Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Ramram

Tak czytam te negatywne opinie części z was która nawet nie ma odwagi się przedstawić a jedzie na innych to pierwsze co mi przychodzi do głowy jaki jest powód tego to że pewnie większość z was jest do wyjeba....nia bo normalni ludzie którzy mają naprawdę problem i go zgłaszają mając argumenty to go rozwiązują pracuje w tej firmie tyle lat że nie ma tutaj nigogo kogo nie da się ruszyć Ci co pracują dużej wiedzą że nie jeden taki poleciał tak że żałosne są wpisy na forum które zostało stworzone po to żeby pisać o problemach w firmie a nie o poszczególnych osobobach które pewnie czasami zwracają na coś uwagę i przez to są później opisywani

@Ramram

Tu Karolina z flizeliny. Jest pan bezczelny sam się nie przedstawił kim ty jesteś baranie? Karolina dział flizelina Podkocka.

Lolek
@Karolina

Dobrze mu powiedziałaś ja myślę że to musi być jakiś kapus że nazwiska mu potrzebnego w tej firmie jest dużo takich osob

Hahah
@Karolina

Czytaj ze zrozumieniem chyba że twój poziom inteligencji uniemożliwia robienie tych dwóch rzeczy na raz hahah nie pozdrawiam Karol z Ostrowa

Kik
@Ramram

Oo Pan wazelinka przyszedł. Oho,widze ze juz 3 raz moj komentarz usunięty,mimo ze nie zawierał zadnych bluzgów.No no

Hahah
@Kik

Podejrzewam opcje nr 2 że jesteś tak tępa że po prostu nie odpowiedziałaś hahah, a poza tym jak nie podoba Ci się praca to się zwolni po twoich wypowiedziach śmiało można stwierdzić że firma dużo nie straci a nawet zyska na twoim zwolnieniu żegnam bo moje wejście miało być jednorazowe ale zawitam jeszcze raz ale poraz ostatni ????

Kik
@Hahah

Skąd wniosek ze jestem nią? I skąd wniosek ze tam pracuje wazelinko?(usunięte przez administratora) Nie zapomnij podetrzec prezesowi

Pamparampa

Pracowałam na tym dziale i nie było tam żadnego mobbingu,zawsze otwarta dla wszystkich oraz pomocna itd.

@Pamparampa

Na correkcie na załadunku maja płacone nadgodziny a my co na produkcji gorsi

Konf/kartony, magazyn.

Widziałam dziś na hali była brygadzistka z okuć,czyżby powrót.

Ćuko
@Konf/kartony, magazyn.

Dobrze widziałeś nigdzie jej nie chcą to trafiła do brudów tam gdzie jej miejsce

Konf/kart,magazyn
@Ćuko

Z tego co słyszałam to była jedna z bardziej ogarniętych na tym dziale,ale pewnie wszystko zależy od pónktu widzenia. Gadają że te co zostały to statystki przez to jest tam teraz Kierownik.Dołaczyła do nich była Kierowniczka z Ipy której ponoć nikt tam nie chciał ..... Ciekawe

Ćuko
@Konf/kart,magazyn

Ogarnięta czy nie ale mobing nigdzie nie powinien być tolerowany i to jest fakt

Stan

Dobra i ciągle rozwijająca się firma. Dobra atmosfera w pracy dlatego polecam prace w firmie.

Fifi
@Stan

Ile ci zaplacili zebys takie glupoty gadal napisz jak jest naprawde

Daroo
@Stan

Zgadzam się Stanem firma godna polecenia zarobki też fajne zapraszam do podjęcia pracy w tej firmie pozdrawiam wrzystkich i zapraszam

Mila

To są chyba jakies (usunięte przez administratora)z wyższych szczebli firmy i wypisują same pochlebne opinie,by znależć naiwnych

Jajo

Powinienes przeprosic firme ze sie przyjales z powrotem jest powiedzenie ze 2 razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi przyszedles w laske jak pies z podkulonym ogonem a teraz firme wychwalasz poknij sie w ten tepy pusty leb i nie masz honoru ani za grosz ambicji zal mi Cię jak ty możesz ludzi a w oczy spojrzeć tylko się osmieszyles

Damian

Wruciłem ,przyjołem,,wuzkowego,,trza,człowieku jaką ty szkołę skończyłeś ? Chyba max 5 klas masakra.

