %. Jest taka kaszana, że głowa boli.

Mnie bawi to że menagerowie i kierownicy tej firmy cieszą się że Ikea otwiera sklepy, wy ludzie serio wierzycie w to że jak otworzą Ikee to ludzie przeprowadzą masowy szturm po meble i materace ? Dla osób zwolnionych lub z obciętym etatem co w całej Europie stanowi większość ludzi zakup mebla będzie ostatnią potrzebą, dlatego ten kryzys który mamy obecnie to dopiero początek

Kik

No ludzie jednak robią szturm na meble.Przed chwilą czytalam artykuł pokazujący gigantyczną kolejkę przed jednym ze sklepów Ikea.Jak widac ludziska potrzebują jak powietrza nowych mebli i gadżetów

Inspektor Gadżet
@Kik

Więcej osób stało po jakieś gadżeciki(wazoniczki-sriczki), lub po prostu żeby połazić.

Uki

Znowu sie produkujesz?? Pogódz sie z tym ze jestescie tanią siłą roboczą

lysy

(usunięte przez administratora) by się. I domyślił o co wtym wszystkim chodzi.poco skorzystajom z tarczy a zaś. dopiero po zakoczenniu trzy miesięcy zacznie się. Dziac dopiero przejrzycie. Na oczy poco ta tarcza była jak większość. Firm oglosi upadłość. ,wtedy pracownikowi nic się. ,nie,należy,żadna odprawa,!!!!Powodzenia

@lysy

W Skalmierzych już rozdają wypowiedzenia nawet tym co na stałe są

@lysy

Zanim zaczniesz coś pisać weź proszę słownik do ręki bo aż oczy bolą od tych byków.Ja rozumiem że literówka każdemu może wpaść ale to co Ty napisałeś to już jakaś masakra.

Aaaa
@X

Oj będą zwolnienia za 3 mc oj będą i to bardzo duże we wszystkich Com,Correct Skaltex, United

Damian
@Aaaa

Skąd taka pewność???

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.