Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

słuchać już nie mogę

Tak czytam poniższy komentarze i się zastanawiam kto zarabia 2500netto na rękę? Trzeba być nowym pracownikiem lub mieć układy albo natyrać cztery soboty... To wtedy tak :-) warunki jakie są takie są, przyjmujacy się widzi gdzie przychodzi. Nie marudzić albo zmienić pracę. Nikt na siłę nie trzyma.

tak picują
@słuchać już nie mogę

wiadomo z zarobkami to wielki pic,zarabiaja tylko niektórzy,tak jak piszesz 4 soboty.Tylko zakład jest nowy i tak fatalne warunki pracy,tak szkodliwe,kto dał zgode na wybudowanie tak takiego bubla,dlatego tylu ludzi zmienia prace,a starzy muszą tu w tych szkodach pracować bo nikt inny ich nie weżmie,i to jest szczęscie dla firmy.pUTIN W rosjitylko potrafi niszczyć.poz

prac.

ogary poszły w las...................

Jacek

maski są,ale jest to obieg zamknięty,zanieczyszczone powietrze przez pyły lakiernicze i ciała lotne lekko oczyszczone przez filtry papierowe trafiaja do hali,koło południa jest taka kumulacja że nie ma czym oddychac,tak nasycone jest powietrze lakierami,no i ta temperatura 37 stopni.W poprzedniej hali był dopływ świeżego powietrza z zewnątrz,a na zewnątrz było wyrzucane to zanieczyszczone,teraz wszystko zostaje w środku,nawet nasze bąki,wszyscy którzy przebywaja w hali oddychaja tym powietrzem na wszystkich wydziałach.Zycie pokazuje co innego ,a teoria co innego,a lakiery bardzo rakotwórcze, nie mówiąc o tym jak sie laminuje kingdomy,to smierć w butach.

prac..
@Jacek

no na szczęście juź niektórzy nie pracują u nas co tylko chodzili i puszczali bąki:) i dzięki temu atmosfera jest czystsza

@prac..

bzdura ,smród pozostał i go wdychamy,a jak się upomnisz to do zwolnienia...

parc.
@prac..

niestety obieg zamkniety,smród został i bedzie nas truł.a zmian nie bedzie,,,no bo kto moze to zrobic?

@parc.

faktycznie,duchota okropna,można wykorkować...

Jacek

prawda,latem moich kolegów z lakierni wynosili.mdleli,tak złe warunki pracy:)

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

andzia

robota fajna,tylko bardzo szkodliwa,nie wiem jak długo uda mi się spełniac w tej pracy,a powinni uprzedzic że praca jest bardzo szkodliwa i firma nie jest przygotowana do tej produkcji,ale cóż nasze ryzyko ,nie zarządzajacych:)

open space

faktycznie ,prawda ,w firmie nie ma ani jednego inzyniera technologa drewna,a firma drzewna,czasami,mimo że nie jestem z branży mam duże watpliwości do tego co opowiada prezes,wrazenie jakiś bzdór i nie ma u kogo zweryfikować,brak fachowców z dziedziny,mo,ze o to chodzło prezesowi.W samym Dolmebie pracuje około 10 inżynierów z branży,a w Diorze zero,to tak jakby samochody produkowali i projektowali hydraulicy......chyba chore

@open space

z tego co pamiętam w Diorze pracowało paru inż technologów drewna i techników,co z nimi zrobiono, że nie ma ani jednego?

prac
@były pracownik

poza tytułem inżyniera trzeba mieć jeszcze odrobinę chęci do pracy:)

@prac

chęci to pikuś,najwazniesze trzeba wiedzieć co się robi i dlaczego,sens i wiedza,chęciami piekło wybrukowano...:)

@prac

to czemu nie pracujesz tylko czytasz w pracy,jednym słowem nie masz szkoły i na dodatek sie op.....lasz.poz

prac
@prac.

nieudaczniku, trzeba wiedzieć jak się ustawić w życiu:) :)

@prac

ustawić,a nie uczciwie pracować,tylko żyć czyimś kosztem,fajna filozofia

maciek

sprawa jest prosta,aby wprowadzać zmiany trzeba mieć dobrą kadre,nie zrobia tego ogrodnicy ,elektrycy ,czy krawcowe,a sam prezes jest słaby,nie wykazuje innowacyjnego myslenia,takie staroswieckie,cofajace,a podobno ma studia branżowe,dziwne......,prywatne firmy dawno odskoczyły,ale właściciel dba o dobro swijej firmy,a nie tylko żeby napchać pieniędzy znajomym,rodzinie, czy kolesiom.....

Olexy

robią to bez głowy.starą maszynę zastąpią inną tylko nowszą bez zmiany technologi i mentalności,firma juz stoi w miejscu ,a raczej się cofneła,konkurencja jest daleko w przodzie..kiedys na dawnego prezesa mówili kustosz,ale chciał zmian i nowoczesności ,a ten to super KUSTOSZ ,tylko zacofany,stąd tak szkodliwa zmiana,na gorsze,zamiast polepszyć....