Leszno
Comfederat

Hmmm a jeżeli dyrektor jest chory, krągły mananger H15 jest chory, nawet SSopel służbista wziął sobie do serduszka że jest chory, to co w pracy robią kierownicy produkcji, duru czy też inni managerowie z którymi napewno mieli kontakt? Przecież Skype odkryto w tej firmie dopiero w czwartek :) to co reszta figurantów tam robi? Dalej okłamują wszystkich, że nie mieli z nimi kontaktu? To jest ta odpowiedzialność społeczna o której prezes Krzysztof tak głośno krzyczy? To jest to wyciąganie konsekwencji z góry na dół? Czy też szyta grubymi nićmi mistyfikacja gdzie jak zawsze wszyscy poklepują się koleżeńsko po plecach i zamiatają pod dywan z ulubiona pieśnią na ustach pt "jakoś to będzie" ? 50 twarzy hipokryzji.

MaczoMen

Podnieśli o 100% opłaty za autobus ( gdzie nawet Amazon wozi dalej i za darmo pracowników) a wczoraj jak i dziś po pierwszej zmianie 2 autobusy na Kalisz dwa na Ostrów i po jednym na Pleszew i Grabów, liczba autobusów się nie zmieniła a opłata poszła o sto procent do góry. Trochę to nie sprawiedliwe jak by nie patrzeć

Pikus
@MaczoMen

Masz racje z autobusami nic sie nie zmienilo tyle ile jezdzilo tyle jezdzi a stawke podniesli no przeciez to jest pozadany pracodawca ha ha

@MaczoMen

To dojeżdżaj rowerem do pracy

Uuuulala
@MaczoMen

Ale autobusy + opłata zmienia się dopiero od listopada i wtedy ma być zmiana w kursach- zwiększenie ilości

Wędkarz

Dzień dobry, czy w Nowych Skalmierzycach pracodawca również wprowadził przymus przebierania się w szatniach pod groźbą nagany i zwolnieniem z pracy od momentu pojawienia się koronawirusa?

@Wędkarz

Pamiętaj że w roboczych ubraniach możesz przynieść corone ale w swoich wszystko w porządku niech wszyscy się ściskają w szatni ale na stołówce już nie można razem siedzieć bo można się zarazić ....

Wędkarz

A jak z maseczkami? Nosi kto chce? W zależności od "obostrzeń" wprowadzonych na podstawie "widzimisie" właściciela?

@Wędkarz

Pracownik czy kandydat?

Oki

Otóz to.Widze same stare wpisy z 2018 czy 2019 a wiekszosc tegorocznych pousuwana.Prawda w oczy kole?

Rychu

Jak tam wypłaty 3 z przodu było?

Laska87

Bez nadgodzin?

zadowolony
@Rychu

była trójeczka z przodu :)

gość
@zadowolony

brutto?

zadowolony
@gość

na rękę

Ggj
@zadowolony

A robota lekka czy raczej ciężka?

Kandydat RS

Witam wszystkich mam pytanie na czym polega praca na stanowisku specjalista operator

Oooof0

kontrują zwolenienia jeszcze????

alofns
@Oooof0

jesteś na lewym l4?

Witam, czy firma otwiera swój oddział w Koninie? Ktoś z Państwa coś wie? Pojawiły się oferty pracy z lokalizacją w Koninie.

###
@Ania

A to nie jest dowóz pracowników autobusem z Konina do nas?

Patrycja
@Ania

Właśnie widziałam też że ogloszają się w Koninie i jestem zainteresowana

Wielki
@Patrycja

Witam.pracuje tu ponad 10 lat i jestem już w podeszłym wieku j,dlatego radzę wam wszystkim poszukać innej pracy .takiego (usunięte przez administratora) i oszukiwania pracownika i wykorzystywanie to jeszcze nie widziałem.zlodziej j......ny

@Wielki

Racja.za urlop nie placa tylko masz usprawiedliwione nie płatne..super .

Wielki
@Patrycja

Dlatego że w okolicy firmy już nikt nie chce mieć nic wspólnego z obozem.

Do Turku bus tez jeździ?

Z Syrii mają przywozic.

Pracownicy

Każdy pisze co uważa ale trzeba obiektywnie popatrzyć na to że dzisiaj nie musimy pracować w nadgodzinach. Dzisiaj ktoś najpierw pyta a później planuje - Kiedyś było odwrotnie był najpierw plan i było przymuszanie do nadgodzin. Pracowaliśmy już 4 dni po 12 h , później chcialiśmy 3 dni po 12 h , teraz pracujemy 2 dni po 12 h . Za soboty mamy zapłacone nadgodziny - mam nadzieję że i za nadgodziny w ciągu tygodnia firma zdecyduje się płacić. Jeżeli zdecydujemy się pracować 1 dzień 12 h plus sobota to tak też będą nam układali plan produkcyjny. Chcieliśmy konczyć o 5 rano również mogliśmy tak zrobić . Zobaczcie że to jest dobre podejście ze strony firmy .

Blabla bla
@Pracownicy

Kto tak ma? Na jakim dziale ? Chyba kpina jakaś że się pytają jak chcesz pracować

fizyk
@Blabla bla

wszystko jest do dogadania, troche dobrej woli i po stronie pracownika jak i przełożonego. jak pracownik tylko rozczeniowy to potem i pracodawca nie pojdzie na rekę, a jak się współpraca obu stronom układa to można w wielu kwestiach dojść do porozumienia. Ja rozmawiać z moim liderem umiem i wsio załatwie.

Świrus

Ojojoj! Jak mało ostatnio nowych komentarzy. Każdy siedzi jak mysz pod miotłą, bo się boi.Hehe....

Jup
@Świrus

O to to,ostatnio to wiecej jest pytan na tym forum anizeli opinii.Strach.

@Świrus

Mało komentarzy wskazuje na to ze ludziom pracuje się dobrze

fizyk
@Kandydat

dobrze, dobrze, nie narzekam. Pzdr

H15

Kadry w tej firmie to jakas poraszka, nic sie dowiedziec nie idzie. Jest jakas taka pani monika wszystko co jest nie tak to mówi ze to wina liderów, chyba z jakiegoś zusu albo innego urzędu pszyszla bo każdego kto przyjdzie to zbywa.

Korekt
@H15

Mam takie samo wrażenie, wczesniej pracowalem w corekcie i panie były zawsze pomocne. Za to ta pani z com40 nic nie wie, a kultura chyba tez jest jej obca.

Re magazyn

Nie mieszajmy faktów, to ze tabletka jest pierwsza do przekazania.wszystkiego co mówi pracownik do pączka z biura przy stółówce to jedno, ale to jest hr. Kadry to kadry a tam to juz za chiny nie uswiadczysz pomocy tylko cie zbyją.

?

A kto zarządza tymi całymi kadrami i hr?

Elwariato
@?

A jak myślisz :D

UT+C Turek

Co tam nowego słychać w Turku coś dawno nikt nic nie pisał???

Pracus
@UT+C Turek

W Turku jak było tak jest, strasznie dużo l4 się posypało, nie ma komu ronić, plecy na planach są.. nie za ciekawie

Hhhf
@Pracus

A co się produkuje w Turkowskim oddziale?

Hyży

W Kaliszu ruszyło się z robotą, dałem cv gdzie się dało i teraz sam nie wiem gdzie pójść. Oddzwonii z 5-ciu ofert. Także... Nie ma tego złego....... Nie wrócę do com40. Nawet niech mnie nie proszą... I do tego te psie grosze... Hehe....