Olexy

Aneta

nie polecam pracy w takim syfie,bajzel totalny,nikt nic nie wie,szkodliwe warunki,a raczej brak warunków do jakiej kolwiek pracy,takie niby firmy w 21 wieku powinny być likwidowene,szkoda energi ,zdrowia,maszyny to stare złomy,kadra zarzadzająca frustraci bez zawodowej wiedzy,jacyś ogrodnicy,elektrycy,krawcowe i totalny brak szacunku dlz pracowników,no i wielki guru,tzw.debilo-putin ,któremu sie wydaje że coś wie ,a głupi jak cep i tą swiją głupote próbuje przelać na pracowników a kto sie nie poddaje to wywala z pracy,porzadek musi być ,głupota nie znosi próżni,pozdrawiam

czacha

na strefie też tyle płacą za eleganckie warunki pracy ,nie szkodliwe.praca lekka tylko monotonna no i brak chętnych.jeżeli ktos lubi wdychać szkodliwe opary lakierów to jak najbardziej polecam prace w Diorze ,a jeszcze zapłacą 2,5 koła to już luksus,dużo zdrowia

Robertino

Przecież jest wybitny inż B.A. i to nie za 2500koła ,a za 6000koła,on tą firme zrestrykturyzuje tachnicznie,poz

długi

zapłacą 5 koła to nie jest dużo,górnictwo ,zakłady chemiczne i inne niebezpieczne branże płacą nawet więcej,nia za ryzyko utraty zdrowia tylko za pewna utrate zdrowia,a w Diorze jest to pewne,który ze starszych pracowników go nie stracił,i jest to podobno nowy zakład,jak nam wciskaja ,a jest to tylko szkodliwy kontener ze starymi szkodliwymi technologiami ,zero inowacji,po prosu wyrwali stare maszynu i przenieśli do kontenera ,chyba tak dla jaj,aby się ludzie nie zorientowali że praca jest bardzo szkodliwa dla zdrowia,5koła za utratęzdrowia i na przyszłe leczenia to nie jest dużo....

red

firma musi ulec odnowie technologicznej ,organizacyjnej,a przede wszystkim warunków pracy.Nowy człowiek musi stwierdzić przede wszystkim czy mogą w tak szkodliwych warunkach pracować ludzie,pominąc lewe papierki sanpid i pip,dokonać restrukturyzacji technicznej prawdziwej opartej na wiedzy fachowej z danej dziedziny.......

Mateusz

został stworzony tzw.kontener śmierci.przedtem było trute środowisko,opary wypuszczane na zewnątrz,a teraz do srodka przez te śmieszne filtry papierowe,niech sie ludzie trują tak teraz jest,poz

@Mateusz

tak teraz jest cudo techniki,niech się ludzie truja za te 2500 na ręke.A swoja droga ten co tą szkodliwa głupote wymyslił za unijne pieniądz mało przebywa na tych trujących halach,zaraz spie sza bo może mu zaszkodzić.

długi

fakt,ale za prace w tak niebezpiecznych warunkach dla zdrowia z sobotami to nie jest szał,a utrata zdrowia bardzo duża, zwłaszcza że jest to niby nowy zakład,a warunki pracy i technologie jak za króla cwieczka,powinniśmy zarabiać więcej:)

Robertino
@długi

racja,przecież w stosowanych lakierach znajduja się środki rakotwórcze,stąd te czachy na baniakach,nie mówiąc o stosowanym drewnie bukowym i debowym,pyły bardzo mocno rakotwórcze ,a wentylacja na lakierni i obróbce maszynowej marniutka,musimy umierać za firmę ,wystarczy popatrzeć na starszych kolegów..:)

maciek

i znowu będą nas zwalniać,jak zwykle brak zamówień,przez tyle lat nie można uzyskać stabilnego poziomu zamóień,za co biorą pieniądze ludzie co za to odpowiadaja,czy jedynym rozwiązaniem są zwolnienia i tak od oaru lat.Wprywatnej spółce za takie zarządzanie już by stracili prace,brak właściciela,pozdrawaiam,do zobaczenia w PUP.

Kejt

może mu sie uda,widac to po opublikowanym raporce NIK,ale jaja,integracja załogi ,poprawa warunków pracy,chyba d-p sporo wódy postawił kontrolerowi,jest zupełnie odwrotniwe,szkodliwe warunki pracy ,wprowadzenie donoszenia jeden na drugiego,nepotyzm itd,jak bedzie dobrze czarował jak do tej pory to sie uchowa dla radości jego sitwy:)

Olsen

prawda,kawał sku....syna,sam tego doswiadczyłem,trzeba mu zrobić przejażdżke na pojeżdzie jednoosiowym jak w innnych firmach,pozdr

Kejt

teraz masz szanse nawet na prezesa,powodzenia

Kejt

zmiany zawsze są dobre,a tak poważnie ,tylko przyjmowani są ogrodnicy,mają zielono w głowach i o to chodzi,,,,,,,,zielone lubi zielone,a ponad to sam się wysadził jak w każdej firmie w której pracował,nie ma pana S i nie ma firmy,sprawdż.....?INFORMACJE OGÓLNODOSTĘPNE W SIECI;)

fakt
@Kejt

sprawdziłem,gdzie pracował firm już nie ma(KRS)facet przynosi pecha,najpierw pozorny sukces ,a póżniej szybki upadek firmy,przynosi pecha,stad konieczna zmiana póki czas ,historia toczy sie kołem,nowe ARP pewnie zrobi z gościem porzadek,oby jak najszbciej,taka obiektywna uwaga dla ratowania firmy,poz

tenPan

tyle ludzi wysadził i pozbawił pracy,że aż dziwne że sumienie pozwala mu żyć,ale przyjdzie kolej na niego i nik nie wykaże wspóczucia a będą oklaski że takiego sk....syna dopadła sprawiedliwiść .......

matrix

zmienił się zarząd ARP I może zwróci uwage jak została naprawiona DIORA;a zawiadomienie o możliwości przestepstwa zostanie dostarczone i do ARP:)

Micek

biorą w łape,tandeciara o tym wie i stąd ten szantaz,nie zdziwcie się jak na głównych stanowiskach będą jej konie i psy,a debilo-putin nic nie będzie miał do powiedzenia ,wykona polecenie

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.