Mura
@Hyży

To masz szczescie.Rzadko kto odzywa sie po wysłaniu cv.I do tego z 5 firm,szok(usunięte przez administratora)

Max
@Hyży

No to pochwal się gdzie przyjmują

łysy
@Hyży

Co to za firma czytam i głowie mi się nie mieści jak was tam wykorzystujom ja bym tam pięć minut nie pracował zgłosić. to do do inspekcji. pracy do Poznania ta firma mymaga szczegółowiej kontroli !!!!!!!!!

Mura

Otóz to.Nie uwierze ze sie az tak rozdzwonily telefony ze przebierasz w ofertach jak w ulęgałkach.Sama szukam pracy i wiem jak jest.

Hyży

Do ogrodników nie wysyłałem. Siedź sobie w tym obozie i czekaj aż się polepszy. Hehe.

Mika
@Hyży

Od razu wiedzialem ze to sciema co piszesz.Inaczej bys pochwalił sie gdzie przyjmują i pomógł innym.A nie sie mądrzysz

@Mika

Jest dużo pracy na tynku, mimo wszystko. I nie mówcie, że nie. Bo się uwiesiliscie tego com40 i myślicie ze nic lepszego was nie spotka

cieply
@Hyży

I jak sie robi w nowym miejscu pracy, lepiej jak w com40?

Joł

Jak tam wypłaty, podobały się?

Gosc
@Joł

Ile tam miałeś tej wypłaty?

DJ daroo

Mi tak 3 było sprzodu bez nadgodzin firma godna polecenia

gosc
@DJ daroo

Długo pracujesz ?

Produkcja
@Joł

Wypłaty OK - widać że można zarobić duże pieniądze ale coś za coś . Starać się trzeba wykonać plan i jak się udaje to i pieniążki się zgadzają. Ja miałem 5 z przodu.

Weź przestań
@Produkcja

No proszę. Ale na kwartał?

Daroo

x
@gosc

netto

Alexander

Myśle o pracy w tej firmie,Jakie są zarobki bez nadgodzin?I czy za autobus sie placi jesli tak to ile?

ania
@Alexander

A skąd chcesz dojeżdżać?

Alexander
@ania

Z Ostrowa wlkp

Nik
@Alexander

Serio chcesz tu pracowac? Po takich fatalnych opiniach? Podziw

Witus
@Nik

Jezu, jednemu podoba się, to innemu tamto. Jak tak ci się tu nie podoba to ,znajdź sobie inna pracę i przestań pieprzyć. Autobus to miesięczny koszt 30 zł. Atmosfera dla mnie ok, nam fajny zespół, wynagrodzenie spoko, nie narzekam

Turek
@Witus

Jakie zarobki na początek?

Ktos
@Witus

To sobie rob a nie zachecasz innych gdzie wiadomo jak jest ze nie chca tu ludzie do firmy przychodzic i pisz prawde anie klamstwa

Stsry
@Witus

Ja takich rzeczy to nie mogę czytać. Do twojego autobusy dorzucają się nawet ci którzy nim nie jeżdżą. Co jest chore. Autobusy w najmniejszym stopniu są dla tubylców. Przez wiele lat firma się do tego przymierzała ale zdecydowała się je wprowadzić po ekspansji wschodnich towarzyszy. Zarobki są dobre dla ludzi którzy startują z dorosłym życiem lub kończą swoją przygodę i idą na emerytury. Atmosfera pracy dobra no wręcz bajeczna. Kiedyś chodziłem do pracy z przyjemnością teraz z przykrym obowiązkiem. Teksty typu jak ci się nie podoba to się zwolnij to rzucają od jakiegoś czasu liderzy na 2 była k. Ten tekst jest zapewne zaczerpnięty od paczka który ma biuro koło stołówki. Szanujcie się chodź w niektórych przypadkach za pozno.

witus
@Stsry

kolego co Ty wypisujesz.... nie chcesz jezdzić autobusem - nie płacisz, chcesz a nie jezdzisz, Twoj problem żeś się nie wypisał i wciąż bulisz. Serio uważasz ze autobus powstał dla ukrainców? a z grabowa tez ci dojezdza ukrainiec? Pleszewa? zatsanów się jakie nadinterpretacje tworzysz. Widze ze jestes byłym pracownikiem, wiec tu nie zaglądaj, odetnij się i żyj nowym cudownym życiem.

@witus

A Ty myślisz,że te 30 złotych,to całkowity koszt dojazdu? To spytaj szefa, ile razy tyle ,do każdego dokłada. A na to co dokłada to już pracują wszyscy i ci co korzystają i ci co nie korzystają.

X
@*)

Dokładnie, 30 zł to tylko kilka procent ceny autobuau reszta idzie z naszego funduszu socjalnego

Edi

Te ich teksty to są żałosne to świadczy o prostatctwie

######

DROGI PRACODAWCO czy naprawdę musi być tak źle ze nie zależy wam na ludziach tylko liczy się praca kasa i nic więcej ludzie maja tez swoje rodziny a to co się dzieje w obecnej chwili to jest nie normalne jak można bagatelizować taka poważną sytuację. Żeby nie było za późno!!!!

@######

Jak bd tak jak w ostrzeszowie to może wysla na postojowe

Aaaaaaa

Przecież wszyscy mający kontakt z tymi osobami są na kwarantannie. Co to są 3 przypadku na taki duży zakład. Lepiej niech nad nie zamykają bo kasy też nie będzie...

Aaaaaaa

Abc
@Aaaaaaa

Skąd wiadomo że tylko 3 przypadki jak testów nikomu nie robią ? A jak te osoby zakażone jeździły autobusami ? Wystarczy jedna chora osoba w autobusie i już jest kilkanaście osób zarażonych

Posraniec

A inne choroby to już nie, tylko korona jest ważna??

X
@######

Źle to dopiero będzie , przyjdzie jesień i się zacznie prawdziwa jazda jeżeli firma nie wprowadzi jakiś konkretnych zabezpieczeń aby jak najlepiej zminimalizować i ochronić ludzi przed zakażeniem się tu w pracy tym covidem w przeciwnym razie podzielimy losy kopalń jak i firmy AMI z mikstatu i nie liczcie na to że jak wylądujemy na kwarantannie to że Kaczmarek da nam zarobić za siedzenie w domu bo się mocno zdziwicie.

Olo
@X

Moim zdaniem mozna zrobic zeby liderzy na danej lini lub na magazynie sprawdzali temp co poltorej lub dwie godziny tylko trzeba by bylo im zakupic termometry ale czy firme na to stac bo to moze wedlug innych myslacych moze to byc za duzy wydatek albo zbyteczny

...
@Olo

Ciekawe jaką będziesz miał temp. po kilku godzinach pracy na hali gdzie jest ponad 30 stopni,w akordzie ,jeszcze może w słońcu pod świetlikami ,przy maszynach które swoje ciepło też dokładają,gdzie powietrze"stoi",a pot po(usunięte przez administratora) się leje!?

Stasia
@######

Moja rada - mniej oglądać telewizji a więcej myśleć. Wirus jak każdy inny, na grypę w ciągu roku więcej osób umiera. Dziwne, że większość górników, którzy są najbardziej narażeni (pylica itp.) przechodzi wirusa bezobjawowo... Prędzej zwróciłabym uwagę na te 12stki. Ludzie wymęczeni chodzą a końca nadgodzin nie widać...

Lol
@Stasia

Kto Ci każe robić te nadgodziny ludzie sami sobie winni jesteście chcesz to robisz nie to nie przez takich tylko coraz gorzej w firmie i cały czas nas będą kroić

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 435.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 387, z czego 36 to opinie pozytywne, 168 to opinie negatywne, a 183 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.